MERCEDES BENZ İŞ İLANLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

MERCEDES BENZ İŞ İLANLARI

MERCEDES BENZ İŞ İLANLARI:


MERCEDES BENZ İŞ İLANLARI:

Mercedes-Benz Türk, Türkiye’deki hizmetlerini İstanbul Bahçeşehir’deki genel merkez binasından yönetmektedir. Mercedes-Benz Türk, ürettiği ve ithal ettiği araçlarla müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Satış öncesi danışmanlık hizmetlerinin yanında, satış sonrasında sağladığı  servis ve yedek parça hizmetiyle sektöründe lider firmalardan biridir. Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikasında üretim yapıyor. Halen dünyanın en modern otobüs fabrikalarından biri olan kurumda sadece 230 mühendis görev yapıyor.

Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikası ise 1600 çalışanı ile yörenin en büyük sanayi kuruluşlarından biridir.

Mercedes-Benz Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına olan katkısını sürdürüyor. Markasının gerektirdiği çağdaş ve stratejik İnsan Kaynakları uygulamalarına, şirket çalışanları ve stajyerlerin eğitimine önem vermektedir.

Firmanın çalışan profili, mesleğinde uzman, gelişmiş sosyal yetkinliğe sahip, şirkete ve çalıştığı fonksiyona yönelik motivasyonu yüksek; öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve katma değer yaratmaya istekli kişiler tarafından oluşturuluyor.
Geliştirdiği öncü teknolojiler, üstün ürün kalitesi sektörün geleceğini şekillendirme misyonuna sahip şirketin global rekabet koşullarında  çalışanlarını şirketin en önemli kaynağımız olarak görülüyor. Bu nedenle eleman alımlarını büyük bir titizlikle sürdürüyor.
Mercedes-Benz İnsan Kaynakları Yönetimi, modern İnsan Kaynaklari uygulamalarını hayata geçiren ve şirketi daha iyi bir geleceğe taşımak için gerekli entegre sistemlerin oluşturulması için çalışmalarını sürdürüyor.

Mercedes-Benz Türkiye’de çalışmak ayrıcalıktır…Mercedes-Benz genel merkezinde, pazarlama merkezinde, Hogdere Otobüs Fabrikasında, Aksaray Kamyon Fabrikasınde görevlendirmek üzere çalışma arakadaşları arıyor.

Bu lokasyonlardan birisi için Mercedes Türkiye iş başvurusu yapabilirsiniz. Mercedes-Benz Türkiye personel alımı, iş ilanlarını sitemizden de takip edebilirsiniz. Mercedes Türkiye eleman alımı dönemlerinde etkili bir başvuru süreci işe alımınızı hızlandırabilir. İşte Mercedes Benz Türkiye İnsan kaynakları sayfasına buradan ulaşarak açık pozisyonları takip edebilirsiniz.
Mercedes-Benz insan kaynakları biriminden yapılan duyuruları ve Mercedes-Benz personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Mercedes-Benz iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Mercedes-Benz iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Mercedes-Benz eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyanın en çok tercih edilen prestijli otomobil markası Mercedes-Benz ülkemizdeki faaliyetlerine de başarılı bir şekilde devam etmektedir. Siz de bu büyük markada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu çatı altında sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilir ve Mercedes-Benz’e nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Mercedes-Benz İş İlanları

Almanya’nın önde gelen otomobil markalarından olan Mercedes-Benz  iş başvurusu yapmak isteyenler için belirli aralıklarla alım yapmaktadır. Bunun için internet sitesi üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir.
Kurumsal bir firma olan Mercedes-Benz, bir çok sosyal hak ve kariyer gelişim olanakları ile bir çok kişinin çalışmak istediği bir kurumdur. Mercedes-Benz eleman alımı internet sitesi üzerinden ve çeşitli kariyer sitelerinde yer alan eleman alımı duyuruları ile eleman alım sürecini başlatır. Kabul edilen adaylar işe alındıkları pozisyonla ilgili genel olarak bilgilendirilerek gerekirse eğitim alırlar. Başvuru yapacak olan adayların Almanya ve İngilizce dillerinden birini ya da ikisini de çok iyi şekilde biliyor olması çok iyi bir artı sağlayacak detaylardır.

Mercedes-Benz Şirketinde Çalışmanın Avantajları

Yükselme imkanı olan bu kurumda, bir çok sosyal imkan ve sosyal etkinlik çalışanların verimini arttırmak için sağlanmaktadır. Özellikle yabancı dil bilen nitelikli personelin kariyer anlamında çok iyi şartlara kavuşacağı kurumda, gerçekten iyi olan kazanır felsefesi ile alım yapılmaktadır.

Mercedes-Benz İşçi Alımı Süreci

Kurumsal bir firma olan Mercedes-Benz işçi alımı yapacağını çeşitli kariyer siteleri aracılığı ile duyurur ve başvuru yapan adaylar arasından aranan niteliklere en uygun olanlar seçilir.

Mülakat sonucu değerlendiren adaylar gerekiyorsa eğitime alınır ve şirket politikaları hakkında bilgilendirilirler. Bu süreçten sonra çalışacakları bölümle ilgili bilgilendirilerek işe başlamaları sağlanır.

Çalışanların sosyal hak ve özgürlerine önem veren firmanın ücretlendirme politikası da oldukça iyidir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme