ANADOLU EFES POZİSYONU NE İŞ YAPAR - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

10 Ocak 2017 Salı

ANADOLU EFES POZİSYONU NE İŞ YAPAR

ANADOLU EFES POZİSYONU NE İŞ YAPAR:


ANADOLU EFES POZİSYONU NE İŞ YAPAR:
İnsan; her işimizin, kararımızın ve davranışımızın odağında. Bu nedenle çalışanlarımızı ve toplumu her zaman ön planda tutuyoruz. Değerlerimizin olduğu gibi, insan kaynakları politikamızın temelini de insan oluşturur.

İnsan kaynakları misyonumuz; şirketimizin vizyon, misyon ve stratejileri doğrultusunda insan kaynakları stratejileri geliştirmek, çalışan verimliliğini artırarak nitelikli, motive, bağlılığı yüksek iş gücü oluşturarak şirketimizin büyümesine katkıda bulunmak ve tüm operasyonlarımızda insan kaynakları sistemlerinin uygulanmasını koordine etmektir.
İnsan kaynakları stratejimiz ise, şirket hedeflerine odaklı, takım halinde bilgi ile çalışan, sürekli gelişen, mutlu, motivasyonu ve bağlılığı yüksek, eğitimli bir insan gücü oluşturmaktır. Şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkelerini yönetim biçimimize yansıtır, bunları vazgeçilmezlerimiz olarak görürüz.
Markalarımızla ve geçmişimizle gurur duyarız. Karşımıza çıkan zorluklara olumlu bakış açısıyla ve “başarabiliriz” diyerek yaklaşırız. Doğruluğa, şeffaflığa ve profesyonelliğe değer veririz. İleri görüşlülük, yenilikçilik ve sürekli gelişim kültürünü teşvik ederiz. Yetki ve sorumluluk sahibiyiz. Başarmak için birlikte çalışırız. İçinde bulunduğumuz topluma ve çevremize olumlu katkıda bulunuruz.
Çalışanlarımızı yarınlara hazırlamak amacı ile her aşamada ve her düzeyde, eğitime önem verir insana yatırım yapmaktan kaçınmayız.
Geleceğinizi Beraber Şekillendiriyoruz
Çalışan kıdem ortalamasının 11 yıl, çalışan memnuniyet oranının %70’lerde seyrettiği bir şirket olarak, insan kaynakları uygulamaları anlamında kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve şirketimize yeni katılacak yeteneklerin beklentilerini karşılamak amacıyla düzenli olarak Çalışan Bağlılık Anketi yaparak sonuçlarını hayata geçiriyoruz. Bu şekilde çalışanların beklentilerine hızlı ve etkili bir şekilde cevap verebiliyoruz. Ayrıca bu anket sayesinde çalışanlar yönetim sürecinin de bir parçası haline geliyorlar.
Sektörünün lideri şirketimizi geleceğe taşıyacak tüm çalışanlarımızın dünyaya farklı gözlüklerle bakabilen, görülmeyeni gören, düşünülmeyeni düşünen bir vizyonda olması beklenir. Çalışanlarımızın her birini geleceğin potansiyel yöneticileri olarak görerek, eğitimlerini bu çerçevede şekillendiriyoruz.

Bizim için potansiyel birer üst seviye yönetici olan tüm orta seviye yöneticilerimizi üst yönetim kadrolarına hazırlamak adına, yönetsel yetkinliklerini keşfedecekleri Gelişim Merkezi projesini geliştirdik. Gelişim Merkezi ile çalışanlarımıza ayna tutuyor, bu şekilde onlarla beraber sektör lideri bir şirket olarak hem yön verici, hem de yenilikçi bir yol çiziyoruz.

Yeni neslin talep, ihtiyaç ve beklentilerini özgürce ortaya koymalarını sağlayan Destek ve İletişim Geliştirme Projesi ile şirketimizdeki müdürler, astları tarafından yönetsel anlamda değerlendiriliyor. Şirketi geleceğe taşıyacak çalışanların ast-üst ilişkisini zedelemeden birbirleriyle düşüncelerini paylaşmalarına ortam sağlayan, Türkiye genelinde çok az şirkette uygulanan bu süreçte yönetim ekibi, değerlendirmeler sonrasında birebir koçluk alıp farklı profilleri yönetmenin inceliklerini öğreniyorlar. 

Türkiye’de yine sayılı şirkette uygulanan ve üst yönetimin şirketin genç beyinleriyle biraraya gelerek fikir değiş tokuşu yaptıkları bir tersine mentorlük programı olan Sen Olsam programımız ile bilineni ters yüz ediyoruz. Alışılagelmişin tam tersine bu kez Anadolu Efesli üç genç, bir lidere akıl hocalığı yapıyor.

Yetenek uygulamalarımızdan Özel Harman’da ise yöneticilerimizin yıllara dayalı birikim ve tecrübelerini kurumdaki gençler ile paylaşmasına dayalı bir mentorlük sistemini hayata geçiriyoruz. Bu uygulamanın amacı şirketin geleceğinin emanet edileceği çalışanların performansını yükseltmek, liderlik becerilerini geliştirmek ve kişisel gelişim sürecini hızlandırmak.

Odağında kişiye özel yönetim yaklaşım ve yatırımının yer aldığı bu çalışmalar, Anadolu Efes’i geleceğe ve yeni nesil çalışanlara hazırlamada önemli yer tutuyor.
Anadolu Efes Akademi, Çalışanlarımızın Daima Yanında
Artık günümüzde bilgiye ulaşmak çok kolay. Teknolojinin bize sağladığı imkânlarla çalışanlarımızın bireysel gelişimini de destekliyoruz. Bu bilinçle klasik sınıf eğitimlerinin yanı sıra, e-öğrenme modelleriyle çalışanlarımızın her zaman her yerden kolayca ulaşabilecekleri eğitimler sunuyoruz.

Elektronik eğitim platformumuz Anadolu Efes Akademi üzerinden çalışanlarımıza, mesleki eğitimler haricinde hobilerine göre eğitimler de sunarak hayatlarının her alanında yanlarında oluyoruz. Çalışanlar Akademi’ye istedikleri her yerden ve her cihazdan 24 saat kolayca erişim sağlayıp, katalog üzerinden seçtikleri eğitimi alabiliyorlar.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme