AVIVASA POZİSYONU NE İŞ YAPAR - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

AVIVASA POZİSYONU NE İŞ YAPAR

AVIVASA POZİSYONU NE İŞ YAPAR:


AVIVASA POZİSYONU NE İŞ YAPAR: Finansal Danışmanlık mesleği, bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünlerini insanlar ile buluşturan, onların ihtiyaç duydukları anda yanlarında olan, destek veren ve insan hayatına değer katan bir uzmanlık alanıdır.

Finansal Danışmanlar, kendi müşteri portföylerini oluşturur, randevu alarak müşterilerini ziyaret eder, ihtiyaç analizi yaparak en doğru ürünü satar ve en iyi hizmeti sunarlar.

Şirketimizde Finansal Danışman Adayı olarak işe yeni başlayan çalışanlarımız, Bireysel Emeklilik Aracıları Yönetmeliği gereğince Emeklilik Gözetim Merkezi tarafından uygulanan lisans sınavından başarılı olduktan sonra işbaşı yapabilmektedir.

Satış Eğitim Birimimiz hem lisans sınavına yönelik teknik eğitimler hem de satış ve uygulama eğitimleri ile Finansal Danışman Adayı çalışanlarımızı başarının ilk adımlarına hazırlıyor.

Türkiye'nin 18 ilinde bulunan Direkt Satış ofislerimizde Finansal Danışman adaylarımıza istihdam imkanı sağlıyoruz.

AvivaSA İnsan Kaynakları olarak şeffaf ve adil performans yönetimi sistemimiz ile tüm Finansal Danışmanlarımızın başarılı olmaları için kendi potansiyellerini fark etmelerini sağlıyor, gelişimlerini ve sektörde fark yaratmalarını destekliyoruz.

Farklı olan, değer katan tüm Finansal Danışmanlarımızı AvivaSA'nın ayrıcalıklar dünyasına davet ediyoruz. Sektörün en öncü ödül sistemine sahip olarak, başarılı Finansal Danışmanları kıtalar arası seyahatler ile ödüllendiriyor, hatta 3 yıl boyunca şirketin en başarılı performansını sergileyen çalışanımızı dünya turuna, bu ayrıcalığı 5 yıl üst üste sürdüren çalışanımıza ise uzay turu vaatediyoruz.

AvivaSA olarak 2007 yılından beri sektörde fark yaratan ödül sistemleri ile tüm Türkiye'deki başarılı Finansal Danışmanlarımızı ödüllendirmeye devam ediyoruz. Stratejilerimiz doğrultusunda belirlenen hedefleri başarıyla gerçekleştirilen çalışanlarımız her yıl tüm masraflarının AvivaSA tarafından karşılandığı "Winners Club" üyesi olmanın ayrıcalığını yaşıyor. Altın, gümüş ve bronz olmak üzere 3 farklı kategoride ödüllendirilen 660 kulüp üyemiz, 2007'den bu yana dünyanın 21 farklı ülkesine seyahat ettiler.

Bu iddialı rekabette işe yeni başlayan çalışanlarımızın da yer alıp, fark yaratabilmeleri içinse Finansal Danışman Adayı Kulübü adı altında farklı bir kulüp oluşturduk. Böylece deneyimi her ne olursa olsun başarılı çalışanlarımızı performanslarına göre ödül sistemine dahil edebiliyoruz.

Ödül sistemimizin önemli bir diğer organizasyonu ise "Yıldızlar Zirvesi". Verilen hedefler doğrultusunda gerçekleştirilen altı aylık performansı ödüllendirdiğimiz Yıldızlar Zirvesi'nde, yıldız satış personelimizin başarılarını farklı organizasyonlar ve ödül törenleri ile takdir ediyoruz. Şirketimizin üst düzel yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirilen ödül töreninde yıldızlarımız plaketlerini alıyor ve hep birlikte eğlenceli bir organizasyon veya kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak bir eğitim ile zirveyi sonlandırıyorlar.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme