BSH - B/S/H POZİSYONU NE İŞ YAPAR - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

10 Ocak 2017 Salı

BSH - B/S/H POZİSYONU NE İŞ YAPAR

BSH - B/S/H POZİSYONU NE İŞ YAPAR:


BSH - B/S/H POZİSYONU NE İŞ YAPAR:
Kurum olarak bizler

•  Uluslararası
•  Kültürlerarası anlayışa sahip
•  İletişim kurabilme yeteneği olan
•  Müşteri ve toplam kalite odaklı düşünüp hareket edebilen
•  Takım çalışmalarında gereğinde liderlik gereğinde takım üyesi olabilen
•  Öğrenmeye ve değişime açık
•  Vizyon sahibi
•  Teknoloji ve yenilikleri takip eden
•  Sorumluluk duygusuna sahip kişileriz.
Eğitim ve Kariyer Olanakları
Kariyer ve Gelişim planlarımızın amacı yetkinlik ve becerilerdeki geliştirilmesi gereken alanları belirlemek, bu alanları geliştirerek çalışanlarımızın ve şirketimizin performansını desteklemektir. Kurumsal eğitimler, yetkinlik (bilgi,beceri davranış) değerlendirmesi sonuçları gözönünde bulundurularak belirlenir. Bunun yanısıra, kişilerin kariyer basamakları doğrultusunda yönetim becerilerini pekiştiren eğitim programları da uygulanmaktadır.

Yönetici Adayları İçin Uluslararası Eğitim Programı

İngilizce ve Almanca bilen seçkin yönetici adayları BSH’nin Uluslararası Eğitim Programına katılabilir. Uluslararası üretim ve dağıtım ağını yakından tanımaları ve dünyanın dört bir yanında bulunan BSH çalışanlarıyla birebir fikir alışverişinde bulunarak global anlayış kazandırmayı amaçlayanolan bu program 18 ay sürer. BSH Uluslararası Eğitim Programı, çalışanlarına, Türkiye’deki alışılagelmiş yönetici geliştirme programlarının çok üst seviyesinde olanaklar sağlamaktadır.

Uluslararası Genç Yöneticiler Programı

BSH, yöneticilerinin uluslararası dolaşımını teşvik eder. Genç yeteneklerin kendilerini değişik kültürler ve ortamlarda geliştirmelerine olanak sağlar. Bu amaçla kurulan Uluslararası Genç Yöneticiler Programı’na katılanlar, BSH’nin bulunduğu 15 ülkenin iş olanaklarından haberdar edilip, şartlarına uygun olan pozisyonlarda çalışmalarına imkan verir. Bu programı tamamlayan adaylar, Uluslararası Yönetici Değişim Programı için temel oluşturmuş olurlar.

Uluslararası Yönetici Değişim Programı

Uluslararası Yönetici Değişim Programı, yetkin üst düzey yöneticilerin uluslararası alanlarda en verimli olacakları konumlarda yer almalarını amaçlar. Adaylar, 45 yaşını aşmamış, en az iki ayrı alanda yönetim tecrübesine sahip ve değişime açık yöneticiler arasından seçilir.

Kariyer ve Gelişim Planı

Tüm çalışanlar, kurumun vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda belirlenmiş temel yetkinlikler çerçevesinde gelişime teşvik edilir. Periyodik aralıklarla değerlendirilen çalışanların eğitim ihtiyaçları ve gelişim planları yapılır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme