HSBC POZİSYONU NE İŞ YAPAR - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

HSBC POZİSYONU NE İŞ YAPAR

HSBC POZİSYONU NE İŞ YAPAR:


HSBC POZİSYONU NE İŞ YAPAR: HSBC Markası'nın görünen yüzü... Bireysel, İşletme, Kurumsal müşteri segmentlerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik en uygun hizmetleri sunan her bir şube size farklı bir deneyim katacak! Programın amacı şubelerde değerlendirmek üzere gelecekte HSBC Türkiye Satış Stratejilerini planlayabilecek ve uygulayabilicek Şube Yöneticileri yetiştirmektir.
HSBC Türkiye'nin Şube Müdürü belki de sizsiniz..
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler veya Mühendislik Fakültelerinden mezun ya da mezun olacak, tercihen İdari Bilimler alanında Yüksek Lisans yapan
İkna kabiliyeti olan
Rekabetten hoşlanan
İletişiminiz güçlü ve güçlü sunum becerilerine sahip
Öğrenime ve gelişime açık
Ekip çalışmasına yatkın olduğu kadar, bireysel çalışmaya da yatkın
Analitik düşünme yeteneğine sahip, dinamik, araştırmacı
Analitik yönü kuvvetli, stratejik düşünebilen
Potansiyel bir lider olarak iç motivasyonu ve disiplini yüksek
Tercihen temel düzey SPK lisansına sahip
Tercihen İngilizce bilgisi olan

Potansiyelinizi keşfetmeniz için sizi davet ediyoruz...

Aramıza nasıl katılabilirsiniz?

Başvuru Süreci
Sınav Uygulaması
Değerlendirme Merkezi
Birebir mülakatlar

Geleceğinizi istediğiniz yönde şekillendirebilmeniz için...
Gelişim ve Kariyer Planı

HSBC Çalışan Stratejisi çerçevesinde, ünvandan ve pozisyondan bağımsız olarak her çalışanın kendi işinin lideri olması ve kariyerine yön vermesi beklenmektedir. Bu bakış açısıyla, geleceğin HSBC liderlerini kendi içinden yetiştirmeyi hedefleyen kurumumuzda çalışanlara hem aynı iş kolunda yükselme hem de yatay/dikey olarak farklı iş kollarına geçiş imkanı sunulmaktadır. Ayrıca, uluslararası kariyer fırsatlarını değerlendirmek isteyen çalışanlarımız; HSBC Grubu bünyesinde yer alan diğer ülkelerde yurtdışı iş deneyimi edinerek kültürel ve profesyonel gelişimlerini desteklerken, teknik bilgi ve becerilerin ülkeler arası paylaşımına da katkıda bulunmaktadırlar.

Bankamızda çalışanlara sunulan tüm kariyer olanakları kurum değerlerimize, yetkinliklerimize ve çalışanın performansına dayanan kariyer gelişim uygulamalarıyla desteklenmektedir. Bankamızın eğitim merkezi olan, HSBC Akademi sınıf içi dersler ve e-dersler ile yıl boyu kişiye özel akademiler ve sınıflarda teknik eğitimler alma imkanı sunulmaktadır.

HSBC çalışanlarının kişisel gelişiminin önemli olduğuna inanıyor. Bu amaç doğrultusunda, HSBC çalışanlarına özel olarak Üniversitelerin Yüksek Lisans Programlarına ve Yabancı Dil Programlarına indirim anlaşmaları yapılmaktadır.Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme