BORUSAN HOLDİNG İŞE GİRİŞ ŞARTLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

BORUSAN HOLDİNG İŞE GİRİŞ ŞARTLARI

BORUSAN HOLDİNG İŞE GİRİŞ ŞARTLARI:


BORUSAN HOLDİNG İŞE GİRİŞ ŞARTLARI: Borusan Grubu'nun sürekli gelişen, kendini yenileyen yapısı içerisinde; işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar; web sitemiz üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

Sizi; her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren ve sürekli gelişim sağlayan samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz.
Vizyonumuz
Yetkinliği, motivasyonu ve performansı yüksek çalışanlar ile fark yaratmak.

Politikamız
Borusan Grubu’nda benimsenen İnsan Kaynakları politikaları iki önemli amaca hizmet etmektedir.

• Bireyleri sorumluluk üstlenmek, inisiyatif kullanmak ve bu şekilde işlerine ve işlerinin sonuçlarına sahip çıkmak için motive etmek,

• Bir yandan bireyi geliştirirken, öte yandan ekip çalışmasına teşvik ederek çalışanlarımızın iş hedeflerinde daha başarılı olmasını sağlamak.

Böylece hedeflere ve insan kaynağına daha iyi odaklanıp, kişilerin katma değerlerinin işin başarısındaki rolünü ön plana çıkarabileceğimize inanıyoruz.
Yalın organizasyon yapımız ile çalışanlarımızın potansiyellerini etkin olarak kullanabilecekleri ve Grubun ana hedeflerine ulaşmasında değer yaratabilecekleri görevlerde değerlendiriyoruz.

• Profesyonel sistemler aracılığı ile İnsan Kaynakları süreçlerimizi yürütüyoruz.

• İşin gerektirdiği nitelikler, kişisel beceriler ve bireysel performansları ele alarak, objektif ve adil bir değerlendirme yapıyoruz.

• Çalışanlarımızın çalıştıkları birimin hedefleri ve Grubun kendilerinden beklentileri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayarak, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturuyoruz.

• Çalışanlarımızın kendilerini en iyi şekilde geliştirmeleri ve işlerini daha iyi yapabilmeleri için gerekli eğitim ve gelişim imkanlarını Borusan Akademi çatısı altında sunuyoruz.

• Borusan Grubu değerleri ve iş ilkelerine sadık kalan ve beklentileri karşılayan tüm Borusanlıları, şirkete yarattıkları değer doğrultusunda objektif ve adil bir şekilde ücretlendiriyoruz.
Sizi; her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren ve sürekli gelişim sağlayan samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz
İşe alım sürecindeki amacımız bizlerle çalışmak isteyenleri 'doğru işe doğru insan' prensibiyle değerlendirmektir. İşe alım ve yerleştirme sürecinde Borusan Mannesmann olarak dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin iş başvurularında fırsat eşitliği sağlarız. Çalışanlarımızı, kurumun değerlerini ve işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak, performansları ile fark yaratacak profesyoneller arasından, çağdaş teknikler kullanarak seçeriz.

Pozisyonun gereklerine göre;

Yabancı Dil Sınavı
Yetkinlik Bazlı Mülakatlar
Profil Analizleri
uygularız. Yıllık olarak yapılan kadro planları doğrultusunda, açık pozisyonlarımız için hazırlanan ilanlarımıza gelen başvuruları değerlendirerek gerekli niteliklerdeki uygun adayları yerleştiririz. İşe alım sürecimizde hem şirket kültürüne uyumu açısından temel yetkinlikleri - başarma azmi, sorumluluk ve inisiyatif, müşteri odaklılık - hem de pozisyona göre kişisel ve mesleki yetkinlikleri değerlendiririz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme