HENKEL ÇALIŞAN YORUMLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

HENKEL ÇALIŞAN YORUMLARI

HENKEL ÇALIŞAN YORUMLARI:


HENKEL ÇALIŞAN YORUMLARI:
Neden Henkel: "Henkel Ruhu"
Hangi şirket için çalışacağınıza karar vermenin, üzerinde dikkatle düşünmeniz gereken bir şey olduğunu anlıyoruz. Elbette Henkel'deki günlük akış ve gelecekteki iş arkadaşlarınız hakkında birçok sorunuz olacaktır. Bir işveren olarak Henkel'in diğer şirketlerden farkı nedir? İş arkadaşlarımızdan ve ortaklarımızdan beklentilerimiz nelerdir? Henkel çalışanlarına ne tür imkanlar ve eğitimler sunuyor? Kariyerinizi ve kişisel gelişiminizi nasıl destekliyoruz? Sorularınızı burada yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.
Dünyanın her yerindeki Henkel çalışanlarını tek bir düşünce birleştirir: Biz bir ekibiz! Global bir ekip olarak pazarı tutku ve neşeyle, başarılı bir şekilde şekillendiriyoruz. Bu motivasyonu paylaşan ve yeni zorluklara göğüs germeye hazır olan iş arkadaşları arıyoruz.

Henkel'de kariyerinize nerede başladığınız önemli değildir: Önemli olan kişiliğinizdir. Pragmatik çözümleri uygulamaya koyan zeki çalışanlar arıyoruz. Çünkü çalışanlarımızın hızı, esnekliği ve yenilikçiliği işimizdeki başarının anahtarıdır.

Bizi farklı kılanın ne olduğunu bilmek istiyor musunuz? Bütün çeşitliliğiyle aşağıdaki nitelikler dünyanın farklı bir yerindeki tüm Henkel çalışanını anlatmaktadır:

Mevcut durumu devamlı sorgulama ve değiştirmek isteme arzusu
Sınıf içi ve online eğitimlerle devamlı güncel kalma istekliliği
Daha iyi ve daha yenilikçi çözümler bulma yönünde yüksek motivasyon
Müşterilerimizin bütün taleplerini karşılama tutkusu
Dünyadaki birçok insanın kullanacağı lider ürünler ve teknolojiler geliştirmek
Bunlar, Henkel Ruhunu tanımlayan ana etkenlerdir.
Henkel ekibinin bir parçası olarak ne bekleyebilirsiniz?: Yaptığımız her şeyde en iyi olmak istiyoruz. Kurumsal kültürümüzü girişimci düşünce ve değişikliğe sürekli hazır olma belirlemektedir. Yenilikler müşterilerimiz için gerçek değer yaratır. Sürdürülebilirlik konusuna yönelik güçlü bir adanmışlık, her zaman başarımızın önemli bir faktörü olmuştur. Çalışanlarımızın tercihlerinde, bilgilerinde ve becerilerinde de açıkça görüldüğü üzere işyerinde çeşitlilik önemli bir değer ve rekabet konusunda önemli bir avantajdır. Bu nedenle çalışanlarımızı bireysel gelişimleri konusunda destekliyoruz.

Bu sizin için çekici ve zorlayıcı mı? O halde bizim gibi düşünüyorsunuz!
Bazıları önemli olanın katılmak olduğunu söyler. Fakat Henkel'de biz kazanmak için oynuyoruz. Dünyanın her yerinde, yaklaşık 50,000 çalışanımızın her birinin ortak noktası yüksek motivasyon, hırs ve tutkudur. Her birimde, her işte ve şirketin her seviyesinde bunu görürsünüz.

Bütün iş birimlerinden markalarımızı keşfedin!

Henkel’de işimizi çok seviyoruz: yeni zorluklar aramak konusunda birbirimize ilham veriyoruz. Bu zorluklar ne olursa olsun, bunları en iyi şekilde aşmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Henkel’de değişiklik ve çeşitlilik bizim büyük önem taşır. Hiçbir görev bir öncekinin aynısı değildir. Girişimcilik, yenilik ve macera ruhu ile her zaman yeni yollar deneriz ve yeniliği ileri götürürüz.

Üç iş birimimiz: Çamaşır ve Laundry & Home Care (Ev Bakım Ürünleri), Beauty Care ve Adhesive Technologies (Yapıştırıcı Teknolojileri)

Veya Loctite'a, Pritt'e,Schwarzkopf'a - dünyanın her yerinden milyonlarca insan markalarımıza değer verip güveniyor ve ürün ve teknolojimizi günlük hayatlarında kullanıyor. Bu başarının arkasında bir şirket dolusu birey duruyor: tecrübeli, tutkulu ve güçlü bir başarma arzusuna sahip yetenekli insanlar.

Çalışanlarımızı gelişimleri için destekliyoruz. Düşünme biçimimizde girişimci, yaptıklarımızda da proaktifiz. Karşılıklı saygı, güvenilirlik ve adaletin nitelendirdiği sıkıca kenetlenmiş bir birim olarak birlikte pazarlarımızı geliştiriyor, geleceği şekillendiriyoruz.
Yenilikler
Yenilikler işimizin başarısının anahtardır: İlk kendinden etkili deterjanın, ilk roll-on deodorantın ve ilk stick yapıştırıcının mucidine hoş geldiniz. Her gün yaratıcılığımızı, cesaretimizi ve merakımızı tek, basit ve büyük bir hayali gerçekleştirme yolunda kullanıyoruz: Dünya çapında marka ve teknolojilerin lider şirketi olarak Henkel'in konumunu sağlamlaştırmak.

Başarımızın anahtarı

İnovasyon kapasitemiz hayati bir stratejik öneme sahiptir. Ticari başarımızın temelini oluşturmaktadır. Son üç yıl içinde gelirimizin yaklaşık olarak üçte birini, yeni ürün ve teknolojilerimiz oluşturdu. Böylece, işimizin gelişmekte olan geleceğine tanık olabiliyoruz ve Endüstriyel ve ticari müşterilerimiz, son kullanıcılarımız ve çalışanlarımız için değer yaratabiliyoruz.

Loctite ve Schwarzkopf ve Persil gibi lider markalarımıza bir göz atacak olursanız, her bir ürünün geniş bilgi ve yenilikçi teknolojilerle yaratılmış olduğunu görürsünüz
Henkel rekor kırıyor, çalışanlar prim alıyor. Temizlik ürünleri üreticilerinin başını çeken Henkel şirketi rekor kırdı.

Henkel tarafından dün yapılan açıklamada şirketin 2012 yılında tarihindeki en yüksek geliri elde ettiği vurgulandı. Buna göre Düsseldorf merkezli şirket geçtiğimiz yıl 16 milyar 510 bin Euro satış geliri elde etti. Böylece şirket bir önceki yıla göre yüzde 5,8'lik bir gelir artışına ulaştı. Şirketin 2012 yılı içerisindeki karı ise 2,2 milyar Euro civarında seyrediyor. Henkel'in patronu Kasper Rorsted 2012 yılının kendileri için en kazançlı yıl olduğunu vurguladı. 2008 yılında Henkel kendi ekonomik hedeflerine de bu kazançla ulaşmış oldu. Artan kazançlar ile birlikte Henkel çalışanlarını özel prim bekliyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme