ING İŞ İLANLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

10 Ocak 2017 Salı

ING İŞ İLANLARI

ING İŞ İLANLARI:


ING İŞ İLANLARI: ING Bank, Kuzey ve Latin Amerika, Asya ve Avustralya’da 40’tan fazla ülkedeki müşterilerine bankacılık ve finans alanında hizmet sunan Hollanda kökenli ING Grubu’nun üyesidir. Dünyanın lider finans kuruluşlarından olan ING, 53.000 çalışanıyla dünya çapında hizmet sunmaktadır. Sürdürülebilirliği iş modelinin ana prensibi olarak gören ING Grubu, faaliyet gösterdiği toplumlarda çocukların eğitimi, finansal eğitim ve çevre alanlarında birçok program hayata geçirmektedir. ING Grubu, Ekvator prensiplerini gönüllü olarak kabul eden 10 uluslararası bankadan birisidir. Bu çerçevede,  proje finansmanında, sosyal sorumluluk ve çevre riskini gözetmekte, ilgili standartlar paralelinde hareket etmektedir.  Küresel sorumluluk standartlarına uyumu FTSE4Good ve Dow Jones Sustainability Index gibi kurumlarca da tescillenen ING Grubu 2006 yılında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne de imza atmıştır. ING Grubu faaliyetlerini sıfır karbon ayak izi ile sürdürmektedir. MSCI’a göre piyasa değeri bakımından, ING Avrupa’nın en büyük 20 bankası arasında 10. sırada yer almaktadır.

2007 yılında ING Grubu’nun Oyak Bank’ın yüzde 100 hissesini satın almasıyla ING Bank Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.

ING Bank, 2014 sonu itibariyle yaklaşık 317 şubesi ve 6.200 çalışanı ile Türkiye’nin en büyük 8. özel bankası olarak hizmet vermektedir.
ING Bank’ın bankacılık stratejisi, Türkiye’nin sürdürülebilir ekonomik büyümesine paralel bankacılık yapmaktır. Bu kapsamda, ana odak noktası tasarruf ve katma değerli ihracatın artırılmasıdır.

Yeni dönem bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, “Eski Köye Yeni Âdet” sloganıyla inovasyona ve dijital dönüşüme dayalı bankacılığı ön plana çıkarmaktadır ve bankacılık modelini her zaman, her yerde, kolay ve hızlı finansal çözümler sağlayan banka olmak üzerine geliştirmiştir.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ING Bank

ING Bank is a member of Netherlands-based ING Group, which has been offering a wide range of products and services to its customers in the banking area in over 40 countries in Europe, North and South America, Asia and Australia. As one of the biggest financial institutions of the World, ING Group serve with more than 53.000 employees and aims to contribute to economic growth, entrepreneurship, innovation and creativity in all ING countries around the world. ING Group, regarding sustainability as key principle of its business model, invests in many programs on children’s education, financial education and protecting environment in communities. ING Group has been amongst the ten international financial institutions that voluntarily accepted Equator principles. Group, which has also been registered in the FTSE4Good and Dow JonesSustainability Index for its compliance with global responsibility standards, signed Global Compact in 2006. ING Group has been carrying out its activities with zero carbon footprint. According to MSCI, ING ranks no. 10 in the Top 20 European Banks by market capitalization.

ING Bank started its financial activities in Turkey after the acquisition of 100% shares of Oyak Bank in 2007.
By the end of 2014, ING Bank provides financial services as the 8th biggest private bank in Turkey with approximately 317 branches and 6.200 employees.

ING Bank’s banking strategy is to offer banking solutions in parallel with the sustainable economic growth of Turkey. Within this context, ING Bank focuses on increasing savings and value added exportation.

ING Bank, one of the pioneers in new generation banking, feature its banking services based on innovation and digital transformation with the motto of “New Habits in Old Village” and operates with the priority of providing the customers easy, clear and fast banking anytime, anywhere.


Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık


Çalışma Şekli
Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık SigortasıING Bank İş İlanları

Açık pozisyon sayısı: 25       
                                  
Pozisyon         Şehir/Ülke       Firma Adı
CRM / MÜŞTERİ ANALİTİĞİ - İZMİR    İzmir   ING Bank
CRM / MÜŞTERİ PROJELERİ KIDEMLİ İŞ YÖNETİCİSİ      İstanbul(Avr.) ING Bank
Yönetici Asistanı        İstanbul(Avr.), ...        ING Bank
Finansal Veri Analizi ve Geliştirme Yönetmeni        İstanbul(Avr.), ...        ING Bank
Core Banking Framework Developer            İstanbul(Avr.) ING Bank
Finansal Kurumlar,Borç Sermaye Piyasası Yönetmeni         İstanbul(Avr.) ING Bank
Finansal Kurumlar,Borç Sermaye Piyasası Yetkilisi İstanbul(Avr.) ING Bank
Müfettiş (Süreç Teftişleri-Genel Müdürlük ve Şube)           İstanbul(Avr.), ...        ING Bank
Chargeback ve Takas Servisi - Dönemsel Çalışan     İstanbul(Avr.), ...        ING Bank
İK Yasal Süreçler Danışmanlığı Dönemsel Çalışan  İstanbul(Avr.), ...        ING Bank
Financial Reporting Assistant Vice President           İstanbul(Avr.), ...        ING Bank
Senior Penetration Tester       İstanbul(Asya)            ING Bank
Risk Reporting Assistant Vice President      İstanbul(Avr.), ...        ING Bank
Bireysel Kredi Risk Analitikleri ve Süreç Uzmanı    İstanbul(Avr.), ...        ING Bank
Dış İletişim Bölümü-Dönemsel Çalışan        İstanbul(Avr.), ...        ING Bank
İNG Factoring A.Ş. Pazarlama ve Satış Yetkilisi     İstanbul(Avr.), ...        ING Bank
CRM Kampanya Yönetimi Uzmanı  İstanbul(Avr.), ...        ING Bank
Mobil Satış Temsilcisi            İstanbul(Avr.), ...        ING Bank
Müşteri İletişim Merkezi İş Geliştirme Yönetmeni   İstanbul(Avr.) ING Bank
VERİ AMBARI YÖNETİMİ - VERİ AMBARI UZMANLARI İstanbul(Asya)            ING Bank
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni / Yetkilisi       İstanbul(Avr.) ING Bank
Fiyatlama Modelleri İş Yöneticisi     İstanbul(Avr.) ING Bank
CRM VE MÜŞTERİ ANALİTİĞİ İŞ YÖNETİCİSİ(RETENTION)       İstanbul(Avr.) ING Bank
İnsan Kaynakları Hizmet Merk. Yönetmeni/Yetkilisi          İstanbul(Avr.) ING Bank
ING Menkul Değerler/Yetkili Yardımcısı     İstanbul(Avr.) ING Bank
Kurumların başarısı, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayan ve kaliteli hizmet veren insan kaynağını istihdam etmeleri, çalışanlarının memnuniyetine önem vermeleri ve gelişimlerini sürekli eğitimlerle desteklemeleri ile doğrudan ilişkilidir.

ING Bank olarak İnsan Kaynakları alanında liderliği hedefliyoruz. İnsan Kaynakları ve Eğitim politikalarımız ile hedefimiz, çalışanlarımızın kendilerini değerli hissettikleri, hem kişisel hem mesleki olarak geliştirebildikleri bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Çünkü çalışanlarımız, yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti taahhüdümüzü gerçekleştirmedeki en önemli gücümüzü oluşturmaktadır.

En büyük uluslararası finans kuruluşlarından biri olan ING Grubu’nun bir parçası olarak sağlam bir kariyer inşa etmek ve ING Bank Türkiye’nin büyümesinde paya sahip olmak istiyorsanız sizi de ING Bank ekibine katılmaya davet ediyoruz.
İş deneyimi olmayan adaylar, ihtiyaçlar doğrultusunda şubelerimize ve Genel Müdürlük bölümlerimize Müfettiş Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı, Sekreter ve Destek Elemanı olarak alınabilmektedir.

Yetkili Yardımcısı pozisyonu için işe alımlarda adayın en az lisans mezunu, Sekreter alımlarında en az ön lisans mezunu, Destek personeli alımlarında ise en az lise mezunu olması şartlar arasındadır.

Müfettiş Yardımcısı pozisyonları için ise adayların üniversitelerin dört yıllık ve bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olmaları, çok iyi derecede İngilizce bilmeleri ve Teftiş Kurulu’nda kariyer yapmayı hedeflemeleri gerekmektedir. Teftiş Kurulu Başkanlığı’nın merkezi İstanbul’dadır ancak bu birimde çalışacak personelin yolculuklara ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya hazır olması istenmektedir.

Müfettiş Yardımcısı pozisyonu için işe alımlar sınav ile gerçekleştirilmekte olup sınavlar Teftiş Kurulu kadrosunda oluşacak ihtiyaçlara göre açılmaktadır. Genel Yetenek Testi ve Yabancı Dil Testi’nden oluşan yazılı sınavda başarılı olan adaylar mülakata davet edilirler. Sınav ve mülakat aşamalarını başarıyla geçen adaylar, eğitim sürecini tamamladıktan sonra Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda görev yapmak üzere atanırlar.

Bankamıza katılmak için 18 yaşını bitirmiş, 56 yaşından gün almamış olmak gerekmektedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme