ARAS KARGO İŞ İLANLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

ARAS KARGO İŞ İLANLARI

ARAS KARGO İŞ İLANLARI:


ARAS KARGO İŞ İLANLARI: Yeni Araslar’ın aramıza katılımıyla her geçen gün güçlenerek büyüyoruz.

Araslar olarak sizleri de aramızda görmek gücümüze güç katacağına inanıyoruz.

Açık pozisyonlarımızla ilgili kariyer.net, yenibiriş.com ve eleman.net kariyer portalları üzerinden yayınladığımız ilanlara ulaşabilir, sizin için uygun olan pozisyonlara başvurabilirsiniz.

İşe alım sürecimiz ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.
Türkiye'nin yenilikçi ve öncü kargo şirketi Aras Kargo 1979 yılında Aras Dağıtım ve Pazarlama olarak kurulmuş olup, bugün 19 Bölge Müdürlüğü, 28 Transfer Merkezi, 846 şube , 3320 araçlık filosu ve 12 bin çalışanıyla her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir.

Türkiye'nin marka patentine sahip, TSE belgeli ilk kargo kuruluşu olan  Aras Kargo,  kalite yönetimi sistemine odaklanarak, 2004 yılında ISO 9001:2000 belgesi almaya hak kazandı. Şirket, 2007 Yılında tüm paydaş ilişkilerinde kaliteyi yükseltmek, verimliliği arttırmak, rekabet gücünü korumak ve toplam kalite felsefesini bir kurum kültürü haline dönüştürmek amacıyla “EFQM (EUROPEAN FOUNDATION FOR QUALITY MANAGEMENT) Mükemmellik Modeli”ni kurumsal iş yapma biçimi olarak benimsemiştir. Verimlilik odağında benimsediği çevreci ve sürdürülebilir politikalarıyla Türk Standartları Enstitüsü’nün  Çevre Yönetim Sistemi ile İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini  almaya hak kazanan ilk Türk kargo şirketi olan Aras Kargo Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgesini  de aldı.

Hizmet kalitesi ve sektör ortalamasının üstünde büyümesiyle yerli ve yabancı yatırımcıların ilgisini çeken Aras Kargo’nun, 2011 yılında % 20 hissesini  İş Girişim satın almış, 2013 yılında ise Austrian Post, İş Yatırım’ın elinde bulunan % 20 hissenin yanı sıra Aras Kargo’dan % 5 oranında hisseyi satın alarak şirkete yüzde 25 oranında ortak olmuştur.

Türkiye’de Kadınların Güçlenmesi Prensiplerini imzalayan ilk kargo şirketi olan ve Birleşmiş Milletler’de örnek gösterilen Aras Kargo, bu prensipler ışığında atacakları adımları da Birleşmiş Milletler’de kadınların güçlenmesi ve istihdamı için söz vererek duyurdu.

Dünyanın en büyük danışmanlık şirketlerinden Frost & Sullivan’ın  dünyada kargo sektöründe “Büyümede Mükemmellik Liderliği” (Growth Excellence Leadership Award) ödülüne layık gördüğü Aras Kargo,  Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinde 1.500'ü aşkın yerleşim birimine hizmet götürüyor. Ayrıca 1600'e yakın yerleşim merkezinde faaliyet gösteren mobil servislerle, hizmet sınırlarını her geçen gün daha da genişleterek yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.
Faaliyet gösterdiği sektörler: Taşımacılık,Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat,Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.araskargo.com.tr


Çalışma Şekli
Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Kaza SigortasıAras Kargo İş İlanları

Açık pozisyon sayısı: 4         
                                  
Pozisyon         Şehir/Ülke       Firma Adı
Temsilci          İstanbul(Avr.) Aras Kargo
İnsan Kaynakları Sorumlusu  Diyarbakır       Aras Kargo
İnsan Kaynakları Sorumlusu  İstanbul(Asya)            Aras Kargo
Şube Yöneticisi          Bursa   Aras Kargo

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme