UNILEVER İŞ İLANLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

UNILEVER İŞ İLANLARI

UNILEVER İŞ İLANLARI:


UNILEVER İŞ İLANLARI:
Unilever’in geçmişi, 1860’lı yıllara kadar uzanan Margarine Unie ile İngiliz sabun şirketi Lever Brothers’ın 1930 yılında birleşmesine kadar uzanıyor. Dünyanın 190’dan fazla ülkesinde, her gün 2 milyar insana ulaşıyor ve onların beslenmelerine yardımcı oluyor, kendilerini ve evlerini temiz ve ferah tutmak için tercih ettikleri ürünleri yaratıyor, pazarlıyor ve dağıtıyoruz.

Vizyonumuz, çevre üzerindeki etkilerimizi azaltırken şirketimizi iki kat büyütmemizi ve içinde bulunduğumuz topluma pozitif fayda yaratmamızı sağlayacak yeni iş yapış yolları geliştirmek.
İnsanların, kendilerini daha iyi hissetmelerine, daha iyi görünmelerine ve hayattan daha fazla keyif almalarına yardımcı olan markalar ve hizmetlerle, her gün daha iyi bir gelecek yaratmak için çalışıyoruz.

Dünyanın en büyük hızlı tüketim ürünleri şirketlerinden biri olarak, tüm dünyada sürdürdüğü yatırım atağıyla, küresel pazardaki etkinliğini ve payını sürekli artıran Unilever, Türkiye'deki ilk yatırımını 1952 yılında İstanbul Bakırköy’de kurulan Sana fabrikasıyla gerçekleştirdi.

Unilever Türkiye olarak, bugün 8 fabrika yatırımımız, 5.000’i aşkın çalışanımız ve 34 ülkeye ihracatımızla Türkiye ekonomisine katma değer sağlıyoruz. Pazara sunduğumuz markalarla Türkiye’de her ay 51 milyon tüketicinin yaşamının bir parçası olarak yer alıyoruz.

GENEL MERKEZ
Saray Mahallesi, Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:13 34768, Ümraniye/İstanbul

FABRİKALAR
• Gebze Ev ve Kişisel Bakım Ürünleri Fabrikası
• Tuzla Cay, Corba, Tatli Fabrikasi
• Çorlu Margarin Fabrikası
• Çorlu Algida Fabrikası
• Konya Algida Fabrikası
• Dosan Çay Fabrikası (Rize’de 3 adet)


Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.unilever.com.trUnilever İş İlanları

Açık pozisyon sayısı: 4         
                                  
Pozisyon         Şehir/Ülke       Firma Adı
Order Entry Specialist - Temporary   İstanbul(Asya)            UNILEVER
Mevsimlik Üretim Elemanı - Konya Algida Fabrikası          Konya UNILEVER
Üretim Elemanı-Konya HPC Vector Konya UNILEVER
SHE Engineer Tekirdağ         UNILEVER
Geleceğin Liderleri programı şirketimizin gelecekteki liderlerini yetiştirmeye yönelik üç senelik yapılandırılmış bir programdır. Bu üç senenin içinde çeşitli rotasyonlar, projeler ve farklı tecrübeler edinme şansı tanıyoruz. Bunu yaparken aynı zamanda bir eğitim sürecinden geçiyorlar. Performans ve potansiyellerine bağlı olarak bu süre boyunca yurt dışında proje bazlı görevlere de atanabiliyorlar.”
Başvuru süreci
Geleceğin Liderleri Programı'nın başvuru süreci 4 aşamadan oluşur.Birinci aşamda online bir başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. İkinci aşamada profil değerlendirme testimize katılırsınız, üçüncü aşamada online mülakat gerçekleştirilir ve en son aşamada ise değerlendirme merkezi uygulamamıza davet edilirsiniz.

Başvuru Süreciyle İlgili Gerekli Bilgiler
1. Online Başvuru
Online Başvuru formunu doldurmak oldukça hızlı ve kolaydır. Linkedin hesabınız varsa, başvuru bilgileriniz Linkedin üzerinden aktararak başvurunuzu daha da hızlandırabilirsiniz.  Yalnızca bir departmana başvuru yapınız.

2. Profil Değerlendirmesi
Online başvurunuzun olumlu olması durumında profil değerlendirme aşamasına davet edilirsiniz. Profil değerlendirmemiz 12 kısa online oyundan oluşur. Oyunlar yoluyla  yaptığımız değerlendirmelerle Geleceğin Liderleri Programı için uygunluğunuzu değerlendirirken  aynı zamana profilinizin  çalışmak için en uygun olacağı alanlar ile ilgili size özel detaylı bir feedback paylaşacağız.

3. Online Mülakat
Bu aşamada sizlerden Unilever ile ilgili vaka çalışmaları yapmanızı beklerken aynı zamanda sizlere Unilever'i ve iş yapış biçimlerimizi daha yakınan tanıma şansı sunuyoruz.

Mülakatımız iki temel aşamadan oluşmaktadır. Birinci aşamda 3 adet varsayımsal soru yer alırken; 2. aşamada biraz daha uzun bir vaka çalışması yer almaktadır. Cevaplarınızı bizim ileteceğimiz son tarihe kadar istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden  tamamlayabilirsiniz.  Tek ihtiyacınız olan web kamerası olan bir bilgisayar veya internet bağlantısı olan herhangi bir mobil cihaz.

4. Değerlendirme Merkezi
İşe alım sürecimizin son aşaması olan bu uygulamamızda gerçek Unilever deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.Bu kapsamda pek çok ilginç aktivite deneyimleme şansına sahip oluyorsunuz. Bu aktivitelerden bazıları;

Kendi departmanınızdan arkadaşlarınızla proje toplantısı
Kıdemli bir yönetici ile yapılacak toplantı
Diğer adaylarla yapılacak toplantı
Yöneticinizle yapacağınız birebir toplantı
Bu aktiviteler gerçek iş problemleri üzerine odaklanarak hem bizlere sizin potansiyelinizle ilgili fikirler verecek hem de sizin Unilever'de çalışmak ile ilgili daha net fikir edinmenizi sağlayacaktır
Unilever'de çalışmak
Vizyonumuz, çevre üzerindeki etkilerimizi azaltırken şirketimizi iki kat büyütmemizi ve içinde bulunduğumuz topluma pozitif fayda yaratmamızı sağlayacak yeni iş yapış yolları geliştirmektir. İnsanların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve hayattan daha fazla keyif almalarına yardımcı olan markaların ve bu keyifli işin bir parçası olmak ister misiniz?

Markalarımız yaklaşık 200 ülkede ülkede hayatın daha lezzetli, daha güzel kokulu ve daha olumlu olmasına yardımcı oluyor: Her gün 2 milyar insan bizim ürünlerimizi kullanıyor. Sadece bu bile büyük kariyer fırsatları anlamına geliyor.

Değişik görüşleri, yetenekleri, tecrübeleri ve geçmişi olan insanları şirketimize çekiyoruz. Unilever'i dünyanın en başarılı tüketici ürünleri şirketi ve aynı zamanda çalışmaya böylesine teşvik eden bir yer yapan da, bu farklı insanların birlikte çalışması.
Global açıdan bakıldığı zaman sektörünün gelişmiş ve başarılı şirketlerinden birisi olan Unilever, yiyecek ve hızlı tüketim ürünleri üretmektedir. Dünya genelinde hizmet veren ve ülkemizin bir çok bölgesinde de fabrikası bulunan Unilever, 2017 yılında da ülkemizde sürdürdüğü faaliyetlere devam etmek için çok sayıda iş pozisyonu için alım yapacaktır. Hızlı tüketim ve yiyecek, içecek ürünleri üreten ve satışını gerçekleştiren şirketin çatısı altında sizde görevde bulunmak istiyorsanız aşağıdan Unilever insan kaynakları detaylarına ulaşabilirsiniz. Unilever personel alımı iş ilanları 2017 senesinde kaç kişi iş düzenlenecek bilinmemektedir. Ancak hızlı tüketim ve gıda ürünleri üreten şirketin kariyer sayfasında 35 adet güncel iş ilanı bulunmaktadır. Unilever yeni alım düzenleyeceği zaman bu 35 adet iş pozisyonunun arasına yeni ilanlarını da dahil etmektedir. Sizlerde firmanın diğer ilanlarına ulaşmak istiyorsanız ilgili internet sayfasına gidebilirsiniz.
Unilever personel alımı iş ilanları 2017 da aşağıda bulunan iş pozisyonları için verilmiştir. - Fabrika Finans Uzmanı Konya - İmalat Vardiya Mühendisi Rize - Servisler Operatörü Konya - Üretim Elemanı Kocaeli - Geçici Kazan Operatörü Kocaeli - Elektrik Teknisyeni Konya - Malzeme Kayıt Memuru
Unilever personel alımı iş ilanları 2017 yılında üst kısımda bulunan iş pozisyonları için verilmiş olup, bu iş ilanlarının dışında da çok sayıda alım ilanı bulunmaktadır. Eğer sizlerde Unilever şirketinin duyurduğu malzeme kayıt memuru, geçici kazan operatörü, servisler operatörü ve elektrik teknisyeni gibi iş pozisyonlarının başvuru detaylarını ve diğer bilgilerini incelemek istiyorsanız firmanın kariyer sayfasına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra Unilever şirketi genellikle Kocaeli, Konya, Rize, Tekirdağ gibi bölgelerden ilan yayınlamıştır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme