BİLGE ADAM ÇALIŞAN YORUMLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

BİLGE ADAM ÇALIŞAN YORUMLARI

BİLGE ADAM ÇALIŞAN YORUMLARI:


BİLGE ADAM ÇALIŞAN YORUMLARI: Bilge Adam Akademi, geleceğin çalışan profiline ve bireylerin yaşam boyu eğitim döngüsüne yatırım yapmayı ilke edinmiştir. İş yaşamında kullanılan yazılımlar ve teknolojiler üzerine eğitim veren Bilge Adam Akademi, alanında Türkiye'nin en köklü ve en büyük kurumudur. Binlerce mezunuyla Türkiye'nin en çok tercih edilen bilişim eğitimleri kurumu olan Bilge Adam Akademi, bireysel ve kurumsal eğitimlerini İstanbul, Ankara ve İzmir'deki 6 şubesinde sürdürmektedir. 

Microsoft tarafından 2002 yılından bu yana 10 kez 'Yılın Eğitim Çözümleri İş Ortağı' seçilen Bilge Adam Akademi, ayrıca Leading Learning Partner Association'ın (LLPA) her biri kendi ülkesinin​önde gelen IT eğitim kurumları olan 29 üyesinden biridir.
MEHMET Y. / KADIKÖY
Bilge Adam Kadıköy’de Sistem, Ağ ve Güvenlik Uzmanı eğitimi aldım. Eğitmenimizin daha kurs bitmeden beni yönlendirdiği firmaya yaptığım başvuru sonucunda işe alındım. Gerek eğitim, gerek iş bulma sürecinde grubumuza ve bana destek olduğu için, ben ve arkadaşlarım adına kendisine teşekkür ederim.
YASİN MUHİTTİN Ö. / KADIKÖY
Eğitmenimizin kurs süresi boyunca açık ve anlaşılır konu anlatımlarından, sorulan sorulara hızlı cevap vermesinden ve geriye dönük olarak konuları tekrar ederek vermiş olduğu eğitimden çok memnun olduğumu belirtmek isterim. Tüm Bilge Adam ailesine teşekkür ederim.
COŞKUN A. / KADIKÖY
Bilge Adam Akademi öğrencisi olarak eğitimim bitti ve sertifikalarımı aldım. Kurumunuza her zaman başarılar dilerim. Sınıf eğitmenimize de teşekkürü bir borç bilirim. Bize verdiği emek ve bilgiler sayesinde şu anda güzel bir konumdayım. Firmanızda bu tarzda kaliteli eğitmenler bulundurduğunuz için de sizleri taktir ediyor ve başarılarınızın devamını canı gönülden diliyorum.
EREN T. / KADIKÖY
Eğitmenimizin iletişiminin kuvvetli olması ve konulara hakimiyetinin yüksekliği dolayısıyla eğitim süresince hiç zorluk çekmedim. Kendisine ve Bilge Adam Akedemi’ye sunduğu eğitimden dolayı teşekkür ederim.
DERYA M. / BAKIRKÖY
Ben 21 Mayıs – 7 Ağustos 2016 tarihleri arasında Tuğba Özçoban tarafından verilen Microsoft Office Uygulamaları eğitimine katıldım. Öncelikle eğitmenimizin derse gülerek; pozitif gelmesi beni de dersi dinlememe motive ediyor. En zor konuları bile bizim anlayacağımız seviyede anlatması ve derste iş hayatına ait örnekler vermesi çok iyi. Eğitmenimiz sayesinde öğrendiklerimle iş hayatında istenilen rapor ve sunumlarda öncü olacağıma inanıyorum. Tuğba Hoca'yı hiç düşünmeden ve güvenerek; kurumsal firmalara, seminer ve bire bir eğitim isteyenlere tavsiye ederim. Ondan öğrendiğim her şey bende büyük fark yarattı. Her şey için çok teşekkürler.
BİLAL Ş. / BAKIRKÖY
Vermiş olduğunuz eğitim, gösterdiğiniz saygı sevgi ve tüm içtenliğinize teşekkür ediyorum.
OKAN E. / BAKIRKÖY
Bilge Adam Bakırköy’de hafta sonu akşam seansında Yazılım Uzmanı (.NET) eğitimi aldım. Eğitmenimiz sayesinde kod bloguna hemen adapte olup işi öğrenerek, sektörde kendime bir yer edindim. Yardımları için hocamıza ve Bilge Adam Akademi’ye çok teşekkür ederim.
EMİR TUĞRUL T. / KADIKÖY
Mart - Mayıs 2016 arasında Bilge Adam Kadıköy’de AutoCAD eğitimine katıldım ve benim için çok güzel bir deneyim oldu. Zaten ne zamandan beri planladığım bir eğitimi burada almaktan çok memnun oldum. Personel gerçekten çok özverili ve sıcakkanlıydı. Bunun yanında eğitmenimiz gerçekten çok profesyonel ve işinde çok çok iyi… Ders işleyişi bir harika ve sorularımıza bıkmadan verdiği cevaplar ile bizleri çok memnun etti. Gerçekten kendisinden ders aldığım için çok mutluyum ve iyi ki de Kadıköy’de eğitime katıldım diye ayrıca gururluyum.
ENDER E. / BEŞİKTAŞ
Onur Bey ve Meliha Hanım nezdinde tüm Beşiktaş şube personeline; iyilikleri, anlayışları ve öğrenci yanlısı davranışları için teşekkür ederim.
ALPER E. / BAKIRKÖY
Matematik bölümü mezunu olarak iş ararken bir bilişim departmanı tavsiyesi üzerine şimdiye kadar hep öğrenmek isteyip ertelediğim Yazılım Uzmanlığı eğitimine başladım. Öğrendiğim terimleri eğitimi alana dek hiç duymamıştım ve ne oldukları hakkında en ufak bir fikrim yoktu. Bilge Adam sayesine yazılımı ve benim için yeni birçok kavramı öğrendim. Aldığım eğitim benim gibi sıfırdan başlayan ve yazılım hakkında en ufak bir bilgisi olmayan birinin bile birçok konuya hakim olmasını sağladı. Bu konuda özellikle Bakırköy şubesinden Tuğberk hocamızın çok yardımı oldu, bizim seviyemizi de düşünerek tane tane ve en iyi anlayabileceğimiz şekilde anlattı. Buradan kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Kursu bitirir bitirmez bir telekomünikasyon şirketinde çalışmaya başladım ve çalıştığım yerde kursta öğrenmediğim kavramları da aldığım eğitim sayesinde çok rahatça öğrenebildim. Son olarak Bilge Adam Bakırköy şubesinden Tuğberk hocama, Ali beye, Mustafa hocama, Murat hocama, Ozan hocama ve Mert hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
NUSRETTİN İ. / ADANA
İyi çalışmalar dileklerim,  saygı ve hürmetlerimle… Kızım Adana’da Bilge Adam ile tanıştı. Ufku değişti. İstanbul’da üniversitede 2. sınıfta hazırlıkla beraber 3 yıldır okuyor. Bilge Adam’dan Adana’da bir eğitim aldı. İki farklı programa geçen yaz tatilinde başladı, İstanbul’da devam ediyor. Bilge Adam eğitimi sayesinde üniversiteden yüksek onur belgesi aldı. Yurtdışı Erasmus eğitimini kazandı. Sizin eğitimlerinizi alanın ufku değişiyor. Programlarınızı tanıyan bırakamıyor. Öğrenciler, iş arayanlar, işinde başarılı olmak ve kariyer yapmak isteyenler başarıya taşıyan programlarınız var. Bu çalışmalarınızdan dolayı ailem adına teşekkür ediyorum. Adana şubenize iki çocuğumu daha göndermek istiyorum. Adana’ya şube açmanızdan dolayı da b ir kez daha teşekkür ediyorum. Kızımın başarısının Bilge Adam sayesinde olduğunu herkese söylüyoruz. Güzel Adana’mıza şube açmayı unutmadığınız için defalarca teşekkür ediyoruz. Her şey gönlünüzce olsun, hoşça kalın.
HİLAL N. / BAKIRKÖY
Yaklaşık 6 ay önce Bilge Adam Bakırköy’de Web ve Grafik Tasarımcı eğitim programına kayıt oldum. Grafik eğitimim bitince, kurumsal bir firmada Grafik Tasarımcı olarak işe başladım. Web tasarım eğitimini ise işe girmem dolayısıyla dondurmak durumunda kaldım. Daha sonra hafta sonları gitmek üzere yeniden eğitime başlayacağım zaman Bilge Adam'da aynı eğitimi alan kuzenimin tavsiyesi üzerine Hakan Dericioğlu’nun sınıfına kayıt oldum ve dopdolu geçen 2,5 aydan sonra kursu tamamladım. Sabrı, ilgisi, esprili bir şekilde ders anlatmasıyla beni ve sınıftaki diğer arkadaşlarımı her zaman motive eden Hakan hocama sonsuz teşekkür ederim. Beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Bilge Adam eğitmenlerine, çalışanlarına, Ali Bey'e de teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.
ENESCAN E. / İZMİR
Web ve Grafik Tasarımcı eğitimi ve eğitmenlerden çok memnunum. Eğitmenimin bana olan katkıları, ilgisi ve bizler için hazırladığı workshoplarla gelişimlerimizde farkındalık yaratarak, iş hayatında verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırması da beni ayrıca mutlu etti. Kelimenin tam anlamıyla piyasanın çok üzerinde bir kalitede iş sergileyebilmem hem Bilge Adam Akademi’nin başarısını bir kez daha kanıtlar hem de eğitmenlerimizin başarısını ortaya koyar. Eğitmenimiz bizleri her zaman destekledi ve çok iyi bir şekilde rehberlik yaptı ve ben onun bana açtığı yolu izleyerek meslek sahibi oldum. Sevdiğim işi yapıyorum, kaliteli hizmet veriyorum ve bana gelenin daha iyisini yapabildiğim için işimi daha çok seviyorum. Öncelikle siz Bilge Adam ekibine ve daha sonra da bizlere en iyi şekilde eğitmenliği ile hizmet veren; karakter ve kişisel yapısı gereği yeri geldiği zaman ağabeylik yapan eğitmenime çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra Bilge Adam'ı ve hocamı herkese önereceğimi bilmenizi isterim. Her şey için teşekkürler.
DAMLA Ö. / İZMİR
İzmir Çankaya şubesinde Cengiz Ceylan’dan Web ve Grafik Tasarımcı eğitimi alıyorum. Güzel sanatlar mezunuyum ve yüksek lisans için hazırlanıyorum. Bu sebeple Bilge Adam Akademi’ye çok yüksek bir eğitim beklentisiyle gelmedim. “Sertifikalarımı nasılsa alırım” diye düşünmüştüm fakat beklediğimin çok fazlasını öğrendim. Eğitmenimizin piyasa bilgisi oldukça iyi… Tasarımdan yapılan işin baskısına kadar her şeyi biliyor ve bize de öğretiyor. Akademik kariyerinin iyi olması sebebiyle elde kara kalem çizim bile yaptırıyor. Her yönden gelişmemizi sağlıyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlediği fotoğraf workshopundan çok memnun ayrıldım. Öğrenmemiz gereken çok şey var. Eğitmenlerinizin akademik kariyerleri çok önemli ve Bilge Adam Akademi bunu fazlasıyla karşılıyor. Bilge Adam ile ilgili olumsuz yorumlar okuyup bana soran arkadaşlarıma Cengiz Hocayı tavsiye ediyorum. Böyle iyi eğitmenlerden eğitim almamızı sağladığınız için teşekkürler.
YUNUS EMRE K. / BAKIRKÖY
Eğitmenlerinizden Hakan Demircioğlu’na çok teşekkür ederim. Aynı şeyi tekrar tekrar sormamıza rağmen hiç sıkılmadan, bunalmadan, her defasında daha iyi bir şekilde anlattı. Web ve grafik tasarımı konusundaki bilgisi ve pratik anlatımıyla bize çok şey kattı. Bilge Adam Akademi’ye ve Hakan hocamıza tekrar teşekkür ederim.
MEHMET HAKAN Ş. / KADIKÖY
9 Şubat 2015 tarihinde başladığım 3D / Teknik Çizim Uzmanı eğitimimi 14 Mayıs 2015 itibariyle tamamladım. Bu eğitimi üstün performans, tam donanım, güler yüz, sebat ve yüksek eğitmenlik donanımı ile bizleri yetiştiren eğitmenimiz Yasin Şafak beyefendiye kurumunuz aracılığıyla takdir ve teşekkürlerimi sunarım.
GİZEM K. / BAKIRKÖY
Tüm Bilge Adam çalışanlarına ve bana eğitim veren hocalarıma teşekkürler… Eğitime başlamadan önce açıkçası biraz endişelerim ve şüphelerim vardı. Ama eğitim aldığım kurum ve içerisindeki güzel insanlar bu düşüncelerimi değiştirmemi sağladı. Lisede bilgisayar programcılığı bölümü bitirdim. Orada Html ve diğer programlama dilleri görmüştüm. Lise bittikten sonra, “Ben bu alanda çalışmam” deyip, ilgimi yitirmiştim. Ta ki Bilge Adam Akademi’de aldığım Web ve Grafik Tasarımcı eğitimi fikrimi değiştirene kadar… Html’den sıkılan biriydim. Fakat  eğitmenim Hakan Dericioğlu beni tekrardan bu alana çeken insan oldu.Ona bu konuda ne kadar teşekkür etsem azdır. Ve Bilge Adam’a da... Aldığım eğitim sayesinde kursum bittikten sonra daha 1 ay bile dolmadan bir şirkette web tasarım ve grafikerlik işine başladım. Herkese tekrar teşekkür ediyorum.
TUĞÇE A. / BAKIRKÖY
Grafik tasarım benim 8 yıllık hayalimdi. Şimdi ise o hayale Bilge Adam Akademi sayesinde ulaştım. Bu eğitime kayıt olurken çok fazla karışık düşünceye sahiptim, gerçekten çok düşündüm. Artık Bilge Adam'lı olmaktan çok mutluyum. Web tasarım hocam Hakan Dericioğlu benim için en değerli eğitmenlerimizden biri, web tasarımı onun sayesinde sevdim. Bir ders ancak bu kadar yalın ve anlaşılır şekilde anlatılabilir. Ders anlatım tarzı, sabrı ve anlayışı ile öğretmenliğin hakkını gerçekten veren bir insan. Bu süreçte öğrenebileceğim en iyi şekilde eğitimimi tamamladım. Şimdi ise Üstün Başarı Sertifikası ile eğitimimi sonlandırıyorum. Teşekkürler Bilge Adam!   
SEDA F. / KADIKÖY
Bilge Adam Akademi’de almış olduğum 4 kurluk İngilizce eğitimini tamamladım. İngilizce hocalarım Tolunay Şahin ve Alper Yitmener’in verdikleri emek ve gösterdikleri ilgiden dolayı eğitimimden oldukça memnun kaldığımı ve tavsiye ettiğimi belirtmek isterim. Kaliteli bir eğitim almış olduğum ve böyle değerli hocalar ile eğitim verildiği için çok teşekkür ederim.
HÜSEYİN İ. / KADIKÖY
Başta Bilge Adam yönetimine, sonrasında ise ders anlatımındaki kalite ve iyi niyetinden dolayı eğitmenimize teşekkürler... Derslerini bilgisini saklamadan ve vicdanen eğitim çabası içerisinde, akademik bir şekilde anlatan Erkan Sağlık hocamıza benimle aynı fikirde olan sınıf arkadaşlarım ve kendi adına defalarca teşekkür ediyorum. Bu ülkede bir yere gelmiş değerli hocaların, bilgisini saklamadan ve akademik profesyonellikte öğrencilerine anlattığını da dünya gözüyle görmüş olduk. Eğitim adına gurur duydum.
DENİZ K. / İZMİT
Bilge Adam Akademi'de beklentilerim fazlasıyla karşılanıyor. Hocamız oldukça sabırlı, anlayışlı ve işinde çok iyi.
GİZEM O. / İZMİT
Eğitim dökümanları yeterli, ifadeler açık. Ders anlatımı ve kullanılan dil çok başarılı. Konuların sıralaması karışıklığa yol açmayacak şekilde düzenlenmiş. İyi bir sınıf düzeni var.
ASLI BEÇİN B. / İZMİR
Sevecen, istekli, öğrencinin kapasitesi ve bilgi düzeyini önemseyip buna göre eğitim veren, gayretli çalışmalarını takdir ettiğim ve öğrencisiyle yanyana duran eğitmenimiz bize her konuda destek veriyor. Eğitmenin her anlamda doyurucu olmasının da kuruma ve sunulan eğitime güven açısından önemli olduğunu düşünüyorum. Öğrenci ilişkilerindeki yetkili güleryüzlü, kibar ve işini iyi yapmaya çalışıyor. Finans biriminin talepleri karşılama biçimi ve davranışları oldukça olumlu. Özetle Bilge Adam Akademi'den çok memnunum.
EMİNE U. / İZMİT
Heryerde geçerli sertifikalarının olması Bilge Adam'ı farklı kılıyor. Hocamız çok iyi ders anlatıyor. Finans ve muhasebe hakkında her konuda bilgisi çok iyi. Eğitim ortamı da hem hijyenik hem de çok güzel. Bundan fazlasıyla memnunum çünkü en çok önemsediğim konudur.
BAHAR K. / BEŞİKTAŞ
Hocamızın anlaşılır anlatımıyla kitaptan öğrendiğimiz konular bir yana, diğer eğitmenimizin üzerine kattıklarıyla beraber iyi bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Sınıflar çok hijyenik. Çalışanlar çok titiz ve alçakgönüllüler. Tüm sorularıma öğrenci ilişkileri biriminde cevap bulabiliyorum.
BERNA S. / ADANA
Mükemmel ve güleryüzlü bir eğitmenimiz var.
MELTEM B. / ADANA
Hocamız gerçekten çok iyi. Bana gösterilen ilgi ve özen Bilge Adam için gözümde çok sağlam bir referans oluşturdu.
BURAK A. / KADIKÖY
Eğitim içeriği ve eğitmenimizin seviyesi beklentilerim de üstündeydi. Harika bir profesyonel olan hocamızdan çok faydalı bir eğitim aldığım içim çok memnunum. Teknik destek ekibi 100 üzerinden 110'u bile hak ediyor. Bilge Adam'ın kariyer hedefime ulaşmama yardımcı olacağına inanıyorum.
BİLGE B. / KADIKÖY
Ders için gerekli materyaller ve müfredat içeriği yeterliydi. Eğitmenin derse karşı ilgisi çok iyiydi. Eğitim öncesi verilen bilgiler yeterli düzeydeydi. Bilge Adam kariyer gelişimi için önerebilecegim ilk kurumdur, bir dönüm noktasıdır.
SEVGİ M. / İZMİR
Bilge Adam Akademi'den aldığım eğitim güncel sektör ihtiyacına yönelik olduğu için beklentimi karşıladı. Eğitmenimin dersi anlatışı başarılıydı. Finans birimi de bütçeme uygun ödeme avantajları sağladı.
HAKAN G. / BAKIRKÖY
Deste anlatılan eğitim müfredatı öğrenmek istediklerimi karşıladı. Eğitim içeriği gayet yeterli. Eğitmenin anlatım tarzından, örnekleri sunuşundan ve alanında uzman biri olmasından çok memnunum. Eğitmenimiz ve eğitim ortamımız çok iyi diyebilirim.
ZEHRA A. / BAKIRKÖY
Güncel ve sektörle bağlantılı bir eğitim aldığım için memnunum. Eğitmenimizin ders anlatımının çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Kendisini çok seviyoruz. İyi öğreniyorum ve kariyer olarak başarılı bir noktaya ulaştıracağına inanıyorum.
SEFA GÜLHANİ Ç. / İZMİT
Hocamız ile eğitim ihtiyacı analizini iki günlük istişare sonunda karara bağladık ve bu esnasında gerçekten yardımcı oldu. Kişisel olarak bütün başvurularımda çözüm odaklı yaklaştılar.
HİCRAN D. / ANKARA
Ders yayınları açıklayıcı. Eğitmenimizin bilgisini paylaşması ve her türlü sorumuza cevap vermesi güzel.
BURAK B. / İZMİT
Eğitmenimiz sabırlı. Sınıf koşulları oldukça iyi. Bilge Adam Akademi, üniversite çağındaki genç arkadaşlar için çok yararlı.
EMİNE E. / İZMİT
Ders anlatışı ve öğretme azmi için hocamıza teşekkür ederim. Tüm bilgilerini sıkılmadan, istekli bir şekilde ve öğretme gayretiyle bizlere aktardı. Bilge Adam Akademi kesinlikle ufkumu ve önümü açtı.
SEVİLAY F. / İZMİT
Aldığım eğimin iş hayatımda kariyerime yarayacağına inanıyorum. Daha yeni mezun olduğum üniversiteden sonra Bilge Adam Akademi’nin bana çok şey kattığını düşünüyorum. Muhasebe öğrenmek isteyen biri için harika bir eğitim içeriği var. Eğitmenimizin anlatımı ve verdiği örnekler tam anlamıyla bilmeyen insanlar için öğretici nitelikteydi. Öğrenci ilişkileri de gayet iyiydi. İlgililere her zaman ulaşabildim.
CANER Ş. / BEŞİKTAŞ
Eğitim içeriği çok iyi, beklentilerimi karşıladı. Eğitmenler bilgi ve tecrübeleri ile bana çok şey kattılar. Ferah bir eğitim ortamı var. Teknik sorunlar anında çözülüyor, temizlik de gayet iyi.
ASLI K. / BAKIRKÖY
Bilge Adam Akademi bana muhasebe konusunda çok şey kattı. Kursa başladığımda çekincelerim vardı fakat dersler ilerledikçe hocamız sayesinde birçok konu hakkında bilgi sahibi oldum.
MÜZEYYEN M. / İZMİT
Bilge Adam Akademi bilişimle ilgilenen yeni nesil için kesinlikle gidilmesi gereken bir yer. Her fırsatta tavsiye ediyorum. Ayrıca çalışanlara emek vererek, böyle bir imkan yarattıkları için teşekkür ediyorum.
ADEM K. / İZMİT
Kendini geliştirmek isteyen herkes aradığını Bilge Adam Akademi'de bulabilir. Güzel bir hizmet veriliyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
GÖNÜL C. / İZMİT
Bilişimde kariyer sahibi olmak için mücadele eden herkese Bilge Adam Akademi’yi tavsiye ederim.
OZAN K. / KADIKÖY
Eğitim içeriği bilinmesi gereken ana konular üzerine ve iyi. Eğitmenimiz akıcı bir diksiyonu olan, öğretme yetisi kuvvetli ve çok kibar biri. Sınıf ortamı rahat ve eğitime uygun. Tüm çalışanlar işini bilen kişiler, nazikler ve çok yardımcı oluyorlar. Teknik destek anında olaya müdahale ediyor. Şubenin her yeri çok temiz. Sınavlar ise eğitim seviyesini ölçmek için yeterli zorluk ve uygunlukta. Kantin de hijyenik ve güzel.
İPEK C. / İZMİR
Bana göre eğitmenimizin dersteği, ders anlatışı ve davranışı çok iyi. Herkesin kendine ait bilgisayarı olması öğrenimi kolaylaştırıyor. Öğrenci ilişkileri personeli bizimle çok ilgilendi her türlü kolaylığı sağladı. Teknik destek ekibi de çok alakalı. Bilgisayarımızda bi sorun çıktığında hemen ilgileniyorlar. Her geldiğimizde sınıfımızı hep temiz bulmaktan memnunum.
PINAR Ö. / İZMİR
Almış olduğum eğitimde her şey tam anlamıyla anlatılmakta olduğu için içeriğinden çok memnunum. Eğitmenimiz ihtiyaclarımızı karşılayabiliyor ve bildiklerini bizlere aktarmada başarılıl. Sınıflarımız gayet temiz, havalandırmamız iyi. Sağlıklı koşullarda eğitiminizi alıyoruz. Öğrenci ilişkilerinden memnunum.
ÇAĞLA K. / BEŞİKTAŞ
Müfredata çok uygun ve daha fazla bilgi veriliyor. Eğitmenimiz de çok iyi. Bilge Adam iş hayatı için büyük avantaj. Çok sıcak bir ortam var. Kayıt esnasında yeterli bilgi aktarılıyor. Öğrenci ilişkileri birimi her konuda yardımcı olunuyor. Ayrıca avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor. Çok hızlı teknik hizmet veriliyor. Şube gayet temiz. Kantin de temiz ve bol çeşitli.
HÜLYA K. / KADIKÖY
Hocamız çok iyi ve bizimle ilgileniyor. İstenilen zamanda etüde hazır olması bizim rahat rahat öğrenmemizi sağlıyor. Şubedeki ortam çok güzel, yetkililer her şeye yardımcı oluyor.
DUYGU K. / BEŞİKTAŞ
Eğitim içeriği gayet yeterli. Eğitmenimiz son derece anlayışlı ve bilgili. Bilge Adam'ın isminin ve sertifikalarının tüm firmalar tarafından tanınması çok olumlu bir durum.
DİLGE F. / İZMİR
Derslerde, iş hayatımızda karşımıza çıkabilecek uygulamalar yapıyoruz. Hocamız dersi çok iyi anlatmakla beraber, sıcakkanlılığıyla da derste ilgimizi çekmeyi başarıyor. Kayıt esnasında çok açıklayıcı bir bilgilendirme süreci vardı. Şubede herhangi bir sorunla karşılaştığımızda yetkili kişilerin hemen gelip müdahale etmeleri güzel.
ÖZLEM S. / İZMİR
Eğitim içeriklerinden memnunum. Çok sık örnek çözmemiz oldukça yaralı. Yetkililer bilgilendirme ve yardım konusunda iyiler.
SEDAT Ç. / FATİH
Bilge Adam Akademi’nin sonuç odaklı çalıştığını ve bilgi kirliliğinden arındırılmış kısa ve net anlatımlarla bilgilendirme yaptığını belirtmek isterim. Hocamız verilen eğitim için gerekli bilgi donanımına sahip, sorulan soruları açık bir şekilde cevaplıyor ve ders ortamında her türlü olumlu iletişimi kuruyor. Bilge Adam sektöre hakim olduğu için verilen sertifikalar bize kariyer yolu gösteriyor. Kurs sonrasında girdiğim sertifika sınavında sorulan soruların derste anlatılan konular ile bağdaşması ve seçici sorular olmaları, Bilge Adam’ın eğitime ne kadar çok önem verdiğini ve sektörde neden lider durumda olduğunu gösteriyor. Bilge Adam Akademi, sertifikaları en geçerli eğitim kurumu. Burada eğitim almakla ne kadar doğru karar verdiğimin farkına vardığım gibi, Bilge Adam’ın sektör lideri olma sebebini daha iyi anladım. İleride programıma uyması ve uygun fiyat politikasının devam etmesi durumunda tekrar eğitim almak isterim. Bilge Adam Akademi’ye eğitim kalitesi ve diğer konularda beni şaşırtmadığı için teşekkür ederim.
NİHAN Y. / ANTALYA
Aldığım eğitimlerden memnun kaldım. Özellikle Bilgi Yönetimi ve Raporlama eğitmenim Bilge Adam Akademi’yi tavsiye etmemdeki başlıca sebeptir. Onun sayesinde dersler akıcı, anlaşılır ve verimli geçti.
AYTEN T. / KADIKÖY
Gerek çalışanlar, gerek hocalarınız oldukça ilgili. Anlamadığımız konularda yardımcı olmaları çok güzel.
HÜSEYİN G. / FATİH
Eğitim içeriği ve konular, iş hayatında işlerimizi düzenli ve sistemli raporlayarak kontrolünü sağlamamız için eşsiz programlar içeriyor. Bilge Adam Akademi ekibine minnettarım.
ÖZLEM Y. / ANKARA
Eğitimci kursun kalitesinde oldukça önemlidir. Eğitmenimiz konusuna hakim, ifadeleri net, anlatımı akılda kalıcı ve kendisinden oldukça memmunuz. Etütlerde hevesli olması da uygulamaların akılda kalıcılığını arttırması açısından çok önemli.
AHMET Ö. / ANKARA
Bilge Adam Akademi öğrencilerine bilişimde kariyer fırsatları sunuyor. Bilgisayar temeli olanlar için süper bir yer. Her şey için teşekkür ederim.
ÖNER D. / KADIKÖY
Eğitimin içeriği anlaşılır. Eğitmenimizin derste verdiği örnekler konuları anlamamızı kolaylaştırıyor.
HÜSEYİN BAHADIR Ü. / BAKIRKÖY
Eğitim her yönden beklentileri karşılar nitelikte. Eğitmen de her anlamda alanının uzmanı. Sınıfa ve konulara tümüyle hakim. Eğitim ortamında eğitimi kısıtlayıcı herhangi bir aksamaya denk gelmedim. Öğrenci ilişkileri birimi karşılaştığımız sorunlarla gerçekten ilgililer. Finans birimi de öğrencinin ödeme planı için gerekli desteği veriyor. Teknik ekip ise bilgisayarların bakımı konusunda oldukça yeterli. Binanın iç mekanları her zaman temiz ve düzenli. Kantinde sürekli düzgün ve güleryüzlü hizmet verilmekte.
KIVANÇ K. / FATİH
Eğitim müfredatından ve eğitmenizimden memnunum. Kendisi bize elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor.
DURSUN G. / BAKIRKÖY
Sektör içerisinden biri olarak değerlendirmede bulunurken, özeleştiri yapmama sebep olarak, “Bilmediğim birçok şey varmış” demem eğitim içeriğinin kalitesini yeterli oranda anlatmakta. Eğitmenimiz bilgi birikimine ve yönetim ruhuna sahip. Bilgi aktarımında tecrübelerini kullanıyor, sınıfta ne zaman ve kime müdahale edeceğini biliyor. Tüm sorularıma tatmin edici cevaplar alabildim. Her konuda yapıcı olmaya çalışan bir hizmet anlayışı ile karşılaştım.
METEHAN BOZKURT K. / FATİH
Bazı ders konuları tam beklediğim ve merak ettiğim şeyler, bazıları da iş hayatında kullanabileceğim konular. Eğitmenimden çok memnunum. Genel yapıyı iyi olarak değerlendiriyorum. Buraya amacı olan insanlar nedenini bilerek geliyor.
CANER B. / ADANA
Eğitim içeriği iyi. Eğitmenimizin teorik bilgisi ve bunu aktarabilmesi de çok güzel. Sorumlulardan olması gerektiği gibi hızlı ve tatmin edici cevaplar alabiliyorum.
SONER B. / KADIKÖY
Bilge Adam Akademi'yi kesinlikle tavsiye ederim. Dersler çok iyi. Müfredat ve eğitmenimden son derece memnunum. Özellikle ders sonrası etütler çok faydalı. Ayrıca istediğimiz cevapları e-mail yoluyla kısa sürede alabiliyoruz. Laboratuvarlar ve sistem de kusursuz.
SERKAN A. / BEŞİKTAŞ
Eğitim esnasında eğitmenlerin ciddi ve gerçek iş hayatına yönelik ders anlatımları nedeniyle Bilge Adam Akademi'yi herkese öneriyorum.
KADİR İ. / İZMİT
Dersin içeriği son derece faydalı, gerekli ve sektöre paralel biçimde hazırlanmış. Dersin uygulamalı olması da konuları daha anlaşılır hale getiriyor. Burda aldığımız eğitim bu konularla alakalı beklentilerimizi karşılıyor. Öğretmeninimiz dersi her seviyedeki öğrencinin anlayacağı bir biçimde anlatıyor. Anlamadığımız yerleri de rahatlıkla soruyoruz ve tekrar anlatıyor.
MUSTAFA K. / ANKARA
Böyle bir eğitim olanağı sağladığı için Bilge Adam'a teşekkür ederim. Eğitim camiasında yer almayı isteyen biri olarak Bilge Adam'ın eğitim hizmetlerinin devam etmesini dilerim. Microsoft Official Course eğitim içeriğinin olması bizim konulara adım adım hakim olmamızı sağladı. Bu sistemin çok güzel ve faydalı olduğunu düşünüyorum.
YAŞAR A. / ADANA
Bilge Adam Akademi'de aldığım eğitimle iş hayatında bir adım önde olduğumu düşünüyorum. Yaşıtlarıma göre çok daha fazla bilgiyle donatılmış durumdayım. Eğitimime ve kariyerime katkıları için hocama çok teşekkür ediyorum.
HALİL Ç. / BURSA
Bilge Adam Akademi'nin bilgi teknolojileri alanında en iyi eğitim veren kurum olduğunu düşünüyorum.
HASAN Y. / İZMİR
Yaklaşık iki yıldır Bilge Adam Akademi'de eğitim almaktayım. Bilge Adam; öğrenci memnuniyetini ön planda tutması, gelişme ve geliştirme anlamında dinamik bir yapıya sahip olması sebebiyle bana göre sektörde çok önemli bir yerde. Bilişim eğitimi almak isteyenlere Bilge Adam Akademi'yi kesinlikle tavsiye ederim.
SAMET T. / BURSA
Bilge Adam'ın kalitesi tartışılmaz. Eğitimi olsun, eğitmenlerin yaklaşımı olsun her yönden fevkalade. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
SERHAT Ş. / KADIKÖY
Eğitmenimizin konuya son derece hakim olmaları beni çok memnun etti. Yapılan projeler geçmiş bütün konuları kapsadığından öğrenmeye çok yardımcı oluyor. Eğitim politikasını başarılı buluyorum. Genel olarak memnunum ve bu tür bir eğitim almak isteyen arkadaşlara Bilge Adam Akademi'yi mutlaka tavsiye edeceğim.
AHMET Y. / BAKIRKÖY
Bilge Adam gerçekten iyi bir referans kapısı. Sürekli yenilikçiliği ve uzman eğitmen kadrosuyla gerçekten başarılı. Her gün Silivri'den kalkıp Bakırköy şubesine geliyor olmam bile verilen eğitimin iyiliğinin ve verimliliğinin kanıtıdır. Çevremde Bilge Adam Akademi'den mezun olup bir yerlere gelen bir çok kişi olması da çoğu şeyi anlatmakta.
HAMZA S. / ANKARA
Başta aklımda şüpheler vardı ancak 3 eğitmen ile tanışınca hiçbiri kalmadı. Eğitimleri bu işi keyifle yapan insanların vermesi ve size fayda saylamaya çalışmaları kesinlikle bir artı değer.
EKREM G. / KADIKÖY
İş hayatına yeni giren ve beklentileri yüksek olan arkadaşlara Bilge Adam'ı tavsiye ederim.
NİHAN C. / ADANA
Bilge Adam Akademi'yi kesinlikle tavsiye ederim. Farklı kurumlarda da eğitim almış biri olarak sistem sınıfı için eğitim kalitesi, dersin işleniş biçimi, düzeni ve disiplini oldukça iyi diyebilirim.
MURAT O. / ADANA
Eğitmenimiz konusuna gerçekten hakim. İlgililer bize her konuda yardımcı oluyorlar. Şubedeki temizlik de yeterli düzeyde.
HANDAN Y. / İZMİR
Aldığım eğitim, beklentilerim doğrultusunda ilerlediği için memnunum. Eğitmenim oldukça iyi, bana ders sırasında yeterince yardımcı oluyor. Bilge Adam tam bir kariyer fırsatı. İyi bir çalışma ile çok iyi yerlere gelinebilir. Kayıt sırasında da bana doğru ve etkili açıklama yapılmıştı. Öğrenci ilişkileri birimi her zaman ihtiyaçlarıma cevap verdi. Hepsi güler yüzlü insanlar; ödemeler konusunda katı davranmayıp, yardımcı oldular. Sınıfımızı ve tuvaletleri her gün temiz bir şekilde bulunuyoruz.
SEYİT K. / İZMİR
Eğitimi gayet başarılı ve güncel buluyorum. Eğitmenimiz ise çok deneyimli ve anlatımı da bir o kadar kuvvetli. Farklı alanlarda deneyim sahibi olması, programlarda daha çok alana hakim olmamızı sağlıyor. Kısacası eğitmenimden çok memnunum. Ortamın kalitesi ve satış elemanlarının ilgisi gayet profesyonel. Teknik aksaklıklar kısa sürede halledildiği için herhangi bir sorun yaşamıyoruz.
AHMET K. / İZMİR
Eğitmenin sınıf yönetimi ve anlatım dili iyi seviyede. Kayıt esnasında aldığım hizmetten ve finans biriminden de memnunum.
BÜŞRA B. / İZMİR
Gerekli olan bütün bilgileri öğrenmemizden memnunum. Eğitmenimizin alanında çok iyi bir uzman olduğunu düşünüyorum. Sınıf ortamı ders işlemek için gayet uygun. Kayıtta söylenenlerin aynısı uygulanmakta. Eğitim setinden de memnunum. Her sorun anında çözülmekte, ilgi gayet iyi. Ödemelerimi ise internetten yapıp, finans biriminden senedimi alıyorum. Dolayısıyla bu konuda çok rahatım. Bilgisayarlardan da memnunum.
GONCA A. / BEŞİKTAŞ
Eğitmenimizden çok memnunum. Böyle bir eğitmenimiz olduğu için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Her şey çok güzel.
MERVE S. / İZMİT
Eğitim çok kaliteli ve kapsamlı bir bilgi donanımına sahip olmamızı sağlıyor. Hocamız anlamadığımız noktalarda ve gerekli teknik destek konusunda bizimle çok ilgileniyor. Öğrenci ilişkileri tam olması gerektiği gibi. Kayıt esnasında yakından ilgilenildi ve çeşitli kolaylıklar sağlandı. Dersler, derslerin ilerleyişi ve sistem hakkında detaylı bilgiler verildi. Sorularımız, sorunlarımız olduğunda da ilgileniliyor. Finans birimi uygun ödeme koşulunun belirlenmesine yardımcı olundu. Şube temiz, kantin de çok iyi.
SALTUK BUĞRA G. / İZMİT
Eğitim içeriğinin müfedatla uyumlu. Eğitmenimizin ders anlatışından, uygulama örneklerine kadar her konudan memnunum. Ortam güzel, kayıt sırasında gerekli tüm bilgiler verildi. Ödemeler için kolaylık imkanları sağlandı ve memnun kaldım. Bir sorun yaşadığımızda gerekli teknik destekler ve işlemler yapılıyor. Kurs bitiminde bana gerekli yardımların yapılacağından da eminim. Sınavlar ise gayet ciddi ve disiplinli.
AYKUT K. / BURSA
Adaletli ve tatmin edici bir eğitim alıyoruz. Şube ve sınıfların temiz, hoş bir ortamı var.
HALİL G. / BURSA
Eğitim çok iyi, anlatılan konuları zorlanmadan anlayabiliyorum. Eğitmenimiz de disiplinli ve dersi gayet iyi anlatıyor. Bizim için hem eğitmen hem de bir arkadaş gibi... Şube temiz, sınıflar ferah, bilgisayarlar da kaliteli. Ödemelerde gerekli kolaylık sağlanıyor. Kantinde güler yüzlü ve hijyenik bir hizmet alıyoruz.
GÜRAY Ç. / İZMİR
Eğitmenimiz her şeyi basitleştirerek anlatıyor. Yani herkesin anlayacağı bir dil kullanıyor.
SALİHA Y. / BEŞİKTAŞ
Mimari anlatım olarak doyurucu bir program hazırlanmış, benim mesleğim açısından oldukça faydalı bir ders müfredatı var. Eğitmenimiz disiplinli ve düzenli. Ders anlatımı ve bilgisi yeterli.
SERKAN S. / FATİH
Eğitim içeriği yeterli. Eğitmenimiz konusunda uzman. Çok başarılı bir ortam oluşturulmuş. Öğrenci ilişkileri çok iyi, bizlerle çok yakından ilgileniyorlar. Teknik sıkıntılarımızı da hemen çözüyorlar. Sınıflarımız tertemiz.
MUHLİS ÇAĞDAŞ Ö. / ANKARA
Eğitmenlerimiz verdiği eğitimle ilgili yeterli bilgiye sahipler ve ders ile ilgili her konuda yardımcı oluyorlar. Dersin işlenebilmesi için güzel bir ortam var.
OZAN K. / İZMİT
Eğitim ihtiyacım doğrultusundaki beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Eğitmenimiz de işinde tek kelime ile müthiş. Harika bir insan. Az kişiyle rahat bir eğitim ortamı yaratılmış. İlgi, alaka ve hoşgörü gösterildi. Her şey anlatıldığı ölçüde uygulandı. Ödeme ile ilgili her konuda destek sağlandı.
NİGAR R. / BEŞİKTAŞ
Özellikle konu anlatımı ve uygulamaya ayrılan süre o kadar dengeli ki… Hocamızdan çok memnunum, yapacak hiçbir eleştiri bulamıyorum.
ESRA S. / BEŞİKTAŞ
Eğitmenimizden çok memnunum. Çok anlaşılır ve öğretene kadar anlatıyor. Kaçırdığımız konuları aralarda anlatarak geri kalmamızı engelliyor.
İSA A. / BAKIRKÖY
Ders konuları anlaşılabilir. Eğitmenimiz anlatış biçimiyle ve bize yaklaşımıyla dersi sevdirdi. Sınıflarda uygulama yapabilmemiz için gerekli materyaller mevcut. Eğitim öncesi bilgilendirme faydalı.
ÖZNUR A. / KADIKÖY
Ders anlatımından çok memnun kaldım. Bilge Adam Akademi’yi herkese tavsiye ederim.
YİĞİT G. / KADIKÖY
Bilge Adam Akademi bana hem bilgi donanımı hem de vizyon anlamında çok şey kazandırdı.
HÜMEYRA D. / KADIKÖY
Alanındaki en uzman kurum olduğu ve akademik eğitim verdiği için Bilge Adam Akademi’yi öneririm.
YASİN Ş. / KADIKÖY
Eğitmenimiz formasyonuyla, cümlelerinin net ve akıcı oluşuyla, bazen de mizah anlayışını kullanarak anlatışıyla mükemmel bir hocaydı. Herhangi bir sorun olduğunda bir kere bile cevapsız bırakmadı. Hocayla tanışma imkânı sağladığı için, Bilge Adam Akademi’ye teşekkür ederim. Kayıt yaptırırken ne anlatıldıysa onu buldum ve gayet memnun olarak kursumu bitirdim. Bilge Adam Akademi’ye eski bir öğrencinin tavsiyesi ile geldim. İyi ki de tavsiye etmiş; hem güzel bir arkadaş ortamına girdim, hem de mükemmel bir hoca ile tanışmış oldum. Tüm arkadaşlarıma öneriyorum. Dileğim bir gün bu güzel ailenin içine benim de katılmam. Teşekkürler Bilge Adam!
MERVE Y. / BEŞİKTAŞ
Bilge Adam Akademi’den çok memnun kaldım ve tavsiye ederim. Eğitmenimizin ders anlatımı çok güzeldi, bütün eksiklerimizi kapattı.
TAMER T. / ANKARA
Web ve Grafik Tasarımcı eğitimimden sonra 3D / Teknik Çizim Uzmanı eğitimine devam ettim. Beklentilerimi fazlası ile karşıladım. Eğitmenimiz konusunda deneyimli, anlaşılmayan konularda tekrara duyarlı, öğretme isteği üst düzeyde. Gerek mesleki donanımı, gerekse kişiliği açısında etkili biri. Ayrıca sınav sisteminden proje sistemine geçilmesi gayet başarılı bir seçim.
DAĞHAN O. / ANKARA
Bilge Adam Akademi’de aldığım AutoCAD eğitimi meslek hayatımda kullanabileceğim tüm detayları içeriyor. Bana fazlasıyla yardımcı oldu diğer arkadaşlara da tavsiye ederim.
MEHMET Ç. / BEŞİKTAŞ
Bilge Adam Akademi’yi sorumluluklarını bilen ve yapılması gerekeni tam anlamıyla yapan bir eğitim kurumu olarak tavsiye ederim.
ESRA Y. / BEŞİKTAŞ
Bilgi Adam Akademi’ye arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim. Benim için her şeyden önce eğitmen önemliydi. Hocamız kesinlikle muhteşem. Ders anlatması, öğrencilerle yakınlığı, içtenliği, iş tecrübesi; kısacası her şeyiyle süper bir eğitmen. Onun sayesinde AutoCAD'i çok iyi öğrendim.
DUYGU D. / İZMİT
Bilge Adam Akademi doğru eğitmenlerle doğru eğitimi vererek, kariyerinize büyük fayda sağlıyor.
EBRU G. / ANKARA
Aldığım eğitim için Bilge Adam Akademi’ye teşekkür ediyorum. Hocalar ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kariyer Kart gerçekten iyi bir uygulama. Bu kadar çok kurstan faydalanıyor olmak mutluluk verici.
GÖKHAN K. / ADANA
Kaliteli bir eğitimin kaliteli hocalar sayesinde çok daha iyi olduğunu Bilge Adam Akademi’de gördüm. Eğitmenlerimizin gerek ders içi gerek ders dışı yaklaşımları, derse ilgimizi artırıyor ve kuruma aidiyet hissetmemizi sağlıyor. Bu sebeple bütün arkadaşlarıma mutlaka Bilge Adam Akademi’den eğitim almalarını tavsiye ediyorum. Adana'ya şube açtığınız için teşekkür ederim.
BEGÜM Ç. / KADIKÖY
Uluslararası düzeyde sertifika veriyor olması Bilge Adam Akademi’yi diğer kurumlardan daha ön plana çıkarıyor.
AHMET E. / İZMİR
Güncel konuların işlenmesi gayet güzel. Hocamız da gerçekten çok bilgili. Dolayısıyla memnunum.
AYŞEGÜL A. / BAKIRKÖY
Akademik bir eğitim alıyoruz. Seviyeli ve kaliteli bir öğretim sistemi var. Satış ekibi oldukça güler yüzlü ve profesyonel. Eğitmenimiz de her zaman samimi, güler yüzlü, çözüm odaklı, sistemli ve disiplinli. Her zaman geri dönüş yapıyor ve bizi motive ediyor. Sınavlar eğitim sistemiyle paralellik gösteriyor. Öğrenci ilişkileri ise güler yüzlü ve seviyeli. Kantin de temiz ve ekonomik olarak normal standartlarda.
ARMAN Ü. / İZMİR
Sınıf ortamı öğrenci için gayet makul. Derslerde gözüme uygunsuz görünecek herhangi bir şey yansımadı. İlk görüşmede yeterli derecede bilgilendirilmemiz için çaba gösterildi. Bilge Adam Akademi'deki eğitimimin iş başvurularında bir artı olacağına inanıyorum.
TAHA YASİN Ö. / İZMİR
Müfredatın günün ihtiyaçlarını karşılamakla beraber yeterli ve sistemli olduğuna inanıyorum. Teorik anlatımın ezberden uzak bir sistem takip etmesinden ve örneklendirmelerden memnunum. Fiziksel koşullardan yana bir sıkıntı yaşamadım. Kayıt başvurum esnasında bir eğitmenin bazı kısa açıklama ve bilgilendirmeleri bire bir yapması beni gayet memnun etti. Gerekli olabilecek ön bilgi kayıt esnasında verildi. Ödeme ve şekli konusunda olabilecek her türlü esnekliğin ve kolaylığın sağlandığına inanıyorum. Sınıf içi donanımlarla ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım.
GÜNAYDIN SİNEM Ç. / BAKIRÖY
Ders müfredatı anlaşılabilir ve beklentilerimizi karşılıyor. Hocamızdan çok memnun olduğumu kesinlikle belirtmek isterim. Ders işleyiş biçimi, yöntemi, anlatım dili, bilgisi, yeterliliği ve asıl önemlisi bilgisini bize en iyi şekilde aktarabiliyor olması bence çok iyi.
ARİFE CANSU Ş. / İZMİT
Eğitmenimden memnunum. Sınıf ortamı gayet güzel. Eğitim öncesinde yeterli bilgilendirme yapıldı. Öğrencilere gerekli ilgi gösteriliyor. Şube de yeterince temiz.
FIRAT İ. / İZMİT
Dersler gerektiği gibi işleniyor ve eğitimin içeriğini faydalı buluyorum. Eğitmenimizin ders anlatımını ve bilgisini çok değerli görüyorum. Kayıtta ve öğrenci ilişkileri birimi tarafından gerekli bütün bilgilendirmeler yapıldı. Her daim temiz bir ortamda eğitim görüyoruz. Kariyer danışmanlık hizmetinden de memnunum.
GÜNAYDIN SİNEM Ç. / BAKIRKÖY
Derste anlatılanların tam olarak sektöre yönelik olması ve bizleri işe hazırlaması bence çok iyi. Hocamızdan çok memnunum. Eğitim danışmanım kayıt esnasında benimle oldukça ilgilendi ve eğitim sistemini tam olarak anlattı. Öğrenci ilişkilerinde herhangi bir sıkıntı bulunmamakla birlikte her konuda gerçekten yardımcı oluyorlar. Ödeme avantajları bulunuyor ve finans birimindeki herkes yardımcı olmak için bir şey yapıyor.
NUR SELİN J. / KADIKÖY
Hocamız müfredata uygun, hatta ekstra bilgiler ile güncel sektör ihtiyacına fazlasıyla yönelik. Gerçekten çok başarılı, donanımlı ve anlatımı çok iyi bir eğitmen.
YAĞIZ MERT Ö. / İZMİT
Gerek hazırladığımız ödevlerle, gerek derste hocamızın anlattıklarıyla sektöre de hakim oluyoruz ve bunu deneyimlerimizle teyit ediyoruz. Biz konuları iyice özümseyene kadar üzerinde durmasının ve beklenilen noktaya gelene kadar bizi zorlamasının oldukça geliştirici olduğunu gördük. Ayrıca kendi sektör deneyimlerini de aktarması piyasaya adapte olmamızı hızlandırıyor. Sınıf ortamı çalışmaya gayet uygun. Eğitimi almak için geldiğimde bütün sorularım cevaplandı ve hiç bir soru işareti kalmasına izin vermediler. Sorunlarımız hızlıca çözülüyor. Sınıflar her derste gayet temiz olarak hazır bulunuyor. Gerek iş yönlendirmesi, gerek işe alım aşaması için gereken çalışmaların yapıldığını düşünüyorum.
MİHRİCAN İ. / BURSA
Eğitim içeriğinin iş dünyasından birçok pratik bilgi içermesinden çok memnunum. Eğitmenin teorik ders anlatış biçimi, yöntemi, anlatım dili, uygulamalarının ve örneklerinin yeterliliği, bilgisinin ihtiyacınıza yönelik oluşu, derse giriş çıkışlarınızdaki düzen, sınıf yönetimi ve disiplini çok iyi.
FIRAT İ. / İZMİT
İçeriği her yönü ile beğeniyorum. Eğitmenimizin ders anlatımı, dersi ilgi çekici hale getirmesi ve ihtiyaçlarımızı fazlasıyla karşılaması kusursuz. Sınıfta her şey sorunsuz. Sorunlarımıza da her daim çözüm bulunuyor.
ARİFE CANSU Ş. / İZMİT
Eğitmenimiz şimdiye kadar eğitim aldığım hocalar arasında en iyisi. Bu eğitimin bana çok şey katacağını düşünüyorum.
MAZHAR E. / BAKIRKÖY
Mesleğime uygun bir eğitim aldığıma inanıyorum. Hocamız bilgili ve eğitmenlik konusunda oldukça başarılı.
FUNDA Y. / İZMİR
Program çok iyi. Hocamız harika. Ortam müthiş. Kendimi evde gibi hissediyorum.
ÖZKAN K. / ANKARA
Bilge Adam Akademi çoğu eğitim kurumundan kat ve kat fazlasını sunuyor. Öğrenciler ile mükemmel bir iletişim kurularak, her soruya detaylı cevap veriliyor. Dersler kaliteli bir ortamında, detaylı bir anlatımla işleniyor.
ÖMER DOĞAN Y. / ADANA
Derste anlatılanlar gerçekten çok iyi ve kendimizi geliştirebilmemiz için yeterli. Yazılım ve grafik tasarımı eğitimlerini aldığım hocalarımızdan son derece memnunum.
EMRE G. / İZMİR
Eğitim içeriği hocamızın anlatımıyla düzgün ve anlaşılır. Eğitmenimizin kapasitesinin yüksek olduğunu; bu işi iyi ve hakkını vererek yaptığını düşünüyorum. Hizmet birimleri hakkında söylenecek bir söz yok, çok iyiler.
UĞUR Ç. / İZMİR
Eğitim programı gayet güzel, eğitmenler de gerçekten çok iyi. Elit bir eğitim ortamı var. Öğrenci ilişkileri görevini layığıyla yerine getiriyor. Finans konusunda oldukça iyiler. Teknik destek konusunda hiçbir eksikleri yok. Kariyer danışmanlığı ise can alıcı bir nokta. Bu sayede insanların hayatı olumlu yönde değişiyor.
GÜRAY Ç. / İZMİR
Bilge Adam'ın kariyerle ilgili deneyimleri bir hayli sağlam ve güvenilir. Verilen eğitim sektördeki web ve grafik tasarım gereksinimlerini yeterince karşılıyor. Eğitmen çok iyi, herkesle tek tek ilgileniyor. Onun enerjisi bizleri daha hevesli yapıyor. Ortam koşulları da gereksinimleri fazlasıyla karşılıyor. Teknik servis iyi çalışıyor. Anlık müdahale ettikleri için teknik sorunlar dersin önüne geçmiyor.
İLHAMİ YİĞİT G. / BEŞİKTAŞ
Eğitimden gayet memnunum. Sadece ders anlatmaktan ziyade bizleri kendimizi geliştirmeye de teşvik ediyorlar. Eğitim öncesi bilgilendirme gayet yerinde ve güzeldi. Öğrenci ilişkilerinde her sorunumuzla anında ilgileniyor. Şube benim evden temiz, kantinde istediğimiz her şey var.
CENNET M. / İZMİR
Aldığım eğitimin içeriğinden ve eğitmenimden memnunum. Ders anlatımı çok başarılı. Genel olarak bir sorun görmüyorum.
EMİR Ö. / BEŞİKTAŞ
Eğitimden memnunum. Eğitmenim gayet ilgili; derse ve anlatımına hakim. Eğitim ortamında bir sıkıntı yok. Öğrenci ilişkileri konusunda elden gelen yapılıyor. Finans biriminden bir şikâyetim yok, gayet ilgililer. Hiç bir teknik sorun da yaşamadım.
GAMZE K. / İZMİR
Aldığım tüm eğitimler ve bu eğitimleri veren hocalarımdan çok memnun kaldım. Bu sebeple Bilge Adam Akademi’yi çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.
UĞUR Ç. / İZMİR
Bilge Adam Akademi’yi tüm çevreme tavsiye ediyorum. Gerçekten alanında uzman eğitmenleri ile harikalar yaratıyor ve birçok kişiyi yüksek mevkilerde iş sahibi yapıyor. Bilge Adam çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
MURAT CAN S. / İZMİR
Eğitim kalitesi ve hocaların ilgisi çok iyi olduğu için Bilge Adam Akademi’yi tavsiye ederim. Sınıfta piyasaya uygun örnekler üzerinde duruluyor.
BEYZA O. / ANKARA
Aldığım eğitimden, özellikle de eğitmenimden çok memnunum. Ders esnasındaki anlatım, öğrenciyle eğitmen arasında kurulan bağ ve oluşturulan etkileşim çok güzel. Anlaşılamayan, yapılamayan veya ters giden herhangi bir konunun çözülmesi için mutlaka uğraşılıyor.
MAZHAR E. / BAKIRKÖY
Kendi işyerimde görmek isteyeceğim çalışan kadrosunun aynı zamanda Bilge Adam Akademi eğitim programından geçmesini prensip olarak uygun göreceğimi ve referans olarak alacağımı düşünüyorum.
MUHARREM D. / KADIKÖY
Bilge Adam Akademi ödenen ücretin hakkını gayet iyi veren bir eğitim kurumu. Eğitim en üst düzeyde ve güncel. Eğitmenler de işinin uzmanı.
YASİN O. / İZMİR
Bilge Adam her türlü destek ve çözümü üretmede çok başarılı.
HASAN BURAK G. / BURSA
Bu kadar profesyonel bir eğitim aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Her şey için teşekkür ederim.
SEBLA E. / İZMİR
Bilge Adam'ı Web ve Grafik Tasarımcı ile Sistem, Ağ ve Güvenlik eğitimleri için kesinlikle tavsiye ederim. Müfredatının içeriği yeterli. Ayrıca eğitmenimiz anlatımı ve sorularımıza vermiş olduğu cevaplarla tüm beklentimizi karşıladı. Bilge Adam'a teşekkür ederim.
SEDA B. / BURSA
Web ve Grafik Tasarımcılığı alanında verilen eğitiminin sektörle bağlantılı olması çok etkili.
BURAK Ö. / KADIKÖY
Bilge Adam Akademi sayesinde uzaktan aşina olduğum grafik alanında profesyonel işler çıkartabilecek seviyeye geldim. Eğitmenlerimden aşırı derecede memnun olmak da bu işe zevk katıyor.
MUHARREM D. / KADIKÖY
Verilen eğitim ve donanım gerçekten çok iyi. Hocaların verdiği eğitim tamamen güncel, işle alakalı ve iş hayatında bizlerin karşımıza çıkacak sorunlara yönelik.
FATMA Ö. / BAKIRKÖY
Bilge Adam Akademi'den beklediğimden bile fazla memnun kaldım. Diğer insanların da burada eğitim almasını isterim.
UFUK D. / ANKARA
Kendimi Bilge Adam ailesinden biri olarak görüyorum ve Bilge Adam Akademi'yi tavsiye ediyorum.
SONGÜL SEMRA Y. / KADIKÖY
Bilge Adam Akademi'yi eğitimi, eğitmenleri, sertifikaları, ortamı ve öğrencilere kariyer desteği vererek bu alanda en iyi olmayı başarmış tek kurum olduğu için herkese tavsiye ederim.
FIRAT BARAN Ö. / ANTALYA
Bilge Adam Akademi’yi gerçekten tavsiye ederim. Hocamız çok fazla yardımcı oluyor ve bundan çok memnunum.
EZGİ N. / İZMİR
Bilge Adam Akademi'den aldığım eğitimden çok memnunum. Çevremdekilere iyi şekilde bahsediyorum.
ÇAĞLA S. / KADIKÖY
Hayran ve aşık olduğum grafik tasarımı kısa sürede bir hayli ilerlettim. Gerek konumu, sınıfları ve ortamı; gerekse dersi veren hocamın bu işin gerçekten ustası olması ve en önemlisi eğitim vermenin ne demek olduğunu bilmesi bana "Bilge Adam Akademi eğitim konusunda kesinlikle 1 numara" dedirtiyor.
MÜSLÜM S. / ADANA
Eğitim öncesi ve sonrası düşüncelerimi karşılaştırdığımda, beklentilerimin tüm departmanlarca ortak şekilde karşılandığını söyleyebilirim.
RECEP B. / BAKIRKÖY
Bilge Adam Akademi’ye kayıt olduktan sonra eğitim kalitesinin gerçekten iyi olduğunu anladım. Her şey için teşekkürler.
ŞEVKET DOĞUKAN Ş. / BAKIRKÖY
Öğretmenimiz bilgi birikimi ve tecrübesiyle kesinlikle tek kelimeyle mükemmel. Aynı zamanda öğretmenlik vasfının en önemli yapısı olan öğretme kabiliyeti çok yüksek.
BİLGE Y. / FATİH
Eğitim müfredatla uygun biçimde, gayet anlaşılır bir şekilde işleniyor. Eğitmenimizin dersi anlatış biçimi ve disiplini konusunda kendisinden memnunum. Her şey yeterli.
BURAK E. / BURSA
Her şey gayet güzel. Aklımda soru işareti kalmadan eğitimi aldım. Her konuda yeterince yardımcı olundu. Sorun olduğunda anında müdahale edildi. Şube ortamında bugüne kadar bir sıkıntı görmedim.
FEYZA ŞAHBUDAK S. / KADIKÖY
Eğitim genel olarak ihtiyaçlarımı karşıladı. Eğitmenlerden memnunum. Dersi akıcı bir şekilde işliyorlar ve ilgi çekici kılabiliyorlar.
BÜLENT B. / KADIKÖY
Dersleri saha tecrübesine sahip uzmanların vermesi mantıklı bir uygulama olmuş. Proje deneyimi olan kişilerin eğitmenlikte daha verimli olduğunu düşünüyorum.
FURKAN K. / İZMİR
Kapsamlı ve gayet ileri seviye noktalara değinilen dersler eğlenceli ve zevkli geçiyor. Sadece müfredat üzerinden değil, ekstra bilgiler de katılarak ders anlatan bir hocamız var. Kendisi kayıt esnasında da ders içeriği ile ilgili bilgi verdi. Herhangi bir sıkıntı olunca teknik destek anında sorunu çözüyor. Sınıflar gayet temiz. Kariyer danışmanlığının kurs sonrası için iyi bir hizmet olduğunu düşünüyorum.
SEMİH A. / İZMİR
Bilge Adam Akademi müfredatı güncel konular ve son teknolojileri içeriyor. Eğitmenin ders işleyişinden, sınıf yönetiminden ve anlatım dilinden memnunum. Eğitim ortamı konusunda bir sorun ve sıkıntım yok. Fiziksel koşullar da gayet uygun. Satış sırasında bahsedilen Bilge Adam Akademi içerik ve hizmetinin tam karşılığını aldım. Öğrenci ilişkilerinden şu ana kadar kişisel destek almadım fakat çevremin görüşleri olumlu. Teknik destek olarak herhangi bir sorun ve teknik aksaklıklara anında müdahale ediliyor. Bilge Adam Akademi personeli temizlik konusunda gayet titiz.
GÜRAY Y. / ANTALYA
Eğitmenim, içinde bulunmuş olduğumuz koşula gayet hakim olduğundan dolayı, anlatımları oldukça anlaşılır ve en önemlisi de her bir dersi diğerinden daha değerli. Anlatış biçimi, bu işe sıfırdan başlayan birisinin dahi çok kolay anlayıp, kısa sürede uygulamaya geçirmesini sağlayacak düzeyde. Önemle vurgulamak isterim ki kısa sürede uygulamaya geçirilen projeler sıradan sayılamayacak kadar değerli. Şunu da paylaşmadan geçemem; proje ve ödevime, gündüz ayırdığı zamanı bir kenara bırakın, gecenin 2'sinde bile vakit ayırdığı olmuştur. Özetlersem; bırakın bir şeyler öğrenmeyi, daha da fazla gelişmemi destekleyen bir eğitmendir. Öğrenci ilişkilerinden oldukça memnunum, herhangi bir şikâyetim kesinlikle yok. Gereken bilgilendirme yapıldı ve ilk görüşmede oldukça samimi bir tavırla karşıladılar, daha doğrusu ağırladılar. Kayıt olma noktasındaki bütün tereddütlerimi burada giderip kayıt yaptırdım, memnunum. Sınıf içerisinde ise herhangi bir aksaklık ile karşılaşmadım. Kariyer danışmanlığında kursa başladığımın 5. haftasında hemen benimle tanışıp gereken özveride bulundular. Tek kelimeyle müthiş... Henüz sertifikasyon sınavına girmedim. Ama yardımcı olacaklarından asla şüphem yok, çünkü bugüne kadar tanıdığım kişilerde bu noktada negatif bir yorumla hiç karşılaşmadım. Kantinde başarılı; hızlı ve temiz bir servis var.
MUAMMER A. / ANKARA
İyi bir eğitmene ve eğitim için gerekli tüm donanımlara sahibiz. Finans birimi kendi alanında yardımcı oluyor. Teknik bir aksaklıkla karşılaşmadım. Temizlik de gayet iyi.
HALUK S. / ADANA
Eğitim programı güncel, verimli, detaylı ve anlaşılabilir. Eğitmenimiz de bilgili, tecrübeli, sosyal ve konuya hakim. Sınıflar standartlara uygun ve öğrenime elverişli. Öğrenci ilişkileri birimi bizlerle sıcak ve samimi bir şekilde ilgileniyor. Finans birimi ise saygılı ve olumlu yaklaşıyor.
MERT G. / BAKIRKÖY
Eğitimin iş dünyasına yönelik olması büyük avantaj. Eğitmenimiz de gerçekten çok iyi.
BATIKAN Y. / İZMİR
Eğitim içeriği çok iyi. Eğitmenimiz de öyle; anlatım konusunda tecrübeli. Sınıf ortamı yeterince güzel. Kayıt esnasındaki ilgiden dolayı memnunum. Öğrenci ilişkileri iyi diyebilirim. Muhasebe ilgili, teknik destekten de gayet memnunum. Şube ve sınıflar temiz, güzel bir ortam var. Sınav ve sınav merkezleri çok iyi. Kantin ise ürün çeşidi bakımından zengin.
BURAK E. / İZMİR
Yazılım uzmanlığı için mümkün olan en iyi içerik sağlanmış. Zincirleme oluşu da olguların oturmasını sağlıyor. Eğitmenimiz tanıdığım en iyi yazılımcılardan ve en iyi insanlardan bir tanesi. Tüm materyaller ve demirbaşlar yeterli seviyede. Daha iyisi olamazdı. Kayıt öncesindeki beklentilerimin çok daha fazlasını alıyorum. Aklımdaki tüm soru işaretleri gideriliyor. Herhangi bir finansal sıkıntı yaşamadım, yaşayacağımı da düşünmüyorum. Bir kaç kere kullandığım bilgisayarda problem meydana geldi. Anında çözüm üretip kullanımıma sundular. Kuruma yakışan tertemiz bir çalışma ortamı var. Seminerlere katıldım, eksiksiz ve faydalı olduğunu biliyorum. Kantinin de ortamı ve hijyeni çok iyi.
MERT M. / BAKIRKÖY
Yeterince bilgi sahibi oluyorum, eğitimin iş hayatımda etkili olacağından eminim. Güler yüzlü hizmet hala aklımda. Her zaman yardım edip sorunları çözüm buluyorlar. Ödeme sıkıntısı yaşadığımda finans biriminin desteği olmuştu. Teknik destek ekibi de bir bilgisayarda sorun çıkınca hemen yardıma koşuyor.
SERKAN B. / İZMİR
Eğitimin içeriği tamamen güncel ve daha çok kursiyeri piyasaya yönelik hazırlamak üzere ele alınmış. Eğitmenimiz sınıf disiplini konusunda yeterli duyarlılığı gösteriyor. Sınıfa giriş çıkış saatlerine uyulması hususunda öğrenciye gerekli açıklamaları düzenli olarak yapıyor. Ayrıca hocamızın teorik ders anlatışı biçimi üst düzeyde olmakla birlikte anlama ve konuya hakim olma kısmı kursiyer tarafından halledilmesi gereken bir konu. Anlatım dili olarak oldukça sade ve basite indirgenmiş. Eğitim ortamında herhangi bir sıkıntı yok. Gerekli olan tüm materyaller mevcut ve yeterli. Finans birimi gayet başarılı ve güncel biçimde çalışıyor. Teknik hizmet birimi hızlı çalışarak gerekli sıkıntıya anında veya çok kısa sürede müdahale ediyor. Temizlik konusuna da gereken ilgi gösteriliyor.
FIRAT İ. / İZMİT
Eğitmenimizin dersi anlatımı, örneklendirmeleri ve bilgi aktarımı çok iyi. Gerekli olan bilgilendirmeler sürekli yapılıyor. Şubede daima temiz bir ortam buluyorum.
TAHSİN KAAN İ. / İZMİT
Eğitim içeriği beklentilerimi karşılıyor. Eğitmen konusunda hiçbir şikâyetim yok. Eğitim ortamı ve öğrenci ilişkileri gayet iyi. Finansal konularda da konusunda bir sıkıntı yaşamadım.
ADEM K. / BEŞİKTAŞ
Eğitmenimiz konusunda herhangi bir sıkıntı yok. Ortam eğitim için yeterli ve güzel. Kayıt sırasında gereken ilgi gösterildi. Herhangi bir problemimizde mutlaka yardım ediliyor. Sınıflar ve diğer alanlar oldukça temiz. İşe yönlendirmede ve iş bulma konusunda yardımcı olunuyor.
ESMA K. / ANKARA
Eğitim içeriği ve eğitmenin anlatım tarzı iyi. Verilen örneklerden ve eğitim danışmanımdan memnunum. Kurs başında ve ödeme olanakları ile ilgili gerekli tüm bilgilendirmeler yapıldı.
MUSA YASİR Ç. / ANKARA
Müfredata göre düzgün bir şekilde eğitim alıyorum. Eğitmenimizin bu konuda bizden daha titiz davrandığını söylemeden edemeyeceğim. Sınıf yapısı olarak düşündüğümüzde en iyi ortama sahip bir kurum.
HALİL ERKAN D. / İZMİR
Eğitmenimizin sektörde aktif görev alıyor olması bizim için büyük artı.
GÜRKAN E. / ANKARA
Eğitim konuları ve programı güzel. Hocamız konulara çok hakim. Şube ve sınıflarda gerekli bütün imkânlar mevcut. Tüm alanlar temiz ve düzenli.
FARUK AYGÜN D. / ANKARA
Konuların anlatımı ve müfredat yeterli. Eğitmenler motive edici ve yardımsever.
ABDULMENAF E. / ANKARA
Yazılım alanında yaptığım araştırmalarda öğrenmem gerektiğine karar verdiğim tüm konular eğitim müfredatında yer alıyor.
İPEK Ç. / KADIKÖY
Müfredat güncel ve anlaşılır. Eğitmenimin her açıdan çok iyi olduğunu düşünüyorum. Sınıflar temiz. Bilgisayarlarda herhangi bir sorun yok.
YUSUF G. / KADIKÖY
Eğitim müfredatı öğrenebilmeye uygun şekilde tasarlanmış. Eğitmenimden de memnuniyet duyuyorum.
AHMET BUĞRA Ç. / ANTALYA
Bilge Adam Akademi gerçekten çok iyi bir kurum. Dışarıda kitaplarla veya internette öğrenmeye çalışsaydık bu çok zor olurdu. Burada en ince ayrıntısına kadar öğretiliyor.
AHMET BUĞRA Ç. / ANTALYA
Hocamız gerçekten çok başarılı, dersi çok iyi anlatıyor. Saatler geçiyor, arada teneffüsü unutuyoruz çünkü anlatırken bizi kendine çok bağlıyor. Bilgisayarlar çok iyi ve hızlı çalışıyor, sandalyeler rahat, yani hepsini çok iyi tasarlanmış ve çok başarılı sınıflar var. Kayıtta Bilge Adam Akademi’deki eğitimi en ince ayrıntısına kadar anlattılar, bu da ilgimi çekti açıkçası. Hatta hocamla bile tanışma fırsatı buldum. Çalışanların hepsi işlerini gerçekten çok iyi yapıyorlar. Temizlik gayet iyi, her yer hijyenik. Burada aldığım eğitime kendim de bir şeyler kattıktan sonra kariyerimin çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.
FIRAT İ. / İZMİT
Müfredat içeriğinin kesinlikle iyi olduğunu düşünüyorum. Eğitmenimizin ders anlatım biçimi çok güzel. Öğrenci ilişkileriyle ilgili de her konuda yardımcı olundu.
OSMAN A. / İZMİT
Eğitmenimizin anlatım tarzı, püf noktalarına değinmesi yapmış olduğu uygulamaları adım adım farkları göstererek açıklaması çok iyi.
SERKAN B. / İZMİR
Eğitim içeriğini daha çok piyasaya uygun olduğundan dolayı gerekli ve iyi biçimlendirilmiş buluyorum. Eğitmenimizin konu anlatımı ve sınıf ile ilgili genel tavrı gayet başarılı ve yeterli. Sınıf disiplini konusunda her türlü dikkat ve özeni gösteriyor. Sınıf koşullarında her hangi bir aksaklık görmüyorum.
ZEYNEL K. / ANKARA
Sektöre hazırlık ve kalite olarak Bilge Adam'ı rakipsiz görüyorum.
NERİMAN ECE E. / ADANA
Eğitmenimizin öğrencilerin isteklerine cevap verebilen bir anlatım şekli var. Dersi anlatış ve işleyiş biçimi güzel. Bir sorun olduğunda ilgililer gerekli hassasiyeti gösteriyor. Eğitim sonrası için düzenlenen seminerlerle kariyer için gerekli çalışmalar yapılıyor.
HASAN Y. / İZMİR
Eğitmenimizi konu hakimiyeti ve bilgiyi öğrencilere aktarma anlamında oldukça başarılı buluyorum. Ayrıca klasik müfredatçı eğitmen tiplemesinden farklı olarak öğrenci başarısına odaklı bir eğitim anlayışını benimsemiş. Eğitim ortamı gerekli cihaz ve uygulama programları ile donatılmış. Satış biriminden gayet memnunum. Finans biriminde ise güler yüzlü ve işine hakim personeller olduğu izlenimindeyim. Öğrenci ilişkileri biriminin de taleplere reaksiyon süreleri oldukça iyi. Diğer taraftan temizlikten sorumlu personel çok titiz çalışıyor.
CİHAN S. / BAKIRKÖY
Eğitim içeriği beklentileri karşılamak adına genel olarak iyi. Eğitmenimizin ders anlatımı oldukça kolay anlaşılır bir dilde. Ödeme ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım. Teknik destek gayet hızlı. Sınav sistemi de oldukça iyi.
GÜLDEN Ç. / ANTALYA
Hocamızın bildiklerini bizimle samimi bir şekilde paylaşması ve öğretme çabası, sektör hakkında daha bilinçli olmamızı sağlıyor. Öğrenci ilişkileri birimi talepleri zamanında karşıladığı için teşekkür ederim.
CİHAT B. / KADIKÖY
Piyasada çalışabilecek kalifiye eleman yetiştirmesi Bilge Adam Akademi'nin en büyük avantajı. Hocamızın konularla ilgili tecrübelerini bizlere aktarması çok faydalı oluyor.
OZAN Ö. / KADIKÖY
Bilge Adam Akademi'yi vermiş olduğu eğitimlerle konu ya da kişi ayırmaksızın herkesi aynı seviyeye getirebildiği için öneriyorum. Geriye dönüşlerle tekrarı bol ve güzel bir eğitim veriyorlar.
GÖKSEL Ü. / BURSA
Eğitim materyalleri ve eğitmenin anlatımı çok güzel. Ayrıca güncel konulara değinilmesi de derslere ilgi ve dikkati artırıyor.
MURAT K. / İZMİR
Bilişim öğrenmek isteyenler için ilk adres Bilge Adam Akademi olmalı. Öğrenim için gerekli olan her imkan sağlanıyor. Özellikle eğitmenimiz gerçekten muthiş.
BÜŞRA NUR S. / KADIKÖY
Bilge Adam'a İTÜ Bilgisayar Mühendisliği'nde öğretim görevlisi olan bir yakınımın tavsiyesiyle gelmiştim. "Her noktada yardımcı olabilecek tek kurum" demişti ki kayıt esnasında ve sonrasında beni memnuniyetsizliğe itecek hiçbir durumla karşılaşmadım. Aksine eğitmenim vesilesi ile yazılımı daha da çok sevdim.
GÜRKAN Ç. / KADIKÖY
Bilge Adam'ı tavsiye üzerine seçtim ve artık ben de tavsiye ederim.
CİHAN C. / KADIKÖY
Bilge Adam Akademi'ye eğitim anlayışı ve hocaları her öğrenci ile tek tek ilgilenen bir eğitim kurumu olduğu için teşekkür ederim. Arkadaşlarıma mutlaka önereceğim.
İSMAİL I. / İZMİT
Umarım Bilge Adam Akademi herkesin faydalanabilmesi için daha fazla noktada şube açar.
BURCU M. / KADIKÖY
Yazılım alanına yönelik bir üniversite programında okuyan biri olarak, arkadaşlarıma okulun yetersiz kaldığı alanları kapatabilmeleri için Bilge Adam Akademi'yi öneriyorum. Konuların iş hayatında karşımıza sık çıkabilecek örnekler üzerinden anlatılmasını yararlı bir avantaj olarak görüyorum.
FURKAN K. / BEŞİKTAŞ
Bilge Adam Akademi hem eğitim müfredatıyla hem de eğitimcileriyle gerçekten çok başarılı bir kurum.
MUSTAFA Ç. / İZMİT
Eğitmenimizin bilgisi çok yüksek ve öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre her konunun tam olarak anlaşıldığına emin olana kadar üstünde durmaya çalışıyor. Eksiklik olduğunda da mümkün olduğu kadar etüt yaparak açıkları kapatıyor. Öğrencileriyle ilişkileri mükemmel, bizleri aldığımız eğitim alanında kendimizi sürekli geliştirmemiz için teşvik ediyor.
ALİ G. / KADIKÖY
Bilge Adam Akademi'yi kesinlikle tavsiye ederim. Bilişim eğitimleri konusunda lider bir kurum.
EMRE A. / ANKARA
Bilge Adam'a tavsiye üzerine geldim. Bilge Adam öğrencisi olmuş olmamış, akraba, eş-dost herkesi dinledim ve tek bir olumsuz şey duymadım. Elbette ben de tavsiye edeceğim. Eğitimler ve eğitmenler mükemmel. Adeta yeni bir dil öğrendim.
OĞUZHAN ALP B. / FATİH
Bilge Adam Akademi'yi bütün samimiyetimle öneririm. Teknoloji çağına bir adım önde başlamak istiyorsanız Bilge Adam'dan 5 dakika bilgi aldıktan sonra bile neler yapabıieceğinizin farkına varabilirsiniz.
CAN Ş. / KADIKÖY
Bilge Adam Akademi'de aldığım yazılım eğitiminin sektöründe en iyisi olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden çevremdekileri Bilge Adam'a yönlendiriyorum.
CAN Ö. / KADIKÖY
Bilge Adam Akademi'de yazılım eğitimi almayı uzun yıllardan beri çok istiyordum. 15 Nisan'da başlayan eğitimimizin 3. ayını bitirmek üzereyiz ve eğitimin her geçen gün daha da iyiye gittiğini düşünüyorum. Bu noktada Bilge Adam'ın sağladığı imkânlara ek olarak hocamızın da çok büyük desteğini görüyoruz. Bilge Adam Akademi'de aldığım eğitimden son derece memnunum.
ÖNDER G. / ANTALYA
Bilge Adam'ın Türkiye'deki bilişim akademileri arasında en güvenilir ve en ciddi kurum olduğunu düşünüyorum. Microsoft'un en yetkili eğitim çözüm ortağı olması ve eğitim içeriklerinin Microsoft'un belirlediği müfredatlardan oluşması tavsiye etmem için yeterli.
KERİM BATU K. / ANKARA
Özellikle sektör içinde olan hocalardan ders almam benim için çok büyük bir avantajdı. Okulda öğrendiğim temel ve akademik bilgiyi burada pekiştirip uygulamaya koymam, geleceğim çok büyük artılar sağladı. Okuldaki arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Teşekkürler Bilge Adam!
CİHAN D. / BURSA
Ben markanın gücüne inanırım ve Bilge Adam'da yok yere marka olunmadığını gördüm.
ENGİN G. / KADIKÖY
Bilge Adam Akademi'deki eğitimin uygulamaya temelli olması, kişisel gelişim için çok uygun. Piyasaya yönelik olması da daha kolay iş bulabilmenizi sağlıyor.
CAN Ö. / KADIKÖY
Bilge Adam Akademi'nin eğitiminden çok memnunum. Yakınlarımın tavsiyesi üzerine gelmiştim, ben de tavsiye ederim.
ABDULLAH Ç. / KADIKÖY
Bilge Adam Akademi'nin eğitimleri bir çok özel üniversiteninkinden daha iyi, kesinlikle tavseyemdir.
AHMET YAĞIZ K. / FATİH
Bilge Adam Akademi'yi tavsiye ederim çünkü eğitim açısından büyük bir kuruluş ve eğitimde küçük bir aksaklık ve bozukluk bile yok. Gelecekteki işiniz için size yardımcı olabilecek, çok büyük bir şans…
BATIKAN Y. / İZMİR
Almış olduğum eğitimden çok memnunum. Eğitmenimiz ve sınıf düzeni çok iyi çok iyi. Verilen bilgiler son derece doğru ve tutarlı. Öğrenci ilişkileri harika. Ödeme seçenekleri açısından size rahat bir imkân sunuluyor. Teknik sorunlarımız anında çözülüyor. Çevremi temiz görmek gayet güzel. Hem bana hem de görüştüğüm kişilere göre kariyer danışmanlığı çok başarılı. Sınavlar sizi çok iyi bir dereceye getirmek üzere tasarlanmış. Kantin ise seçenek ve çeşitlilik bakımından gayet iyi.
MEHMET BERKAY K. / İZMİR
Eğitim içeriği son derece efektif ve öğretici. Eğitmenimiz dersi en iyi şekilde öğrenmemiz için elinden geleni yapıyor. Öğrenciler ile iletişim de gayet iyi.
YASİN Y. / İZMİR
İçerik fazlasıyla yeterli. Eğitmenimizin diksiyonu ve teknik donanımı iyi. İhtiyaçlarımız karşılanıyor. Ödemeler ve diğer birçok konusunda yardımcı olundu. Herhangi bir teknik sıkıntıda hemen ilgileniliyor.
BURAK E. / İZMİR
İçerik bu kadar zincirleme ve zengin olamazdı. Bilge Adam'ın sektörde lider olduğu ortada. Eğitim ortamı eğlenceli ve sıcak. Şubede güler yüzle karşılandım ve hem fiyat hem de eğitim içeriği konusunda aydınlatıcı bilgiler edindim. Ön bilgilendirme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Özellikle verilen seminerler ve kariyer desteği çok faydalı.
ONUR K. / İZMİR
Verilen eğitim beklentimin çok çok üzerinde. Teorik ve uygulama olarak üst düzey ve anlaşılabilir bir anlatıma sahip. Bu yüzden hocamıza çok teşekkür ediyorum. Sınıf yapısı gayet iyi. Bilgisayar ve diğer tüm cihazlar sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Kayıt için geldiğimde üst düzey bir hizmet aldım. Öğrenci ilişkileri birimi karşılaştığım sorunlar ve sorularıma her zaman yanıt bulmuştur. Ödemelerde hiç bir problem yaşamadım. Karşılaşılan her sorun için teknik destek sağlandı.
ÖZLENEN Ş. / FATİH
Kendimi bildim bileli Bilge Adam hep vardı, ortaya çıkışından ziyade “Sebat edebilmesinin ve tutulmasının mutlaka bir sebebi vardır” diye düşünüyordum. 2014’ün Ocak ayında Yazılım Uzmanlığı eğitimine kayıt oldum. 6 aydır Bilge Adam ile her hafta sonumu geçirmiş bulunmakla birlikte, hayatımda sadece almış olduğum eğitimin değil; benim için ortamının, hocalarının ve öğrencilerinin kalitesiyle çok daha farklı bir anlamı olduğunu keşfettim. Burada kendimizi bir aile gibi hissediyoruz. Her daim fikir, çevre ve hatta iş konusunda danışabileceğim bir kurumun sıcaklığını hissettim. Bilge Adam Akademi’nin eğitim disiplini, iletişimdeki ilgilisi, yaşadığınız herhangi bir sorun karşısındaki empatisi, geleceğiniz için size ivme kazandıracak kararları vermeniz hususunda duyarlı ve yardımsever yaklaşımları hayal ettiğiniz ortamı sizlere sunuyor. Eğitim süresinde tam da düşündüğünüz eğitimi alacağınızdan, eğitiminiz bittikten sonra da Bilge Adam Bilişim Grubu'nun kapılarının sizlere her daim açık olacağından hiç şüpheniz olmasın.
Bünyamin: Eğer bu sayfaya arama motorları vasıtasıyla geldiyseniz muhtemelen Bilge Adam Bilişim Teknolojileri Akademisi ile ilgili yakın zamanlı planlarınız olmalı? Kurs almayı mı düşünüyorsunuz? Eğitim almak için kursları mı araştırıyorsunuz? Yoksa Bilge Adam tarafından iş görüşmesine mi çağrıldınız? Öyleyse bu makale karar vermeniz için size yardımcı olacaktır. (Sabırla okumanızı rica ediyorum)

Bu blogda yazdığım tüm konular yaşanmışlıklar sonucu elde edilen birikimlerimin yansımasıdır. Bu yüzden güvenle okumaya devam edebilirsiniz. Bugüne kadar iş dünyası ile ilgili tavsiyelerimi, paylaşımlarımı ve tecrübelerimi aktardığım konulara göstermiş oldunuz ilgi için de ayrıca teşekkür ederim.

Dediğim gibi tecrübeler… Tecrübe o kadar değerlidir ki bazen onu elde edebilmek için hatalar yaparsınız. Hiçbir nasihat, hiçbir önsezi tecrübe kadar güçlü bir etkiye sahip değildir. İnsan yaşayarak deneyim edindiğinde doğruyu yanlışı çok daha net görebiliyor. Kariyerim boyunca benim de hatalarım oldu tabi. Fakat bu hatalardan en büyüğü Bilge Adam Bilişim Teknolojileri Akademisi‘nde çalışmaktı. (şahsım adına)

Tercih Edeceğiniz Kursun Kurumsal Kültürü Sizi Yakından İlgilendiriyor
Bizler alışverişlerimizde neden kurumsal firmaları tercih ediyoruz? Bunun yanıtı çok basittir: “Risk almamak için”

Alışveriş yaparken adını sıkça duyduğumuz yerleri tercih ederek hem üründe hem de satınalma sonrası oluşabilecek problemlerde kaliteli destek alacağımıza inanırız. Eğer kurumsal bir firmayı tercih ediyorsak bizleri mağdur etmeyeceğini düşünürüz. Çünkü kurumsal firmaların her konuda uzman departmanları ve müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışan ekipleri olduğunu biliyoruz. Daha ucuz yerleri tercih etmeyerek kendimizi güvence altına alıyor ve olası mağduriyetleri de engellemiş oluyoruz. İşte tam bu düşünce ile Bilge Adam‘ın teklif ettiği maaşı (şartları) kabul ederek 2014 yılında kendileriyle çalışmaya başladım. Evet! Beklentimin altında olan bir teklifi kabul etmiştim çünkü referans değeri yüksek olan bir firma ile çalışacağımı düşünüyordum. Belki başka kurumlar %15-%20 oranında daha yüksek maaş ve daha iyi şartlarla beni işe kabul edecekti fakat ben “az olsun öz olsun” düşüncesiyle tercihimi Bilge Adam’dan yana kullanmıştım. Üstelik düşünmem için bolca zamanım varken. Sonuç olarak 06.02.2015 tarihinde işten ayrıldım ve burada açıklamak istemediğim bir takım konularda ağır mağdur edildim. (Kurum ile aramdaki gizlilik sözleşmesi gereğince mağduriyetimin detaylarını aktaramıyorum, fakat ifade özgürlüğü kullanma hakkı olan tüketici-müşteri-öğrenci şikayetlerine sonuna kadar İNANIYORUM)

Şunu da farketmiş oldum: Kurumsallık çok departmanlara ayrılmaktan ibaret değilmiş. Bilge Adam’ın bizzat şahsıma yaşattığı süreci göz önünde bulundurursak kurumsal kültürünün vasat olduğunu düşünüyorum. (Bu benim fikrim)

Kurumsal bir firma  problemler karşısında çözüm süreçleriyle kendini belli eder. Gerçekten kurumsal bir firma ufak hesaplara takılıp ismini lekelemez. Müşterisini veya personelini asla mağdur etmez. Mesela Bilge Adam çıkıp da biz seni mağdur etmedik diyemiyor bana. Diyemiyorlar… Koca firma adeta garip edebiyatı yapıp benle muhatap ettiği sorumluların boynu bükük halıyı seyretmelerini sağlıyor. İnanılır gibi değil!

Bilge Adam kurumsal firma mı sizce? (soruyorum)

Bilge Adam Hakkında Öğrenci Şikayetleri ve Mağdurların Ortak Mesajları

sikayetvar.com ve diğer kanallarda Bilge Adam hakkındaki şikayetleri okuduğumda, şikayetlerin ortak konusu:

Eğitime katılamayan ve iptal hakkını kullanmak isteyen öğrencilerin yaşadığı maddi problemler,
Maddi anlamda mağdur edildiğini iddia eden öğrenciler.
Eğitimlerde yaşanan ertelemeler ve verimli geçmediği iddia edilen dersler
genel olarak dikkatimi çekti. Yorumlara göre: Bilge Adam kendi çıkarlarına sıkı sıkıya sarılmış, çıkarlarını korumak adına kurumsal kimliğini zedeleyebilecek yaptırımlardan hiç çekinmiyor ve kurumsal bir firmaya yakışır uygulamalara sahip değil.

Ama ben yine de size soruyorum: Bilge Adam gerçekten kurumsal firma mı sizce?

Mağdur edilmemle birlikte düşüncelerime ayna tutan tüketici yorumlarını ciddiye almanızı ve tercihinizi yaparken iyi düşünmenizi temenni ederim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme