AKSA AKRILIK POZİSYONU NE İŞ YAPAR - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

10 Ocak 2017 Salı

AKSA AKRILIK POZİSYONU NE İŞ YAPAR

AKSA AKRILIK POZİSYONU NE İŞ YAPAR:


AKSA AKRILIK POZİSYONU NE İŞ YAPAR: 1968 yılından beri Akrilik Elyaf sektöründe olan AKSA, sadece "üretici" olarak değil "teknoloji geliştirici" olarak da bu alandaki markasını tüm dünyaya kanıtlamış ve kurulduğu günden beri 60 kat büyüyerek bugün dünya akrilik elyaf pazarının %16'sını elinde tutma başarısını göstermiştir.

Bugün AKSA, sadece Akrilik Elyaf alanında değil, Karbon Elyaf alanında da Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Bir fikir ile başlayan Karbon Elyaf Yolculuğu ayrı bir iş alanı olarak; hem teknoloji hem de ürün üreterek kendi yoluna devam etmektedir.

Enerji Birimimiz, artan enerji ihtiyacımızı tam zamanında ve kesintisiz sağlamak amacı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Başarımızın altında yatan en önemli kaynağımız ise İNSAN’ımız ve ÖĞRENEN & ÜRETEN Organizasyon Kültürümüzdür.

AKSA'nın gelecekteki başarılarına katkı vermek, hayallerine ve vizyonuna ortak olmak isteyen yeteneklere her zaman ihtiyacımız vardır.
Temel Değerlerimiz :

SEÇ Bilinci

Etik Değerlere Uyum

İş Birliğine Açıklık

Müşteri OdaklılıkTemel Özelliklerimiz:

Katılımcı yönetim

Ortak hedeflere kilitlenme

Sürekli öğrenme

Tecrübe ve bilgi birikimi

İstekli, bağlı, sonuç üreten çalışanlar
Liderlerimiz öncülük ediyor, bizler “Yaşayarak Öğreniyor”, “Yaşayarak Gelişiyor” ve “AKSA’yı geliştiriyoruz”....

Lider Gelişim Programı : AKKÖK genelinde yapılan Lider Gelişim Programları ile kişisel gelişimimizi şirket stratejilerimiz doğrultusunda yönlendiriyoruz. Bu bağlamda yöneticilerimize Takım Olma/Geliştirme, Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri, Y Kuşağına Liderlik, Stres ve Zaman Yönetimi, Koçluk Bazlı Liderlik, Etkili Sunum Teknikleri, Etkin Performans Yönetimi, Gelişim Planlama, Duygusal Zeka ve Etkili İletişim, Akıllı Takım Çalışması, Pazar Odaklılık eğitimlerini planlıyoruz.

AKSA Eğitim ve Öğrenme Politikamız: AKSA stratejileri doğrultusunda çalışacak özgüvenli ve katılımcı insan gücünün, gelişen yeni teknolojilere uyumunu sağlamak, bilgi ve becerilerini geliştirmektir. Kişi başı yıllık ortalama 60 saatlik bir program ile bu politikamızı her yıl gerçekleştirme gayreti içindeyiz. İSG’nin büyük önem taşıdığı şirketimizde kişibaşı 16 saatlik İSG Eğitimleri’ni özveriyle tamamlayıp, Seveso Büyük Kazaları önleme Politikası kapsamında çalışmalar yürütüyoruz.

360 Derece Değerlendirmeler: 360 derece değerlendirmeler yapıp kişisel gelişimlerimizi planlıyor ve uyguluyoruz. Bu "Liderlik" yolculuğumuzun ilk adımıdır.

Performans Yönetim Sistemi : Hem yetkinliklerinizin hem de iş hedeflerinizin yönetildiği Performans Yönetim Sistemi ile başarılarınız takdir edilir, hedefe ulaşmanızın önündeki engeller kaldırılır, kişisel gelişim alanlarınız ve güçlü alanlarınız ile ilgili geribildirimler alır; Kişisel Gelişim Programları hazırlarsınız...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme