VODAFONE ÇALIŞAN YORUMLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

10 Ocak 2017 Salı

VODAFONE ÇALIŞAN YORUMLARI

VODAFONE ÇALIŞAN YORUMLARI:


VODAFONE ÇALIŞAN YORUMLARI: Seçme ve Yerleştirme, Vodafone Türkiye'nin, en beğenilen şirketlerden biri olma ve yüksek performans gösteren bir organizasyon kültürü yaratma hedefine ulaşma açısından en önemli süreçlerden birisidir.


En iyi yetenekleri şirketimize kazandırma hedefimizden ödün vermeyerek, global işe alım-yerleştirme süreçleri ve alanında uzman yetenek danışmaları ile son derece dikkatli ve özenli bir seçme ve yerleştirme süreci uygulamaktayız.

En beğenilen şirket olma hedefimiz ve bu yönde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda, on bir milyonu aşkın profesyonelin yer aldığı Kariyer.net sitesinin kullanıcıları arasında yapılan oylama ile Vodafone Türkiye "En Beğenilen Firma" ödülünü almıştır.

İş yapış biçimimizin temelini oluşturan "Müşteri Odaklılık, Yenilikçilik, Başarma Hırsı ve Azmi, Yerel Kökleri olan Globallik" adaylarda aradığımız ortak yetkinliklerdir.

Müşterilerimize en iyi hizmet, ürün ve servisleri sunmak ve eşsiz bir müşteri deneyim yaşatmak üzere Vodafone Türkiye çalışanları "Hız, Sadelik ve Güven" prensipleri ile çalışmaktadır. Bu doğrultuda Vodafone Türkiye'de çalışmak isteyen adaylarda "Hız, Sadelik ve Güven" aradığımız ortak davranış göstergeleridir.

Adaylarda aradığımız ortak özellikler ise; kendine güvenen, istekli ve kararlı, iletişim becerisi kuvvetli, yaratıcı ve analitik düşünce yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu ve değişime uyum sağlayabilmek.

Vodafone Türkiye'ye başvurunuzu; ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere "Genel Başvuru" ile yapabileceğiniz gibi, www.kariyer.net'de de iş ilanlarımızı detaylı olarak görebilirsiniz.

İletilen tüm başvurular, gizlilik prensipleri çerçevesinde Vodafone Türkiye'nin İnsan Kaynakları CV veribankasına kaydedilmekte ve 6 ay süresince muhafaza edilmektedir.

Şirketimizin işgücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için CV veribankasından araştırma yapılarak ya da danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek aranılan pozisyon için gerekli nitelik/deneyimlere uyan adaylardan bir havuz oluşturulmakta ve işe alım süreci başlatılmaktadır.

Değerlendirme sürecimizde genel olarak;
Telefon mülakatı neticesinde olumlu değerlendirilen adaylar, "İngilizce Seviye Tespit Sınavı"na ve "Yetkinlik Bazlı Mülakat"a katılım için davet edilirler. Aranılan pozisyonlardaki yetkinlikler ile kişisel yetkinliklerin örtüşüp örtüşmediği değerlendirilmektedir.
Gerekli pozisyonlarda "Değerlendirme Merkezi" uygulanmaktadır.
Bazı pozisyonlarımız için "Analitik Düşünme, Senaryo ve Durumsal Ölçüm" testleri yapılmaktadır.
Pozisyon için en uygun bulunan aday ile referans ve teklif sürecine geçilirken, süreçte devam edemeyen adaylara e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Şirketimiz web sitesi kariyer.net altyapısı desteklemektedir. Başvurularınız sadece Vodafone Türkiye İnsan Kaynakları departmanı tarafından görüntülenir ve değerlendirilir.
Çalışma Saatleri
Çalışma saatlerimiz 8.00-17.00 arasındadır.

Çalışma Ortamı
Plazalarımızda çalışanlarımızın "kuaför, kuru temizleme, lostra " gibi günlük ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden karşılayabilecekleri hizmet alanları sunuyoruz.

Sosyal Ortamlar
- Yemekhane
- Lavazza Cafe

Sağlık ve Bakım
- Fitness
- Kuaför
- Şirket Doktoru
- Kuru Temizleme
- Lostra

Ulaşım
- Personel Servisi
- Otopark

Diğer Olanaklar
- Toplantı ve Eğitim Odaları
- Vodafone Cep Merkezi
- Market

Vodafone Satış Danışmanı Eleman Alımı Gerçekleştirecek. Vodafone bünyesinin eleman ihtiyacını gidermek üzere Lise mezunu satış danışmanı elemanları alacak. Sizde Vodafone bünyesinde satış danışmanı elemanı olarak yer almak istiyorsanız alt kısımda verilmiş olan, genel nitelikler, genel bilgiler, özel bilgiler, çalışma yeri, çalışma şekli, başvuru bilgileri ve başvuru yerine ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.Genel nitelikler:

Telekom sektörünün önde gelen Dünyanın lider GSM operatörü VODAFONE ‘un 13 senelik (Telsim’den itibaren ) en eski ve en köklü ve Vodafone Kalite değerleri en yüksek olanlardan Kurumsal satış Kanalı – Kutluay İleşim Grup ‘ da Kurumsal Ofisimiz için ( Pendik – Kurtköy – Tuzla – Kartal – Maltepe – Gebze ilçelerinde ve yakınında ikamet eden ) görevlendirilmek üzere Kurumsal Satış Yöneticileri aranmaktadır

Lise veya Üniversite mezunu,
Saha satış konusunda en az 1 yıl tecrübeli
Satış hırsı olan ofisimize uyum sağlayabilecek
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek
Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Satış alanında hedeflerle çalışmayı benimsemiş
Teknolojiyi ve iletişim sektöründeki yenilikleri takip eden, meraklı, araştırmacı
Dış görünümüne özen gösteren,
Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile şirketini en iyi şekilde temsil edebilecek
Çalışma disiplini ile fark yaratacak
1500 TL maaş + Prim ile çalışacak
Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir
İş tanımı:
Günlük 7 firma ziyareti yapabilecek, ziyaret ettiği müşterilere şirket ürün ve servisleri ile ilgili bilgiyi vermek, müşterinin ihtiyacını doğru tespit ederek uygun ürün ve servisleri teklif etmek

Vodafone Türkiye’deki Kurumsal Satış Kanalları içinde EN YÜKSEK KALİTE DEĞERLERİNE sahip bir ofiste.
Sorumlu olduğu bölgedeki kurumsal müşterilere satış ve satış sonrası hizmetleri ve abone gelişimi sağlamak
Müşteriyi, teklif ettiği ürün ve servislere ikna ederek satışı kapatmak
Portföy yaratmak ve geliştirmek üzere potansiyel müşterilere günlük yerinde ziyaretler planlayarak tüm çalışmaları günlük ve haftalık raporlar halinde sunmak
Kendisine verilen aylık hedefler doğrultusunda çalışma planı gerçekleştirmek.

İlan Bilgileri

İlan Güncelleme Tarihi: 27.02.2015
İlan kapanma tarihi bilgisi: 26.03.2015Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler

Şehir/Ülke: İstanbul(Asya), İstanbul(Asya) (Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla), Kocaeli (Gebze)

Personel sayısı: 5

Firma Sektörü: Telekomünikasyon, Turizm

Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı

Aylık Net Ücret: 1000 TL – 2000 TL

İş Alanı: Organizasyon, Pazarlama, Reklam, Satış, Sigorta

Pozisyon Seviyesi: Eleman

Aday Bilgileri

Tecrübe: 1 – 8 yıl tecrübeli adaylar

Eğitim Seviyesi: Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)

Askerlik Durumu: Yapıldı,Muaf

Vodafone Satış Danışmanı Alımı ilanına bağlantıyı kurmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme