HENKEL İŞ İLANLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

HENKEL İŞ İLANLARI

Henkel global olarak dengeli ve çeşitlendirilmiş bir portföyle faaliyet göstermektedir. Güçlü markalar, inovasyonlar ve teknolojiler sayesinde şirket üç iş birimiyle hem endüstriyel hem de tüketici iş birimlerinde lider konumlara sahiptir. Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri yapıştırıcı piyasasında – dünya çapında tüm endüstriyel sektörlerde global bir liderdir. Henkel’in Laundry & Home Care (Çamaşır ve Ev Bakım) ile Beauty Care iş birimlerinde dünya genelinde pek çok piyasa ve kategoride lider konumları bulunmaktadır. 1876 yılında kurulan Henkel, 140 yılı aşkın süredir başarısını sürdürmektedir. Henkel dünya çapında güçlü bir şirket kültürü ile birleşmiş, tutkulu ve çeşitliliklerden oluşan, aynı değerleri paylaşarak, sürdürülebilir değer yaratmak için çalışan 50.000 kişiyi istihdam etmektedir. Sürdürülebilirlik konusunda tanınmış bir lider olarak Henkel birçok uluslararası endeks ve sıralamada en üst sıralarda yer almaktadır. Henkel’in imtiyazlı hisse senetleri Alman borsa endeksi DAX’ta listelenmektedir.

Henkel Türkiye’de yaklaşık 1.500 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Genel merkezi İstanbul’da , fabrikaları ise Gebze, Tuzla ve Ankara’dadır. Düzenli olarak kullandığınız Persil, Schwarzkopf ve Pritt gibi bir çok markalı ürünleriyle Türk Henkel çatısı altında faaliyeterini sürdürmektedir.

Türkiye’de 1963 yılında kurulan Henkel, üç stratejik iş alanında faaliyetlerini göstermektedir; Adhesive Technologies (Yapıştırıcı Teknolojileri), Beauty Care ve Laundry & Home Care (Çamaşır ve Ev Bakım).
“Sürdürülebilir değer yaratmak” Henkel’de çalışan bizleri bir araya getiren, kendimizi adadığımız amacımızdır.

Müşterilerimiz, tüketicilerimiz takımlarımız, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve aynı zamanda bünyesinde iş yaptığımız toplum ve topluluklar için değer yaratmak istiyoruz. Henkel’in çalışanları tutkulu, gururlu ve hevesli çalışmalarıyla bunu gerçekleştirecektir.

Kurumsal kültürümüz ve amacımız, vizyonumuz, misyonumuz ve değerlerimiz çeşitliliklerden oluşan iş gücümüzü birleştirir ve net bir kültürel çerçeve oluşturup, yol göstermektedir. Global olarak bağlayıcılığı olan davranış kuralları bir dizi tüzük ile belirtilmiştir. Bunlar bünyesinde iş yaptığımız tüm iş alanlarında ve kültürlerde çalışanlarımızı, davranış ve eylemlerinde yönlendirir.
Sürdürülebilir değer yaratmak.

Müşterilerimiz, tüketicilerimiz takımlarımız, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve aynı zamanda bünyesinde iş yaptığımız toplum ve topluluklar için değer yaratmak istiyoruz.

VİZYONUMUZ
Yeniliklerimiz, markalarımız ve teknolojilerimizle lider olmak.

Yapıştırıcı teknolojilerinde global olarak lideriz. Eşsiz yelpazede teknolojiler sunarak, tüm piyasa ve endüstrilerde hizmet vermekteyiz.

Tüketici iş birimlerimizde de dünya çapında pek çok piyasada ve kategoride lider konumlardayız.

Bizim için “lider olmak” pazar payı veya büyüklük açısından birinci olmanın çok ötesindedir. Her ne kadar cazip piyasalarda güçlü bir konuma sahip olmak önemli olsa da, “inovasyon, marka ve teknoloji lideri” olmak çok daha fazlasını gerektirir.

Öncelikle, değer yaratmak için liderlik şarttır. İstikrarsız piyasalar ve değişen müşteri ve tüketici talepleri bakımından çeviklik ve duyarlılıkla ve aynı zamanda inovasyon, kalite, hizmet ve sürdürülebilirlikle “lider” olmak gerekir.

MİSYON
Dünya genelindeki müşteri ve tüketicilerimize ortak değerler etrafında birleşen tutkulu ekibimizle ilgili tüm pazar ve kategorilerde en güvenilir iş ortağı olarak hizmet sunmak.

DEĞERLER
Değerlerimiz tüm çalışmalarımızda, karar ve davranışlarımızda bize rehberlik etmektedir. Her gün değişken bir ortamda kararlar almak zorundayız. Aynı zamanda, oldukça çeşitlilik içeren bir işgücüne sahibiz: Farklı kültürel geçmişlere farklı deneyimlere sahibiz, çok çeşitli piyasa ve endüstrilerle çalışıyoruz. Bu sebeple Henkel’de herkes tarafından paylaşılan, anlaşılan ve deneyimlenen net değerler, gelecekteki başarımız için oldukça önem taşımaktadır.
Müşterilerimizi ve tüketicilerimiziyaptığımız her işin odak noktasına koyarız.

En iyi değer ve en yüksek kalitenin yanı sıra sürdürülebilir değer yaratan rakipsiz yenilikler, markalar ve teknolojiler sunarak müşteri ve tüketicilerimizin beklentilerini öngörür, karşılar ve aşarız.

Müşterilerimizi ve tüketicilerimizi her şeyin üstünde tutarız ve yaptığımız her işin merkezine koyarız. Bu yaklaşım, şirketimizin uzun vadeli başarısı için büyük önem taşır. En iyi ürünlerin ve rakipsiz yeniliklerin yanı sıra en yüksek kalite ve üstün hizmet sunmak için müşterilerimizi ve tüketicilerimizi rakiplerimizden daha iyi anlamamız gerekir. Bu konuda başarılı olursak, ilgili tüm pazar ve kategorilerde dünya genelinde lider konumlar ile , kârlı büyüme sağlayabiliriz.
Çalışanlarımıza değer verir, onlara zorlayıcı hedefler sunar ve onları ödüllendiririz.

Güçlü değerler etrafında birleşen global bir ekibiz. Birbirimize saygı gösterir, yeteneklerimizi geliştirir ve ilgili tüm alanlarda çeşitliliği teşvik ederiz. Kişisel sorumluluk alırız, daima bütünlük içinde davranırız ve davranışlarımızla örnek gösteriliriz.

Henkel'de her çalışan fark yaratabilir. Çalışanlarımız arasında ilgili tüm alanlarda çeşitliliği teşvik ederiz. Sahip olduğumuz rekabet avantajının temelinde çalışanlarımızın deneyim, bilgi birikimi ve yaratıcılıkları yatar. Üstün performans ve sürdürülebilir değer yaratmak için tüm çalışanlarımıza değer verir, onlara zorlayıcı hedefler sunar ve onları ödüllendiririz. Her çalışanımız davranışlarıyla örnek olur, bireysel gelişimi için kişisel sorumluluk almaktan kaçınmaz, bütünlük içinde davranır ve yüksek standartlarda performans gösterir.
Mükemmel ve sürdürülebilir mali performans için çalışırız.

Şirketimiz sürdürülebilir değer yaratmaya, mükemmel mali sonuçlar elde etmeye ve hissedarlarımız için rekabetçi getiri sağlamaya odaklanan, performansa dayalı bir şirkettir.

Mali hedeflerimize ulaşmak ve şirketimizin uzun vadeli olarak başarılı olmasını sağlamak için stratejik hedeflerimizi uyguluyoruz. Mükemmel mali performans göstermek ve sürdürülebilir değer yaratmak, gelecekte daha esnek davranmamıza ve sağlıklı ve kârlı büyüme elde etmemize olanak tanır. Bu durum, yalnızca hissedarlarımızın değil çalışanlarımızın ve faaliyet gösterdiğimiz toplumların da yararına olacaktır.
Kendimizi sürdürülebilirlikte liderliğe adadık.

Çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve hissedarlarımızla birlikte yaptığımız her işle sürdürülebilir değer yaratmayı amaçlarız. Faaliyet gösterdiğimiz tüm toplumlarda çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tüketicilerimizin güvenliği ve sağlığının yanı sıra doğanın ve yaşam kalitesinin korunması konusunda gereken sorumluluğu üstleniriz.

Henkel olarak insanlar, gezegenimiz ve kârlılık arasında bir denge oluşturmak için çalışıyoruz. Sürdürülebilirliğe verdiğimiz önem daima başarılı performans elde etmemizi sağlayan başlıca itici güçlerden biri olmuştur. Sürdürülebilirliğin tüm bileşenlerine yönelik sahip olduğumuz uzun vadeli, girişimci yaklaşımla mevcut standartları yerine getirmenin yanı sıra yeni standartlara şekil vermeyi amaçlıyoruz.
  
ŞİRKET İSMİ: Türk Henkel Kimya Sanayi Ve Ticaret A.Ş.KURULUŞ TARİHİ:  1963FAALİYET GÖSTERDİĞİ ALANLAR: Ev Bakım, Kişisel Bakım, Yapıştırıcılar, Sızdırmazlık Ürünleri ve Yüzey İşlem Kimyasalları.ULUSLARARASI BAĞLANTILAR: Genel merkezi Düsseldorf / Almanya’da bulunan Henkel, dünya genelinde yaklaşık 50.000 kişi istihdam etmekte ve küresel piyasalarda en yaygın uluslararası ağa sahip Alman şirketidir.MERKEZ: HENKELSTR. 67 D–40191 DÜSSELDORFTÜRK HENKEL GENEL MERKEZ: İçerenköy Mah. Karaman Çiftliği Yolu Cad. No:49/A Ataşehir / İstanbulFABRİKALAR: Ankara, Çayırova/Gebze, Tuzla BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ:

Ege Bölge Müdürlüğü

Doğu Marmara Bölge Müdürlüğü

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü

Akdeniz Bölge Müdürlüğü

Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğü

Marmara Bölge Müdürlüğü

Güneydoğu Anadolu Bölge MüdürlüğüŞİRKETTEKİ DEPARTMANLAR: Merkezi Planlama, Bilgi İşlem, İnsan Kaynakları, Finans, İhracat, İthalat, Satın Alma, Finans, Satış, Tedarik Zinciri, Pazarlama, Üretim, Ar-GeTOPLAM PERSONEL SAYISI: 1525PERSONEL YAPILANMASI: 1269 Beyaz Yaka (Memur ) 256 Mavi Yaka (İşçi)ŞİRKETTE ORTALAMA KALMA SÜRESİ:  6,1PERSONELİN YAŞ ORTALAMASI: 34EĞİTİM PROGRAMLARI: Henkel global akademi ve dünyanın önde gelen kuruluşlarıyla ortak olarak düzenlenen eğitimlerin yanında, çalışanlarımız yurt içi ve yurt dışı eğitim çalışmalarına bireysel ya da takım olarak katılmaktadırlar.STAJ OLANAKLARI: Üniversite öğrencilerine ihtiyaçlar doğrultusunda Genel Merkez ve fabrikalarımızda staj yapma imkânı tanınmaktadır. Stajyerlerimiz yemek ve servis olanaklarından yararlanmaktadırlar.

SOSYAL İMKÂNLAR: Sağlık ve Hayat Sigortası, bir yılını dolduran çalışanlara yarım maaş izin parası, servis ve yemek imkanı sunulmaktadır.ASKERLİKLE İLGİLİ UYGULAMALAR: Askerliğini yapmış olma koşulu aranmaktadır.ÇALIŞMA SAATLERİ:  Pazartesi - Cuma 08:30 - 17:30İZİN POLİTİKASI: İş kanununda belirtilen yasal izin hakları geçerlidir.İŞ GEZİSİ GEREKTİREN GÖREVLER: İşin gerektirdiği durumlarda tüm görevlerde yurtiçi ve yurtdışı seyahat etmek gerekebilir.TAKIM ARKADAŞLARIMIZDA ARANAN ÖZELLİKLER: 

Asgari Eğitim Düzeyi: Üniversite

Yabancı Dil: Kullanılan resmi dil İngilizcedir. Bazı pozisyonlar için Almanca da gerekmektedir.

Deneyim: Pozisyonun gerektirmesi halinde aranır.

Yetkinlikler:

Özerklik ve İnisiyatif

Analitik ve Kavramsal Düşünme

Kendini Geliştirme ve Öğrenme

Etkileme Becerileri

Ekip Çalışması ve İşbirliğiELEMAN SEÇİM PROSEDÜRÜ: Mevcut iş başvuruları ve internet iş ilanları aracılığıyla aranılan özelliklere uygun adaylarla iki veya üç aşamalı görüşme sonrasında çeşitli değerlendirme merkezi uygulamaları gerçekleştirilmektedir.
                                  
Pozisyon         Şehir/Ülke       Firma Adı
Sales Manager            İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Quality Engineer        İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Quality Engineer        İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
IT System Engineer-ANKARA        Ankara            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Trade Category & Shopper Marketing Manager       İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Safety Health& Environment Intern İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Sales Engineer -Vehicle Repair Maintenance -Ankara         Ankara            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Customer Marketing Executive         İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Production Intern-Long Term (Ankara)        Ankara            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Customer Service Representative      İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Marketing Trainee      İstanbul(Avr.), ...        Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Traditional Trade Sales Intern-Long Term    İstanbul(Avr.), ...        Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Sales Intern Long term- IZMIR        İzmir   Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Sales Intern Long Term -Beauty Care           İstanbul(Avr.), ...        Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Field Sales Intern- LONG TERM     İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Technical Sales Engineer       İstanbul(Avr.), ...        Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Marketing Intern-Long Term (Laundry&Home Care)         İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Human Resources Trainee     İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Sales Supervisor- Istanbul      İstanbul(Avr.), ...        Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Sales Supervisor- Bursa         İstanbul(Avr.), ...        Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Sales Engineer            İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Operation&Customer Service Intern- Long Term    İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Safety Health/Environment & Quality Intern-Ankara         Ankara            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Logistics Intern- Long term   Ankara            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Logistics Specialist     İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Safety Health and Environment Engineer    İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Supply Chain Intern- Long Term      İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Trade Marketing Intern- Long Term İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Key Accounts Manager         İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Professional Campus Manager          İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Sales Intern Long Term         İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Sales Training Manager          İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Regional Sales Representative           Adana, Gaziantep      Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Corporate Communications Intern- Long Term        İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Business Process Consultant  İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
HR COMPENSATION&BENEFITS INTERN (LONG TERM)  İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.
Legal Intern- Long Term       İstanbul(Asya)            Henkel - Türk Henkel A.Ş.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme