BAT- BRITISH AMERICAN TOBACCO İŞE GİRİŞ ŞARTLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

BAT- BRITISH AMERICAN TOBACCO İŞE GİRİŞ ŞARTLARI

BAT- BRITISH AMERICAN TOBACCO İŞE GİRİŞ ŞARTLARI:


BAT- BRITISH AMERICAN TOBACCO İŞE GİRİŞ ŞARTLARI:Ekim 2002'de kurulan British American Tobacco Türkiye, genel merkezi Londra'da bulunan British American Tobacco p.l.c.'ye bağlı bir şirkettir. 100 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, 200'ün üzerinde markası bulunan British American Tobacco Grubu, dünyadaki bir milyar yetişkin sigara kullanıcısının sekizde birinin tercihidir.

British American Tobacco Grubu dünya genelinde faaliyet gösterdiği 200 pazarın 60'dan fazlasında lider konumda bulunuyor. 41 ülkedeki 44 fabrikasıyla üretim yapan Grup, toplamda 57 binin üzerinde kişiye iş imkanı sağlıyor. British American Tobacco p.l.c., 60 yılı aşkın süredir Türkiye'de yetişen şark tütününün en büyük alıcıları arasındadır.

British American Tobacco Türkiye ve Tekel Özelleştirmesi
BAT Türkiye olarak 2002 yılında İzmir Tire’deki fabrikada faaliyetlerine başladık. 2006 yılında Türkiye’den ihracata başlayarak ilerleyen dönemlerde artan ihracat potansiyelimizle sektörün ihracat lideri haline geldik. 2008 yılında Cumhuriyet tarihinin en büyük özelleştirmelerinden biri olan Tekel özelleştirme ihalesini kazandık. Tekel özelleştirmesiyle beraber uluslararası markaların yanı sıra yerli markalarla da pazardaki konumunu güçlendirdik. 2010’da Samsun’daki fabrikamızı üretim üssü haline getirip sadece bu fabrikada üretim gerçekleştirmeye başladık. Fabrikamız, BAT gruptaki 5’inci büyük fabrika olma özelliği taşıyor. BAT Türkiye olarak bu fabrikadan gerçekleştirdiğimiz ihracat ile son 3 yıldır tütün ve tütün mamülleri sektöründe ihracat lideri konumundayız.

BAT Türkiye olarak İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir, Adana, Antalya ile Bursa’da bölge müdürlüklerimiz bulunuyor. Türkiye’deki toplam yatırımımız 2 milyar dolara ulaşırken, doğrudan ve dolaylı olarak toplam 3.000 kişiye istihdam sağlıyoruz.

Vizyonumuz
Tüketicilere kaliteli uluslararası markalar sunmamız, devletle ve iş ortaklarımızla açık ve yapıcı bir ilişki içinde olmamız, içinde faaliyet gösterdiğimiz topluma karşı sorumlu tutumumuz, karşılıklı fayda prensibine dayalı bir ilişkiyi geleceğe taşımamızı sağlıyor. Bu prensibimiz çerçevesinde şirket olarak liderlik yolunda başarılarımızı tüm çalışanlarımızla paylaşarak azimle yürüyoruz.
Neden British American Tobacco
Zorlanın. Esinlenin. Kendiniz olun.
Eğer zorlu koşullar arıyorsanız, sizi heyecanlardıracak bir kariyer istiyorsanız, British American Tobacco aradığınız şirket olabilir. British American Tobacco’daki kariyeriniz boyunca size sorumluluk vereceğiz ve zaman zaman oldukça zor koşullarda başarılı olmanızı bekleyeceğiz. Yapmayacağımız şey ise sıkılmanıza neden olmak ve yeteneklerinizi boşa harcamak. Biz çalışanlarımızı bireysel özellikleri ve kendilerine ait özel yetenekleri ile değerlendiriyoruz.
Ürünleri dünya çapında 180 pazarda satılan 60,000 çalışana sahip dünya’nın en uluslararası tütün şirketi olarak gerçekten fikirleriyle katkıda bulunan ve fark yaratan en iyi çalışanları çekmenin ve bizimle kalmalarını sağlamanın önemine inanıyoruz.
Farklılık Bizim Avantajımızdır
Farklı kültürlere ve geçmişe sahip olan çalışanlarımız zorlukları imkanlara dönüştürmemizi sağlıyor. Bu farklılıklar bizim işimizde ortak bir noktada birleşiyor: Kişisel seçimleri ve seçme özgürlüğünü destekliyoruz- ve bu felsefe tüm işimizi etkiliyor. Tartışmaya açık olmak, işimizi heyecan verici ve herkese konuşma hakkı veren bir şekilde geliştirmemizi sağlıyor. Takımları yetkilendirmek taze fikirler, değişik deneyimler doğuruyor ve bizi daha keskin, yenilikçi ve oyunun öncüsü haline getiriyor.

Siz Farklısınız, Peki Neye Ulaşmak İstiyorsunuz?
İsteklerinizi ve hedeflerinizi en iyi sizin bildiğinize inanıyoruz. Biz yardımcı olmaya hazırız ama burada kariyer yolunuza karar vermeye gelince siz işbaşında olacaksınız.

Etkileyici ve ilham veren liderlerimiz farklılıklarımızı gerçekten önemseyecek ve farkınızı ortaya koymanız adına sizleri destekleyecek. Sizi hem profesyonel hem coğrafi anlamda yeni yerlere götüreceğiz ve aklınızı yeni fikirlere açık hale getireceğiz.

Geleceği Planlamak
British American Tobacco Türkiye olarak hedefimiz yerel yeteneklerimizi daha üst seviylere çıkarmak olsa da, uluslararası kariyer gelişimine çok önem veriyoruz ve güçlü yönetici potansiyeline sahip çalışanlarımızı farklı ülkelere gönderebiliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme