ZENTIVA MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ZENTIVA MAAŞLARI

ZENTIVA MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Sanofi Grubu’nun Avrupa eşdeğer ilaç kuruluşu olan Zentiva, Avrupa’daki üçüncü büyük ve en hızlı büyüyen eşdeğer ilaç şirketidir. Zentiva, 15. Yüzyıla dayanan kökleriyle bugün, modern, yüksek kaliteli ve satın alınabilir ilaç geliştirmede en ön safta yer almaktadır.
Zentiva
Halen 800 milyonluk bir popülasyonu hedefleyen 32 adet pazarda faaliyet göstermekteyiz. Zentiva Çek Cumhuriyeti, Romanya, Slovakya ve Türkiye gibi çeşitli ilaç pazarlarında lider konumunda bulunmakta olup, diğer Batı, Orta ve Doğu Avrupa pazarlarında başarıyla genişlemektedir.
Başarımız, ana iş ortaklarımız, doktorlar, eczacılar ve hastalarla kurduğumuz yakın ve güçlü ilişkilerimiz zemininde yükselmektedir. Zentiva, yüksek kalitede eşdeğer ilaçlar sunmayı ve bir dizi eğitim ve destek programına erişimi taahhüt etmektedir.
Geniş ürün yelpazemiz ana tedavi alanlarıyla örtüşmektedir. Önemli ürün gruplarımız anti-infektif ilaçlar ile kardiyovasküler hastalıklar, merkezi sinir sistemi hastalıkları, kadın sağlığı ve gastrointestinal sistem hastalıklarının tedavisinde kullanılan ilaçları içermektedir.
Zentiva, Orta ve Doğu Avrupa’da bulunmak üzere esas olarak dört adet üretim tesisi ile tüm pazarlara hızlı ve etkili bir biçimde ürün üretimi ve dağıtımını gerçekleştirebilmektedir. Tüm üretim ve tedarik hattımızda en yüksek ürün kalitesi ve güvenlik standartlarının devamlılığını sağlamaktayız. Gelişmiş ve modern üretim tesislerimizde yaklaşık 3000 kişi çalışmakta ve yılda 440 milyon ünite ürün üretilmektedir. Bu üretim kapasitesi, Zentiva’yı Avrupa’da hacim bazında en büyük ilaç üreticilerinden biri haline getirmektedir.
Zentiva, Sanofi'nin önemli bir parçası olup, tüm Avrupa’daki hastalara ve sağlık hizmeti sağlayıcılarına yüksek kaliteli, satın alınabilir ve güvenli ilaçlar sunmaktadır
Zentiva, temelde hastaların yaşam kalitesini iyileştirmek için çalışmaktadır. Amacımız, daha çok sayıda ülkede daha çok sayıda hastanın yüksek kaliteli ve aynı zamanda satın alınabilir ilaçlara erişimini artırmaktır. Daha sağlıklı bir gelecek yaratma hedefine bağlılığımız ve arzumuz, bizi sürekli olarak ilerleme ve vizyonumuzu gerçekleştirmemizi sağlayacak olan mümkün olan en iyi ilaçları geliştirmeye doğru sürüklemektedir.
ZentivaVizyonumuz
Uluslararası kalite ve iş güvenliği & sağlığı standartlarında, rekabetçi maliyetlerle üretim yaparak ve yeni ürün geliştirerek, Sanofi Grubu üretim tesisleri arasında lider olmak.
Misyonumuz
İlaç üretimi, jenerik ürün geliştirmek, rekabetçi maliyetlerle yüksek kalite standartlarında yerel ve uluslararası pazarlarda dünya çapında tanınan bir üretim merkezi olmak için biz:
Tüm süreçlerde Operasyonel mükemmelliyetçiliğe
Kapasite kullanımının artırılmasına için fırsatlara
Müşteri hizmet seviyesi ve memnuniyetinin artırılmasına
Global ve Uluslararası Standartlara uygun olarak kalite, uygunluk ve HSE sistemlerinin sürekli iyileştirilmesine
Verimli ve sürekli gelişmiş iş gücüne sahip olmaya
Odaklanmaktayız.
Zentiva’nın yüksek kalitede ilaç üretimindeki tarihi yaklaşık 100 yıl öncesine uzanmaktadır. Zentiva, bugün için, Avrupa’daki en hızlı büyüyen ve önde gelen eşdeğer ilaç şirketi olup, Prag’da yerleşik küçük bir eczaneden bugüne gelmiştir. Zentiva, bu uzun yolculukta, daha fazla sayıda ülkede yaşayan daha fazla sayıda hastanın ihtiyaçlarını karşılayan çağdaş, satın alınabilir ve kaliteli ilaç sunumunu sürdürmektedir. Zentiva Avrupa’nın önde gelen eşdeğer ilaç şirketlerinden biri olma yolundadır. Hızlı büyüyen bir şirket olarak, şirketimizin gelişimine ve amaçlarımıza ulaşmamıza katkı sağlayabilecek olan yetenekli ve başarma isteği olan kişileri arıyoruz. Biz biliyoruz ki başarımız çalışanlarımız ve onların gönülden bağlılık ve işlerine adanmışlıklarının altında kalmaktadır.
Biz Zentiva’da her bir çalışanımızın profesyonel ve kişisel olarak gelişimine yardımcı olmaya gönülden bağlıyız. İnovasyonu teşvik eden ve bilgiyi tüm iş alanımızda yaygınlaştıran dinamik, pozitif ve ödüllendirici bir çalışma ortamı sunuyoruz. İşe alım, performans, ücretlendirme, eğitim ve gelişim, planlama ve analiz gibi alanlarda işgücü süreçlerinin verimlilikZentiva ve etkililiğini desteklemeyi amaçlayan, modern İK Enformasyon Sistemleri ve uygulamalarını kullanıyoruz. Zentiva, bir sanofi-aventis kuruluşu olarak, “Tek Şirket, Tek İK” organizasyon modelini destekleyerek İnsan Kaynakları Yönetimi ve programlarında stratejik global inisiyatife katılmaktadır.
Zentiva, ayrımcılık politikalarına karşı olup, saygı ve dayanışma değerlerimiz politikalarımıza yansımakta, değerlerimiz ve ana esaslarımız arasında yerlerini almaktadır.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme