VIZYONEKS MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

VIZYONEKS MAAŞLARI

VIZYONEKS MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Vizyoneks, kullandığı yeni ve güvenli teknolojilerle müşterilerine daha etkin ve verimli hizmetler sunmak amacı ile farklı bir vizyon ve yapılanma düşüncesinden hareketle faaliyetlerine başlamış, bilişim ve iletişim teknolojilerini birleştirerek 1994 Yılından bu yana “Bilgi Sistemleri” alanında çözümler üretmektedir.
Vizyoneks, Türkiye'de Yazılım, Danışmanlık ve Teknoloji çözümleri konusunda faaliyet gösteren en güçlü insan kaynağı ve teknolojik altyapıya sahip çözüm şirketlerinden biridir. 200’den fazla personel kadrosunun dışında, profesyonel danışmanları, yüksek kapasiteli donanım parkı, finansal gücü, azmi, hizmet anlayışı ve kalite odaklı çalışmalarında teknolojiye dayalı entegre çözümler geliştirmektedir.Şirket olarak ilkemiz ;
İnsana ve insanı ilişkilere değer vermek,
Müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en uygun teknolojik çözümü üretmek,
Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayacak hizmeti üretmektir.
Gücümüzü, ekip ruhundan, yurtiçi ve yurtdışında eğitilmiş, profesyonel iş tecrübeleri ve başarılı projelerde yıllarca uzmanlaşmış çalışanlarımız ve yönetim kadromuzdan almaktayız.
Vizyoneks, geliştirdiği teknoloji ve uygulama projeleriyle tanınan, sektöründe lider firmalarda proje geliştiren, geliştirdiği çözüm ortaklıkları ve işbirlikleri ile yerli ve uluslararası kaynakları kullanarak standartlarını sürekli güncelleyen ve ufkunu yeni yatırımlara yönlendiren bir strateji izlemektedir.
Vizyoneks, her yıl elde edilen şirket karının en az 1/3 oranında kısmını ARGE çalışmalarına ayırmayı, bu sayede müşterilerine sunduğu çözümleri güncel tutmayı, yeni özelliklerin ürünlere kazandırılmasını ve bu sayede her zaman teknolojik ve sektörel gelişmelerin önünde olmayı ilke edinmiştir.
Aynı zamanda Teknopark bünyesinde faaliyet gösteren bir firma olarak, ARGE çalışmalarının bir kısmını TUBITAK destekli projeler şeklinde geliştirmektedir. Her yıl sonunda tüm altyapısını stratejik hedeflerine uygun olarak yeniden gözden geçirmeyi ve yenilemeyi hedeflerken, yeni dönemde özellikle mobil teknolojiler konusunda yatırım yapma kararı almıştır.
Bununla birlikte tamamlayıcı hizmetler kapsamında İş zekası (BI), Veri Ambarı (DWH), Kampanya Yönetimi, Karlılık analizleri, vb. gibi birçok konuda müşterilerine hizmet sağlamaktadır.
Vizyoneks,hizmet politikası ve yasal zorunluluklar gereği sahip olması gereken tüm belge ve sertifikaları için gerekli şartları zamanında ve eksiksiz sağlayarak, gerek çalışanları ve gerekse müşterileri için güvenilir bir ortam oluşturmayı hedef haline getirmiştir.
Vizyonumuz, İşimizde her zaman en iyisi olmak.

Misyonumuz, Bilgimiz, tecrübemiz, etkinliğimiz, çevikliğimiz ve çalışan verimliliğimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve sektörümüze kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak..

Vaz Geçilmez Değerlerimiz, Vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek için izleyeceği stratejilerini belirlerken öncelikli olarak müşteri memnuniyeti yaklaşımını düşünerek tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlar. Her kademedeki Vizyoneks çalışanı için vazgeçilmez olan bu değerler, onların aynı zamanda özümsedikleri birer iş ve yaşam biçimi kuralıdır. En önemli değerimiz “Biz Bir Aileyiz”.
Vizyoneks İşe Alım Süreçleri

Vizyoneks ailesi, Vizyon, Misyon ve İlkeleri doğrultusunda her geçen gün büyümektedir. İhtiyaçlara ve hizmet politikamıza uygun olarak uygun pozisyona en uygun adayı yerleştirmek için dikkat ettiğimiz en önemli kriterler ;

Ekip ve İşbirliği Ruhu,
Hizmet Bilinci,
İletişim Becerisi,
Mesleki Yetkinlik,
Farklılıklara, Yeniliklere ve Gelişime Açıklık,
Sonuç Odaklılık,

Aday değerlendirme yöntemlerimiz çeşitli olmakla birlikte, temelde açık pozisyona bilgi, beceri ve yetkinlikleri ile en uygun adayı yerleştirebilmek için, Profesyonel İnsan Kaynakları Şirketleri ile birlikte çalışılmakta ya da Şirket için değerlendirme süreçleri işletilmektedir. Bunlar ;

Yetkinlik Bazlı Mülakat,
Mesleki Değerlendirme,
Referans araştırması,
Deneme ve İzleme süreci,

Tüm bu süreçlerde başarı gösteren aday, yerleştirildiği pozisyonda tecrübeli ekiplerle birlikte çalışarak ve ihtiyaç duyulan şirket içi ve dışı eğitimlere planlanarak kısa sürede üreten bir çalışan kimliği ile Vizyoneks ailesi içinde yerini alır.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme