ASELSAN İŞ İLANLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

ASELSAN İŞ İLANLARI

ASELSAN İŞ İLANLARI:


ASELSAN İŞ İLANLARI: ASELSAN ailesinin bir parçası olabilmek için ilk adım olan iş başvuru formunu doldurmak üzeresiniz. Sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer hedefleriniz ile örtüşen en uygun iş fırsatları için başvurunuzdaki bilgilerin doğru, açık, anlaşılır ve güncel olması önemlidir.
ASELSAN'da öğrenciler (Stajyerlik ve Aday Mühendislik), yeni mezunlar ve deneyimli adaylar için iş fırsatları bulunmaktadır. Başvurunuzu yapmadan önce ASELSAN bünyesindeki çalışma alanları hakkında bilgi sahibi olmak üzere "Çalışma Alanlarımız" bölümüne göz atmanızı öneririz.
ASELSAN'a başvuru yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç konu aşağıda paylaşılmıştır.
ASELSAN İş Başvuru Formu'nu doldurmak için önce bir kullanıcı kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için Kayıt Uygulama Ekranı'ndan "Yeni Kayıt", "Kayıt Güncelle",  "Şifremi Unuttum" ve "Şifre Değiştirme" işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Kayıt işlemleri için aktif bir e-posta adresine ve T.C. Kimlik numarası bilginize ihtiyaç duyacaksınız. T.C. vatandaşı olmayan ve dolayısıyla T.C. kimlik numarası bilgisine sahip olmayan adaylarımız e-posta adresleriyle kayıt işlemlerini yapabilmektedirler.
Kaydınızı oluşturup doğru şifre ve doğrulama kodunu girdiğiniz zaman iş başvuru sistemi ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekrandan mezuniyet durumunuza göre başvuru tercihinizi işaretleyerek ilgili soruları cevapladıktan sonra ASELSAN yönergelerine uygun bir aday iseniz iş başvurunuzu yapmaya başlayabilirsiniz. Formu doldururken "Başvuruyu Kaydet" tuşuna bastığınızda bilgileriniz doldurduğunuz kadarıyla kaydedilir ancak ASELSAN'a gönderilmez; başvurunuzu tamamladığınızda "Başvuruyu ASELSAN'a Gönder" tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra başvurunuz değerlendirilebilmek için başvuru havuzumuza ulaşacaktır.
Geleceğe yön veren, yaratıcı, etik değerlere bağlı, bağımsız düşünme becerileri gelişmiş, takım oyuncusu niteliklerine sahip, hızla değişen teknolojiyi takip ederek kendisi de bu değişimin öncüsü olabilecek, sürekli gelişme ve öğrenme çabası içerisindeki adayları ASELSAN'a kazandırma amacıyla hareket ediyoruz. Siz de ASELSAN'lı olmak istiyorsanız başvuru formu için tıkla​yınız.
Üniversite öğrencilerine geleceklerini şekillendirebilmeleri için yön gösteriyoruz. Kariyer Fuarlarına katılarak o​nlarla bir araya geliyor, ASELSAN'daki iş olanakları ve mezuniyet sonrası iş arama süreçleri sırasında dikkat etmeleri gereken noktalar hakkında bilgi veriyoruz. Üniversitelerde çeşitli öğrenci grupları ile irtibat kuruyor, düzenledikleri panel ve organizasyonlara katılarak destek oluyoruz.
Staj ve Aday Mühendislik ASELSAN ailesinin parçası olma konusunda öğrencilere en iyi fikri veren uygulamalarımızdır. Her yıl yaklaşık 700 üniversite öğrencisi derslerde öğrenilen teorik bilgilerin uygulamalarını yerinde görme ve profesyonellerin bu bilgileri hayata geçirmesine tanık olma şansını ASELSAN'da staj yaparak bulmaktadır. Lisans öğrencileri  Başvuru koşulları ve staj başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.  Önlisans öğrencileri  Başvuru koşulları ve staj başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.
Aday Mühendislik sürecinde ise akademik başarısı yüksek, Mühendislik son sınıf öğrencilerinin ASELSAN'da yarı zamanlı çalışarak iş yaşamı, mühendislik alanları ve gerçek zamanlı büyük projelerin ​nasıl yürüdüğünü görme fırsatını yakaladıkları bir uygulamadır. Başvuru koşulları ve formuna ulaşmak için tıklayınız.
Mesleki Eğitim Kanunu çerçevesinde her yıl Meslek Liseleri'nin 12. sınıf öğrencilerine mesleki ve teknik beceri eğitimi olanağı sunulmaktadır. Mesleki eğitim başvuru koşulları ve formuna ulaşmak için tıklayınız​.​
ASELSAN Personel Alımı İçin Genel Başvuru Duyurusu Yayımladı
ASELSAN personel alımı için Genel Başvuru niteliğinde başvuruları almaya devam ediyor. ASELSAN personel alımı başvuru detayları ve işe alım süreci hakkında ayrıntılı bilgi haberimizin devamında.
Aselsan ihtiyaç olan ve ileride ihtiyaç doğacak boş pozisyonlar için Genel Başvuru niteliğinde ilan yayımladı.

Aselsan A.Ş TSK Güçlendirme Vakfı tarafından kurulmuş bir şirkettir. Ülkemizin önde gelen teknoloji üretici kuruluşlarından olan ASELSAN için başvurular resmi internet adresi üzerinden gerçekleştiriliyor.

Aselsan iş başvuruları için Aselsan resmi internet sitesi üzerinden bir kullanıcı kaydı oluşturma işlemi ile başlıyor. Söz konusu üyeliğinizi oluşturduktan sonra mail adresinize gelen onay kodu sayesinde üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz. Sonrasında Aselsan adresi üzerinden T.C Kimlik numaranız ve şifreniz yardımıyla başvuru formunu doldurarak sayfaya erişebilirsiniz.

Başvuru Havuzu Oluşturuluyor

İlgili sayfadaki yönergeleri takip edip başvuru formunu doldurduktan sonra "başvurumu kaydet" butonuna tıklamanız başvuru formunuzu ve personel alımı sırasında gerekli bilgileri ASELSAN'a göndermenizi sağlayacaktır. Söz konusu işlemlerin ardından başvurular ASELSAN'ın başvuru havuzunda birikir ve ihtiyaç halinde başvuru yapan adaylara ASELSAN tarafından ulaşılır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme