BAT- BRITISH AMERICAN TOBACCO İŞ İLANLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

BAT- BRITISH AMERICAN TOBACCO İŞ İLANLARI

BAT- BRITISH AMERICAN TOBACCO İŞ İLANLARI:


BAT- BRITISH AMERICAN TOBACCO İŞ İLANLARI: Ekim 2002'de kurulan British American Tobacco Türkiye, genel merkezi Londra'da bulunan British American Tobacco p.l.c.'ye bağlı bir şirkettir. 100 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, 200'ün üzerinde markası bulunan British American Tobacco Grubu, dünyadaki bir milyar yetişkin sigara kullanıcısının sekizde birinin tercihidir.

British American Tobacco Grubu dünya genelinde faaliyet gösterdiği 200 pazarın 60'dan fazlasında lider konumda bulunuyor. 41 ülkedeki 44 fabrikasıyla üretim yapan Grup, toplamda 57 binin üzerinde kişiye iş imkanı sağlıyor. British American Tobacco p.l.c., 60 yılı aşkın süredir Türkiye'de yetişen şark tütününün en büyük alıcıları arasındadır.

British American Tobacco Türkiye ve Tekel Özelleştirmesi
BAT Türkiye olarak 2002 yılında İzmir Tire’deki fabrikada faaliyetlerine başladık. 2006 yılında Türkiye’den ihracata başlayarak ilerleyen dönemlerde artan ihracat potansiyelimizle sektörün ihracat lideri haline geldik. 2008 yılında Cumhuriyet tarihinin en büyük özelleştirmelerinden biri olan Tekel özelleştirme ihalesini kazandık. Tekel özelleştirmesiyle beraber uluslararası markaların yanı sıra yerli markalarla da pazardaki konumunu güçlendirdik. 2010’da Samsun’daki fabrikamızı üretim üssü haline getirip sadece bu fabrikada üretim gerçekleştirmeye başladık. Fabrikamız, BAT gruptaki 5’inci büyük fabrika olma özelliği taşıyor. BAT Türkiye olarak bu fabrikadan gerçekleştirdiğimiz ihracat ile son 3 yıldır tütün ve tütün mamülleri sektöründe ihracat lideri konumundayız.

BAT Türkiye olarak İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir, Adana, Antalya ile Bursa’da bölge müdürlüklerimiz bulunuyor. Türkiye’deki toplam yatırımımız 2 milyar dolara ulaşırken, doğrudan ve dolaylı olarak toplam 3.000 kişiye istihdam sağlıyoruz.

Vizyonumuz
Tüketicilere kaliteli uluslararası markalar sunmamız, devletle ve iş ortaklarımızla açık ve yapıcı bir ilişki içinde olmamız, içinde faaliyet gösterdiğimiz topluma karşı sorumlu tutumumuz, karşılıklı fayda prensibine dayalı bir ilişkiyi geleceğe taşımamızı sağlıyor. Bu prensibimiz çerçevesinde şirket olarak liderlik yolunda başarılarımızı tüm çalışanlarımızla paylaşarak azimle yürüyoruz.
100 yılı aşkın köklü geçmişiyle dünyada 2.büyük tütün şirketi konumunda olan BAT Grup, 200 ülkede faaliyet gösteriyor. 41 ülkede 44 fabrikası ile operasyonlarına devam eden BAT Grup 57.000’den fazla kişiye istihdam sağlıyor ve 200’ün üzerinde markayı yetişkin sigara tüketicilerine sunuyor.

Merkezi Londra’da bulunan BAT, Türkiye’deki ticari faaliyetlerine 2002 yılında İzmir Tire’deki fabrikasında başladı. 2006 yılında Türkiye’den ihracata başlayan BAT Türkiye ilerleyen dönemlerde artan ihracat potansiyeliyle sektörün ihracat lideri haline geldi. BAT Türkiye, 2008 yılında Cumhuriyet tarihinin en büyük özelleştirmelerinden biri olan Tekel Özelleştirmesinin ihalesini kazandı. Tekel özelleştirmesiyle beraber uluslararası markaların yanı sıra yerli markalarla da pazardaki konumunu güçlendirdi. 2010’da Samsun’daki fabrikasını üretim üssü haline getiren ve sadece bu fabrikada üretim gerçekleştiren BAT Türkiye, 2015 yılında BAT grupta en fazla üretim yapan fabrika olma özelliği taşıyor. BAT Türkiye bu fabrikadan gerçekleştirilen ihracat ile son 4 yıldır tütün ve tütün mamülleri sektöründe ihracat lideri konumunda bulunuyor.

Toplam yatırımı 2 milyar dolara ulaşan BAT Türkiye, kendi dağıtım ağının yanı sıra distribütörleri üzerinden de 28 bölgede satış yapıyor. Doğrudan ve dolaylı olarak toplam 3.000 kişiden oluşan BAT’da, her çalışan işinin lideridir. Bunu sağlayan ise BAT kültürünün 4 ana parçası olan Çeşitlilikten Gelen Güç, Açık Fikirlilik,  Sorumluluktan Gelen Özgürlük ve Girişimci Ruh özellikleridir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BAT Group which has a rooted history of more than 100 years and positioned as the 2. biggest tobacco company is operating in 200 countries. The company has 44 factories in 41 countries, employs over 57.000 people and offers more than 200 brands to adult tobacco consumers.

BAT, center is based in London, began operating in İzmir Tire factory in 2002. In 2006, BAT Turkey has been started exports from Turkey, then became the export leader of the industry with the increased export potential. In 2008, BAT Turkey won the Tekel privatization tender that one of the most important privatization in the Turkey Republic history. With the privatization of Tekel, BAT has strengthened its market position with domestic brands as well as international brands. By 2010 BAT Turkey has been positioned its production base only in Samsun and this factory holds the highest production realization among BAT Group in 2015. Besides, Samsun factory is the Turkey export leader in tobacco and tobacco products sector in the last 4 years.

BAT Turkey, with 2 billion dollars investment, is distributing its products through 28 regional units with both its own distribution network and 3th party distributors. With BAT payrolled and 3th party employees, we believe that all 3000 employees are the leader of their jobs. It can be happened only by BAT culture, consist of  4 main elements, Strength From Diversity, Open Minded, Freedom Through Responsibility and Enterprising Spirit.Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.bat-carrers.com


Çalışma Şekli
Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 17.00Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Yemekhane
Hayat SigortasıBAT-British American Tobacco İş İlanları

Açık pozisyon sayısı: 9         
                                  
Pozisyon         Şehir/Ülke       Firma Adı
Genel Başvuru-Engelli Personel        Adana, Ankara, ...      BAT-British American Tobacco
Ticari Pazarlama Temsilcisi - İstanbul           İstanbul(Avr.), ...        BAT-British American Tobacco
Satış Temsilcisi - İstanbul      İstanbul(Avr.), ...        BAT-British American Tobacco
Satış Temsilcisi           Adana, Afyon, ...       BAT-British American Tobacco
Production Engineer-Samsun Factory           Samsun           BAT-British American Tobacco
Supply Planning Manager      Samsun           BAT-British American Tobacco
Electronics Engineer  Samsun           BAT-British American Tobacco
Elektronik Teknisyeni            Samsun           BAT-British American Tobacco
Operations Senior HR Business Partner        Samsun           BAT-British American Tobacco


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme