STANDARD CHARTERED YATIRIM BANKASI TÜRK MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

16 Mart 2017 Perşembe

STANDARD CHARTERED YATIRIM BANKASI TÜRK MAAŞLARI

STANDARD CHARTERED YATIRIM BANKASI TÜRK MAAŞLARI:


STANDARD CHARTERED YATIRIM BANKASI TÜRK MAAŞLARI: Standard Chartered Bank, ilk olarak Aralık 2003'de açtığı Temsilcilik Ofisi ile Türkiye piyasasına girmiştir. Kasım 2012'de Credit Agricole Yatırım Bankası Türk Anonim Şirketini satın almış ve böylece yerel konumunu Temsilcilik Ofisi'nden Yatırım Bankası'na çevirmiştir.

Standard Chartered, uluslararası ayak izi (international footprint) ile Asya, Afrika ve Orta Doğu'daki müşteri ağının sınır ötesi ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Avrupa'da Standard Chartered

Standard Chartered Bank olarak Avrupa ağımızı, Batı'da Falkland Adaları'ndan Doğu'da Türkiye’ye kadar uzanacak şekilde tanımlıyoruz.

Avrupa, Banka'nın Asya, Afrika ve Orta Doğu'ya odaklanan stratejisinin uygulanmasında giderek önem kazanmaktadır. Standard Chartered, mevcut durumda bu bölgelerde iş yapan veya iş yapmak isteyen müşteriler için “tercih edilen banka” olmayı hedeflemektedir.

Avrupa bölgesi, Banka’nın temel ürün gruplarındaki uzmanlık merkezidir ve Avrupa'da bulunup denizaşırı ülkelerde büyümek isteyen veya tersi yönde büyüme talebi olan müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli ürünler, platformlar ve olanaklar sağlamaktadır.

Genel Müdürlüğümüz 1907 yılından bu yana Londra’da faaaliyet göstermektedir ve Kurumsal Bankacılık ve Finansal Kurumlar işkolunun Avrupa'daki ana merkezi konumundadır. Başlıca Kurumsal Bankacılık ve Finansal Kurumlar ürün gruplarımız; Finansal Piyasalar, İşlem Bankacılığı ve Kurumsal Finansman’dır. Frankfurt, bir sonraki en büyük operasyon merkezimiz olup, Banka'nın Avro takas operasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Avrupa Bireysel Bankacılık işlemleri, Londra ve Jersey'deki Özel Bankacılık işlem merkezlerinin hakimiyetindedir. Özel Bankacılık, özellikle Asya, Afrika ve Orta Doğu'da faaliyet gösteren veya bu bölgelerle bağlantısı olan yüksek net değere sahip müşterilere bankacılık ve yatırım hizmetleri sunmaktadır. Bireysel Bankacılık hizmeti Falkland Adaları'nda mevcuttur.
Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme