DELOITTE POZİSYONU NE İŞ YAPAR - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

DELOITTE POZİSYONU NE İŞ YAPAR

DELOITTE POZİSYONU NE İŞ YAPAR:


DELOITTE POZİSYONU NE İŞ YAPAR: Deloitte’a katılmanız, şekillendirebileceğiniz bir gelecek ve planlayacağınız bir kariyer demektir. Deloitte mesleki mükemmeliyete ulaşabilmeniz için gerekli kariyer ve kişisel gelişiminize odaklanmanızı mümkün kılar. Sizin için atanan bir danışman ve yetkinlik bazlı performans yönetimi, performansınızın takip edilmesini ve kariyer yönetiminin başarı ile sürdürülmesini olanaklı kılar. Bu sayede size iyi tanımlanmış bir kariyer çizgisi, sorumluluk ve düzenli terfi fırsatları vaat edilir.
Deloitte Türkiye, en yüksek etik değer, dürüstlük ve kalite anlayışını benimsemiştir. Bu anlayışımızın en iyi göstergesi gerçekleştirdiğimiz iş uygulamalarımız ve sunduğumuz müşteri hizmetlerimiz, lider olma yönündeki davranışlarımız ve ortak değerlerimiz ve de en önemlisi, istihdam sağladığımız çalışanlarımızın kalitesidir. Aslında; etik değerler, dürüstlük ve kalite anlayışı Deloitte Türkiye’de gerçekleştirilen tüm davranış ve hizmetlerin temelini oluşturmaktadır.
Deloitte Türkiye ailesinin bir ferdi olan herkes, geçmişleriyle ilgili bir fark gözetilmeksizin, Deloitte’un etik ilkeleri ve ortak değerleri ile bütünleşerek bu kültüre uyum sağlamakta ve etik ilkeler ile ortak değerleri gerek çalışma hayatlarında, gerekse sosyal hayatlarında sürekli olarak teneffüs etmektedirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme