HENKEL İŞE GİRİŞ ŞARTLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

HENKEL İŞE GİRİŞ ŞARTLARI

HENKEL İŞE GİRİŞ ŞARTLARI:

HENKEL İŞE GİRİŞ ŞARTLARI: Henkel’in başarısı, doğrudan Türkiye’deki yaklaşık 1500 çalışanımızın eseridir. Tutkulu, hevesli ve yenilikçi insaları işe alıyoruz ve onlara yeteneklerini ve azimlerini en iyi şekilde kullanabilmeleri için heyecan verici ve geliştirici bir çalışma ortamı sunuyoruz.
Hangi şirket için çalışacağınıza karar vermenin, üzerinde dikkatle düşünmeniz gereken bir şey olduğunu anlıyoruz. Elbette Henkel'deki günlük akış ve gelecekteki iş arkadaşlarınız hakkında birçok sorunuz olacaktır. Bir işveren olarak Henkel'in diğer şirketlerden farkı nedir? İş arkadaşlarımızdan ve ortaklarımızdan beklentilerimiz nelerdir? Henkel çalışanlarına ne tür imkanlar ve eğitimler sunuyor? Kariyerinizi ve kişisel gelişiminizi nasıl destekliyoruz? Sorularınızı burada yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.
Dünyanın her yerindeki Henkel çalışanlarını tek bir düşünce birleştirir: Biz bir ekibiz! Global bir ekip olarak pazarı tutku ve neşeyle, başarılı bir şekilde şekillendiriyoruz. Bu motivasyonu paylaşan ve yeni zorluklara göğüs germeye hazır olan iş arkadaşları arıyoruz.

Henkel'de kariyerinize nerede başladığınız önemli değildir: Önemli olan kişiliğinizdir. Pragmatik çözümleri uygulamaya koyan zeki çalışanlar arıyoruz. Çünkü çalışanlarımızın hızı, esnekliği ve yenilikçiliği işimizdeki başarının anahtarıdır.

Bizi farklı kılanın ne olduğunu bilmek istiyor musunuz? Bütün çeşitliliğiyle aşağıdaki nitelikler dünyanın farklı bir yerindeki tüm Henkel çalışanını anlatmaktadır:

Mevcut durumu devamlı sorgulama ve değiştirmek isteme arzusu
Sınıf içi ve online eğitimlerle devamlı güncel kalma istekliliği
Daha iyi ve daha yenilikçi çözümler bulma yönünde yüksek motivasyon
Müşterilerimizin bütün taleplerini karşılama tutkusu
Dünyadaki birçok insanın kullanacağı lider ürünler ve teknolojiler geliştirmek
Bunlar, Henkel Ruhunu tanımlayan ana etkenlerdir.


Henkel ekibinin bir parçası olarak ne bekleyebilirsiniz?

604666
Open Slideshow
 An employee in Duesseldorf is filling detergent at the production line.
Open Slideshow
Open Slideshow
 Engineers in red hard hats in a production facility.
Open Slideshow
Open Slideshow
 Three employees discussing in the Beauty Care Lighthouse.
Open Slideshow
Open Slideshow
 Henkel employees training
Open Slideshow
Open Slideshow
 Face-to-face employee training at Henkel.
Open Slideshow
Open Slideshow
 Three researchers in the Innovation Center in Dubai.
Open Slideshow
Open Slideshow
 An employee in Duesseldorf is filling detergent at the production line.
Open Slideshow
Open Slideshow
 Engineers in red hard hats in a production facility.
Open Slideshow
Open Slideshow
Open Slideshow
Open Slideshow
Open Slideshow
Open Slideshow
Open Slideshow
Open Slideshow
Open Slideshow
Open Slideshow
Open Slideshow
Open Slideshow
Open Slideshow
Yaptığımız her şeyde en iyi olmak istiyoruz. Kurumsal kültürümüzü girişimci düşünce ve değişikliğe sürekli hazır olma belirlemektedir. Yenilikler müşterilerimiz için gerçek değer yaratır. Sürdürülebilirlik konusuna yönelik güçlü bir adanmışlık, her zaman başarımızın önemli bir faktörü olmuştur. Çalışanlarımızın tercihlerinde, bilgilerinde ve becerilerinde de açıkça görüldüğü üzere işyerinde çeşitlilik önemli bir değer ve rekabet konusunda önemli bir avantajdır. Bu nedenle çalışanlarımızı bireysel gelişimleri konusunda destekliyoruz.

Bu sizin için çekici ve zorlayıcı mı? O halde bizim gibi düşünüyorsunuz!
Bazıları önemli olanın katılmak olduğunu söyler. Fakat Henkel'de biz kazanmak için oynuyoruz. Dünyanın her yerinde, yaklaşık 50,000 çalışanımızın her birinin ortak noktası yüksek motivasyon, hırs ve tutkudur. Her birimde, her işte ve şirketin her seviyesinde bunu görürsünüz.

Bütün iş birimlerinden markalarımızı keşfedin!

Henkel’de işimizi çok seviyoruz: yeni zorluklar aramak konusunda birbirimize ilham veriyoruz. Bu zorluklar ne olursa olsun, bunları en iyi şekilde aşmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Henkel’de değişiklik ve çeşitlilik bizim büyük önem taşır. Hiçbir görev bir öncekinin aynısı değildir. Girişimcilik, yenilik ve macera ruhu ile her zaman yeni yollar deneriz ve yeniliği ileri götürürüz.

Üç iş birimimiz: Çamaşır ve Laundry & Home Care (Ev Bakım Ürünleri), Beauty Care ve Adhesive Technologies (Yapıştırıcı Teknolojileri)

Veya Loctite'a, Pritt'e,Schwarzkopf'a - dünyanın her yerinden milyonlarca insan markalarımıza değer verip güveniyor ve ürün ve teknolojimizi günlük hayatlarında kullanıyor. Bu başarının arkasında bir şirket dolusu birey duruyor: tecrübeli, tutkulu ve güçlü bir başarma arzusuna sahip yetenekli insanlar.

Çalışanlarımızı gelişimleri için destekliyoruz. Düşünme biçimimizde girişimci, yaptıklarımızda da proaktifiz. Karşılıklı saygı, güvenilirlik ve adaletin nitelendirdiği sıkıca kenetlenmiş bir birim olarak birlikte pazarlarımızı geliştiriyor, geleceği şekillendiriyoruz.
Henkel öğrencilere deneyim kazanmaları ve kendilerini kanıtlayabilmeleri için çeşitli fırsatlar sunuyor. Öğreniminiz devam ederken Henkel'in marka ve teknolojilerinin büyüleyici dünyasını keşfedebilirsiniz. Bu size profesyonel ağınızı genişletme ve öğreniminizden sonra Henkel'deki kariyerinizi planlama şansı sunmaktadır.

Öğrenciler için iş fırsatları

Long Term Production Intern
Ankara
Traditional Trade Sales Intern
Ümraniye
Trade Marketing Intern
Ümraniye
Sales Intern Long Term
Izmir
Marketing Intern
Ümraniye
Sosyalleşin ve daha fazla öğrenin

Henkel hakkında daha fazla şey öğrenmek ister miydiniz? Bizimle kampüsünüzde tanışın, staj yapın veya Henkel Innovation Challenge’a katılın. Sürekli online misiniz? O halde bizi Facebook veya LinkedIn'den takip edin ve güncel haberlerin gerisinde kalmayın.

 Student Internship Opportunities
Henkel'de Staj
Henkel ekibinin bir parçası olun ve yarının pazarını şekillendiren uluslararası bir pazar liderinin bir parçası olmanın ne anlama geldiğini öğrenin.
 Henkel Innovation Challenge 7
Henkel Innovation Challenge
Adil rekabet konusunda bir sınav, bir danışmanlık programı, harika ödüller ve iş fırsatları - dünyanın her yerinden öğrenciler, Henkel Innovation Challenge’dan birçok açıdan yararlanırlar.

DİKKAT: Henkel Innovation Challenge’a kısa bir aranın ardından heyecan verici yeni bir konseptle 2018'de tekrar başlatılacaktır!
 Henkel scholarship for students
Kampüste
Henkel'in hangi üniversiteler ve kurumlarla işbirliği yaptığını öğrenin.
STAJLAR
Tamamen entegre, mükemmel bir ağ: Staj sırasında, Henkel çalışanlarını başkalarından ayıran ve başarılı olmalarını sağlayan noktaların neler olduğunu ilk elden deneyimleyeceksiniz. Daha ilk gününüzde ekibe alınacaksınız ve bir uluslararası pazar lideri için çalışmanın ve ister tüketici ürünlerinde olsun ister sanayide, yarının pazarını belirlemenin ne demek olduğunu öğrenebileceksiniz. Bu fırsattan yararlanın ve bizi yetenekleriniz ve inisiyatifiniz konusunda ikna edin - tıpkı dünyanın her yerinden yılda 1,500 stajyerimiz gibi.

Her staj, bireysel hedeflerin ve amaçların tanımlanmasıyla başlar. Sonrasında hayallerinizi gerçekleştirmeye başlarsınız. İlk günden itibaren kurumun bünyesine tamamen katılacaksınız ve size özel bir programdan geçeceksiniz.

Görevler ve fırsatlar

Fotokopi çekmek ve kahve yapmak mı? Stajınız sırasında ekibin gerçek bir üyesi gibi günlük iş ve projelerimiz üzerinde çalışacaksınız. Buna ek olarak, farklı departmanları da tanımak için çok fırsatınız olacak.

İş başvurusu için öneriler
İş başvurunuz için daha fazla bilgiyi ve ipucunu burada bulabilirsiniz.
 Henkel employees training
İş Alanlarımız: Sıkılmaya zaman yok
Our functional areas: No time to be bored
İster pazarlama olsun ister finansal denetim, satın alma, araştırma ve geliştirme veya denetim, Henkel'deki gelişim fırsatları markalarımız ve teknolojilerimiz kadar çeşitlidir. İsterseniz her iki yılda bir sorumluluk alanınızı ve hatta sektörünüzü bile değiştirme şansına sahip olacaksınız. Bunların hepsini, sürdürülebilir bir strateji ve yenilikçiliğe odaklanma temelinde Henkel'in boyutu ve çeşitliliği mümkün kılıyor.

Our functional areas
İŞBİRLİKLERİ
Henkel, tanınmış üniversiteler ve öğrenci Girişimleriyle işbirliği yapmaktadır. Bu iş birlikleri sayesinde henüz çok erken bir aşamada öğrenciler mesleki tecrübe kazanabilirler -bu, örneğin case study’ler veya kıdemli yöneticiler tarafından verilen konuşmalarla olabilir. Aynı zamanda, Henkel en iyi yeteneklerle iletişim kurar.

Mezun olmadan önce Henkel'deki bir kariyerin temellerini atabilirsiniz ve değerli bir iş tecrübesini erkenden kazanabilirsiniz. Önde gelen üniversiteler ve ticaret okullarının yanı sıra seçilmiş öğrenci birlikleriyle iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Bu, "Henkel Ruhumuzdan" ilham alabilmeniz için heyecan verici fırsatlar yaratmaktadır. Aşağıdakileri içerir

Konuşmalar
Araştırma iş birliği
Atölye çalışmaları ve case study’ler
Geziler
Kıdemli yöneticilerle sohbetler
Kararlılığınız konusunda ikna olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Performans odaklı kurum kültürümüze yakınlık duyan yetenekler için sürekli bir arayışımız mevcuttur. Bizi etkileyen ve bizimle uyum sağlayan öğrencilerle sürekli iletişim halindeyiz. Çünkü biliyoruz: potansiyeliniz değerlidir - geleceğimizin önemli bir parçası haline gelebilir.
Başarıyla mezun oldunuz ve öğrendiklerinizi uygulamak mı istiyorsunuz? Bir sonraki adımı bizimle atın. Henkel'de mezunlara heyecan verici programlar ve fırsatlar sunuyoruz. Bizimle, beklentilerinizi ve kişisel kariyer planlarınızı uluslararası bir ekibin bir parçası olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Markalarımızın ve teknolojilerimizin dünyasında size, kendinizi ifade edebileceğiniz heyecanlı bir iş teklif ediyoruz. Projelerde, hızlı öğrenerek , erken bir aşamada sorumluluk alacaksınız.

İster Persil, Schwarzkopfveya Prittgibi lider markalarla ilgileniyor olun, isterseniz yenilikçi ileri teknoloji ürünü yapıştırıcı teknolojilerimiz sizi heyecanlandırıyor olsun. Küresel varlığımız ve üç iş birimimiz kişisel ve mesleki gelişiminiz için size mükemmel imkanlar sunuyor.
Employees with wooden board
Müşterilerimiz: Endüstriyel Şirketler ve Tüketiciler
Herkes Persil, Syoss veya Pattex gibi yenilikçi markalarımızı tanıyor. Birçok kişinin bilmediği ise şu: Henkel'in satışlarının büyük kısmı yapıştırıcı teknolojileri iş biriminden kaynaklanmaktadır - otomobillerde, rüzgar türbinlerinde veya cep telefonlarında kullanılan teknolojilerdir. Yapıştırıcılar kilit bir teknoloji haline gelmiştir ve günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçasını teşkil etmektedirler: mobilyalar, bebek bezleri, duvar kağıtları, ambalajlar - yapıştırıcılar olmadan kullanılamayacak şeylerin listesi çok uzundur. Aynı zamanda, bu teknolojiler daha çevre dostu üretim süreçlerine önemli katkılarda bulunuyor.
 Henkel employees training
İş Alanlarımız: Sıkılmaya zaman yok
İster pazarlama olsun ister finansal denetim, satın alma, araştırma ve geliştirme veya denetim, Henkel'deki gelişim fırsatları markalarımız ve teknolojilerimiz kadar çeşitlidir. İsterseniz her iki yılda bir sorumluluk alanınızı ve hatta sektörünüzü bile değiştirme şansına sahip olacaksınız. Bunların hepsini, sürdürülebilir bir strateji ve yenilikçiliğe odaklanma temelinde Henkel'in boyutu ve çeşitliliği mümkün kılıyor.
EKİBİMİZE KATILMANIZIN YOLLARI
Yeniliklerimiz, markalarımız ve teknolojilerimizle lider olmak. – Henkel’in vizyonu budur.Eğer bu vizyonu, performans ve başarı tutkumuzu bizimle paylaşıyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz!

Neye ihtiyacınız var:

Yüksek akademik performans
Staj veya öğrenci kuruluşları aracılığıyla ilk iş tecrübes
Çok iyi derecede İngilizce bilgisi, ikinci bir yabancı dil bilgisi avantajdır
Stajyer veya eğitim yoluyla ilk uluslararası deneyim
Güçlü sorumuluk duygusu
Ayrıca, beklediklerimiz:

Merak
Sorumluluk alma isteği
Şirketimizin dinamiklerine duyulan tutku
Başka kültürlere karşı ilgi ve açıklık
Güçlü bir 'yapabilirim' tavrı
İkna edicilik
Daima en iyi çözümleri, Uyuşmazlıklardan kaçınmadan elde etme isteği
Ekip içinde çalışabilme yeteneği
Henkel mezunlara çeşitli iş fırsatları sunmaktadır - bunlara uluslararası perspektifler ve iş rotasyonu da dahildir.

Genel olarak Henkel'deki kariyerinize doğrudan çalışan olarak başlarsınız - ve bunun birçok avantajı vardır:

Birinci günden itibaren sorumluluk
Gözetmeniniz tarafından sağlanan kapsamlı giriş eğitimi ve koçluk
Özel eğitim ve geliştirme program
lk iki yıl boyunca altı aydan sonra iş rotasyonu
Genel olarak, Henkel'de iki yıl geçirdikten sonra pozisyonunuzu değiştirirsiniz. Bunun yaptığınızda karşınıza farklı fırsatlar çıkar:

Kendi iş alanınız dahilinde geçiş yapar, daha fazla sorumluluk alırsınız
Başka bir bölüme, örneğin pazarlamadan satın almaya geçersiniz
Başka bir iş birimine, örneğin Yapıştırıcı Teknolojilerinden Çamaşır ve Ev Bakımına geçersiniz.
Sunduklarımız
Yetenek yönetimimizin önemli odak noktalarından biri Triple two felsefemizdir: Kariyerleri boyunca yetenekler en az iki adet iş rolünde, iki farklı ülkede ve iki iş kolunda tecrübe elde ederler.
HENKEL'DEKİ KARİYERİNİZ
İş başvurusu için öneriler
İş başvurunuz için daha fazla bilgiyi ve ipucunu burada bulabilirsiniz.
Değişikliğe alışın: Henkel'de her iki veya üç yılda bir pozisyonun değiştirilmesi olağandır. Henkel, beceri ve yeteneklerinizin sürekli geliştirilmesine büyük değer verir. İş rotasyonu ve buna eşlik eden pozisyon değişikliği size ve Henkel'e güçler sağlar. Sizi kişisel gelişiminizde desteklemek için geniş bir yelpaze sunuyoruz: Eğitimler, zorlu projeler ve yöneticinizin sağlayacağı koçluk, bunlara sadece birkaç örnektir.

Eğitim ve Gelişim

Henkel çalışanları için son derece açık: En Üst Düzey Performans İçin Çabalamak

Her yıl Yetenek Yönetimi sürecimizden geçersiniz: Yöneticinizde şeffaf geribildirim alırsınız. Birlikte somut bir gelişim planı oluşturursunuz.
Henkel Global Akademimiz sosyal becerilerden uzmanlık bilgilerine kadar yüzlerce eğitim sunmaktadır.
Triple two felsefemiz işte rotasyonu sağlar - üst düzey bir yönetici olabilmeniz için iki iş alanında iki farklı ülkede en az iki iş rolünde çalışırsınız.
Daha fazla bilgi

Planlı Terfi

Genç yüksek potansiyelliler için: Uluslararası Gelişim Merkezimiz


Başarılı giriş: Daha fazla sorumluluk almaya hazır mısınız? O halde Uluslararası Gelişim Merkezimiz için doğru adaysınız. Tecrübeli Henkel yöneticileri ve profesyonelleri, size mevcut gelişiminizi gösteren kapsamlı bir geribildirim sağlayacaktır. Güçlü taraflarınızı ve geliştirilmeye açık taraflarınızı gerçekleştirme konusunda destekleneceksiniz. Gelişim Merkezinin bir sonucu olarak sistematik bir eğitim ve geliştirme planı oluşturulacaktır - geleceğiniz için kariyer planınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme