ALCATEL LUCENT İŞ İLANLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

ALCATEL LUCENT İŞ İLANLARI

ALCATEL LUCENT İŞ İLANLARI:

ALCATEL LUCENT İŞ İLANLARI: Alcatel Lucent Türkiye olarak işe alım amacımız mevcut açık pozisyonlar için şirket kültürü ve değerlerimizle uyumlu, hızla değişen pazar koşulları ve artan rekabet ortamında sahip oldukları teknik beceriler ve kişisel yetkinliklerle başarı olabilecek en uygun adayları bulmak ve bu pozisyonlara bu adayları yerleştirmektir.
Firmamıza başvurmak isteyen adaylar mevcut açık pozisyonlara web sitemizdeki iş olanakları bölümünden ya da external link üzerindeki aktif ilanlarımız üzerinden başvuruda bulunabilirler. Bazı üst yönetim ve özel uzmanlık gerektiren pozisyonlar için danışman firmaları ile beraber çalışılmaktadır.

Açık pozisyonlara yapılan başvurular İşe Alım ve Gelişim Bölümü tarafından incelenip bölüm yetkilileri ile paylaşılır. Uygun bulunan adaylar görüşmeye çağırılır. Teknik bölüm için görüşülen adayların ilk görüşmeleri teknik bölüm tarafından ikinci görüşmeleri ise İşe Alım ve Gelişim Bölümü tarafından yapılır. Diğer bölümler için ise süreç İşe Alım ve Gelişim Bölümü ve bölüm yetkililerinin beraber katılacakları görüşmelerle yürütülür.

İşe alım görüşmelerinde pozisyona bağlı olarak sorulan teknik soruların yanında adaylar şirketimizin beş temel değeri olan “ Önce Müşteri”, “Takım Çalışması”, “Sorumluluk Bilinci”, “Yenilikçilik/Yaratıcılık” ve “Saygı” konularında da değerlendirilirler. Bölüm ve İnsan Kaynakları görüşmelerini olumlu tamamlayan adaylara, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından iş teklifinde bulunulur.

Görüşmeler sonucunda değerlendirilemeyen adaylara geri dönüş yapılır ve özgeçmişleri başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere saklanır.

Kariyerinize uluslararası ve dinamik bir ortamda yeni teknolojileri tanıyarak ve geliştirerek başlamak veya devam etmek ister misiniz?

Alcatel Lucent Türkiye olarak sizlere bu olanakları sunuyor ve bu kariyer yolculuğunuzda sizi sürekli destekleyip geliştirerek birlikte başarılı işlere imza atmak istiyoruz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme