XEROX MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

XEROX MAAŞLARI

XEROX MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Xerox'un endüstri lideri teknolojileri, yazılımları ve çalışanları; iş akışı otomasyonu, analiz, kişiselleştirme, güvenlik çözümleri ve inovatif dijital baskıyı geliştirerek tüm dünyada her ölçekteki şirketin daha etkili iletişim ve işbirliği sağlamasına yardımcı oluyor.
Taahhütlerimiz
Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde ve topluluklarda kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle davranmamız gerektiğine inanıyoruz. Bunun için iki kapsamlı nedenimiz var: iyi bir vatandaşlığın doğru davranış biçimi olduğuna, doğru şekilde davranmanın ise işimiz için iyi olduğuna inanıyoruz.
            Yenilik
Ulusal Teknoloji Madalyası
Bilgi Kirliliğini Azaltma
Xerox'un Buluşlarından
            Çevre
Kağıt Geri Dönüşümü
Sarf Malzemeleri Geri Dönüşüm Programları
Enerji
            Vatandaşlık
Vatandaşlık Raporu
Etik Kurallar
Xerox Vakfı

Bir Yenilikçiliğin Tarihçesi
Xerografinin icadından, Affiliated Computer Services’i satın aldığımız güne kadar, iş ortamınızı değiştiren ve kaynaklarınızı özgürleştiren ve gerçek işinize odaklanmanızı sağlayan cesur hamleler yapıyoruz.
Şirket Bilgileri

Norwalk’deki Genel Merkezimiz ve 160 ülkede 35.000 çalışanımızla, şirketinize hiçbir zaman uzakta olmadık. Yaklaşık 11 milyar dolarlık bir şirket olarak, iş süreci ve doküman yönetimi bakımından dünyanın lider şirketiyiz. İşinizi ve bilginizi yönetmenize yardımcı olmak için, idari hizmetlerden baskı işlerinize kadar, uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Gelisen Pazarlar Operasyonu
Xerox Gelisen Pazarlar Operasyonu (DMO) dünya çapinda gelismekte olan pazarlarda büyüme yaratmaya odaklanmis bir operasyondur. Bu operasyon, Latin Amerika, Orta Dogu, Afrika, Orta ve Dogu Avrupa , Avrasya ülkeleri , Hindistan ve Rusya’yi kapsamaktadir. Müsterilerimiz 140 ülkede Xerox ürün ve servislerinin tümüne operasyon agimiz ve is ortaklarimiz sayesinde ulasabilirler. Xerox markasinin dünya çapindaki güçlü degerleri DMO bölgesini de yönetmektedir.

Orta Ve Dogu Avrupa, Israil ve Türkiye
Xerox’un Orta ve Dogu Avrupa operasyonlarinin bölgesel yönetim merkezi olan CIT, Xerox’un Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Slovenya, Hirvatistan, Romanya ve Moldovya Cumhuriyetiyle, Israil ve Türkiye’deki operasyonlarinin yönetimini yapan gruptur. Xerox direk satis ve genis bir ag üzerindeki, yerel isortaklari araciligiyla hizmet vermektedir.
Çevre Sağlığı ve Güvenlik Sürdürülebilirliği

Xerox'ta, sürdürebilirlik sağlama çalışma biçimimizdir. Çevre sağlığı ve güvenlik bakımından hedeflerimizi değerler zincirimizin dünya çapında bir etki göstermesini sağlamak için beş temel bölüme ayırdık. Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve ilgili taraflarımızla hep birlikte çevremizi korumak ve çalışanlarımızın ve topluluklarımızın sağlık ve güvenliğini muhafaza etmek ve daha iyi bir duruma getirmek için en yüksek standartları sürekli olarak korumaktayız.
Xerox Çevre Sağlığı ve Güvenlik yönetimi ve politikası
Müşterilerimiz ve Operasyonlarımız için Sürdürülebilirliğin Sağlanması (PDF)
Tedarikçi Gereklilikleri: EHS&S 710: Ambalajlama (PDF, 2 MB)

            İklimimizi korumak için enerji kullanımını azaltın
Xerox tesislerinde enerji kullanımı azaltarak ve müşterilerimize enerji etkili ürünler ve çözümler sunarak karbon emisyonlarını azaltıyoruz.
enerji kullanımının azaltılmasına ilişkin daha fazla bilgi alın
            Biyolojik çeşitliliği ve dünyadaki ormanları koruyun
Xerox çevresel olarak benzersiz kağıtlar sunarak sürdürülebilir kağıt geri dönüşümünü geliştirmek, orman yönetim standartlarını yükseltmek ve ofislerin kağıda bağımlılığını azaltan ürünler ve hizmetler ortaya koymak için ortaklarıyla birlikte sürekli olarak çalışmaktadır.
biyolojik çeşitliliği korumaya ilişkin daha fazla bilgi alın
            Temiz havayı ve temiz suyu koruyun
Ürün tedarik zincirimizden toksik maddelerin ve ağır metallerin kullanımını kaldıracağımıza söz verdik.
temiz havayı ve temiz suyu korumaya ilişkin daha fazla bilgi alın
            Atıkları önleyin ve yönetin
Xerox ürünleri kaynakları etkili bir şekilde kullanacak, atık miktarını minimum düzeye indirgeyecek ve malzemeleri tekrar kullanarak veya geri dönüşümü sağlanacak şekilde tasarlamaktadır.
atık korumasına ve yönetimine ilişkin daha fazla bilgi alın
            Sağlık ve güvenlik sağlayın
Xerox güvenli ve etkili ürünler oluşturur, insanlarımıza güvenli bir çalışma ortamı sağlar, sağlık ve refah programlarını destekler ve yaralanmaları ve tehlikeli maddelere maruziyeti azaltır.
sağlık ve güvenlik hakkında daha fazla bilgi alınSatış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme