ENERJİSA İŞ İLANLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

ENERJİSA İŞ İLANLARI

ENERJİSA İŞ İLANLARI:


ENERJİSA İŞ İLANLARI:
Enerjisa olarak ‘en yetkin insan kaynağıyla çalışma’ stratejimiz ve  fırsat eşitliği ilkemiz çerçevesinde işe alımlarımızda, gerekli yetkinlikler ve teknik bilgilerin yanı sıra, işin niteliklerine ve kurum kültürüne uygun özelliklere sahip kişilerin seçimini sağlamaya özen gösteririz.
Çünkü büyük Enerjisa takımına katılan arkadaşlarımızın, Enerjisa değerleriyle örtüşen kişisel özelliklere sahip olması bizler için pozisyonun gerektirdiği teknik ve davranışsal yeterlilik kadar önemli.

İşe alım sürecinde  mesleki deneyimin yanısıra  yetkinlik kriterine ayrıca odaklanırız. Bu süreçte kişilik envanteri, yetkinlik bazlı mülakat, yabancı dil sınavı, vaka çalışması sunumu, değerlendirme merkezi uygulamaları gibi çeşitli araçlardan yararlanırız.
Her yıl çok sayıda öğrenci Enerjisa dünyasıyla tanışıyor; enerji sektörünü ve kurumsal hayatı tanıma şansı elde ediyor. Sen de ileride bu dünyanın bir parçası olmak istersen, staj başvuruları için bizi Kariyer.net’ten ve sosyal medyadan takip edebilirsin.

ORHAN YILMAZER, Dağıtık Üretim Grup Müdürlüğü 2015 Yaz Stajyeri
“ Enerjisa'da yaptığım staj sayesinde Türkiye'deki enerji sektörü ve özellikle yenilenebilir enerji alanında bilgi sahibi oldum. Aynı zamanda kurumsal bir şirketteki çalışma koşullarını ve iş atmosferini görmem de tecrübe açısından bana çok katkı sağladı.”MERT KETENCİ, İş Mükemmelliği Süreç Müdürlüğü 2015 Yaz Stajyeri
“Enerjisa’daki staj deneyimim bana sıcak ve samimi bir ortamda kendimi geliştirme fırsatı verdi. Bir stajyer için en önemli iki unsur, staj süresi boyunca deneyim kazanmak ve firmaya ufak da olsa bir şeyler verebildiğini görmektir. Enerjisa’ya stajyerlerine değer verdiği ve böyle bir deneyim sunduğu için içtenlikle teşekkür ederim.”


 EDA NUR GÜLER, Bilgi Sistemleri Müdürlüğü 2015 Yaz Stajyeri
“Enerjisa’da yaptığım staj boyunca gerçek iş hayatının nasıl olduğunu deneyimleme fırsatı buldum. Öğrendiğim teknik bilgilerin yanı sıra Enerjisa’nın çalışanlarına gösterdiği değer ve çalışanların birbirileri ile sıcak tutumu beni çok etkiledi. Böylesine büyük ve köklü bir şirkette staj yapma fırsatı bulduğum için kendimi ayrıca şanslı hissediyorum. Teşekkürler Enerjisa”
En iyi insan kaynağı ile çalışma stratejimiz doğrultusunda, Enerjisalılar'a kariyer yolculuklarında çeşitli fırsatlar sunarak; hem kendileri için hem de Enerjisa ve Türkiye için değer yaratmalarını amaçlıyoruz.

Rota
ROTA Kariyer Planlama programımız kapsamında hem çalışanlarımızın kariyer beklentilerini, hem de organizasyonumuzun ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurur, bu nedenle çalışanlarımıza idari yol ve profesyonel yol olarak iki farklı kariyer yolu sunarız.
Enerjisa çalışanları  profesyonel yolda ilerleyerek süreç yönetimi kapsamında uzmanlığını geliştirebilir ve süreçleri yöneterek iş sonuçlarına etki ederken, idari yolda kendisine bağlı ekipler aracılığıyla iş sonuçlarına etki ederler.
ROTA dahilinde çalışanlarımız, bir üst seviyeye aday olabildikleri gibi aynı zamanda kariyer yolları arasında karşılıklı geçişe izin veren bir sisteme dahil edilirler.

Gelişim Programları
Enerjisalılar, kariyer yolculukları boyunca ihtiyaçlarına ve rollerine uygun çeşitli gelişim programlarına dahil olarak, mesleki ve profesyonel gelişim fırsatları elde ederler.
Enerjisa'nın farklı çalışan profillerini göz önünde bulundurarak dizayn edilen gelişim programlarını incelemek için burayı tıklayın.

Mobilite
Enerjisa Türkiye'de geniş bir coğrafyada enerjinin üretim, dağıtım, perakende ve toptan satış gibi farklı alanların faaliyet gösterir. Bununla birlikte enerji devi E.ON ile ortaklık yapısı sayesinde çalışanlarımız, enerji değer zincirinin bir çok farklı halkasında, birçok lokasyonda ve çeşitlilik içeren bir çalışma ortamında görev alma ve gelişme imkanı bulabilirler.

Toplam Ödül Yönetimi
Toplam Ödül Yönetimi stratejimiz gereği, rekabetçi bir yaklaşım doğrultusunda yüksek performansı, çalışanlarımızın  işe katkısını ve yetkinliklerini ödüllendiririz.
Enerjisa olarak Ödül Yönetimi Stratejimiz;
Adil,
Şeffaf,
Esnek,
Rekabetçi bir yaklaşım doğrultusunda yüksek performansı, çalışanlarımızın  işe katkısını ve yetkinliklerini ödüllendirmek üzerine kuruludur.
Hedefimiz; Enerjisa’nın büyüme stratejisine katkıda bulunacak, çalışanlarımız ve aileleri için maddi ve sosyal güvence sağlayacak, yüksek performansı ve başarıyı ayrıştıracak Ücret ve Yan Hak uygulamaları ile çalışanlarımızı desteklemektir.
Enerjisa’da yapılan tüm işlerin büyüklükleri Sabancı İş Ailesi modeli kullanılarak ölçülür. Ölçülen iş büyüklükleri kademeler bazında sıralanır ve ücret politikaları belirlenir.
Her yıl çeşitli ücret araştırmalarına katılarak ücret ve yan haklar stratejileri gözden geçirilir. Ücret artışları, makroekonomik göstergeler, piyasa ve iç denge analizleri, bireysel performans sonuçları doğrultusunda yılda 1 kez yapılır.
Enerjisa 2017 yılında işçi eleman ve personel alımı yapacak. Enerjisa açık iş pozisyonları, başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihi ve güncel iş ilanları bu yazımızda
Enerjisa 1996 yılında Sabancı şirketlerinin elektrik gereksinimlerini karşılamak üzere bir otoprodüktör şirketi olarak kurulmuştur. Elektrik zincirinin tüm aşamalarında değer yaratmayı hedefleyen entegre yapısı, müşteri ve pazar odaklı iş modelleri, verimliliği ve teknolojiyi esas alan üretim ve dağıtım yatırımları, rekabetçi stratejileri ile Türkiye’nin büyüyen elektrik piyasasının lider oyuncularından birisi durumuna gelmiştir. Enerjisa 2017 yılı büyüme hedefleri doğrultusunda bir çok personel alımı yapacağını açıkladı. Enerjisa eleman alımı başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri yazımızın devamında.

Enerjisa Personel Alımı 2017

Enerjisa, Sabancı Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren bir enerji dağıtım şirketidir. 2017 yılında büyüme hedeflerini yükselten ve pazarda payını arttırma düşüncesi içerisinde olan Enerjisa bununla doğru orantılı olarak bir çok pozisyona personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Enerjisa 2017 eleman alımı için sadece belirli bir dönemde değil, ihtiyaç duyduğu her dönem ilan çıkarmaktadır. O yüzden Enerjisa güncel iş ilanları ve açık iş pozisyonları için düzenli takip etmeniz gerekmektedir. Kimi şirket kendi web adresleri üzerinden iş ilanları verirken, kimisi de kariyer.net, yenibiris.com gibi kariyer portallarını kullanır. Enerjisa ise kariyer.net iş ilanları sitesini ve kendi web adresini kullanıyor. Aşağıda bulunan iş başvurusu formu sayesine yapacağınız olan iş başvuruları öncelikle şirketin insan kaynakları tarafından detaylı incelemeye tabi tutuluyor ve ardından ön onayı geçmiş adaylar mülakata çağırılarak adayların açık iş pozisyonu için uygun olup olmadığına karar verilir. Bu aşamada başarılı olan adaylar birer Enerjisa çalışanı olmaya hak kazanırlar
Enerjisa Eleman Alımı 2017

Enerjisa 2017 yılında; elektrik teknikeri, idari işler uzmanı, satış destek uzmanı, iş makinesi operatörü, iş sağlığı ve güvenliği mühendisi, müşteri hizmetleri temsilcisi, mekanik bakım teknisyeni gibi iş pozisyonlarında işçi alımı yapacaktır. Bu açık iş pozisyonları için başvuru şartları aşağıda yer almaktadır.

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Başvuru Şartları

Üniversite veya Yüksekokul mezunu,
İstanbul Anadolu Yakasında çalışabilecek,
Satış ve/ veya Müşteri Hizmetleri iş kolunda tecrübe sahibi,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Ekip çalışmasına yatkın,
İletişim becerisi ve ikna gücü yüksek,
Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek müşteri hizmetleri temsilcisi arıyoruz.
Elektrik Teknikeri Alımı Başvuru Şartları

Meslek Yüksek Okulu veya Meslek/Tek. Lise Elektrik Bölümü mezunu,
Tercihen AG/YG Elektrik Dağıtım Sistemlerinde en az 3 yıl proje veya tesis tecrübesi olan,
Tercihen EKAT Belgesine sahip,
İletim ve dağıtım şebekesi teçhizat bilgisi sahibi,
Saha etüdü ve planlama konularında bilgi ve becerisi olan,
Autocad ve MS Office Programlarına hakim,
Seyahat engeli bulunmayan,
B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme