BOSCH İŞ İLANLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

BOSCH İŞ İLANLARI

BOSCH İŞ İLANLARI:


BOSCH İŞ İLANLARI:

Bosch Türkiye

Bosch Türkiye, ‘Otomotiv Teknolojileri’, ‘Enerji ve Bina Teknolojileri’, ‘Sanayi Teknolojileri” ile ‘Dayanıklı Tüketim Malları’ alanlarında faaliyet gösteren altı ayrı şirketi kapsamaktadır. Bosch Grubu, Türkiye’de ilk kez 1910 yılında kurulan bir temsilcilikle faaliyetlerine başlamış olup, ilk fabrikasını ise 1972 yılında Bursa’da kurmuştur. Bosch Türkiye, 2012 yılsonu itibarıyla 10.148 çalışanı, 2.1 milyar Avro cirosu ve 1 milyar 250 milyon Avro’luk ihracatıyla teknoloji ve hizmetler alanında önde gelen tedarikçilerden biri olarak faaliyet göstermektedir. Bosch Grubu’nun ürün ve hizmetleri, yenilikçi, fayda sağlayan ve sıra dışı çözümler aracılığıyla yaşam kalitesini artırmak için tasarlanmaktadır. Bu yönüyle Bosch, ‘Yaşam için teknoloji’ sağlayan dünya çapında bir teknoloji sunmaktadır
Bosch insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Bosch personel alımı yapıyor. Bosch iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Bosch iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Bosch eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Elektrikli ev aletleri alanında bir dünya devi olan Bosch personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Bosch İnsan Kaynakları

BSH Türkiye, kariyerini büyüyen, başarılı ve dinamik bir şirket yapısında devam ettirmek isteyenlerin tercihidir.

İşe Alma

Kurum olarak stratejik hedeflere ulaşabilmek ve vizyonumuzu yaşatabilmek için İnsan Kaynakları olarak işe alma sürecinde amacımız, işin gerektirdiği nitelik ve yetkinliklere sahip, bizlerle birlikte kariyer yapmaya gönül vermiş adayları “doğru işe doğru insan” prensibiyle değerlendirmektir.

Aranan nitelikler:

Uluslararası çalışma anlayışına sahip
Kültürel çeşitliliğe duyarlı
Uzlaşmacı ve çözüm odaklı
Sürdürülebilirliğe önem veren
Müşteri ve toplam kalite odaklı düşünüp hareket edebilen
Verimli kaynak kullanımına duyarlı
Takım çalışmalarında gerektiğinde lider gerektiğinde takım üyesi olabilen
Kurumsal çalışma kurallarına önem veren
Öğrenmeye ve değişime açık
Vizyon sahibi
Teknoloji ve yenilikleri takip eden
Sorumluluk duygusuna sahip
Ücretlendirme
BSH, iş değerlendirmeye ve performansa bağlı ücretlendirme sistemini esas alır. Ücretlerin belirlenmesinde Türkiye’deki çokuluslu şirketlerin ücret düzeyleri ve pazar araştırmaları etkilidir. Yılda bir defa ücretler gözden geçirilir. Ödemeler, yılda 12 brüt maaş olarak yapılır. Ayrıca, hedeflere ve performansa dayalı bir prim sistemi mevcuttur.

Sosyal İmkanlar

BSH çalışanlarına değer verir ve çalışan memnuniyetine yönelik yan haklar sağlar. Bunların başında, modern bir çalışma ortamı ve çalışanlarımıza sağlanan özel sağlık sigortası gelir. Ayrıca yemek ve ulaşım hizmetleri de BSH tarafından tüm çalışanlara sunulur. Kurum içerisinde yer alan kulüpler ve benzeri faaliyetler; çevre gezileri, piknikler, periyodik bilgilendirme toplantıları olan “happy hour”lar gibi etkinlikler iş yaşamımızı renklendirir.

Bosch Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak Bursa bölgesinden yapacak olan Bosch personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Bosch firmasına iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Bosch insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Pozisyon         Şehir/Ülke
Lojistik Proje Mühendisi        Bursa
Mühendislik Pozisyonları       Bursa
SAP İşlem Uzmanı     İstanbul – Anadolu
Proje ve Satış Mühendisi       Kocaeli
Designer/Teknik Ressam        Bursa
Araştırma Geliştirme / AR-GE Mühendisi    Bursa
Üretim Mühendisi      Bursa
Lojistik Mühendisi     Bursa
Geliştirme Mühendisi – Makine Tasarım Mühendisi            Bursa
Forklift Operatörü      Bursa
Proje Mühendisi         Bursa
Mekanik Tasarım Mühendisi  Bursa
Elektronik Bakım Operatörü  Bursa
Tesis Bakım Elemanı  Bursa
Mekanik Bakım Elemanı        Bursa
Üretim Elemanı          Bursa


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme