ABDİ İBRAHİM İŞ İLANLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

10 Ocak 2017 Salı

ABDİ İBRAHİM İŞ İLANLARI

ABDİ İBRAHİM İŞ İLANLARI:


ABDİ İBRAHİM İŞ İLANLARI: ABDİ İBRAHİM İLAÇ

           
97 yıldır tek hedef, tıbba ve insanlığa hizmet...

1912 yılında küçük bir eczane laboratuarı ile çıktığı yolda, yaklaşık bir asırdır tıbba ve insanlığa hizmet eden Abdi İbrahim, bugün dünyanın en büyük ilaç şirketleri sıralamasında 96. sırada yer alan Türkiye’nin  lider ilaç firmasıdır.

2003 yılından bu yana ciro ve toplam kutu satışında Türk ilaç sektörünün bir numaralı ismi olan Abdi İbrahim, konularında uzman ve yetkin 2800’ü aşkın nitelikli insan gücüyle sektördeki en yüksek istihdamı yaratmaktadır ve aynı zamanda sektörün en geniş pazarlama ve satış kadrosuna sahiptir.

2007 yılında “Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" raporunda 88. sırada yer alan Abdi İbrahim İlaç, yılda 260 milyon kutuya ulaşan üretim kapasitesiyle ve  Hadımköy'de 75 milyon dolarlık yatırımla kurulan dünya standartlarındaki modern tesisleriyle, Türk ilaç endüstrisinde bir defada yapılan en büyük yatırımı gerçekleştirmiş ve  sahip olduğu ileri üretim teknolojileriyle Türkiye'nin en büyük 100 sanayi kuruluşu arasında yerini almıştır.

250’yi aşkın ilacı Türk tıbbının hizmetine sunan Abdi İbrahim, uluslararası bilgi, teknoloji ve pazarlama işbirlikleri sonucunda iş ortaklığı kurduğu dünya çapındaki 30'dan fazla lisansörüyle, Türk ilaç endüstrisinde en çok lisansörle çalışan firma unvanını elinde bulundurmaktadır.

İnsan sağlığına yönelik ilaç ve ürünleri, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla tıbbın ve insanlığın hizmetine sunan Abdi İbrahim, bugün Türkiye'de ilaç pazarından daha hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın bir oyuncudur.Abdi İbrahim İlaç İş İlanları
Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.
Abdi İbrahim Personel Alımı 2017
Abdi İbrahim Personel Alımı Yapıyor!
Abdi İbrahim insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Abdi İbrahim personel alımı yapıyor. Abdi İbrahim iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Abdi İbrahim iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Abdi İbrahim eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Abdi İbrahim 1919 yıllarında kurulmuş bir ilaç firmasıdır. Türkiye’nin ilaç sektöründe önemli bir konumda bulunan Abdi İbrahim personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de bir iş sahibi olmayı istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Abdi İbrahim İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Vizyonu

Şirket hedeflerine ulaşmada katkı sağlayacak İnsan Kaynakları politika ve uygulamaları oluşturmak,
Etkin bir işe alım süreciyle şirket değerlerini yükseltecek yeni kişiler istihdam etmek,
Sonuç odaklı ve hızlı karar alan bir organizasyon yapısı oluşturmak ve her seviyede bunu destekleyen, yetkinlikleri yüksek çalışanlar oluşturmak,
Rekabetçi, doğru bir ücret ve yan haklar politikası uygulamak,
Hedef bazlı yönetim modeli ile çalışanlarının başarısını ve sürekli gelişimini destekleyerek, şirketin ana hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamak,
Efektif insan kaynakları planlaması ile rekabet gücünü artırmak, geleceğin liderlerini yetiştirmek,
Çalışanlarının memnuniyetini ve şirkete bağlılığını artırmak,
Şirket hedefleri doğrultusunda ihtiyaçları tespit edip, kariyer gelişim planlarına yönelik gerekli aksiyonları almak,
Matriks organizasyon yapısını destekleyen iç iletişim faaliyetlerini geliştirmek.
Abdi İbrahim Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Abdi İbrahim personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                Şehir
Tedarik Operasyonları Uzmanı          İstanbul – Avrupa
Finansal Muhasebe Uzmanı   İstanbul – Avrupa
Üretim Planlama Mühendisi  İstanbul – Avrupa
Global Mühendislik ve Yatırımlar Proje Uzmanı      İstanbul – Avrupa
Kalibrasyon Teknisyeni          İstanbul – Avrupa
Üretim Mühendisi      İstanbul – Avrupa
Üretim / Ambalaj / Dökümantasyon Elemanı (Engelli)        İstanbul – Avrupa
Uluslararası Pazarlar Ruhsatlandırma Uzmanı          İstanbul – Avrupa
Genç Ürün Müdürü    İstanbul
Ürün Müdürü İstanbul
Ambalaj Elemanı        İstanbul – Avrupa
İnsan Kaynakları Elemanı (Engelli)   İstanbul – Avrupa
Direkt Malzeme Satınalma Uzmanı   İstanbul – Avrupa
İç Denetim Yöneticisi            İstanbul
Endirekt Satınalma Uzmanı   İstanbul – Avrupa
Kalite Kontrol Teknisyeni      İstanbul – Avrupa
Araştırma Geliştirme / AR-GE Analisti        İstanbul – Avrupa
Satış Etkinliği Uzmanı           İstanbul
Kalite Kontrol Uzmanı / Analisti       İstanbul – Avrupa
Abdi İbrahim’in yerel ve global pazardaki rekabetçi büyüme hedefleri, çalışanlara gelişim ve kariyer adına birçok fırsat sunmaktadır. Bu fırsatlar, farklı alanlarda deneyim elde etme veya belli bir alanda derinleşme olarak özetlenebilmektedir. Performans, Abdi İbrahim kültürünün olmazsa olmazıdır. Potansiyel ise geleceği belirlemektedir. Potansiyel konusunda 360° yetkinlik değerlendirmesi ve gelişim merkezi gibi çalışmalarla, çalışanlara geribildirim sağlanmaktadır. Çalışanın ve kurumun gelecek hedefleri doğrultusunda gelişim planlama çalışmaları yapılmaktadır.

Yapacağı yeni alımlar için ilan veren Abdi İbrahim firması internet üzerinde birçok açık ilanlar yayınladı.Abdi İbrahim personel alımı iş ilanları 2016 yılında yaklaşık olarak 35 adet ilan ile verilmiş olup, her birisi firma için büyük önem taşımaktadır. Abdi İbrahim personel alımı iş ilanları 2016 ilanlarını merak ediyorsanız aşağıdaki pozisyonlara bi göz atabilirsiniz.TIBBİ TANITIM TEMSİLCİSİ,
KALİTE KONTROL TEKNİSYENİ,
BAKIM ONARIM MÜHENDİSİ,
GÜVENLİK GÖREVLİSİ,
İŞYERİ HEMŞİRESİ,
GENEL BAŞVURU,
KAPLAMA OPERATÖRÜ.
Abdi İbrahim personel alımı iş ilanları 2016 yılında bunlarla yapılacak olup bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Yukarıda gördüğünüz ilanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek, diğer ilanları görmek ve başvuruda bulunmak için alttaki link adresini kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme