ABB ELEKTRİK POZİSYONU NE İŞ YAPAR - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

17 Ocak 2017 Salı

ABB ELEKTRİK POZİSYONU NE İŞ YAPAR

ABB ELEKTRİK POZİSYONU NE İŞ YAPAR:


ABB ELEKTRİK POZİSYONU NE İŞ YAPAR: ABB'de çalışanlar, daha iyi bir dünya yaratmak yolunda arkalarında kalıcı iz bırakma fırsatını yakalar. Aramıza katılmak için global düşünmeniz, fark yaratmanız, akıllı ve dürüst olmanız yeterlidir.

Bir amaç için çalışın
ABB'de üstlendiğiniz görev ne olursa olsun, daha iyi bir dünya yaratmaya katkı sağladığınızdan emin olabilirsiniz. Dünyanın ücra köşelerinde sürdürülebilir enerji santrallerinden otomotiv tesislerinde işçi güvenliğini artırmaya, hava kirliliği ile mücadele edecek teknolojiler geliştirmeye kadar pek çok alanda milyonlarca insanın yaşamına dokunuyoruz.

Global olun
Dünyanın 100'den fazla ülkesinde 140.000 çalışanımız işbirliği içinde çalışıyor. Çeşitliliğin değerini biliyor , güçlüklere farklı perspektiflerden bakıyor olmanın iş yaparken elde ettiğimiz başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz.

Sınırlarınızı zorlayın
Karbon emisyonu azaltma yarışını kazanacak mıyız? Doğru akım alternatif akımı alt edecek mi? Akıllı şebekeler enerji üretiminin daha sürdürülebilir ve güvenilir olmasını sağlayacak mı?

ABB günümüz dünyasının en zor projelerinin üstesinde gelmeye çalışırken, siz de sınırlarınızı zorlama, ufkunuzu genişletme ve kariyerinizde gelişme fırsatını yakalayacaksınız.

Teknoloji lideri olun
Denizin 3000 metre altından petrol çıkartmak, ağır lokomotifleri çeken motorlar, sadece birkaç dakikada 100 kW yükleyen elektrikli araç şarj donanımı; tüm bunlar lider olduğumuz alanlardan sadece birkaçı.

İnovasyon avantajımızı sürdürebilmek için kariyerinde en önde giden, teknolojiye tutku ile bağlanan çalışanlara ihtiyacımız var.İnisiyatif alın, birlikte çalışın
ABB'nin her seviyesinde liderliği teşvik ediyoruz; çalışanlarımıza inisiyatif almaları, yeni fikirler sunmaları ve kariyerlerinde ilerlemeleri için alan tanıyoruz. Çalışanlarımızdan sadece proaktif olarak sorumluluk almalarını beklemiyor, yeteneklerini birleştirerek, tek başına yapabileceklerinden daha fazlasını başarmalarını istiyoruz.

İnisiyatif alıp, birlikte çalıştığımızda daha başarılı oluyoruz.
Kendimize iddialı hedefler belirlemekle kalmıyor, bu hedeflere nasıl ulaşacağımız konusunda net bir anlaşmaya varıyoruz: Bizler için yöntemler en az sonuçlar kadar önemlidir.

Bu nedenle, sorumluluk, saygı ve kararlılığı temel alan, net tanımlanmış bir dizi ilkeye sahibiz. Bu ilkeler günlük işlerimize, sağlık ve güvenlik konularına yaklaşımımıza ve daha pek çok konuya global vizyonlu kurumsal bir vatandaş gibi bakmamız için bize yol gösteriyor.

Yaptığımız her işte dünya lideri olarak kabul edilmek ve tüm paydaşlarımızın ABB ile ilişkide bulunmaktan gurur duymalarını istiyoruz.

İlkelerimiz bunu yapmamıza olanak tanıyor.
ABB'nin dört küresel bölüm altında faaliyet gösterir. Bu bölümler de belirli sektörlere ve ürün kategorilerine göre kendi aralarında işkollarına ayrılır. Aşağıda bölümlerin kısa açıklamalarını bulabilirsiniz. Bölümler hakkında daha fazla bilgi için istediğiniz bölümün bağlantısına tıklayın.
Elektrifikasyon Ürünleri

Elektrifikasyon Ürünleri
Ürün portföyü
ABB, güvenli ve daha güvenilir güç akımı sağlamak için tüm elektrik değer zincirinde trafo merkezlerinden bireysel elektrik tüketim noktalarına kadar geniş kapsamlı teknolojiler sunar. Dijital ve birbirine bağlı inovasyonların alçak ve orta gerilim kurulumlarında elektrikli araç altyapı sistemleri, solar invertörler, modüler trafo çözümleri, otomasyon ürünleri dağıtımı, şalter, devre kesiciler, ölçme ve algılama aygıtları, kontrol ürünleri, kablolama aksesuarları ve kapatıcılar dahildir.
Müşteriler
Dağıtıcılar, montajcılar, pano üreticileri, EM'ler, sistem kurucular, müteahhitler, mimarlar ve son kullanıcılar.
Biliyor muydunuz
ABB her gün dünyanın her yanında bulunan müşterilerine 1 milyon ürün sevk etmektedir.
Güç Şebekeleri

Güç Şebekeleri
Ürün portföyü
Güç Şebekeleri bölümü, enerjinin üretiminden aktarım ve dağıtımına kadar güç ve otomasyon ürün, sistem ve servis çözümleri sunar. Ürün ve hizmet yelpazesinde şebeke entegrasyonu, iletim,dağıtım ile otomasyon çözümleri ve geniş kapsamlı yüksek gerilim güç ürünleri ve transformatörler bulunur.
Müşteriler
Güç üretimi, iletimi, dağıtımı ve diğer hizmetler; taşımacılıktan altyapı müşterilerine ve ticari firmalara varana dek pekçok endüstri. ABB Güç Şebekeleri divizyonu daha güçlü, akıllı ve çevreye duyarlı şebekeler için çözüm ortağıdır.
Biliyor muydunuz
ABB, 60 yıldan daha uzun zaman önce HVDC teknolojisine öncülük etmiş ve dünyadaki HVDC kurulu sistemlerin yaklaşık yarısını üstlenmiştir. Gerilim değerini rekor düzeye çıkaran ABB, küresel çapta en büyük transformatör tedarikçisi ve yüksek gerilim ürünleri ile trafo çözümlerinde dünya lideridir.
Robot ve Hareket

Robot ve Hareket
Ürün portföyü
Motorlar, jeneratörler, sürücüler, mekanik güç iletimi, robot teknolojileri, rüzgâr enerjisi ve çekiş gücü dönüştürücüleri.
Müşteriler
Üreticiler, çeşitli alanlardaki yan sanayiciler ve kamu kuruluşları, son kullanıcı endüstrileri, taşımacılık ve altyapı yüklenicileri.
Biliyor muydunuz
ABB dünyanın en büyük endüstriyel motor ve sürücü tedarikçisidir.
Endüstriyel Otomasyon

Endüstriyel Otomasyon
Ürün portföyü
Endüstriyel süreçlerin randımanını optimize eden ürünler, sistemler ve hizmetler. Çözümlerden bazıları: anahtar teslim mühendislik işleri, kontrol sistemleri, ölçüm ürünleri, hizmet ömrü servisleri, dış kaynak kullanılan bakım ve sektöre özel ürünler (ör. gemiler için elektrikli tahrik, madencilik vinçleri, turbocharger'lar ve kağıt hamuru test ekipmanı.
Müşteriler
Petrol ve doğalgaz gibi rafineri sektörü, petrokimya, madencilik, metal üretimi, denizcilik, kağıt ve selüloz ve çimento.
Biliyor muydunuz
ABB dünyada ilk kez bir açık deniz petrol arama platformuna karadan elektrik ulaştırdı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme