NETAŞ ÇALIŞAN YORUMLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

NETAŞ ÇALIŞAN YORUMLARI

NETAŞ ÇALIŞAN YORUMLARI:


NETAŞ ÇALIŞAN YORUMLARI: Calistiginiz pozisyona ve doneme gore is memnuniyeti degisken.
Artı Yönleri
Izinler ve yan haklar konusunda oldukca iyi. Calisanlar kaliteli, arkadaslik ortami genelde cok iyi.
Eksi Yönleri
Kariyer planlamasi yapmak zor. Yukselme sansi genellikle az.
Çok Güzel Bir çalışma ve ögrenme ortamıydı. Kişisel gelişimime çok şey kattı. Orada ögrendiklerimi daha sonraki iş yerlerimde hep kullandım.
Netaş, bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, ulusal ve uluslararası pazarda, servis sağlayıcılara ve kurumlara uçtan uca katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunuyor. 1967’den beri sahip olduğu yetkinlik, geniş bilgi ve güçlü deneyimiyle iş verimliliğinin artışı için çalışan Netaş, bilişim teknolojileri alanındaki faaliyetlerini, ArGe biriminin katkılarıyla sürdürüyor. Netaş, aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, savunma iletişim ağının modernizasyonunda da önemli bir rol oynuyor.

Netaş, Türkiye’nin ve bölgenin dijital dönüşümünde önemli bir görev üslenerek kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Netaş, müşterilerinin bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve teknolojiyi daha verimli kullanma ihtiyacı doğrultusunda, küresel teknoloji devleriyle stratejik iş ortaklıkları yapıyor, 200’den fazla küresel operatör için yazılım çözümleri geliştiriyor.

Türkiye’nin ilk 500 bilişim şirketi araştırmasında, 2015 satış gelirleriyle “Sistem Entegrasyonu”, “Sistem Entegrasyonu - Donanım”, “Sistem Entegrasyonu - Yazılım”, “Ağ Donanımı”, “Yazılım İhracatı” ve “Kurulum Bakım Destek Hizmetleri” kategorilerinde sistem entegratörleri arasında lider oldu. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Türk Patent Enstitüsü tarafından 2015 yılında En İyi Çıkış Yapan 3. Firma seçildi. Netaş aynı zamanda, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından, 2012, 2013 ve 2014 yıllarında, performans endeksi değerlendirmesi sonucunda “Telekomünikasyon sektöründe en başarılı ArGe Merkezi” seçildi ve ArGe Personel İstihdamı” dalında da birinci oldu.

Son 7 yılda, ciro bazında, yıllık ortalama büyüme oranı (CAGR) %25 olan Netaş; müşterilerine odak teknolojileri olan mobil geniş bant, siber güvenlik, bulut bilişim, iş uygulamaları ve büyük veri konularında çözüm sunuyor. Netaş, Asya-Pasifik ülkelerinden Bangladeş, Pakistan ve Nepal’e; Türki Cumhuriyetlerden Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan’a; Kuzey Afrika’da Tunus, Cezayir, Fas ve diğer taraftan Suudi Arabistan gibi ülkelerdeki kurumlara teknoloji danışmanlığı, satış sonrası desteği gibi uçtan uca katma değerli çözümler sunuyor.

Hisselerinin %36.04’ü Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören şirketin başlıca ortakları arasında, %48.96 payla OEP (One Equity Partners) Turkey Tech B.V. ve % 15 payla Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yer alıyor.

Vizyonumuz

Küresel standartlarda çalışan, bölgenin 1 numaralı sistem entegratörü olmak.

Temel Değerlerimiz

Müşterilerimiz, itici gücümüzdür.

Çalışanlarımız, en kıymetli kaynağımızdır.

Kalite, her alandaki hedefimizdir.

İnovasyon, geleceğimizin güvencesidir.

Sorumluluk, iş akışlarındaki belirsizliği önler.

Dürüstlük, yaptığımız her işin temelini oluşturur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme