KUVEYT TÜRK İŞE GİRİŞ ŞARTLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

KUVEYT TÜRK İŞE GİRİŞ ŞARTLARI

KUVEYT TÜRK İŞE GİRİŞ ŞARTLARI:


KUVEYT TÜRK İŞE GİRİŞ ŞARTLARI:
Kuveyt Türk, kurulduğu günden bugüne kadar faizsiz bankacılık sisteminde özenliliği, yatırım alanlarında araştırmacılığı, tasarruf sahiplerine ve iş adamlarına çağdaş, istikrarlı, güvenilir, kaliteli ve süratli hizmet sunmayı, çalışanlarının verimliliğini artırmak için sürekli eğitime tabi tutmayı kendisine ilke edinmiştir. Yurt içinde ve yurt dışında şubeleri ve muhabir bankaları vasıtasıyla, her türlü çağdaş teknolojik imkanları kullanarak, süratli ve kaliteli hizmeti tasarruf sahiplerinin ve yatırımcılarının ayağına götürebilmenin gururunu yaşamaktadır.

Kuveyt Türk, son yılların en hızlı büyüyen bankalarından biri olarak 2018 yılı hedefleri kapsamında Türkiye'nin en büyük 10 bankası arasında yer almak istiyor. Her yıl istikrarlı bir şekilde ürün çeşitliliğini, şube ve çalışan sayısını, teknolojik yeterliliğini ve karlılığını arttıran bankamız, yöneticilerini kurum içi kaynaklardan yetiştirme politikası gereği kariyer basamaklarını hızlı çıkmak isteyen adaylar için benzersiz fırsatlar sunmaktadır. Uluslararası arenadaki hedefleri ve girişimleri ile de bu alanda kariyer hedefleyen adaylar için oldukça caziptir.

Katılım Bankacılığının Okulu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Kuveyt Türk, gerek dünya genelinde gerekse de Türkiye’de katılım bankacılığına artan ilgiye paralel olarak, kariyerine bu alanda şekil vermek isteyen adayların; mesleki ve kişisel gelişim alanlarında öncelikli tercihi olmaktadır. Ayrıca verimli bir çalışma ortamı oluşturarak, yüksek potansiyelli ve performanslı çalışanlara sektörde en rekabetçi ücretleri ödeyen kurum olmayı hedeflemektedir.

Kuveyt Türk, çalışanlarının huzurlu ve mutlu oldukları bir iş ortamında çalışıyor olmasını öncelikleri arasında görmektedir, bu kapsamda her yıl düzenli olarak Kuveyt Türk Çalışma Ortamı anketi düzenlenir. TNS PIAR Araştırma Şirketi ile gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre, 2012 yılında çalışan bağlılığı indeksi Türkiye ortalaması 64 ve dünya ortalaması 58 olurken Kuveyt Türk çalışanlarının bağlılık düzeyi 78 seviyesinde çıkarak, Türkiye ortalamasının
%21
üzerinde gerçekleşmiştir.
Sağlam Fikir Platformu, Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş tarafından kurulmuş olan, bütün yönleri ile yeni ürün ve hizmetler geliştirmeyi amaçlayan fikirleri, Genel Fikir ve Yarışma Fikri olarak araştıran bir sitedir. Yeni bir fikir; firmamızın topluma sunmuş olduğu ürün / hizmetleri ve firmamızın işleyişine ilişkin faaliyetlerini ele alabileceği gibi yeni pazar açılımlarını da ele alabilir.

Bu platformda toplumun her kesiminden olabilecek kullanıcıların fikirlerinin değerlendirilerek oluşturulacak projelerin iş dünyasında daha önceden uygulanmamış ve örneği olmayan yeni projeler olmasına önem vermekteyiz. Bu şekilde bir yandan yeniliklerin toplum hizmetine kazandırılması sağlanırken diğer yandan da Kuveyt Türk'ün yenilikleri ticari bir yarara dönüştüreceğine, geleceğini planlı bir şekilde oluşturacağına ve sürdürülebilen karlı bir büyüme yakalayabileceğine inanmaktayız.
Kuveyt Türk içinde bulunduğu topluma ve dünyaya karşı sorumluluğunun farkında olarak var olan değerlerine sahip çıkmak ve yaşatmak adına önemli sosyal sorumluluk projelerine destek veriyor.

Her Kuveyt Türk çalışanının destek verdiği ve sahip çıktığı bu sosyal sorumluluk projelerinde özellikle tarihi ve kültürel mirasımızın yaşatılmasını ve bu sayede gelecek nesillere “Değerleri” yaşatılmış bir ortam bırakmayı amaçlıyoruz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme