ARÇELİK İŞ İLANLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

10 Ocak 2017 Salı

ARÇELİK İŞ İLANLARI

ARÇELİK İŞ İLANLARI:


ARÇELİK İŞ İLANLARI:

Arçelik’ te ünvandan ve fonksiyondan bağımsız, işin içeriğine dayalı bir iş değerlendirme sistemi uygulanmaktadır. İş büyüklükleri kademeler bazında sıralanarak ücret politikaları belirlenmektedir.

Ücret Sistemiyle amacımız; çalışanların toplam gelirlerini güncel ücret piyasasına göre belirlenmiş rekabetçi ve adil kurumsal politikalara göre belirlemektir.
Arçelik 2017 yılında binin üzerinden personel eleman alımı yapacak. Başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile açık iş ilanlarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.
Arçelik, 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kurulan, Türkiye merkezli bir beyaz eşya ve teknoloji şirketidir. Toplam patent başvurusu 300’lü rakamlara ulaşan Arçelik A.Ş., Türkiye’de 1996 yılından bu yana yapılan tüm patent başvurularının %10’una sahiptir. Ayrıca, Avrupa çapında dayanıklı tüketim sektöründe en çok patente sahip ilk dört şirket arasında yer almaktadır. Arçelik 2017 yılı büyüme hedefleri doğrultusunda yeni açacağı şubelerine ve mevcut açık iş ilanları bulunan şubelerine personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Arçelik personel alımı, eleman alımı başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihlerine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Arçelik Personel Alımı 2017

Arçelik  büyüme hedefleri doğrultusunda yeni açacağı şubelerine personel alımı ve eleman alımı gerçekleştirecek. Bu işçi alımlarını Türkiye geneli yapacak. Bazı kuruluşlar personel alımı için kariyer.net, yenibiris.com gibi kariyer portallarını kullanırken, bazıları da kendi web adresleri üzerinden iş ilanlarını yayınlamakta ve kendisine en uygun çalışanı bu yolla seçmektedir. Arçelik ise hem kendi internet sitesini hemde kariyer.net gibi portalları kullanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu sayesine gerçekleştireceğiniz iş başvuruları şirketin insan kaynakları departmanına iletilir ve pozisyon için gerekli şartları sağlayıp sağlamadığınız ya da uygun olup olmadığınız detaylı bir taramayla anlaşılır. Daha sonra sözlü mülakata çağırılırsınız ve son bir görüşme ile iş için yeterli olup olmadığınız kararlaştırılır. Şayet bu aşamayı da geçerseniz bir Arçelik çalışanı olmaya hak kazanırsınız.
Arçelik Eleman Alımı 2017

Arçelik 2017 yılında 1000’in üzerinden mühendis, teknisyen ve tekniker alımı yapacak. Arçelik aynı zamanda engelli personel alımı da gerçekleştiren kurumlardan bir tanesi. Bu ilanlar için güncel olarak şirketin iş ilanlarını takip etmeniz gerekmektedir. Bunun için aşağıda bulunan sosyal ağlardan www.devlette.com adresini takip etmeniz, bu haberleri önce sizin öğrenmeniz açısından yeterli olacaktır. Arçelik iş ilanları için başvuru şartları aşağıda yer almaktadır.

Teknisyen Alımı Başvuru Şartları

MYO Makine, Motor, Mekatronik, Otomasyon vb. bölümlerinden mezun veya ilgili teknik konularda sertifikası olan,
Mekanik, hidrolik, pnömatik ekipman ve sistem bilgisi olan,
Teknik resim okuyabilen,
Hidrolik ve pnömatik devre şeması okuyup takibini yapabilen,
Hidrolik, pnömatik ve mekanik sistemlerde arıza önleyici bakım tecrübesi olan,
Arıza tespit ve giderme tecrübesi olan,
Tercihen Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen,
Tercihen İngilizce veya Almanca bilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Vardiyalı çalışabilecek olan,
Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi kalmamış olan.
Tekniker Alımı Başvuru Şartları

Lisans, Meslek Yüksek Okulu, Teknik Eğitim Fakültesi mezunu,
En az 3 yıl iş tecrübesi bulunan,
Plastik enjeksiyon, sac işleme teknolojileri ve metal kalıpları konusunda bilgi sahibi olan,
CAD programlarını kullanabilen,
Elektronik ürünlere ilgili, araştırmacı, analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, öğrenmeye istekli olan,
Takım çalışmasına yatkın olan.
Arçelik Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu
Arçelik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Arçelik personel alımı yapıyor. Arçelik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Arçelik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Arçelik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’nin en büyük teknoloji markalarından biri olan Arçelik her geçen gün adını daha fazla insana duyurmaktadır. Ülkemizin bir çok şehrinde yeni elemanlar ve personeller arayan Arçelik personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilir ve firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;
Arçelik İnsan Kaynakları

Ücretlendirme

Arçelik’ te ünvandan ve fonksiyondan bağımsız, işin içeriğine dayalı bir iş değerlendirme sistemi uygulanmaktadır. İş büyüklükleri kademeler bazında sıralanarak ücret politikaları belirlenmektedir.

Ücret Sistemiyle amacımız; çalışanların toplam gelirlerini güncel ücret piyasasına göre belirlenmiş rekabetçi ve adil kurumsal politikalara göre belirlemektir.

Bunun yanı sıra performansı ayrıştırıp ödüllendirerek çalışanı motive edecek bir ücret sistemi kullanılmaktadır. Bireysel ücretler; bireysel performans sonuçları, ücret araştırmaları, ekonomik göstergeler, şirketin ödeyebilme gücü ve şirket içi denge doğrultusunda,  yılda bir kez  değerlendirilip gözden geçirilmektedir. Arçelik A.Ş. her yıl çeşitli ücret araştırmalarına katılarak ücret ve yan fayda stratejisini gözden geçirir.

Mavi yakalı çalışanlarımızın ücretlendirilmesi Mess kademeleri bazında toplu iş sözleşmesi kapsamında belirlenmektedir.

Çalışanlarımıza;

Ücret (Yılda 12 maaş + 4 ikramiye olmak üzere 16 maaş).
Prim (belirli kademe ve pozisyonlarda) sunulmaktadır.

Arçelik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Arçelik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Arçelik insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Arçelik bünyesindeki çalışan personel eksikliğini tamamlamak için Türkiye genelinde en az lise mezunu personel alımı gerçekleştirecek. İşte detaylar.
Arçelik 2016 yılında olduğu gibi şimdide yani 2017 yılı itibari ile alımlarıda devam etmektedir. Böylesine köklü ve gelişmiş bir firmada yerinizi almak istemezmisiniz? Öyleyse size müjdeli haber! Arçelik bir çok pozisyonda ve Türkiye genelinde personel alımı yapacak. Buradaki işalnında genel başvuru ilanı yayaımlamış olup yapacağınız başvurular doğrultusunda oluşacak herhangi bir boş pozisyonda size bilgi verilecek olup işe alınacaksınız. Arçelik'ten biraz bahsedecek olursak;

1955 yılında kurulan Arçelik günümüze hızla büyüyerek gelmiş olup büyümeye devam etmektedir. Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Arçelik A.Ş. yaklaşık 27.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin ve Güney Afrika’da 15 üretim tesisi*, dünyanın dört bir yanındaki  satış ve pazarlama organizasyonu ve kendisine ait 10 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy ve Altus) 135’ten fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır .

Başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki bilgileri inceleyebilirler. Alımlar en az lise mezunu olacaktır. Ayrıca alınacak adaylar tam zamanlı olarak göreve başlayacaktır. Genel başvuru ilanına başvuru yaparken dikkat etmeniz gereken ise, başvuru sırasında kendinizi çok iyi şekilde tanıtmanızdır. Yani yapacağınız işler olsun, taşıdığınız özellikler olsun ve bunlar bigi bilgileri bırakmanız dahilinde işe alınma şansınız artacaktır. Bu bilgiler ve sizin başvurularınız Arçelik tarafından başvuru havuzuna toplanacak ve oluşacak herhangi bir boş pozisyonda başvuru havuzu incelenerek boş pozisyona en uygun olan adaylar ile iletişime geçilecektir.

Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)


Bu ilana başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıyı kullanarak açılacak ekrandan daha detaylı bilgi alablir ve başvuru yapabilirsiniz. Başvurular online olarak gerçekleşecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme