YILDIZ HOLDİNG İŞ İLANLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

10 Ocak 2017 Salı

YILDIZ HOLDİNG İŞ İLANLARI

YILDIZ HOLDİNG İŞ İLANLARI:


YILDIZ HOLDİNG İŞ İLANLARI: Yıldız Holding 2017 Personel Alımı Yapan Fabrikalar
Merhaba Sayın İş Arayanlar. Sizlere bu ilanımızda hem ülkemizde hem de dünyada geniş bir alana hakim olan Yıldız Holding hakkında bilgi vereceğiz. Belki bir çoğunuzun bilmediği Ülker Markası da Yıldız Holding bünyesine bağlıdır. Bu nedenle dünya çapında tanınmış bir marka olan Ülker’de sizlerde çalışma imkanı bulabilirsiniz. Her sene olduğu gibi 2017 yılında da Personel ve Eleman Alımı yaparak sürekli daha ileriye gitmeyi hedefleyen bir kurum olan Yıldız Holding ile kariyerinizin ilk adımını atabilirsiniz. Sizlere şimdi İnsan Kaynakları açıklaması hakkında bilgi vereceğiz. Açık Pozisyonlar için İş Başvurusu yapabilirsiniz.
Mağaza Elemanları ya da Mühendis Alımı gibi bir çok pozisyonda alım yapıyor olan Yıldız Holding geniş bir istihdam alanı oluşturmayı hedeflemektedir.

İNSAN KAYNAKLARI – KARİYER
Yıldız Holding’de kariyer fırsatları, faaliyet gösterdiği sektörel çeşitliliğe paralel olarak iş aileleri bazında farklılık göstermektedir. Organizasyonumuzda her iş ailesi için farklı kariyer basamakları bulunmakta ve farklı işe alım stratejileri uygulanmaktadır.

İş başvuru süreciyle başlayan kariyer fırsatları, çalışanlarımızın tercihleri ve performanslarıyla şekillenmektedir. Her iş ailesinde beklenen yetkinlikler ve uzmanlıklar değişkenlik göstermekte ve bu doğrultuda uyguladığımız insan kaynakları yöntemleri de farklılaşmaktadır.
Yıldız Holding olarak çalışanlarımızın kariyer fırsatları ve tercihlerini sadece seçme ve yerleştirme sürecinde değil, iç işe alım sistemiyle kariyerlerinin her noktasında destekliyoruz. Çalışanlarımız, ilgilendikleri iş ailelerini seçerek, şirket içinde yayımlanan tüm ilanlara öncelikli olarak başvuru yapabilmektedirler.

Eğer sizlerde Ülker İş İlanları diye arattınız ve karşınıza bu sayfa geldiyse sakın şaşırmayın ve yanlış geldim demeyin. Çünkü Ülker Markası Yıldız Holding tarafından yönetilmektedir. İş Başvurusu yapabilmek için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ülker Personel Alımı Yapıyor!
Ülker insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Ülker personel alımı yapıyor. Ülker iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Ülker iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Ülker eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülker 1944 yılında Asım ve Sabri adında iki kardeş tarafından küçük bir imalathanede bisküvi üretmeye başlamasıyla kurulmuştur. İlk zamanlar düşük bütçe ve az elemanla üretimlerini devam ettiren firma bugün Yıldız holding çatısı altında Türkiye’nin en büyük firmalarından birisidir. Sadece Türkiye değil dünya genelinde saygı duyulan bir marka olan Ülker 41.000’in üzerinde insana istihdam sağlamaktadır. Çikolata ve gıda sektöründe ülkemizin devi olan Ülker personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizler için hazırladığımız bu ilanda Ülker insan kaynakları biriminin duyurusunu ve ihtiyaç duyduğu eleman pozisyonlarını bulacaksınız.Ülker İş İlanları

Ülker iş ilanları belirli günlerde değil, ihtiyaç duyduğu her dönem ilan çıkarır. Bu yüzden Ülker eleman alımları iş ilanlarını ve güncel olan iş pozisyonlarını düzenli bir şekilde takip etmek gerekir. Ülker iş başvurusu yaptıktan sonra şirketin insan kaynakları bölümü tarafından incelenmeye alınır. Ülker elemanlarını çok ince detayına kadar araştırır ve kolay bir şekilde işe almaz. Bu yüzden başvuru şartlarını çok iyi inceleyerek istenilen şartların size uyup uymadığını kontrol etmelisiniz.

İnsan kaynakları tarafından ön başvurusu kabul edilmiş adaylar öncelikle mülakata çağırılır ve iş için uygun olup olmadığı, istenilen şartları kabul edip etmediği durumuna karar verilir. Ülker eleman alımı işlemi bitip mülakatta başarılı olan adaylar, Ülker elemanı olmaya hak kazanmış demektir.

Ülker Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Binlerce insana iş imkanı sağlayan Yıldız holding bünyesindeki Ülker personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Aşağıda şirketin genellikle personel ihtiyacı duyduğu pozisyonları derledik.

Satış Destek Uzmanı
Vardiya Amiri
Depo Mal Kabul Elemanı
Stok Kontrol Sorumlusu
Depo Elemanı
Personel Sorumlusu
Genel Başvuru
Üretim Elemanı
Muhasebe
Genel Başvuru – Engelli
Yıldız Holding

           
Türkiye’nin lider gıda markası Ülker’i de bünyesinde barındıran Yıldız Holding bugün, yurtiçinde ve yurtdışında yatırımları, inovatif ürünleri, kalite odaklı üretim anlayışı ve müşterisine verdiği değerle hızlı tüketim alanında öncü rol oynuyor.


Yıldız Holding, geleneksel üretim alanı olan bisküvi ve çikolata başta olmak üzere ambalaj, bilişim, hizmet, ticaret ve pazarlama gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketleriyle, üretim hacmi, satış gücü, ürün çeşitliliği ve toplam dağıtım alanı bakımından pek çok kategoride öncü ve lider bir kuruluştur.


Gıda alanında dünyada tanınan bir “Türkiye markası” olan Ülker markasının da sahibi olan Yıldız Holding 29.000 çalışanı, yurtiçi ve yurtdışındaki toplam 42 fabrikası, 220 bin noktaya ulaşan dağıtım ağı ve 9,1 milyar dolara ulaşan cirosuyla Türkiye’nin en güçlü kuruluşları arasında yer alıyor.


Tek çeşit bisküviden global markalara...


1944 yılında Sabri ve Asım kardeşlerin emek ve çabalarıyla tek çeşit bisküvi üreten atölye, bugün genç kuşakların yönetiminde global markaları da bünyesinde barındıran dev bir topluluğa dönüştü. Ülker markasının da temellerinin atıldığı, yıllık 75 ton bisküviyi birkaç kazan, küçük bir fırın ve 3 işçiyle üretildiği bu girişim, o günün Türkiye’si için umut verici bir başlangıçtı ve arkası hızla geldi.


Yıldız Holding’de büyümenin ana eksenini geçmişte olduğu gibi bugün de “gıda” oluşturuyor. Holding çatısı altındaki Bisküvi-Çikolata-Şekerleme Grubu ile Gıda ve İçecek Grubu, 160 markası ve 2.700’ü aşkın ürün çeşidiyle tüketiciye doğrudan ulaşıyor. Bu iki grup tüketicilerin beslenme konusundaki tüm taleplerini karşılamakla kalmıyor, onların gelecekteki olası taleplerini de öngörerek yarının ürünlerini planlıyor. Ar-Ge, İş Geliştirme ve Yurtdışı Yatırımlar Grubu, Holding bünyesindeki diğer grupları ürün, pazar ve yeni yatırım alanları konusunda destekliyor. Ülke dışındaki yatırımları yönetiyor. Bilişim Grubu ile Ambalaj Grubu, hem Yıldız Holding gruplarının ihtiyaçlarına yanıt veriyor hem de sektörde vizyoner yaklaşımlarıyla büyümesini sürdürüyorlar.  Gayrimenkul Yatırım Grubu da yeni bir iş alanı olarak gelişiyor.


Başarılarıyla küresel düzeyde dikkat çeken Yıldız Holding, stratejik ortaklık için dünya devlerinin de tercih ettiği kuruluşlardan biri oldu. Her biri kendi alanında önemli küresel markalar Kellogs, Hero Baby ve Cargill gibi dev gıda şirketleriyle gerçekleştirdiği stratejik ortaklıkların yanı sıra dünya premium çikolata sektörünün lideri Godiva’yı bünyesine katarak küresel işbirlikleriyle, dünya ekonomisine entegre oluyor.


Yıldız Holding Kazakistan, Suudi Arabistan, Ukrayna, Cezayir, Romanya ve Mısır’daki fabrikalarıyla yurt dışında da üretim gerçekleştiriyor. Ayrıca Pakistan’daki tesislerin yapımı devam ediyor.


Yıllık cirosunun yüzde 1.5’ini her yıl araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayıran Yıldız Holding, dünyadaki akımları yakından takip etmekle yetinmiyor; bilgi yönetimi, inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarıyla bu trendlerin oluşmasına da katkıda bulunuyor.


Topluma katkı...


Holding şirketleri faaliyet gösterdikleri alanlarda sanayiye yaptıkları katkıların yanı sıra Türkiye’de üretilen tarımsal hammaddelerin endüstride değerlendirilmesinde de önemli rol oynuyor. Türkiye’nin en büyük tarımsal hammadde alıcılarından olan Yıldız Holding bu niteliğiyle Türk çiftçisinin de destekleyicisidir.


Yıldız Holding kurulduğu günden bu yana, Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmanın yanı sıra, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleriyle de ülkemizin toplumsal gelişmelerine yönelik çalışmalarda bulunuyor. İnsan odaklı hizmet anlayışını benimseyen Yıldız Holding, toplumla olan ilişkisini sadece üretimle sınırlamayıp, çevre, spor, eğitim, sağlık ve sanat konularında projeler hayata geçiriyor.

Yıldız Holding İş İlanları
Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme