GARANTİ BANKASI İŞ İLANLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

10 Ocak 2017 Salı

GARANTİ BANKASI İŞ İLANLARI

GARANTİ BANKASI İŞ İLANLARI:


GARANTİ BANKASI İŞ İLANLARI: Garanti'nin bir parçası olmak ister misiniz?
Türkiye genelinde giderek büyüyen Garanti Bankası, müşterilerine, hissedarlarına ve çalışanlarına değer katmaya devam ediyor. Üniversite öğrencileri, yeni mezunlar ve deneyimli profesyoneller için sunduğumuz iş olanaklarına yakından göz atmak ve Garanti'nin bir parçası olmak ister misiniz?
Üniversite Öğrencileri
Yeni Mezunlar
Deneyimliler
Kampüs Etkinliklerimiz         Müfettiş Yardımcısı   Genel Müdürlük Pozisyonları
Talent Camp   Bilgi Sistemleri Denetçi Yardımcısı  Şube Pozisyonları
Staj      Management Trainee 
Alternatif İş Olanakları          Sales Trainee  
            Gişe Asistanı 
            Telefon Bankacılığı   
Garanti Bankası Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu
Garanti Bankası 2017 yılında çok sayıda personel, eleman, memur ve işçi alımı yapacağını yayınladıkları ilan ile duyurdular. Bu ilanlara dair başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve güncel iş ilanları ile açık pozisyonlara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.
Garanti Bankası, 1946 yılında Ankara ilimizde faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu tarihten bu yana büyümesini sürdürmüş ve bu istikrarlı büyümenin sonucu olarak ülkemizde yer alan en büyük özel finans kuruluşları arasında yerini almıştır. Aktif olarak 1.000’e yaklaşan şubesi, 20 bin çalışanı ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek için hizmetlerine devam etmektedir. Garanti Bankası başarısını istikrarlı büyümesine ve müşteri ile çalışan memnuniyetini üst seviyede tutmayı başarabilmesine borçludur. Bu istikrarlı büyümesini devam ettirebilmek için her sene  yeni şubeler açan Garanti Bankası, 2017 yılında da bu yeni açılacak olan şubelerine yenilerini ekleyeceği ve bu şubeler ile mevcut şubeler için ihtiyaç doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Garanti Bankası güncel iş ilanları için başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Personel Alımı ve Güncel İş İlanları 2017

Garanti Bankası, 2017 yılında çok sayıda personel alımı gerçekleştireceğini yayımladıkları ilan ile kamuya duyurmuşlardı. Gişe asistanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, güvenlik görevlisi, iletişim asistanı, banko asistanı, servis görevlisi, müşteri ilişkileri yöneticisi gibi sayısız pozisyonda çok sayıda eleman alımı yapacak olan Garanti Bankası bu ilanlarını aşağıda bulunan bağlantı üzerinden vermektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak Garanti Bankası tarafından verilen güncel iş ilanlarına ve bu ilanlara dair başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri gibi bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Yukarıda bulunan bağlantı ile Garanti Bankası personel alımı sayfasına anında ulaşabilirsiniz. Burada durumunuza göre karşınıza ( staj , yeni mezun, talent camp, deneyimli ) gibi 4 farklı durum söz konusudur. Burada kendi statünüze uygun olana seçerek hali hazırda açık iş ilanlarını ve bu iş ilanlarına ilişkin detaylara anında ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası’nı ülkemizin en büyük finans kuruluşlarından birisi yapan nedenlerin başında, müşterilerinin ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek için her gün gelişen teknolojisi ve kuşkusuz güzel yüzlü çalışanları sayesine oluşturdukları müşteri memnuniyeti seviyesidir. Bir Garanti Bankası çalışanı olabilmek için şirketin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte olmanız gerekmektedir. Yukarıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesine yapacağınız iş başvuruları Garanti Bankası insan kaynakları tarafından detaylı bir incelemeye tutulur ve başvurusu onaylanan kişiler mülakat için çağırılırlar. Mülakat aşaması da olumlu sonuçlanırsa birer Garanti Bankası çalışanı olmaya hak kazanırlar.  Bankalarda oluşacak güncel açık pozisyonları ve iş ilanlarını takip etmek için aşağıda bulunan sosyal ağlardan devlette.com’u takip edebilirsiniz.
Garanti Bankası Personel İş İlanı 2016
Garanti Bankası 2016 yılında bir çok işsize iş imkanı sağlıyor. Garanti Bankası 2016 yılında 23 kişiye iş imkanı sağlıyor. Garanti Bankasının personel eleman alımı ile alakalı merak ettikleriniz için haberimizi incelemeniz gerekiyor...
Garanti Bankası 2016 yılında bir çok işsize iş imkanı sağlıyor. Garanti Bankası 2016 yılında 23 kişiye iş imkanı sağlıyor. Garanti Bankasının personel eleman alımı ile alakalı merak ettikleriniz için haberimizi incelemeniz gerekiyor...
     
Garanti Bankası yaptığı açıklama ile Türkiye genelinde personel eleman alımı yapacağını duyurdu. Garanti Bankası personel eleman alımını yurt genelinde yapacak ve genel alımların olduğu personel alımları iş ilanında sadece 23 kişi iş imkanı bulabilecek. Garanti Bankası çeşitli pozisyonlarda personel eleman ve çeşitli illerde personel eleman alacaktır.

Garanti Bankasının alacağı personeller Aydın, İstanbul, Sivas, Trabzon ve İstanbul'un Avrupa Yakasından personeller alacaklar. Garanti Bankası verilen illerden personel eleman alarak kadrosunu tamamlayacak. İleriki zamanlarda personel eleman eksikliği yaşadığında veya herhangi bir şube açılışında büyüme durumunda Garanti Bankası yine toplu personel eleman alımı yapacak ve ilanını yayınlayacaktır.

Garanti Bankasının personel eleman alacağı pozisyonlar şu şekilde:

*ŞUBESİZ KANALLAR İŞLEM ANALİZ ASİSTANI          

*TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

*TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

*MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ

*PART TIME MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ   

*Şube ve Genel Müdürlük Hizmetleri Destek Asistanı          

*GİŞE ASİSTANI-İSTANBUL

*ARŞİV VE İLETİŞİM ASİSTANI          

*NAKİT YÖNETİMİ HİZMETLERİ TEKNİK DESTEK YETKİLİSİ    

*Yönetici Asistanı      

*PİYASA RİSKİ YETKİLİSİ       

*OPERASYONEL RİSK YÖNETMENİ     

*Bilgi Sistemleri Denetçi Yardımcısı  

*MERKEZİ İNCELEME YETKİLİSİ        

*ANALİZ VE STRATEJİK RAPORLAMA YETKİLİSİ            

*RİSK ANALİZ YETKİLİSİ                   

*HAZİNE İÇ KONTROL YETKİLİSİ

*HAZİNE İŞLEMLERİ FİNANSAL KONTROL YÖNETMENİ          

*SERMAYE YETERLİLİĞİ RAPORLAMA YÖNETMENİ      

*TÜKETİCİ FİNANSMANI BÖLGE MÜŞTERİ YETKİLİSİ 
Garanti Bankası Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015
Garanti Bankası Personel Eleman Alımları

Garanti Bankası Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015
Türkiye’nin en çok kazanan ve büyüyen bankası Garanti Bankası İspanyol bir şirkete satılması ile herhangi bir değişiklik göstermemiş ve büyüme devam etmektedir. 2015 yılının ikinci yarısında da alımlarına devam edecek olan Garanti Bankası alım konusunda son derece titiz davranmakta ve kesinlikle tecrübeli kişileri ilk sırada seçmektedir.

Garanti Bankası personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi için verildi veya verilecek bilemiyoruz fakat bu alımlar için Garanti Bankası çok ciddi bir bütçe harcamış durumda diyebiliriz. Alım konusunda son derece cömert olan Garanti Bankası çok yüksek sayılarda alım yapacaktır.

Garanti Bankası personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için verildi diye merak ediyorsanız aşağıda verdiğimiz ilanlara bir göz gezdirebilirsiniz.
– GİŞE ASİSTANI,

– İLETİŞİM ASİSTANI,

– ARŞİV ASİSTANI,

– TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,

– İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ.

Garanti Bankası personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bunlarla yapılacak olup bu vermiş olduğumuz ilanların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Garanti Bankası güncel iş ilanları hakkında bilgi sahibi olmak için internet sitemizi düzenli olarak takip edebilirsiniz. Birçok bankayı olduğu gibi Garanti Bankasını da internet sitemiz takip etmeye devam etmektedir.
*TARIM BANKACILIĞI MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ- GÜNEY EGE 
1946 yılında Ankara'da kurulan Garanti Bankası, 31 Mart 2016 tarihi itibarıyla 103,1 milyar ABD Doları’na ulaşan konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankası konumunda.

Kurumsal, ticari, KOBİ, ödeme sistemleri, özel, bireysel ve yatırım bankacılığı dahil olmak üzere bankacılık sektörünün tüm iş kollarında faaliyet gösteren Garanti; Hollanda, Rusya ve Romanya’daki uluslararası iştiraklerinin yanı sıra hayat sigortası ve bireysel emeklilik, finansal kiralama, faktoring, yatırım ve portföy yönetimi alanlarında önde gelen finansal iştirakleri ile entegre bir finansal hizmetler grubu.

31 Mart 2016 itibarıyla yurt içinde 972 şube, Kıbrıs’ta 7, Lüksemburg ve Malta’da birer olmak üzere yurt dışında 9 şube, Londra, Düsseldorf ve Şangay’da birer temsilcilik, üstün teknolojik altyapıya sahip 4.540 ATM, ödüllü Çağrı Merkezi, mobil, internet ve sosyal bankacılık platformlarından oluşan çok kanallı dağıtım ağına sahip Garanti; 19,8 bin çalışanı ile 14 milyondan fazla müşterisinin her türlü finansal ihtiyacına cevap veriyor.

Tüm paydaşlarına değer yaratarak sürdürülebilir büyüme sağlamak hedefiyle ilerleyen Garanti stratejisini; müşterilerine karşı her zaman “şeffaf”, “anlaşılır” ve “sorumlu” bir yaklaşımla, ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmek ilkeleri üzerine yapılandırıyor. Sahip olduğu yetkin ve dinamik insan kaynağı; benzersiz teknolojik altyapısı; benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı; kaliteden ödün vermeden sunduğu inovatif ürün ve hizmetleri, Garanti’yi Türk bankacılık sektöründe lider bir konuma taşıyor.

Kurumsal yönetim alanındaki en iyi uygulamaları kendine örnek alan Garanti’nin yönetiminde iki güçlü kurum, Banco Bilbao Vizcaya Argentaria S.A. (BBVA) ve Doğuş Grubu sırasıyla %39,9 ve %10,0 pay oranlarıyla yer alıyorlar. Hisseleri Türkiye’de, depo sertifikaları İngiltere ve ABD’de işlem gören Garanti’nin Borsa İstanbul’daki halka açıklık fiili dolaşım oranı 31 Mart 2016 itibarıyla %50,02.

Garanti, vazgeçilmez değerlerinden yola çıkarak Sürdürülebilirliği, çevreye ve topluma olumsuz etkileri en aza indirmenin yanında, müşterileri, çalışanları, hissedarları ve faaliyet gösterdiği yerlerdeki tüm kitleler ile uzun vadeli değerleri paylaşarak, gelecek için güçlü ve başarılı bir iş modeli yaratma taahhüdü olarak tanımlıyor. Garanti, sürdürülebilir bankacılık anlayışını, spordan eğitime, sanattan doğaya ve iş dünyasını bilgilendirmeye kadar farklı alanlardaki toplumsal yatırım programları ile güçlendiriyor.


Faaliyet gösterdiği sektörler: BankacılıkGaranti Bankası İş İlanları

Açık pozisyon sayısı: 7         
                                  
Pozisyon         Şehir/Ülke       Firma Adı
TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - SİVAS  Sivas   Garanti Bankası
TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İSTANBUL     İstanbul(Avr.), ...        Garanti Bankası
Şikayet Yönetimi Projeleri Yetkilisi  İstanbul(Avr.), ...        Garanti Bankası
MÜŞTERİNİN SESİ YETKİLİSİ   İstanbul(Avr.), ...        Garanti Bankası
BİREYSEL BANKACILIK MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİSİ     Elazığ  Garanti Bankası
İŞ GELİŞTİRME YÖNETMENİ     İstanbul(Avr.), ...        Garanti Bankası
GÜVENLİK GÖREVLİSİ   İstanbul(Avr.), ...        Garanti Bankası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme