ENERJİSA POZİSYONU NE İŞ YAPAR - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

ENERJİSA POZİSYONU NE İŞ YAPAR

ENERJİSA POZİSYONU NE İŞ YAPAR:


ENERJİSA POZİSYONU NE İŞ YAPAR:
1996 yılında Sabancı şirketlerinin elektrik gereksinimlerini karşılamak üzere bir otoprodüktör şirketi olarak kurulan Enerjisa, elektrik zincirinin tüm aşamalarında değer yaratmayı hedefleyen büyük portföyü, müşteri ve pazar odaklı iş modelleri, verimliliği ve teknolojiyi esas alan üretim ve dağıtım yatırımları ve rekabetçi stratejileri ile Türkiye’nin büyüyen ve gelişen elektrik piyasasının lider oyuncularından birisi durumuna gelmiştir.

Nisan 2013 itibariyle, dünyanın en büyük özel elektrik ve doğal gaz şirketlerinden biri olan E.ON’un Enerjisa’ya %50 ortaklık süreci tamamlanmıştır.

Elektrik üretimi, dağıtımı, ticareti ve satışından oluşan dört ana iş koluna ek olarak doğal gaz alanında gelişen büyük bir portföy yönetmekteyiz. Birbirinden farklı dinamikleri olan, aynı zamanda entegre olarak değer yaratan bu faaliyetlerimizi verimli ve esnek bir portföy stratejisini esas alarak; operasyonel mükemmellik odaklı yürütüyoruz.

Yaklaşık 3.600 MW kurulu güce sahip verimli ve çevre ile uyumlu santrallarımız, yenilenebilir enerjiye dayalı üretim ile sağladığımız karbon azaltım fırsatları, teknoloji ve verimlilik odaklı elektrik dağıtım yatırımlarımız ve operasyonlarımız ile sürdürülebilirliğe önemli katkılar sağlıyoruz. 9 milyon müşterimize 14 ilde ulaşıyor, yaklaşık 20 milyon kullanıcıya dağıtım hizmeti sağlıyoruz.

Sektördeki fırsatları değerlendirerek ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz.

Üretim, ticaret, satış, dağıtım ve doğal gaz ile ilgili faaliyetlerimizi çatı şirketimiz olan Enerjisa Enerji A.Ş. bünyesindeki Enerjisa Enerji Üretim, Enerjisa Elektrik Enerjisi Toptan Satış, Enerjisa Elektrik Perakende Satış, Enerjisa Doğal Gaz Toptan Satış ve Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş. operasyonel şirketler ile sürdürmekteyiz.
Büyük veya küçük olması fark etmeksizin tüm işletmeler, satış yaparak gelir elde etmek için gerekli niteliklere sahip kişileri saha satış temsilcisi olarak bünyelerine katmaktadırlar. Oldukça geniş çalışma alanı olan saha satış temsilciliği, firmaların hedeflerini yerine getirmek için en kilit pozisyonlar arasında yer almaktadır. Saha satış temsilcisi iş ilanları için başvuracak adaylar, ikna kabiliyeti ve pazarlama becerisine sahip olmalıdır. Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurmak zorunda olan saha satış temsilcileri, pek çok sektörde kariyer yapma fırsatı bulabilirler.Saha satış temsilcisi iş ilanı veren firmalar, başvuracak adayların; diksiyonuna, dış görünümüne ve insanlarla olan iletişimine dikkat etmektedirler. Sabırlı ve güler yüzlü adaylar, saha satış temsilciliği alanında başarıyı daha çabuk yakalayacakları için firmalarca tercih edilme şansları yüksektir. Saha satış temsilcileri, belli bir müşteri portföyü üzerinden ilerler ya da kurumuna yeni müşteriler kazandırmak için çalışırlar. Şirketin ihtiyaçlarına ve satış organizasyonu yapısına göre değişiklik gösterebilen işleyiş nedeniyle firmalar, başvuran adayların yabancı dil bilgisine ve ehliyete sahip olmasını bekleyebilir. Çalışma koşulları sahada ya da ofis içinde olabilen satış temsilcileri, performansa göre prim sistemi söz konusu olabilen satış temsilcisi ilanları arasından dilediklerini seçebilirler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme