ASPİLSAN MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

23 Nisan 2019 Salı

ASPİLSAN MAAŞLARI


ASPİLSAN MAAŞLARI. 2019 yılı enflasyonun %20 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:

ASPİLSAN ailesine, başarılı ve dinamik yetenekleri kazandırmak, çalışan odaklı yaklaşımlarla ASPİLSAN'ın sürdürülebilir başarısına katkıda bulunmak ve her zaman çalışanının yanında olan uluslararası standartlarda örnek gösterilecek bir yönetim anlayışı izlemek İnsan Kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.
Çalışanlarımız için vazgeçilmez bir ASPİLSAN markası yaratmak amacıyla;
Nitelikli insan kaynağını ASPİLSAN çatısı altında buluşturuyoruz.
ASPİLSAN ailesinin üyelerini güçlü iletişim becerisine sahip, işini sahiplenerek sonuçlandıran, yeniliklere ve değişime açık, müşteri ve kalite odaklı olma özelliklerine sahip kişiler arasından seçiyoruz.
Çalışanlarımızın gelişimine yatırım yapıyoruz
Çalışanlarımızın mesleki gelişimlerine katkı sağlayan akademik faaliyetlere destek oluyor, esnek kariyer rotaları ve çalışma ortamlarıyla çalışan verimliliğinin en üst düzeye çıkartmak için çalışıyoruz
Rekabetçi ücret politikamızı koruyoruz
Güçlü yan haklar ve ücretlendirme politikalarımız ile Türkiye’nin en çok tercih edilen savunma sanayi şirketi olma üstünlüğümüzü koruyoruz
Çalışanlarımızın motivasyonunu ve bağlılığını artırıyoruz
Şeffaf ve açık bir yönetim politikası izliyor, bağımlı değil bağlı çalışanlar kazanmak adına motivasyon arttırıcı politikaları hayata geçiriyoruz.
Sürdürülebilir performans politikalarını destekliyoruz
Hedef ve yetkinlik bazlı performans değerlendirmesine inanıyor ve çalışanlarımızın terfi ve yatay ilerlemelerinde performans sonuçlarını dikkate alıyoruz.
Satış maaşları, Pazarlama maaşları, insan kaynakları maaşları, finans maaşları ve muhasebe maaşları, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları aralığında şirket politikalarımız doğrultusunda belirlenmiş olup sektöre paraleldir. Aday Mühendis maaşları, Stajyer maaşları, Mühendis maaşları, Teknisyen maaşları da sektörün ortalamasına göre belirlenmiştir.