ACIBADEM İŞE GİRİŞ ŞARTLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

10 Ocak 2017 Salı

ACIBADEM İŞE GİRİŞ ŞARTLARI

ACIBADEM İŞE GİRİŞ ŞARTLARI:


ACIBADEM İŞE GİRİŞ ŞARTLARI: Acıbadem Sağlık Grubu ''Halkalı Atakent'' hastanemizde “Hasta Hizmetleri” ekibimizde;
• Hastalarımızın karşılanması, yönlendirilmesi ve faturalandırılması,
• Hasta, hasta yakını ve doktor arasındaki iletişimin sağlanması süreçlerinde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Genel Nitelikler
1991 yılından günümüze, yaygın biçimde koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti veren, Türkiye’nin halka açık ilk sağlık kuruluşu olan Acıbadem Sağlık Grubu hastaneler ve tıp merkezlerinin yanı sıra sağlıkta dünyaya örnek olabilecek entegre özel sağlık sistemi modeli sunmakta, bünyesinde 12.000’i aşkın çalışan ve 17 genel amaçlı hastane, 12 tıp merkezi ve destek hizmet kuruluşları bulundurmaktadır.
İş Tanımı

Acıbadem Sağlık Grubu'nun bünyesindeki merkez lojistik ve hastanelerin ana,ameliyathane ve tali depolarında sürekli ve etkin lojistik desteği sağlamak üzere,kuruma alınan her türlü medikal ve non-medikal ürünlerin kontrolü ile kullanım ve tüketime mahsus malzemelerin depoya giriş,çıkış işlemlerini ve stok kontrollerinin ERP sistemi üzerinden yapılmasını sağlamak.

Aranan Nitelikler

1991 yılından günümüze, yaygın biçimde koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti veren,hastaneler ve tıp merkezlerinin yanı sıra sağlıkta dünyaya örnek olabilecek entegre bir özel sağlık sistemi modeli sunmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde 12.000’i aşkın çalışan ve 17 genel amaçlı hastane, 12 tıp merkezi ve destek hizmet kuruluşları bulundurmaktadır.


Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere 'Lojistik Uzman/Uzman Yardımcısı' aramaktayız.

En az lise, tercihen üniversite mezunu,
Lojistik ve Malzeme Yönetimi konusunda deneyimli,
Depo süreçlerinde deneyimli,
Windows Office uygulamalarına hakim,
Analitik düşünebilen, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Bir yılda yerleştirilen ortalama kişi sayısı, Acıbadem Sağlık Gurubu olarak İstanbul’da ve İstanbul dışında yeni hastanelerimizin açılmasıyla, kadrolarımız son yıllarda büyük bir İvmeyle arttı. 2009 yılında personel sayımız , grbumuza katılan 3 yeni hasteneyle ( Acıbadem Maslak Hastanesi, Acıbadem Kayseri Hastenesi, Acıbadem Adana Hastenesi ) yüzde 25 büyüdü ve 8000’e yakın bir personel sayısına ulaştı.

Acı Badem Hastanesi iş başvurusu
Bir yıl içinde pozisyonlara göre alınacak kişi sayısı önümüzdeki aylarda hizmete girecek olan Acıbadem Fulya Hastanesi ve Acıbadem Eskişehir Hastanesi’nin alımlarına da dahil edersek, 2010 yılı içinde yaklaşık 2 Hastanenin daha hizmete girmesiyle 1500 personel istihdam etmiş olacağız. Acı Badem Hastanesi olarak mevcut ve yeni açılacak hastanelerimize yapacağımız alınımların büyük bölümü hemşire ve sağlık memuru başta olmak üzere sağlık personeli, takip eden pozisyonlar hasta hizmetleri ve diğer idari fonksiyon yürüten pozisyonlar olacak.

Acı Badem eleman ve yöneticilerde aranan özellikler, Acıbadem Sağlık Grubu’nun bir ferdi olacak adaylarımızda aradığımız en büyük özellikler; mesleklerine olan bağımlıklık/sevgi, kurumsal yapıya uyum, çalışkan olma, kalite bilinci,yaratıcılık ve yenilikçiliktir. Yönetici seçimlerinde ise kurum içinden terfi anlayışını benimsediğimiz için, ağırlıklı olarak mevcut çalışanlarımız arasında bir üst pozisyona geçmeye hazır olanları değerlendiriyoruz. Liderlik, ekip yönetiminde yetenekli olma ve başarı odaklılık da, kurum içi terfilerimiz de dikkate aldığımız özelliklerin arasında ön plana çıkanlardır.Acı Badem Grubu MT programına katılım koşulları, gelişim programı olarak adlandırdığımız programa başvuran adaylarımızdan herhangi bir deneyim beklemiyoruz. Mezun oldukları okulları başarı derecesi olarak görebileceğimiz yüksek bir not ortalaması ile bitirmeleri, en az bir yabancı dil bilgisine sahip olmaları ve en önemlisi, sağlık sektöründe kariyer yapmaya hevesli ve istekli olmaları Acı Badem Hastanesine iş başvurusu yapmaları için yeterli.

Acı Badem Grubu iş başvuru ve ilan kanalları kurumumuzda görev almak isteyen adaylar, Türkiye genelindeki tüm hastanelerimizdeki ve Genel Müdürlüğümüzdeki açık pozisyonlarımızı www.acibademkariyer.com kurumsal web portalımız üzerindeki CV bankamızda görebilirler. Bunun dışında, Acı Badem’e iş başvurusunu kariyer portallarında da iş ilanlarımız yer alıyor. Acı Badem Grubu’nun zaman zaman yüksek tirajlı gazetelerde çıkan ilanlarımızda adayların yine CV bankalarımıza başvuruda bulunmalarını istiyoruz.

Acı Badem Hastanesi işe alım sürecinde, adaylara uygulanan özel test ve sınavlar başvuruda bulundukları göreve özel olarak dizayn edilen testlerimi bulunuyor. Hemşire ve sağlık memurları için seçme kriterinden çok, eğitim ihtiyaç tespiti için kullandığımız ‘Hemşirelik Hizmetleri Testi’, tüm idari pozisyonlar için kullandığımız ‘Genel Yetenek Testi’, yabancı dil bilgisi gerektiren pozisyonlar için kullandığımız ‘Yabancı Dil Testi’, en çok kullandıklarımız arasında. bunun dışında mali işler, radyoloji gibi kimi özel alanlarda da kullanılan bilgi seviyesi tespit testlerimizde bulunuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme