COCA COLA İŞ İLANLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

10 Ocak 2017 Salı

COCA COLA İŞ İLANLARI

COCA COLA İŞ İLANLARI:


COCA COLA İŞ İLANLARI: CCI

Coca-Cola sisteminde satış hacmine göre beşinci sırada yer alan CCI, The Coca-Cola Company (TCCC) markalarından oluşan gazlı ve gazsız içeceklerin üretim, satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. CCI Türkiye, Pakistan, Kazakistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Türkmenistan, Ürdün, Irak, Suriye ve Tacikistan’da 10 bini aşan çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

CCI 25 fabrikası ile 380 milyonluk tüketici kitlesine gazlı içeceklerin yanı sıra meyve suyu, su, enerji ve sporcu içecekleri, buzlu çay ve çaydan oluşan gazsız içecekler kategorisinde de zengin bir ürün portföyü sunmaktadır.

CCI’ın hisseleri Borsa İstanbul’da (BIST) “CCOLA.IS”, Amerikan depo sertifikaları (ADR) ABD’de tezgahüstü piyasalarda “COLAY”, Eurobond’u İrlanda Borsası’nda “CCOLAT” sembolleriyle ile işlem görmektedir.
CCI Türkiye  gazlı içecek, meyve suyu, sporcu içeceği, enerji içeceği, su, çay ve buzlu çay olmak üzere 7 kategoride  17 marka seçeneği sunmaktadır. Bunlar;

Coca-Cola
Coca-Cola light
Coca-Cola zero
Fanta
Sprite
Sensun
Schweppes
Cappy
Fusetea
Botany
Doğadan
Damla
Damla Minera
Burn
Gladiator
Powerade
Monster

2020 VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Vizyonumuz
Sektörüne liderlik eden, çalışanlarına ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan örnek bir içecek şirketi olmak.
Misyonumuz
Tüketicilerinin susuzluğunu gideren, müşterileri ile iş ortaklığı yapan, hissedarları için üstün değer yaratan ve topluma güven veren, sürdürülebilir ve karlı bir şirket olmak

DEĞERLERİMİZ

Tutku: Yaptığımız her işe aklımızı ve yüreğimizi koyarız
Hesap Verebilirlik: Büyük bir sorumluluk duygusuyla hareket eder ve hesap verebiliriz
Dürüstlük: Etik değerlere bağlı, açık ve dürüstüz; birbirimize güvenir ve saygı duyarız
Takım Çalışması: Ortak başarımız için birlikte çalışırız.

HEDEFLERİMİZ

Çalışanlar ve Organizasyonel Liderlik: Her zaman tercih edilen yetkin bir organizasyon inşa etmek.
Ticari Liderlik: Tüketiciler ve müşteriler için en uygun maliyetle ve karlı şekilde üstün değer yaratmak.
Tedarik Zinciri: Sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk çerçevesinde en yüksek kalite ve en düşük maliyet yaklaşımıyla müşteri beklentilerini aşarak, tüketici taleplerini karşılayan en iyi şirket olmak.
Operasyonel Mükemmellik: Süreçlerimizde ve sistemlerimizde sürekli iyileşmeyi teşvik eden operasyonel mükemmellik kültürünü yaratmak .
Sürdürülebilirlik: İşimizin uzun vadede sürdürülebilirliğini sağlamak için çevrenin korunmasında proaktif ve yenilikçi davranarak, tüm paydaşlarımızın gözünde en sorumlu kurumsal vatandaşlardan biri olarak kabul görmek.

ÜRETİM İLE İLGİLİ ÖZELLİKLERİMİZ

Yıllık Üretim Kapasitesi: 1,5 milyar ünite kasa.
Fabrika sayımız: 25
Türkiye:  Çorlu, Bursa, Ankara, İzmir, Mersin, Sapanca, Elazığ, Köyceğiz, Hazar
Kazakistan; Almati, Burundai, Astana
Azerbeycan:  Bakü
Ürdün: Madaba
Türkmenistan: Aşgabat
Kırgızistan: Bişkek
Irak: Erbil, Hille, Kerbela
Tacikistan: Duşanbe
Pakistan: Multan, Gujranwala, Lahore, Rahim Yar Khan, Karachi

KARİYER OLANAKLARI
CCI bünyesinde bulunan fonksiyonlar; finans, hukuk, insan kaynakları, pazarlama, satış, tedarik zinciri, iç denetim ve  kurumsal ilişkiler direktörlükleridir. CCI bağlantılı iş ve staj başvuruları için www.cci.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda

Firma web sitesi: www.cci.com.tr


Çalışma Şekli
Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Hayat Sigortası
Bireysel EmeklilikCoca-Cola İçecek İş İlanları

Açık pozisyon sayısı: 11       
                                  
Pozisyon         Şehir/Ülke       Firma Adı
Satınalma Uzmanı      Antalya, İstanbul(Avr.)          Coca-Cola İçecek
Üretim Operatörü (Mevsimlik)          Ankara, Bursa, ...       Coca-Cola İçecek
Group Procurement Business Development Manager          İstanbul(Asya)            Coca-Cola İçecek
Satınalma Uzmanı, Çorlu       Tekirdağ         Coca-Cola İçecek
Kalite Güvence Operatörü (Mevsimlik)        Ankara, Antalya...      Coca-Cola İçecek
Forklift Operatörü (Mevsimlik)         Ankara, Antalya...      Coca-Cola İçecek
Stajyer Ankara, Antalya...      Coca-Cola İçecek
Üretim Planlama Uzmanı, Bursa       Bursa   Coca-Cola İçecek
İSG ve Çevre Mühendisi, Ankara     Ankara            Coca-Cola İçecek
Logistics Executive    İstanbul(Asya)            Coca-Cola İçecek
Teknoloji Hizmetleri Kıdemli Analisti          İstanbul(Asya)            Coca-Cola İçecek
Coca Cola Personel Eleman Alımı 2017 Sektöründe istikrarla ilerleyen içecek firması Coca Cola, her sene yaptığı personel eleman alımlarına bu senede devam ediyor. İçecek sektörünün öncü şirketi Coca Cola firmasında sizde çalışmak istiyor ve şirketin tecrübelerinden yararlanmak istiyorsanız hemen verdiğimiz kariyer bilgilerini inceleyerek Coca Cola'ya iş başvurusu yapabilirsiniz.
Coca Cola şirketine nasıl iş başvurusu yapılır? Coca Cola insan kaynakları sayfasından ya da şirketin kullandığı diğer iş ilanı, kariyer sitelerine giderek şirkete iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasından Coca Cola firmasına ait güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını inceleyerek kendinize uygun olan iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz. İçecek firması Coca Cola'ya yaptığınız iş başvuruları firmanın insan kaynaklarınca incelemeye alınmaktadır. Bu incelemelerin ve kontrollerin ardından şirketin insan kaynakları birimi ilgili başvuru sahiplerine gerekli bilgileri vereceklerdir. Coca Cola'da yer alan bazı iş ilanları; - Saha Satış Yöneticisi - Üretim Operatörü (Mevsimlik) - Elektrik Bakım Operatörü - Satınalma Uzmanı - Teknoloji Çözümleri Yöneticisi, Tedarik Zinciri - Satış Temsilcisi - Kalite Güvence Operatörü (Mevsimlik) - Üretim Mühendisi Üst bölümde verilmiş olan Coca Cola iş ilanları içecek firmasının duyurusunu yaptığı ilanların sadece bir bölümdür. Üst tarafta yer alan Coca Cola iş ilanlarına iş başvurusu yapmak ya da içecek firmasının diğer iş ilanlarını inceleyerek iş başvurusu yapmak için verdiğimiz kariyer sitesine girebilirsiniz. Coca Cola şirketi İzmir, İstanbul, Sakarya, Elazığ, Bursa, Antalya ve Ankara gibi bölgelerden personel alımları gerçekleştirecektir. Şirket 2017 yılında kaç kişiyi işe alacak bilemiyoruz ancak kariyer sayfasını incelediğimiz 13 adet güncel iş ilanı bulunmaktadır. Coca Cola Hakkında Bilgi; Coca Cola, 1886 senesinde çalışma ve faaliyetlerine başlamıştır. İçecek şirketinin ana merkezi Amerika Birleşik Devletleridir ve ilk kurulduğu zamanlar küçük bir işletme olarak çalışmalarına başlamış daha sonralarda dünyanın bir çok bölgesine ürettiği içeceklerini satmaya başlamıştır. Sektörde yakaladığı başarıyı daima sürdürmek isteyen içecek markası Coca Cola, müşterilerini memnun etmek için bünyesine personel alımları yapacaktır. Şirket bu alımlara sürekli olarak her yıl devam etmektedir.
Coca Cola yaptığı reklam yatırımları ile hızlı bir büyüme yaşamıştır ve bu büyümesini halen daha sürdürmektedir. İçecek sektöründe başarıyı yakalayan Coca Cola firmasında sizlerde çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız hemen aşağıdaki adresten güncel iş ilanlarını inceleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz
Coca Cola İçecek Personel Eleman Alımı İş İlanları 2017
Coca Cola İçecek Sektörüne liderlik eden, çalışanlarına ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan örnek bir içecek şirketidir. Coca Cola İçecek Tüketicilerinin susuzluğunu gideren, müşterileri ile iş ortaklığı yapan, hissedarları için üstün değer yaratan ve topluma güven veren, sürdürülebilir ve karlı bir şirkettir.

Sadece Türkiye’nin değil belki de dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Coca-Cola 2017 yılında da birçok personel almaya devam ediyor. Alımlarını büyük bir titizlilik ile yapan Coca-Cola kendi firmasına leke sürmemek adına çok özenli davranmaktadır.Coca Cola İçecek Personel Eleman Alımı İş İlanları 2017 yılında kaç kişi için verilecek bilemiyoruz fakat internet üzerine bugüne kadar verilmiş olan 15’e yakın ilan bulunmaktadır. Coca Cola İçecek Personel Eleman Alımı İş İlanları 2017 da hangi pozisyonlar için verildi isterseniz beraber bakalım.BAYİ YÖNETİCİLERİ,
SATIŞ TEMSİLCİSİ,
ÜRETİM MÜHENDİSİ,
GENEL BAŞVURU,
TEKNİK SERVİS MÜHENDİSİ,
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ.
Coca-Cola İçecek bünyesinde bulunan fonksiyonlar; finans, hukuk, insan kaynakları, pazarlama, satış, tedarik zinciri, iç denetim ve  kurumsal ilişkiler direktörlükleridir. Coca-Cola İçecek bağlantılı iş ve staj başvuruları için www.cci.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Coca Cola İçecek Personel Eleman Alımı İş İlanları 2017 yılında yukarıda verilen pozisyonlar için verilmiş olup, bunlar haricinde her geçen gün yeni ilanlarda yayınlanmaktadır. İlanlarını her gün güncelleyen ve yenilerini ekleyen Coca Cola İçecek ilanlarını internet sitemizden günlük olarak takip edebilirsiniz


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme