DİLER YATIRIM BANKASI MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

16 Mart 2017 Perşembe

DİLER YATIRIM BANKASI MAAŞLARI

DİLER YATIRIM BANKASI MAAŞLARI:

,
DİLER YATIRIM BANKASI MAAŞLARI: Diler Yatırım Bankası A.Ş.; tek şubeli bir banka olup, toplam 19 personeli ile faaliyetlerine devam etmektedir. Genel olarak stratejimiz; temel değerlerimiz üzerinde yükselerek; paydaşları, çalışanları ve müşterileri için sürekli değer yaratan, karını maksimize etmeyi amaçlayarak, etik değerlere dayalı faaliyet gösteren bir banka olmaktır.

Bankamız, Yatırım Bankacılığı alanında hizmet vermektedir. Başlıca ürün ve hizmetlerimiz, Nakit ve Gayri nakit Kurumsal Krediler, Finansal Kiralama İşlemleri, Faktoring İşlemleri, Dış Ticaretin Finansmanına Yönelik Ürünler ve Yatırım Bankacılığı kapsamında verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinden teşekkül etmektedir. Bankamız bu faaliyetlerin yerine getirmesinde kullandığı, Ana Bankacılık–Core Banking yazılım paketinin ve diğer teknik yazılım ve donanımların; dönemin tüm güncel ihtiyaçlarını kapsayacak şekilde güncel teknolojiye uyumlu olmalarını muhafaza etmek yönünde gayret sarfetmekte olup, bu doğrultuda müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede temin etmeye büyük önem vermektedir.

Bankamız işe alma ve terfi uygulamaları İnsan Kaynakları Yönetmeliği çerçevesinde yerine getirilmekte olup, görev tanımlarının gerektirdiği niteliklere haiz personelin işe alınması titizlikle gerçekleştirilmektedir. Banka personelinin mesleki gelişimi için gerekli eğitim programları takip edilmekte, banka içi ve banka dışı eğitim faaliyetleri ile personel sürekli olarak desteklenmektedir. İnsan Kaynakları Müdürlüğü, çalışanın maddi ve manevi tüm haklarının korunmasını ön planda tutar. Çalışanın mesleki bilgi ve görgüsünü geliştirerek, başarıya özendirecek olanaklar sağlar. Çalışanlar arasındaki sosyal ilişkilerin kurulmasını ve geliştirilmesini temin eder.
Bankamız tek şubeli bir banka olup, 19 çalışanı ile faaliyetlerini devam ettirmektedir. Yatırım Bankacılığı alanında, Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile diğer küçük ve orta ölçekli kurumlara hizmet vermektedir. Tüm müşterilerimize üstün kaliteli mali hizmetler sunmayı ve karşılıklı güven ortamı yaratmayı hedefleyerek, faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.
Misyonumuz

Yönetiminden aldığı güven ve çalışanından aldığı destek, başarıyla uyguladığı iç süreçler, geliştirdiği ve sunduğu tüm ürün ve hizmetler ile, ulusal ve uluslar arası finansal piyasalarda bireysel ve kurumsal tüm müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi derecede karşılayan banka olmaktır.

Vizyonumuz

Paydaşlarının, çalışanlarının ve müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan, global gelişmeleri esnek yapısıyla yakından takip edebilen başarılı bir organizasyon olmaktır.

Bankamız, öncelikle yüksek çalışan memnuniyeti ile mevcut personelin uyum ve motivasyonunun artırılmasını hedeflemekte olup; çalışma ortamının elverişliliği ile sektördeki potansiyel iş gücünün çalışma arzusunda olduğu Bankalar arasında olmak da bir başka öncelikli hedefimizi teşkil etmektedir.
Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme