VERIPARK MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

VERIPARK MAAŞLARI

VERIPARK MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Kuruluş Yılı: 1998
Merkez Ofis: İstanbul
Şubeler: İstanbul, İzmir, Dubai, Kahire, Riyadh, Londra, Ajman

Misyon
Rekabet gücünüzü artırmaya ve büyüme hedeflerinizi gerçekleştirmeye yardımcı olma misyonu ile çalışıyoruz. Ürettiğimiz yenilikçi teknoloji çözümlerini ve hizmetlerimizi, bu misyonu yerine getirebilmek için sürekli olarak geliştiriyoruz
1998 yılında İstanbul'da kurulan VeriPark, finans ve bankacılık sektörüne yönelik geliştirdiği yenilikçi çözüm ve hizmetleriyle, önce Türkiye'nin ardından bulunduğu bölgenin ve bugün dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri arasında saygın bir yer edindi. Microsoft'un tüm dünyadan sadece en yetkin 23 çözüm ortağının yer aldığı Global ISV listesinde Türkiye'den yer alan ilk ve tek şirket VeriPark, Çok Kanallı Bankacılık Hizmetleri, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Sahada Kredi Satış Çözümleri ile Türkiye, Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Afrika'da; bankalar, kredi kuruluşları, sigorta şirketleri, emeklilik fonları, telekom şirketleri, aracı kurum ve yatırım şirketlerinin, iş süreçlerini yeni nesil teknolojilerle dönüştürmelerini sağlıyor.

VeriPark olarak, sürekli gelişen teknoloji dünyasına hızla uyum sağlamayı en önemli önceliklerimizden biri olarak görüyoruz. Bu doğrultuda, yazılım ekibimizdeki her üyenin bilgi ve yazılım geliştirme becerilerini sürekli olarak artırabilmesine olanak verecek, verimli bir ortam yaratıyoruz. Bizi güçlü kılan en önemli özelliğimizin, müşterilerimizle ve ekibimizdeki üyelerle kurduğumuz uzun soluklu ilişkiler olduğunu biliyoruz ve bunu başarıyor olmaktan gurur duyuyoruz.
Kendisini müşterilerinin işlerini büyütmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmaya adamış bir şirket olarak; stratejik danışmanlıktan internet ve teknoloji destekli iş çözümleri geliştirmeye uzanan geniş bir yelpazede hizmet veriyor; özgün yöntemler ve çözümler kullanarak, yenilikçi, bütünleşik ve ölçeklenebilir uygulamalar geliştiriyor ve aşağıda yer verdiğimiz dört ana uzmanlık alanında ortaya çıkan tüm beklenti ve taleplerinize cevap vermeyi hedefliyoruz:

Müşteri Yönetimi: Kuruluşların yeni müşteriler kazanmalarına, mevcut müşterilerini korumalarına ve müşteri ilişkilerini geliştirmelerine yardımcı olurken, kuruluş çalışanlarının hemen uyum sağlayabileceği kolay kullanım özellikleriyle gelen çözümler sunuyoruz.
Kanal Yönetimi: Yeni nesil, çok kanallı, her yerden her zaman erişilebilir çözümlerin eşlik ettiği bir son kullanıcı deneyimi vaat ederken; doğrudan bankacılık alanında faaliyet gösteren profesyoneller için de yönetimi kolay, modern, iş odaklı, çok kanallı çözümler sunuyoruz.
Ödemeler: Kurumsal Nakit Yönetimi ve Ödemeler alanındaki tüm süreçleri optimize ederek, kuruluşların sağlıklı bir büyüme elde etmesini destekleyen çözümler sunuyoruz.
Sahada Kredi Satış Çözümleri: Kredilerin başvuru, karar destek ve oluşturulma aşamalarından başlayarak, bir finans işlemi olarak yaşam döngüsü içindeki tüm süreçleri (muhasebeleştirmeden dönem sonu faaliyetlerine) yönetmeye ve takip etmeye yönelik çözümler sunuyoruz.
Sahip olduğumuz uzmanlık ve bilgi birikimini, yenilikçi çözüm ve ürünlere dönüştürdüğümüz teknoloji ve platformlar:

Kurumsal Mimariler / Servis Odaklı Mimari (SOA) / Entegrasyon
.Net Uygulama Geliştirme
BizTalk Server / Host Integration Server
Microsoft Dynamics CRM
Microsoft Lync Server ile Birleşik İletişim (UC)
Microsoft Office SharePoint Server ile Kurumsal Verimlilik
Fast Server ile Kurumsal Arama
Dijital Sertifikalar ve Açık Anahtar Altyapısı (PKI)
Banka Çağrı Merkezi ve Bilgisayar-Telefon Entegrasyonu (CTI)
Microsoft Customer Care Framework
Kurumsal Uygulama Güvenliği
Silverlight/WPF/WWF
Mobil Bankacılık Uygulamaları (iOS, Android, Blackberry, Windows Phone, Symbian)
E-Ticaret ve Sanal POS
SMS/MMS Gateway
İnternet Bankacılığı
Windows 8 /Pixel Sense / X Box Kinect
VeriPark, işin değerini öne çıkaran ve sosyal fayda yaratan yenilikçi teknolojiler geliştirmeye odaklanmış bir kuruluş. Teknoloji kuruluşu olmasının doğası gereği, gücünü entelektüel sermayesinden, yani uzman insan kaynağından alıyor. Ekip ruhunu koruyarak, kolektif hedefler belirliyor ve bunların başarılması için çaba gösteriyoruz. Her bir ekip üyesinin bireysel gelişimini destekleyerek ilerleme kaydedilebileceğine inanıyoruz...


Ekibimizi geliştirmeye devam ederken, hedeflerimize katkıda bulunacak, heyecanımıza ortak olacak iş profesyonelleri arıyoruz. VeriPark'a katılarak; uluslararası arenada saygın bir yer edinmiş, hızla büyüyen bir kuruluşta, bireysel uzmanlık ve becerilerin geliştirilmesine olanak tanıyan, en yeni ve öncü teknolojilerin kullanıldığı dinamik bir iş ortamında çalışma fırsatı bulacaksınız.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme