NETAŞ POZİSYONU NE İŞ YAPAR - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

NETAŞ POZİSYONU NE İŞ YAPAR

NETAŞ POZİSYONU NE İŞ YAPAR:


NETAŞ POZİSYONU NE İŞ YAPAR: Türkiye’nin teknoloji markası Netaş..
Netaş, Türkiye’de bilişim denince ilk akla gelen şirketlerden biri... Ülkemizde bu alanda bugüne kadar gerçekleştirilen birçok yeniliğin altında Netaş’ın imzası bulunuyor. Netaş, 50 yıllık başarılı geçmişinde, her zaman ArGe ve inovasyonun gücüne inanan, bugünün değil geleceğin teknolojilerini tasarlayan ve geliştiren bir şirket oldu. DNA’mıza işleyen ArGe ve inovasyon kültüründe, özellikle küresel düzeyde yaptığımız, dünyayla rekabet edebilen çalışmaların katkısı çok yüksek... Yetkinliklerimiz, küresel stratejik iş ortaklıklarımız ile sunduğumuz ürün ve çözümlerdeki çeşitlilik, genişleyen faaliyet alanlarımız ve hepsinden önemlisi inovasyonun gücünü temel alan felsefemizin itici gücüyle, günden güne dönüşen bilişim sektörünün gelişimine kararlılıkla katkıda bulunmaya devam ediyoruz.
Bu doğrultuda, telekom, finans, enerji, sağlık gibi farklı sektörlerdeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, çözümlerimizin kapsamını genişletmeyi sürdürüyoruz. Kamu ve savunma iletişimine yönelik geliştirdiğimiz güvenli ve güvenilir çözümlerle, yaptığımız her işi bir başarı hikâyesine dönüştürüyoruz. Bilişim ve teknoloji danışmanlığı, donanım, sistem ve uygulama yazılımı, ağ çözümleri tasarımı-satışı ve satış sonrası destek hizmetleri, dış kaynak kullanımı servisleri gibi çok çeşitli yetkinliklerden oluşan iş modelimiz sayesinde, müşterilerimiz için “fırsat sağlayan lider şirket” olma vizyonuyla hareket ediyoruz.
Teknolojileri senkronize ederek, birbirine entegre hale getirmek, en inovatif ve en doğru çözümü, her müşterinin ihtiyacına özel olarak tasarlamak, “yeni nesil” bir sistem entegratörü olarak temel yaklaşımımız…
Türkiye’nin 2023 hedefleri doğrultusunda, küresel bir teknoloji markası yaratma konusunda da inançlı ve inatçıyız!
Teknoloji yolculuğumuzda her zaman birlikte olabilmek dileğiyle...
Vizyonumuz doğrultusunda, müşterilerimize en üst düzeyde değerler yaratmak için 'Mükemmelliği' hedefleyen uluslararası standartlara uygun olarak kurulan, verilere dayalı kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirmelerle devamlılığını sağlamaktır.
Sürekli iyileştirmelerle, 'Mükemmelliğin' sağlanması tüm Netaş/Probil çalışanlarının sorumluluğudur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme