DENİZBANK POZİSYONU NE İŞ YAPAR - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

DENİZBANK POZİSYONU NE İŞ YAPAR

DENİZBANK POZİSYONU NE İŞ YAPAR:


DENİZBANK POZİSYONU NE İŞ YAPAR: DenizBank, 1997'de bankacılık lisansı alınmasından kısa süre sonra bankacılık sektöründe üst sıralara yükselmiştir. 2003 yılından itibaren, tüm ürün ve hizmetlerini DenizBank Finansal Hizmetler Grubu (DFHG) çatısı altında müşterilerine sunmaya başlamıştır. DFHG, stratejik büyüme hedefi paralelinde genişleyen organizasyon/şube ağı, artan ürün ve hizmetlerine uygun olarak mevcut kadrolarına yenilerini eklemeye devam etmiş, Ocak 2017 itibariyle toplamda 14.826 kişi ve yurtdışı iştirakleri dahil olmak üzere toplam 740 şubeye ulaşmıştır.
Deniz’de Kariyer Fırsatları ve Başvuruları için tıklayınız.
DFHG'nin başarısının ardında, çalışanları tarafından benimsenmiş güçlü kurum kültürü ve prensipleri yer almakta olup bu paralelde, DFHG çalışanlarının görevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmesi amacıyla hazırlanan genel politikalar, aşağıda özetlenen ilkelere dayanmaktadır:
Kişiler arasında hiçbir ayırım gözetmeksizin tüm çalışanlara yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartlar sağlanır.
Piyasa ve günün koşullarına uygun yeterli ücret ve diğer ek olanaklar sunulur.
Çalışanlara görevleriyle ilgili gelişmelerini sağlayacak ve başarılarını artıracak eğitim ve staj imkanları sağlanır.
Kariyer planları çerçevesinde bir üst unvanın gereklerini yerine getiren çalışanların terfileri gerçekleştirilir.
Karşılıklı güven, anlayış ve iletişim içerisinde yeni fikirlere zemin hazırlanır ve sorunlara çözüm bulunur.
Başarıyı ve mükemmelliği teşvik eden ve ödüllendiren sistemler kurulur.
Başarının ilk şartının kişiye ve insan onuruna saygı olduğu ilkesi benimsenir, insan kaynağının ve bunun geliştirilmesinin kalıcı bir kurumun en değerli faktörü olduğuna inanılır.
Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak üzere bir devlet  bankası olarak 1938’de kurulan Denizbank, günümüzde Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermektedir. Denizbank, stratejik büyüme hedefi paralelinde organizasyon/şube ağını her yıl genişletmektedir.  Günümüzün şartlarına göre güncellenen ürün ve hizmetlerine uygun olarak sürekli mevcut kadrolarını artırmaya devam etmektedir. Şubat 2015 itibariyle Denizbank  personel sayısı  toplamda 14.847 kişidir. Yurtdışı iştirakleri dahil olmak üzere toplam 757 şubesi bulunan Denizbank, iyi bir kariyer yapmak isteyenlerin de tercih ettiği bankalar arasındadır. Denizbank’ta çalışma isteyenlerin merak ettiği Denizbank Personel alımı ne zaman, Denizbank açık pozisyonları Denizbank Sınav Tarihi Ne Zaman? İşte merak edilen  Denizbank Personel Alımına ilişkin bu soruların detayları haberin devamında…

Denizbank Personel Alımı Başvuru Şartları

Denizbank yılın her döneminde ihtiyaç oluştukça personel alım ilanları yayınlıyor. Denizbank güncel iş ilanlarını kariyer sayfaları kanalıyla iş arayanlara duyuruyor. Denizbank Türkiye çapında bütün şubeleri için personel alımı yapmaya devam ediyor.
Denizbank güncel iş ilanları internet üzerinde Yenibiriş sitesinde yayınlandı. Sitede halihazırda 50’ye yakın Denizbankiş ilanı bulunuyor. Denizbank her geçen gün yeni ilanları sayfaya eklemeye devam ediyor. Bu nedenle Denizbank’ta çalışma isteyenlerin sürekli sayfadan yeni ilanları takip ederek, güncel bilgi sahibi olması gerekiyor.

Denizbank 2017 Personel Alımı

Türkiye çapında 757 şubesi bulunan Denizbank’ın ülkemizin 81 ilinde şubesi bulunuyor. 2017 yılında da şube sayısını 800’e çıkartmayı hedefleyen bankanın 2017 yılında ise hedefi personel sayısını 15 bin 500’e çıkarmak.

Denizbank’ta işe girmek ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını bankanın web sitesi üzerinden insan kaynakları bölümüne CV bırakarak veya İK portalları üzerinden bankanın iş ilanlarına başvuruda bulunarak yapabilirler.

– Satış Yöneticisi,

– Bankacılık Hizmetleri Yetkilisi,

– Gişe Görevlisi,

– Telefonda Satış Temsilcisi,

– Mali Tahlil Yetkili,

– Tarım Bankacılığı Satış Temsilcisi,

– Kobi Bankacılığı,

– Bireysel Bankacılık Satış Yöneticisi.

Denizbank 2017 İş Başvurusu
Merhaba Sayın Okurlarımız. Köklü bankalardan birisi olan Denizbank ülkemizde tüm merkezlerde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. İŞKUR destekli bazı programlar neticesinde bünyesine yeni personeller alacak olan bankada çalışmak isteyenlere yeni bir ilanın haberini vereceğiz. Kariyerinize bankacı olarak devam etmek istiyorsanız Denizbank sizlere akademiden başarıyla geçenlere iş garantisi vermektedir. Daha önce de sizlere bahsetmiştik her bankanın artık kendisine özel akademisi olduğunu ve bankalarda görev almadan önce bu akademide bazı eğitimler aldığını daha sonra yapılan sınavlardan başarılı olanlar iş başı yaptığını. Banka tarafından verilen ilan neticesinde aranan şartlar detaylı bir şekilde yer almaktadır.
Denizbank İletişim Merkezi Asistanlığı Aranan Şartlar

•28 Yaşını Geçmemiş Olmak
•En az MYO Mezunu
•Tam Zamanlı Olarak Bankada görev alabilecek
•Office Programlarını kullanabilen
•Diksiyonu düzgün ve iletişim yönü güçlü olan
•Satış ve İkna kabiliyetine güvenen,
•Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen
•Takım Çalışması yapabilen
•Erkekler için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli
Yukarıda yer alan kriterleri taşıdığınızı düşünüyorsanız Denizbank için İş Başvurusu yapabilirsiniz. Alt kısımda yer alan kırmızı bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bankacı olarak kariyerinize devam etmek istiyorsanız ve tecrübe aramayan bir bankada çalışmak istiyorsanız harika bir fırsat denebilir. 2015 yılının sonlarına doğru mesleğinizin başında olmak istiyorsanız başvurunuzu bir an önce tamamlayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme