YAZAKI MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

YAZAKI MAAŞLARI

YAZAKI MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


VİZYONUMUZYazaki; Gücünü İnsan Kaynakları Departmanı’ndan alan, tercih edilen bir firmadır.MİSYONUMUZ Çalışanlarımızın gelişimi için stratejik ve etkili bir iş ortağı olarak katma değer sağlamak, sosyal sorumluluklarımızdan aldığımız güç ve açık iletişimimiz sayesinde pozitif imajımızı yansıtarak iş hedeflerimizi başarmak. TEMEL DEĞERLERİMİZ • Bütünlük
• Doğruluk
• Maliyet Bilinci
• Mükemmellik
YAZAKI Kuruluşu’nun temelleri, kurucusu Sadami YAZAKI’nin 1929’da Japonya’nın ilk kablo donanımını imal etmesiyle atıldı. Zamanla, Japon ekonomisi ve otomotiv sektörünün gelişmesiyle şirket güçlendi ve gelişti.

Şirketin sloganları, “Dünya ile Birlikte Adım Atan Kuruluş” ve “Toplumun İhtiyaç Duyduğu Şirket”tir. Özellikle otomotiv sektöründe 38 ülkede 175 üretim ve satış merkezi vardır. Uluslararası pazardaki  payı %24’tür.

YAZAKI ayrıca dünyanın en büyük araba kablo donanımı malzeme ve parçaları imalatçısı ve tedarikçisidir. Kablo donanımını oluşturan parçaları üreterek kaliteyi üretimin daha başından garanti etmektedir.

YAZAKI, diğer ülkelerdeki faaliyetlerini çok geniş bir alana yaymıştır. Faaliyet birimlerinin bir bölümü üreitm merkezi, bir bölümü de satış ve geliştirme merkezi şeklinde çalışmaktadır. Kuruluş yerlerine göre yurt dışı faaliyet lokasyonlarımız;

a)            Kuzey ve Güney Amerika
b)           Avrupa
c)            Asya ve Okyanus ülkeleri
olmak üzere toplanmıştır.


YAZAKI yukarıda belirtilen faaliyetler ile gerek Japonya’da, gerekse dünyada otomotiv kablo donanımı üretimi ve satışında ilk sırada yer almaktadır.

YAZAKI’nin çalışma felsefesi farklı yapıdaki diğer ülkelerle uyum içinde, bir arada ve birlikte olmaktadır. Bu çalışma felsefesi “Dünya ile birlikte adım atan bir firma & toplumun ihtiyaç duyduğu bir firma” şeklinde tanımlanabilir. YAZAKI’nin sloganı olan “Birimiz Hepimiz, Hepimiz Birimiz için” cümlesi ile ifade edilmektedir.  


YAZAKI müşterilerine kaliteli, ucuz ürün ve zamanında teslimat sunar. Güçlü iletişim ağı ve uluslararası talepleri karşılama yeterliliği ile müşterilerine verdiği bu sözü yerine getirmeye daima devam edecektir.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme