ZAFER İNŞAAT MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ZAFER İNŞAAT MAAŞLARI

ZAFER İNŞAAT MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Uluslararası inşaat projelerinde çok büyük deneyime sahip Zafer İnşaat; ZAF Grubu'nun lider üyesidir.

   Geçen 20 yıl gibi kısa bir sürede, dünyanın itibarlı devlet kuruluşları ve uluslararası markalarıyla birlikte çalışarak, 100'den fazla projeyi başarıyla tamamlamıştır.

   Zafer İnşaat'ın başarıyla tamamladığı projeler kapsamında; Mühendislik, Tedarik, Yapım (EPC) Sözleşmeleri ile Yenileme İşleri, Sanayi Tesisleri ve Konut Kompleksleri yer almaktadır.

    Ankara'da Genel Merkez ve yurt dışında ofisleri bulunan Zafer İnşaat; her tür ve büyüklükte yapım sözleşmelerini yürütme yeteneğine sahip genç ve güçlü bir kadroyla hizmet vermektedir.

   Etkin bir ofis ve proje yönetimi için en yeni teknolojilerin kullanılmasında ısrarcı olan Zafer İnşaat; tüm büro işlemlerinde, belge ve malzeme kontrolünde, ihale işlemlerinin her aşamasında, planlama, proje ve taslak hazırlamada ve her türlü iletişimde bilgisayar ortamını kullanmaktadır.

    18'i aşkın farklı ülkedeki 31 farklı noktada yürütmüş olduğu çalışmalar, Zafer İnşaat'ın mobilizasyon ve hızlı uyum sağlama yeteneğinin büyüklüğünü göstermektedir.
Zafer Taahhüt,  İnşaat ve Ticaret A.Ş. (kısaca "ZAFER"), ZAF Şirketler grubunun öncü şirketi olarak kurulduğu günden başlayarak yurt içi ve yurt dışında uluslararası inşaat projeleri konusunda oldukça ciddi deneyimler kazanmıştır. Bu süreçte konularında uzman ve uluslararası iş piyasalarında öncülük eden işverenler ve proje organizasyonları ile başarılı çalışmalar yaparak sektörde kendini kanıtlamış ve kabul ettirmiştir. Bu kuruluşların bazıları şöyledir;
T.C. Milli Savunma Bakanlığı,
T.C. Dış İşleri Bakanlığı,
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı,
ABD Ordu Mühendislik Topluluğu (US Army Corps of Engineers),
ABD Dışişleri Bakanlığı İnşaat ve Müh. Grubu (US Dept. of St. Bureau of Overseas. Bld. Oper),
ABD Hava Kuvvetleri (US Air Force),
Dünya Bankası (World Bank),
Ahmet Yesevi Universitesi (Turkistan, Kazakistan),
Coca-Cola Şişeleme ve Dağıtım Şirketi (Coca-Cola International Bottlers),
Pepsi-Cola Şişeleme ve Dağıtım Şirketi (Pepsi-Cola International Bottlers),
PFD (Parsons Fluor Daniels)
Mobil Petrol Üretim ve Dağıtım Şirketi (Mobil Petroleum Company),
Texaco Üretim ve Dağıtım Şirketi (Texaco Petroleum Company),
Chevron Üretim ve Dağıtım Şirketi (Chevron Petroleum Company),
Bovis Uluslararası Müşavirlik Şirketi (Bovis International),
Brown & Root Uluslarası Müşavirlik Şirketi,
Parsons
Bu projelerle beraber ZAFER, uluslararası kalite ve standardlarda, hızlı ve sıkışık planlama ve programlamalarla, uluslararası düzeyde proje yönetim teknikleri ile inşaat ve tesisat işleri yapımında ileri derecede uzmanlık kazanmıştır.
  Zafer uluslararası ihalelere katılmak amacı ile, kuruluş, örgütlenme ve ortaklık yapısını bu amaca uygun olarak revize etmek sureti ile 1993 yılında yeniden yapılanmış ve bu tarihten itibaren değişik büyüklüklerde olmak üzere 100’ün üzerinde projeyi başarı ile tamamlamıştır.
Bu dönemde Türkiye, Almanya, Rusya, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan, Özbekistan, Tajikistan, Beyaz Rusya, Moldova, Ukrayna, Türkmenistan, Kosovo, Litvanya, Irak, Afganistan gibi 20 ayrı ülkede ve 40 değişik yerleşim biriminde çalışmıştır. Böylelikle yeni ülkelere ve değişik iş ortamlarına hızlı adaptasyon konusundaki becerisini hem kanıtlamış hem de deneyimini pekiştirmiştir.
Zafer tarafından üstlenilen projeler kapsamında mühendislik, malzeme temini, inşaat sözleşmeleri, renovasyon işleri, endüstriyel tesisler, konut ve konut kompleksleri yer almaktadır. Yurtiçinde ve dışında bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu yüksek kalitedeki konut projeleri, Zafer'in bu konudaki tecrübelerini arttırmış ve başarısını ispat etmiştir.
Zafer'in gerçekleştirdiği projeler arasında bir mihenk taşı sayılabilecek Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi Kampüs inşaatı (Türkistan, Kazakistan) çok önemli bir değer taşımaktadır. Kampüs inşaatı; Yurt binalarının inşaası ile başlamış (26,000 m2), 4 yıldızlı bir otel (10,000 m2) inşaası ile devam etmiş ve ikinci faz kapsamında Çayhane Binası (4,000 m2) ve 800 kişilik Konferans Salonu, Müze ve Sergi Salonunu kapsayan bir Kültür Merkezi (11,000 m2) İnşaatı ile tamamlanmıştır.
Zafer'in üstlendiği çok önemli diğer bir projenin inşaatı ise Kazakistan’da tamamlanmıştır. TCO (Tengizchevroil; Chevron, Kazakoil, Mobil ve Arco petrol şirketleri tarafından  kurulmuş bir ortaklık) için Atrau, Kazakistan’da inşaa edilen bu proje 88 tip villa (herbiri 330m2) ve 2 Yönetici villası (herbiri 570m2) ile birlikte okul (2000m2), clubhouse (1060m2), spor salonu (1800m2), kapalı havuz binası, 2 adet kapalı tenis kortu (1950m2) diğer destek binaları (1000m2) ve altyapı işlerini kapsamaktadır.  Giriş çıkış kontrol binarı (15adet), tüm fens ve çevre duvarları, kompleks içi yollar, yaya yolları, çevre düzenlemesi (90,000m2), gaz dağıtım şebekesi, su dağıtım şebekesi, yağmur suyu toplama şebekesi, kanalizasyon sistemi, su arıtma ünitesi, aydınlatma, yeni trafo binası ve güç dağıtım şebekesi, jenaratör sistemi, 2250kva kapasitesinde 2 adet jenaratör, ve fiber optic kablolarla data dağıtım şebekesi projenin diğer öğeleridir.
Zafer kendi ofis organizasyonunda ve şantiyelerinde son teknolojinin kullanılmasının çok önemli olduğunun bilincinde olarak, etkili bir ofis ve proje yönetimi ve başarılı bir taahhüt stratejisi için teknolojik imkanları en üst seviyede hayata geçirmiştir. Doküman kontrolü, malzeme kontrolü, teklif hazırlama, iş programları, tasarım/çizim, tedarik, muhasebe, finansman ve haberleşme gibi tüm ofis faaliyetlerinde üst düzeyde bilgisayar kullanımı etkin kılınmıştır. Zafer merkezi,  şirket içinde ve online, bölge büroları ve şantiyeleri ile çevrimli olarak birbirine internet ile bağlıdır ve haberleşme konusunda kendi bünyesinde ve işveren ilişkilerinde elektronik posta kullanımı üst düzeydedir.
    Zafer, gerçekleştirdiği projelerdeki deneyimini, edindiği tecrübe ve personelinin şirket bünyesinde kullandığı kişisel tecrübeler ile birlikte uluslararası alanda, kalite standardizasyonu, iş geliştirme ve yönetme politikalarındaki başarıları, malzeme ve ekipmanların spesifikasyonlarının gerektirdiği tecrübeler ile birlikte kullanarak bu başarılarına imzasını atmıştır.
Zafer'in Ankara (Türkiye), Frankfurt (Almanya), Moskova (Rusya) Almatı ve Atrau (Kazakistan), Bakü (Azerbaycan), ve Tiflis ( Gürcistan) ofisleri bulunmaktadır.
Zafer A.Ş. Uluslararası Türk  Müteahhitleri Birliği üyesidir.
Zafer İnşaat’ın Yönetim Kurulu, yönetim politikalarını, çevreci yaklaşımıyla ve kaliteden ödün vermeksizin güvenli bir çalışma kültürü sağlayan bütünlüklü bir planın ana unsurları olarak görür.

Zafer İnşaat, zamanında teslim edilen nitelikli projeleri tamamlamak konusunda her zaman tutarlı bir performans göstermiştir. Bu nedenle Zafer Inşaat sürekli müşterileri için başarılı işler üretmiştir.

Kalite, uzun vadede ödüllendiren bir kazanımdır, bu da "projelerimizden duyduğumuz övünç"le kendini göstermektedir. Çalışanlarımızın her biri yapılan işlere ortaktır bu da Zafer’in müşterilerine sağladığı üstün nitelikli ürünlere yansır. Bu tutumumuz, şirket övüncü, kişisel övünç ve müşteri memnuniyeti gibi, hem maddi hem manevi kazançlar edinmemizi sağlar.

Her şirket düşük ya da orta kalitede proje üretebilir. Üstün nitelikli projeler üretebilen firmalar ise sayılıdır. Zafer İnşaat da bu sayılı firmalardan biridir ve bu sayede hizmetlerimizin daima, gerek yurt içinde, gerek uluslararası alanda pazar şansına sahip olduğuna inanıyoruz. Bizi daha da güç görevler başarmaya, yeni pazarlar ve çok çeşitli görevleri üzerimize almaya sevkedenin de bu olduğunu hissediyoruz.

Biz başarmak için gayret ediyoruz.

Zafer İnşaat kendisini dünya çapındaki şirketler topluluğunun ayrılmaz parçası ve hissedarı olarak görür. Çevre dostu olmak, çevreye etkilerimizin sonuçlarının farkında olmak ve buna göre hareket etmek görevimizdir. Zafer İnşaat sorumluluğunun bilincinde olan bir şirkettir. Dolayısıyla, her çalışanının, bilinçsiz çevre kullanımının yaşadığı dünyaya etkilerinin farkındalığına sahip bireyler olduğundan emin olmak ister. Zafer İnşaat’ta her çalışana, kirlilik, tehlikeli maddeler ve uygun atık yok etme yöntemleri konusunda eğitimler verilir.

Her şeyden önce, bizim ofis kültürümüz ve şantiye kültürümüz çalışanlarımızın Güvenliği ve Sağlığı doğrultusunda düzenlenmiştir. Bu iki maddenin ihmali hoş görülemez ve proje kültürü ancak bunların öneminin özenle farkında olunduğu taktirde varolabilir. Biz Güvenlik Politikamızı müşterilerimizin talepleri veya yasal zorunluluklar nedeniyle değil; doğruluğuna inandığımız için uyguluyoruz. Çalışanlarımız için iyi ve güvenli olarak kabul edilen her şey, Zafer İnşaat için de önemlidir. Zamandan daha fazla tasarruf ediyoruz; dolayısıyla çalışanlarımız daha dikkatli ve özenli, çevremiz daha sağlıklı. Tüm bunlar da taahhüt edilen işler bakımından zamanın daha iyi değerlendirilmesi, daha büyük kazanç demektir.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, Yönetim Kurulumuz, Mühendislerimiz, Yöneticilerimiz, personelimizin tümü, şirketin Kalite, Güvenlik ve Sağlık ve Çevre Planları’nı ortaya koyan politikaları ve yöntemleri destekliyor ve bunlara katılıyor. Hem ülkeden ülkeye hem de müşteriden müşteriye farklılık gösteren projelerimizin gereklerini karşılamaları için bu politika ve yöntemler sürekli olarak gözden geçiriliyor, düzeltiliyor, güncelleştiriliyor ve yeni durumlara uygun bir şekilde değiştiriliyorlar. Zafer İnşaat, yasaları, gelenekleri ve özel ihtiyaçları dikkate alarak, çevreyi de göz ardı etmeksizin, projenin güvenli, kaliteli ürün elde etmek için gerektirdiği her şeyi yerine getiriyor.


Zafer İnşaat daima taahhütlerini yerine getirir.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme