ING BANK MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

18 Mart 2017 Cumartesi

ING BANK MAAŞLARI

ING BANK MAAŞLARI:


ING BANK MAAŞLARI: 19 Haziran 2007 tarihinde ING Grubu ile Oyak Grubu, Oyak Bank’ın %100 hissesinin ING Grubu’na satışı konusunda anlaşmaya varmış, BDDK onayının ardından 24 Aralık 2007 tarihinde satış işlemleri tamamlanarak Oyak Bank, ING Grubu çatısı altına girmiştir. 7 Temmuz 2008’de de ING Bank Türkiye bireysel ve kurumsal müşterilerine dünya standardında finansal hizmetler sunmaya başlamıştır. Dünyanın önde gelen uluslararası finans kuruluşlarından olan Hollanda kökenli ING Grubu, Avrupa, Kuzey ve Latin Amerika, Asya ve Avustralya’da 40’tan fazla ülkede, 53 binden fazla çalışanı ile bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet sunmaktadır.

ING Grubu, global stratejisi “İleriyi Düşün” (Think Forward) kapsamında müşterilerinin özel ve iş hayatlarında bir adım önde olmalarını mümkün kılmayı hedeflemektedir. Yeni nesil bankacılık yapma konusunda iddialı olan ING, dijital bankacılıkta büyüme odaklı bir strateji benimsemektedir.

ING Bank Türkiye, bankacılık modelini her zaman, her yerden kolay, zahmetsiz ve hızlı finansal çözümler sağlayan banka olmak üzerine geliştirmiştir.
Yeni dönem bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, “Eski Köye Yeni Âdet” sloganıyla inovasyona ve dijital dönüşüme dayalı bankacılığı ön plana çıkarmaktadır.
Müşterilerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda inovatif ürün ve hizmetlerle geleceğin bankacılığını bugün sunmak için çalışan ING Bank; şubeler, stratejik iş ortakları, dijital kanallar ve mobil satış gücünün birbiriyle bağlantılı bir şekilde müşterilerine hizmet vermektedir. Böylece müşterilerinin kendi tercih ettikleri bir kanalda bir işleme başlayıp başka bir kanalda süreci tamamlamasını mümkün kılmaktadır.
Bankacılık stratejisini, Türkiye’nin sürdürülebilir ekonomik büyümesine paralel bankacılık yapmak olarak belirleyen ING Bank, bu kapsamda tasarruf ve katma değerli ihracatın artırılması konularına odaklanmaktadır.

Türkiye’nin lider tasarruf bankası olma hedefiyle ING Bank, tasarruf alanındaki ürün ve hizmetlerine ek olarak 2011 yılından bu yana, Türk ekonomisinin en önemli sorunlarından biri olan düşük tasarruf oranlarına dikkat çekmek ve bu alandaki istatistiki veri eksikliğinin giderilmesine katkıda bulunmak için Türkiye’nin Tasarruf Eğilimleri Araştırması’nı yürütmektedir. ING Bank, çeşitli paydaşlar nezdinde bilgi kaynağı haline gelen araştırma sonuçlarını her çeyrekte kamuoyu ile paylaşmaktadır. Bununla birlikte, ING Bank, modeli itibarıyla Türkiye’de bir ilk’i temsil eden, ilkokul öğrencilerine yönelik davranış değişikliği odaklı tasarrufu merkeze koyan finansal okuryazarlık eğitimi içerikli ‘Turuncu Damla’ sosyal sorumluluk programını yürütmektedir. Sunduğu akıllı finansal çözümlerle, şirketlerin hem Türkiye’de hem de faaliyet gösterdikleri ülkelerdeki ana bankaları olmayı hedefleyen ING Bank, global ağı, tecrübesi ve bilgi birikimiyle uluslararası ticaret yapan KOBİ, Ticari ve Kurumsal müşterilerinin bacası tüten yatırımlarına danışmanlık ve finansman desteği sağlamaktadır. 
Aile şirketlerinin ekonomik büyümedeki etkin rolünü göz önünde bulunduran ING Bank aile şirketlerinin kurumsallaşmasına ve rekabet güçlerinin artmasına katkı bulunmak amacıyla Boğaziçi Üniversitesi işbirliği ile ING Nesilden Nesile Yönetim Akademisi programını gerçekleştirmektedir.
ING Bank, çalışanlarının gönüllülük faaliyetlerini tek bir çatı altında buluşturmak amacıyla “Turuncu Kalpler” kurumsal gönüllülük programını hayata geçirmiştir. “İyiliğe Gönül Ver” mottosu ile yürütülen program kapsamında ING Bank çalışanları, tüm yıla yayılan etkinliklerle Türkiye çapındaki toplumsal projelere destek vermekte ve gönüllülük çalışmalarını sahaya taşımaktadır.
Faaliyetlerimiz pek çok kişinin yaşamına dokunur:
Müşteriler, çalışanlar, hissedarlar, tedarikçiler ve toplum. Bu paydaşlar içerisindeki her bir birey bizden, “özümüz sözümüz bir olarak” davranmamızı bekler ve beklemelidir de. Paydaşlarımızın haklarının ve önceliklerinin gözetilmesi, istikrarımız açısından büyük önem taşır. Zamana yenik düşmeyecek şekilde hareket etmek için; doğru bildiğimiz değerlere bağlı kalmak için. Değerlerimizi açıklıkla paylaşarak çevremizi bizden bekleyebileceği davranışlar konusunda aydınlatırız.

Bize göre başarı ancak “özü sözü bir olarak” hareket edersek elde edilebilir. Değerlerimizi ihlal eden davranışları göz ardı etmeyecek, hoş görmeyecek ve kabul etmeyeceğiz. Bu davranışlar, toplumun ve bu şirketi her gün daha ileriye taşımak için doğru olanı yapan binlerce değerli çalışanımızın güvenini zedeler.


Üç Değerimiz


 Dürüstüz
Yaptıklarımızın olası etkilerini dikkatlice tartar ve kararlarımızı sürece dahil olan herkesi düşünerek alırız. Müşterilerimize dürüst, net ve açık tavsiyeler veririz.          
İlgili tüm mevzuata ve ING iç politikalarına sıkı sıkıya uyarız. Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin de aynısını yapmasını bekleriz.
Doğruyu söyleriz. Açığız; bu da yaptığımız işlerde tüm paydaşlarımızın önceliklerini gözettiğimiz ve dürüst davrandığımız anlamına gelir.

Özenliyiz
Başkalarının varlıklarını ve mali bilgilerini yönetiyoruz. Özel yaşamda da iş hayatında da bunlardan daha önemli ve daha hassas pek az şey var.
Müşterilerimizi tüm çalışmalarımızın merkezine koyarız. Müşterilerimiz bize duydukları güvenin karşılığını almayı; varlıklarının, önceliklerinin ve bilgilerinin doğru yetkinliklerle, değer verilerek yönetilmesini bekler.
Mali riskleri ancak uygun değerlendirmeler yapıldıktan sonra alır ve dikkatlice yönetiriz.

Sorumluyuz
Finansman sağladığımız projelerden ofislerimizin aydınlatmasına kadar, yaptığımız işlerin gerek sosyal, gerek çevresel etkileri olacağı bilinci ile çalışırız. İnsan haklarına saygı duyar, çevreyi önemser; herhangi bir olumsuz etkiyi engellemeye ve azaltmaya çalışırız. Sürekli gelişimi desteklemek için müşterilerimizle yakın çalışırız.
Her türlü çeşitliliği ve çok yönlülüğü sadece doğru olduğu için değil, farklı geçmişler ve farklı düşünce tarzları yeni fikirleri beslediği için de destekleriz.
İçinde bulunduğumuz topluma yatırım yapar, sorumluluk projelerine destek verir ve çalışanlarımızı gönüllülük programlarına katılmaya teşvik ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme