HSBC İŞE GİRİŞ ŞARTLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

HSBC İŞE GİRİŞ ŞARTLARI

HSBC İŞE GİRİŞ ŞARTLARI:


HSBC İŞE GİRİŞ ŞARTLARI: Yarının stratejilerini oluşturan liderler olmak ve uluslararası bir çalışma ortamında potansiyelinizi keşfetmek ister misiniz? Yönetici Adayı (MT) programımız Genel Müdürlük Birimleri’nde değerlendirilmek üzere HSBC Türkiye içerisinde geleceğin kararlarını etkileyebilecek Üst Düzey Yöneticiler yetiştirmek için sizleri çağırıyor...
HSBC Türkiye’nin gelecekteki lideri belki de sizsiniz...
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimleri, Fen Edebiyat veya Mühendislik Fakültelerinden mezun, ya da tercihen İdari Bilimler alanında Yüksek Lisans yapan
Sözlü ve yazılı iletişimi sağlayabilecek ileri düzeyde İngilizce bilgisine sahip
Öğrenime ve gelişime açık
Yenilikçi, esnek ve bütünün dışına çıkarak düşünebilen
İletişimi güçlü ve sunum becerileri yüksek
Ekip çalışmasına yatkın
Analitik yönü kuvvetli, stratejik düşünebilen
Pratik çözümler üretebilmek için, yenilikçi ve kavramsal düşünme yeteneğine sahip
Potansiyel bir lider olarak iç motivasyonu ve disiplini yüksek

Potansiyelinizi keşfetmeniz için sizi davet ediyoruz...
Aramıza nasıl katılabilirsiniz?

Başvuru Süreci
Sınav Uygulaması
Değerlendirme Merkezi
Birebir mülakatlar

Geleceğinizi istediğiniz yönde şekillendirebilmeniz için...
Gelişim ve Kariyer Planı

HSBC Çalışan Stratejisi çerçevesinde, ünvandan ve pozisyondan bağımsız olarak her çalışanın kendi işinin lideri olması ve kariyerine yön vermesi beklenmektedir. Bu bakış açısıyla, geleceğin HSBC liderlerini kendi içinden yetiştirmeyi hedefleyen kurumumuzda çalışanlara hem aynı iş kolunda yükselme hem de yatay/dikey olarak farklı iş kollarına geçiş imkanı sunulmaktadır. Ayrıca, uluslararası kariyer fırsatlarını değerlendirmek isteyen çalışanlarımız; HSBC Grubu bünyesinde yer alan diğer ülkelerde yurtdışı iş deneyimi edinerek kültürel ve profesyonel gelişimlerini desteklerken, teknik bilgi ve becerilerin ülkeler arası paylaşımına da katkıda bulunmaktadırlar.

Bankamızda çalışanlara sunulan tüm kariyer olanakları kurum değerlerimize, yetkinliklerimize ve çalışanın performansına dayanan kariyer gelişim uygulamalarıyla desteklenmektedir. Bankamızın eğitim merkezi olan, HSBC Akademi sınıf içi dersler ve e-dersler ile yıl boyu kişiye özel akademiler ve sınıflarda teknik eğitimler alma imkanı sunulmaktadır.

HSBC çalışanlarının kişisel gelişiminin önemli olduğuna inanıyor. Bu amaç doğrultusunda, HSBC çalışanlarına özel olarak Üniversitelerin Yüksek Lisans Programlarına ve Yabancı Dil Programlarına indirim anlaşmaları yapılmaktadır.Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme