YILDIZ HOLDİNG POZİSYONU NE İŞ YAPAR - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

10 Ocak 2017 Salı

YILDIZ HOLDİNG POZİSYONU NE İŞ YAPAR

YILDIZ HOLDİNG POZİSYONU NE İŞ YAPAR:


YILDIZ HOLDİNG POZİSYONU NE İŞ YAPAR: Sabri ve Asım kardeşler 1944'te Ülker markasıyla bisküvi üretmeye başladığında, bir gün dünya markalarını satın alacak güce ulaşacaklarını tahmin bile etmemişlerdi. İlk zamanlar, yıllık 75 ton bisküviyi birkaç kazan, küçük bir fırın ve 3 işçiyle üretilebiliyorlardı. Bugün için oldukça mütevazı görünen bu üretim, ekmeğin bile karneyle dağıtıldığı o günün Türkiye'si için umut verici bir başlangıçtı ve arkası hızla geldi. İlk adımın üzerinden 4 yıl geçmeden Topkapı'daki bisküvi fabrikasına geçildi ve üretim kapasitesi 3 kat artırıldı.

1950'li yıllara gelindiğinde Ülker bisküvilerine artan talep, dağıtım konusundaki düzenlemeleri de beraberinde getirdi. Ürünler nakliye farkı alınmadan, fabrika fiyatına esnafa ulaştırıldı. O günlerde temeli atılan dağıtım ağı bugün, 220 bin noktaya her hafta en az bir kez ürün servis eden mükemmel bir sistemin de altyapısını oluşturuyor.

1970'ler Ülker'in büyümesini sürdürdüğü yıllar oldu. Türk şirketlerini borsa ile tanıştıran ilk halka açık şirketlerden Anadolu Gıda, Ankara'da faaliyete geçerek bisküvi üretim kapasitesini ikiye katladı. Aynı yıllarda Kuveyt'e yapılan 200 bin dolarlık ihracatla dünyaya açılma konusunda da ilk hamle yapılmış oldu. Böylece dünya ile rekabet edebilmek için Türkiye'nin ilk Ar-Ge departmanlarından biri kuruldu. Yine 1974'te Topkapı'da kurulan ikinci bir fabrikayla Türkiye'nin modern çikolata üretiminin de startı verildi.

80'li yıllar artan ürün grupları ve şirketleri tek çatı altında toplama çalışmalarıyla geçti. Böylece bir bisküvi atölyesinde başlayan öykü, Yıldız Holding'in kurulmasıyla kurumsal bir yapıya kavuştu. 90'lı yılların en önemli yeniliği ise bisküvi, çikolata, şekerleme gibi geleneksel ürünlerin yanında gıdanın diğer alanlarına da yatırım yapılması oldu.

1992'ye gelindiğinde, Ülker markası artık margarin, bitkisel yağ ve endüstriyel yağ ürünlerinde de vardı, ilerleyen yıllarda ürün çeşitlemesi daha da arttı. Holdingin global pazarlarla entegrasyon sürecinin en önemli parçası olan dünya devleriyle ortaklıklar da yine 90'larda gerçekleşti. 1993'te Avrupa'nın en büyük nişasta üreticisi Cerestar'la birlikte Pendik Nişasta kuruldu.

2000'li yıllar ise hem Yıldız Holding, hem de Ülker markasının tarihinde önemli bir dönemeçtir. Ülker'in kurucusu Sabri Ülker, aktif yönetimi kendisinden sonraki kuşaklara devrederek, topluluğun “Onursal Başkanı” oldu. Yeni bir yönetim organizasyonu düzenlendi ve Yönetim Kurulu'nun başkanlığına Murat Ülker getirildi. 90'larda başlayan dünya markalarıyla ortaklık yaklaşımı Murat Ülker başkanlığında 2000'lerde de sürdü.

2000'li yılların en belirgin özelliklerinden biri de holdingin yenilikçi ürünlerini, dünyayla eşzamanlı olarak Türk tüketicileriyle buluşturmak oldu. Uluslararası pazarda genişleyebilmek ve bölgedeki ihtiyacı karşılayabilmek için yurtdışında çikolata ve bisküvi fabrikaları kuruldu. Yine bu yıllarda sakız, hazır çorba, gazlı içecek, bebek maması, süt, dondurma, hazır kahve, kahvaltılık gevrek gibi ürünlerin üzerinde de Ülker markasını görmeye başladık.

Yıldız Holding, 2009 yılında sakız-şekerleme alanında Gumlink ile gerçekleştirdiği %50-50 ortaklıkla kurulan Continental Confectionary Company ve Alman çay şirketi LHS ile ortaklık gerçekleştirdi.

2011 yılında ambalaj sanayinin önemli şirketlerinden İtalyan Nuroll satın alındı. Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı ve Bizim Toptan, yabancı finansal ortaklar ile birlikte, Şok Marketleri'nin satın alımı gerçekleştirildi. İsveçli kağıt hijyen devi SCA ile Yıldız Holding arasında da ortaklık gerçekleştirildi.

2013 yılında, Yıldız Holding’in 10'uncu global ortaklık anlaşması olan Japon Nissin Foods Holdings ortaklığı ile kurulan Nissin Yıldız Gıda San. A.Ş. şirketi, ilk ürünü olan Makarneks Çabuk Erişte’yi tüketicilerine sundu.Yıldız Holding'in makarna üretim şirketi Bellini Gıda'nın %50'sine ortak olan ile Nissin Yıldız Gıda Sanayi resmi olarak faaliyetlerine 2012 yılında başlamıştır.

2014 yılı Kasım ayında United Biscuits’i satın alarak tamamiyle global bir oyuncu olan Yıldız Holding, esas işi olan bisküvi, çikolata, şekerleme işlerini, pladis adıyla tek bir global şirket altında birleştirdi. Ülker, Godiva, United Biscuits ve Demet's şirketlerinin ve markalarının toplam 300 yılı aşkın tecrübelerini bir araya getiren şirket faaliyetlerine başladı.

Yeni şirket pladis‘in ana fikri, yine mutluluk odaklı olacak. Dünyanın farklı coğrafyalarında, farklı tüketici beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak zenginlikte ürün yelpazesi ile tüm tüketicilerine mutluluk götürmek, yeni şirketin temel anlayışını oluşturacak.
 Yıldız Holding olarak bizim için başarının ilk anahtarı “insan”dır. Ulaştığımız bu küresel başarıda hiç kuşkusuz 41 bin çalışanımızın büyük payı var.

Hızlı tüketim başta olmak üzere farklı sektörlerde global bir oyuncu olan Yıldız Holding’in sahip olduğu insan kaynağının, holding vizyon ve stratejilerini gerçekleştirebilecek nitelikte bireylerden oluşturulması, onların motivasyonunun sağlanması, geliştirilmesi, kısacası etkin bir şekilde yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu amaçla İnsan Kaynakları olarak belirlediğimiz vizyonumuz, holdingimizin faaliyet gösterdiği iş alanlarında, sınıfının en iyisi olan İnsan Kaynakları yapısını kurmak ve uygulamaları hayata geçirmektir.

Bu amaçla İnsan Kaynakları çatısı altındaki Yetenek Kazanımı, Ücretlendirme ve Yan Haklar, Öğrenmeve Gelişim, İK Stratejileri ve Organizasyonel Gelişim, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Personel ve İdari İşler departmanları ve İK Direktörleri bütünleşmiş bir şekilde çalışmaktadır. İnsan Kaynakları stratejilerinin çağın gerekliliklerini karşılayacak ve değer üretecek şekilde kurgulanması, buna yönelik uygulamaların gerçekleştirmesi, topluluk bünyesine yayılması ve benimsetilmesi ile değişen ihtiyaçlara bağlı olarak sürekli iyileştirilmesi konularında hep birlikte çalışıyoruz.
Yetenek Kazanımı     

Yıldız Holding’in bir parçası olmaktan her zaman mutlu olan, başarma arzusu yüksek, içinde bulduğu çevreye ve topluma karşı duyarlı kişilerin organizasyonu geliştireceğine; yenilikçi, verimli ve kaliteli  çalışmayı esas alan, dürüst ve yüksek performanslı bireylerden oluşan bir organizasyonun başarıyı da beraberinde getirdiğine inanıyoruz.

İşe alım sürecinde de amacımız organizasyon olarak inandığımız değerlere, Yıldız holding çalışanının sahip olması gereken ana yetkinliklerimize ve iş ailelerine özel aranan fonksiyonel yetkinliklere sahip kişileri seçmek ve kendilerine uygun pozisyonlar yaratmaktır. Seçme ve yerleştirme sürecimiz de diğer insan kaynakları uygulamalarında olduğu gibi ERP sistemleriyle entegreli olarak gerçekleşmektedir.Bize başvurmak isteyen adaylarımız İş Fırsatlarım alanında yayında olan ilanları inceleyebilir ; aranan niteliklerin ve verilen iş tanımının kendileri ve beklentileriyle uyuştuğunu düşünüyorlarsa başvurularını yapabilirler. Bu sürece çalışanlarımız da katılabilmekte, organizasyon içinde aranan, kendilerine uygun bir pozisyon var ise iç işe alım sistemimiz yardımıyla başvurularını yapabilmektedirler.

Tüm ilanlarımızı düzenli olarak inceleyip başvuran adaylarımızın özgeçmişlerini görüntüleyerek, aradığımız niteliklere sahip adaylara telefonla ya da mail adresleri üzerinden ulaşarak görüşmeye davet etmekteyiz. Adaylarla ilk olarak İnsan Kaynakları sonrasında ilgili departman yöneticileri görüşme yapmaktadır.

Seçme ve Yerleştirme sürecinde kullandığımız yöntemler aday profiline göre çeşitlilik göstermektedir. Süreçlerde aşağıdaki test ve envanter uygulamalarının yanı sıra, işe alım araçlarımızdan bir ya da birkaçı, gerektiği durumlarda ise tümünü kullanmaktayız. Alanında deneyimli ve yeni mezun adaylarımızla yaptığımız yetkinlik bazlı mülakatlar ve vaka çalışmaları da farklılık göstermektedir. Amacımız pozisyon için gerekli teknik ve davranışsal özellikleri doğru yöntemler kullanarak gözlemlemek ve pozisyonlara en uygun adayları yerleştirmektir.

Yeni Mezun Aday Seçme ve Yerleştirme Süreci Adımları

Genel Yetenek Testi
İngilizce Testi
Kişilik Envanteri Uygulaması
Yetkinlik bazlı mülakat
Değerlendirme merkezi uygulamaları
Vaka Çalışmaları
Deneyimli Aday Seçme ve Yerleştirme Süreci Adımları

Kişilik Envanteri Uygulaması
İngilizce Testi
Yetkinlik Bazlı Mülakat
Vaka Çalışmaları
Buna ek olarak üretim tesislerimizde görevlendirilecek Mavi Yaka Çalışan işe alımlarımız için de yürüttüğümüz işe alım sürecimiz de bulunmaktadır.  Çalışan ihtiyacı bulunan üretim tesislerinde kabul ettiğimiz başvurular ilgili şirketin İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilmekte, uygulanan Genel Yetenek sınavı sonrasında başarılı olan adaylar İnsan kaynakları, ilgili bölüm yöneticileri tarafından değerlendirilmektedirler. Otomasyonun yüksek olduğu, teknolojik gelişmelerin yakından izlendiği üretim tesislerimizdeki işe alım sürecimizde,  adaylarımızın niteliklerinin, yetkinliklerinin,teknik bilgi ve becerilerinin pozisyonla örtüştüğüne emin olmak için gerektiğinde el kol koordinasyon testleri ve işbaşı uygulamaları da yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan, referans olarak profesyonel iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz yöneticilerinin isimleri ve iletişim bilgilerini istiyoruz. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan ve onaylanan adayımıza teklifimizi sözlü ve mail yoluyla iletiyoruz.

İşe alım sürecimizde bizimle birlikte olan tüm adaylarımıza sonucu bildirmenin ne kadar önemli olduğunu biliyor; bu doğrultuda sonuçlandırdığımız her pozisyonla ilgili adaylarımıza mail ya da telefonla ulaşarak bilgi veriyoruz.
Performans ve Kariyer Yönetimi      


Çalışanlarımızın iş sonuçları, Hedef ve Yetkinlik Bazlı Performans Yönetimi Sistemi kapsamında değerlendirilmektedir.

Bu sistem, çalışanlarımızın yöneticileri tarafından hedef, yetkinlik ve potansiyellerinin değerlendirildiği ve bu değerlendirmenin ardından aldıkları geri bildirimlerle Kariyer Gelişim Programları’na başvurdukları bir sistemdir.Performans ve Kariyer Yönetimi Sistemi, çalışanların kariyerlerine yön vermelerini sağlayan, kariyerlerini geliştirmeleri için onlara eğitim ve gelişim fırsatları sunan, hem bireysel hem de organizasyonel gelişime katkı sağlayan bir sistem oluşturma, fikrinden yola çıkılarak kurgulanmış ve performans, kariyer, yedekleme, yetenek yönetimi ve eğitim/gelişim süreçleri entegre bir şekilde çalışacak şekilde yapılandırılmıştır.Kurumsal başarıya ulaşmak için bireysel başarı ve gelişimin gerekli olmasından hareketle, herkesin reaktif konumdan proaktif konuma gelerek kendi kariyerinden sorumlu olduğuna inanıyor ve kurum olarak buna yönelik her türlü desteği çalışanlarımıza sunuyoruz.

Belirlenen hedeflere ulaşırken her çalışandan Yıldız Holding Ana Yetkinlikleri ile pozisyonunun fonksiyonel yetkinliklerini göstermesi ve kendisini sürekli geliştirmesini bekliyoruz. Kurumsal hedeflerin yukarıdan aşağıya doğru yayılmasıyla birlikte kurumun ve çalışanların ihtiyaçları daha iyi örtüştürülmüş, bu sayede kurumsal başarı ve gelişim ile bireysel başarı ve gelişim arasında daha güçlü bir ilişki sağlanmıştır.

Yıldız Holding’in dinamik ve büyüyen yapısı içinde çalışanlarımız için sürekli yeni kariyer fırsatları bulunmaktadır.

Kariyer Yönetimi Performans ve Eğitim süreçleri ile entegre bir şekilde çalışır ve çalışanların kendi kariyer gelişim planlarını oluşturabilmelerini, aşağıda belirtilen uygulamalara başvurmalarını destekler;

İç İşe Alım Sistemi

Eğitim ve Gelişim Programları

Rotasyon ve Proje Görevleri
Kariyerlerini geliştirmek veya farklı yön vermek isteyen çalışanlara fırsat sağlaması açısından iç işe alım sistemi önemli bir insan kaynakları sistemidir. Tüm onaylı açık pozisyonlar öncelikli olarak iç ilan aracılığıyla çalışanlarımıza duyurulmakta, özellikle satış ve üretim alanındaki yönetsel pozisyonlar iç kaynaklar (iç işe alım, terfi) kullanılarak doldurulmaktadır.

Sistem çalışanın memnuniyetini ve motivasyonunu artırdığı gibi, çalışanın bağlılık duygusunun gelişmesine de yardımcı olmaktadır.

Çalışanların kariyer beklentileri, mesleki ve kişisel gelişimleri önemsenir ve onlara kendilerini geliştirmeleri ve kendi kariyerlerini yönetmeleri için gerekli ortam sağlanır. Bu doğrultuda geniş bir yelpazede hazırlanan katalog eğitimleri, özelleştirilmiş ileri düzey mesleki gelişim programları kendilerine sunulur.

Ayrıca çalışanlarımızın kurumumuzu daha iyi tanımalarını sağlamak, farklı bakış açıları ve farklı yetkinlikleri bir araya getirerek iletişimi ve sinerjiyi arttırmak, kişilerin gelişimlerine katkıda bulunmak için departmanlar/şirketler arası rotasyonlar gerçekleşmekte, proje ekipleri kurularak kişilerin projelerde aktif olmaları beklenmektedir.
Eğitim ve Gelişim      

ÖĞRENME VE GELİŞİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yıldız Holding’de çalışanlarımız, aramıza katıldıkları ilk günlerinden itibaren öğrenme  ve gelişim olanaklarından yararlanmaya başlarlar ve uluslararası bir kurumun üyesi olarak yüksek performanslarını sürekli kılacak ve yetkinliklerini güncel tutabilecekleri sistemlerle  desteklenirler. Aramıza yeni katılan tüm arkadaşlarımıza, kişisel gelişimlerini ve mesleki kariyerlerini planlayabilecekleri çeşitli uzmanlık programları, mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri,  ve liderlik gelişim programları sunarız.Tüm çalışma arkadaşlarımız, Yıldız Holding’de yıl içinde ortalama 8 gün sınıf eğitimi alabilirken, mekân ve zamandan bağımsız gelişim araçlarıyla da gelişimi hayatlarının bir parçası haline getirebilmektedirler

Yıldız Holding’de sizleri, öğrenme stilinize en uygun yöntemleri seçebileceğiniz zengin bir çalışma ortamı bekliyor.

Yöntemlerimiz arasında, sınıf eğitimleri, web tabanlı eğitimler, işbaşı eğitimleri, bire bir eğitim uygulamaları, Ülker Akademi ve elektronik veritabanları gibi bilgi ve iletişim platformları, araştırma ve sunum ödevleri, seminer-konferans-zirveler, bire bir koçluk ve mentorluk uygulamaları, fabrika ve saha gezileri, simülasyon-oyun-vaka çalışması gibi uygulamalar bulunmaktadır.

Tüm bu süreçlerde yaklaşımımız:
Öğrenme  ve gelişimde süreklilik,
Öğrenme yöntemlerinde yenilikçilik ve çeşitlilik,
Geleceğin liderlerini bugünden yetiştiren uygulamalarla insana yatırım,
Kurum içi iletişim, performans, yetenek yönetimi gibi İK ve Yönetim süreçlerinin stratejik ortaklığını üstlenmek,
Çalışanların kendi gelişimi konusunda farkındalığını artıran ve proaktif çözümler sunan yaklaşımlar sergilemek,
Kurum hedeflerine ulaşmaya ve performansı geliştirmeye odaklanırken, çalışanlarımızın kişisel yetkinliklerini de güncel tutabilmek,
Farklı fonksiyonlara yönelik özel gelişim programları tasarlamak ve hayata geçirmektir.
Bu felsefe ve yöntemler ışığında, Yıldız Holding’de işe başlayan tüm arkadaşlarımızı giriş, geliştirme-uzmanlık, yönetim ve üst düzey yönetim aşamalarında çeşitli öğrenme ve gelişim fırsatları ile buluşturuyoruz.

Öğrenme ve Gelişim Araçlarımız
Öğrenme ve Gelişim KataloğuŞLiderlik Gelişim Programları
Mentorluk ve Koçluk
Mesleki Uzmanlık Programları
Yabancı Dil EğitimleriKonferans ve Zirveler
Kurumiçi eğitmenlik
Standart Eğitimler
Elektronik Kütüphaneler ve online gelişim araçları
Oryantasyon Programı
Şirketlerimizde çalışmaya başlayan tüm arkadaşlarımızın kurumsal yapımızı ve sistemlerimizi yakından tanıması için ayda bir Çamlıca Kampüs’de Holding Oryantasyon Programı düzenlenir. 1 günlük Holding oryantasyon programı organizasyonumuzu tanıtan aktiviteler yanısıra fabrika gezilerini de kapsamaktadır. Bu programın ardından, profesyonel yaşama yeni adım atan arkadaşlarımızı “Hepimiz Bir Yıldızız” eğitimi ile iş hayatına daha hızlı adaptasyon sağlamaları için destekleriz.

Öğrenme ve Gelişim Kataloğu

Yıllık Öğrenme ve Gelişim  Kataloğu, kişisel, mesleki ve yönetimsel becerilerin gelişimi için tüm çalışanlarımıza sunduğumuz ve her yıl güncellediğimiz bir araçtır. Katalog kapsamındakiçalışanlarımınız seçimine sunduğumuz gelişim araçları Üretim, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği, Kalite ve Ar-Ge, Bakım-Yatırım-Projeler, Ürün, Satış, Pazarlama, Kişisel Gelişim,  Finans ve Dış Ticaret, İnsan Kaynakları, Hukuk, Satınalma, Yönetim,  gibi birçok farklı kategori altında yer almaktadır.

Performans Değerlendirme Sürecine paralel olarak, her çalışan Öğrenme ve Gelişim  Katalogu’ndan yılda maksimum 8 güne kadar sınıf eğitimi talep edebilmektedir.

Ayrıca, Yıldız Holding’de ihtiyaçlar doğrultusunda satış, pazarlama, finans, insan kaynakları yönetimi gibi fonksiyona özel uzmanlık programları düzenleyerek farklı üniversitelerle işbirlikleri yapmaktayız.Liderlik Gelişim Programları

Yıldız Holding olarak liderlik gelişim programlarımızı “Liderlik Yolculuğu”   üst başlığında tanımlıyor ve  tüm kademelerdeki çalışanlarımıza liderlik gelişim programları sunuyoruz. Programlarımız  Liderlik İlk Adım, Liderlik Haritası, Liderlik Pusulası, Liderlik Zirvesi olarak kademe bazında ayrıştırılmaktadır.
Yıldız Holding Liderlik Yolculuğu’ ndaki temel yaklaşımımız vizyonumuzu, stratejilerimizi, değerlerimizi ve Yıldız Holding Liderlik Modelimizi destekleyen programlar tasarlamak ve uygulamaktır.

Kurumsal değerlerimiz doğrultusunda Yıldız Holding’in stratejik hedeflerine ulaşmasında etkin role sahip tüm kademelerdeki yöneticilerimizin liderlik gelişimlerine katkıda bulunuyor, gerek iş çıktıları gerekse insan yönetimi alanında organizasyonumuzu geleceğe taşıyoruz.

Liderlik gelişim programıyla birlikte geleceğin üst düzey yöneticilerinin yetiştirilmesi, şirket stratejilerinin hedeflere indirgenmesi ve organizasyonun geneline yayılması, hedeflerin takibi, ölçümlenmesi ve geri bildirimi yoluyla da yüksek performans kültürünün oluşturulması noktasında Yıldız Holding Liderlik anlayışını yaygınlaştırıyoruz.”
Ücret ve Ödüllendirme         

Yıldız Holding’de ortak bir kademe yapısı ile yönetilen, işin içeriğine dayalı bir ücretlendirme sistemi kullanıyoruz. Bu sistemde iş değerlendirme yöntemi ile işler değerlendirilerek eşit, rekabetçi ve piyasa ile uyumlu ücret politikası oluşturulması amaçlanmakta; ücretlendirme uygulamaları belirlenirken yıllık piyasa ücret araştırmaları da kullanılmaktadır.

Bu doğrultuda şirketlerimizde piyasa ve performansa dayalı ücret politikasını, şirketlerimizin stratejisini ve rekabet gücünü destekleyecek şekilde uyguluyoruz. İşin içeriği ve çalışanın performansına bağlı belirlenen ücret artışları yılda bir kez gerçekleştiriliyor.

Performansa Dayalı Ödüllendirme

Beyaz yaka çalışanlarımız yıl sonunda Hedef ve Yetkinlik Bazlı Performans Yönetimi Sistemi kapsamında değerlendirilmekte ve bu doğrultuda yıllık performans primi ile ödüllendirilmektedir.
Satış kadrosundaki çalışanlarımıza yüksek performansı teşvik eden satış prim sistemi uygulanabilmektedir.

Anlık Ödüllendirme

Çalışanlarımızın, Yıldız Holding değerleri ve ana yetkinlikleri çerçevesinde üstün başarı elde ettiği, kuruma belirgin bir katkısı olan, örnek tutum, davranış sergilediği durumların fark edilmesi, takdir edilmesi ve en kısa sürede ödüllendirilmesi amacıyla Anlık Ödüllendirme sistemi uygulamaya alınmıştır.
Yöneticiler istediği bir çalışanı ödüle aday gösterebilmekte, ilgili çalışanın üst yöneticisine doğrudan ulaşan öneri, değerlendirme sonrası uygun bulunması halinde ödüllendirilmektedir.

Sosyal Haklar

Grup şirketlerimizde sektörel dinamiklere göre değişkenlik gösterebilen yan haklar paketleri uygulanmaktadır. Bununla birlikte tüm çalışanlarımıza yemek ve servis hizmeti sağlanmakta, dönemsel olarak Yıldız Holding şirketlerinin ürünlerinden oluşan hediye paketi ve alışveriş çeki sunulmaktadır.

Çalışma Saatleri

Yıldız Holding’te beyaz yaka çalışanlarımızın haftalık çalışma süresi 45 saattir. Çalışma saatleri hafta içi (Pazartesi – Cuma) olmak üzere 08:30 – 18.30 arasındadır. Fabrikalarımızda ise üretim programlarına bağlı olarak vardiyalı çalışma düzeni uygulanabilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme