VAKIF EMEKLİLİK MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

VAKIF EMEKLİLİK MAAŞLARI

VAKIF EMEKLİLİK MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Biz Kimiz?

1991 yılında hizmet vermeye başlayan şirketimiz, 2003 yılında aldığı Bireysel Emeklilik lisansı ile Bireysel Emeklilik Sistemi'nde faaliyet göstermeye hak kazanmış olup, Türkiye’nin isminden en çok söz ettiren ve en hızlı büyüyen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden biridir.
Köklü bir vakıf kültürünün mirasçısı olan Vakıf Emeklilik, Türkiye’nin en önemli yerel sermaye paydaşlarından Vakıfbank’ın iştirakidir. Vakıf Emeklilik A.Ş.'nin ortaklık yapısı, %53,9 T.C. Vakıflar Bankası TAO, %37 Güneş Sigorta A.Ş., %9,1 diğer hissedarlar şeklinde oluşmaktadır.

Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunan Vakıf Emeklilik 13 bölge müdürlüğü, direkt satış ekibi ve acenteleriyle ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Yaygın bankasürans ağına sahip olan Vakıf Emeklilik, yurt geneline yayılmış Vakıfbank ve ICBC Bank ile dağıtım kanalı olarak çalışmakla beraber Aktif Bank ve Türkiye Finans Katılım Bankası ile de iş birliği içerisindedir.
Vakıf Emeklilik, hizmet kuruluşu olmanın bilinci içerisinde, sigortalıların ve katılımcıların haklarını güvence altına alarak hizmet sunmayı "Kalite Politikası" olarak kabul etmiştir.

Vakıf Emeklilik, tüm çalışmalarında müşterilerimizin çeşitlilik gösteren ihtiyaçlarının bizi yönlendirdiğine inanır ve müşterileri ile sürekli beraberliği amaçlar. Bu doğrultuda, değişen pazar ve rekabet koşullarını yakından izlemenin ve müşterilerimizi dinlemenin önemini kabul eder ve müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi olarak benimser.

Vakıf Emeklilik, çalışmalarında etkin, sürekli gelişim ve iyileştirmeyi hedefleyen yöntemler benimser ve bu yöntemleri Kalite Hedefleri doğrultusunda uygular.

Çalışan odaklı bir yaklaşımla, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetini sağlama konusunda azami çabayı gösterir, onlara gelişim imkânı sunarak çalışan bağlılığını en üst düzeyde tutmayı hedefler.

Yenilikleri, dünyadaki gelişmeleri izler ve çözümler geliştirir. Müşterilerinin tüm soru ve oluşabilecek sorunlarını tek bir noktadan bütünsel olarak en kısa sürede doğru olarak çözümler.

Vakıf Emeklilik ve acenteleri, hizmetin sunulmasında öncelikle dürüstlüğü ve güvenilirliği ön plana alıp, görev ve sorumluluklarının bilinci içerisinde çalışmalarını sürdürür ve bunu başarılarının bir aracı olarak kabul eder.
VİZYONUMUZ

Emeklilik ve Hayat sigortacılığı sektöründe lider ve en beğenilen öncü şirket olmak


MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin gelecek hayalleri için çalışmak.


TEMEL DEĞERLERİMİZ

Vakıf geleneğine uygun sosyal sorumluluk bilinciyle çalışırız
Çalışanlarımıza ve müşterilerimize güven veririz
Müşteri odaklılığı ilkesiyle çalışırız
Çalışan odaklı yönetim anlayışıyla hareket ederiz
Öncüyüz ve yenilikçiyiz
Verimlilik bilinciyle çalışırız
Müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı her zaman dürüst ve şeffaf olmak ana ilkemizdir.
İnsan Kaynakları Politikası

Vakıf Emeklilik ’in insan kaynakları politikası

En önemli varlığımız olan insan kaynağının etkin, verimli ve yüksek motivasyonla çalışabilmesini sağlamak,
Müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek,
Başarıyı daima ödüllendirerek teşvik etmek,
Çalışanlarımızın ruh, beden ve zihin sağlığını bütüncül bir yaklaşımla desteklemek ve iş-yaşam dengesinin sağlanmasına yardımcı olacak çalışmalar yürütmek,
Sahip olduğumuz insan kaynağımızı geliştirmek, yenilerini bünyemize katarak şirket hedeflerimizden ve Vakıf değerlerinden taviz vermeden insan kaynakları vizyonu ve misyonuna uygun olarak etkin ve güvenilir hizmet sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Şirketimizin başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin sürekliliğini sağlarken, müşteri odaklı, topluma ve çalışanlarına karşı sorumlu, değerlerinden taviz vermeyen, yenilikçi ve sürdürülebilir İK uygulamaları ile Bireysel Emeklilik ve Sigortacılık sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumumuzu korumaktır.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Misyonumuz, İnsan Kaynakları fonksiyonlarının planlanması ve uygulanmasında iç ve dış müşterilerle koordinasyon içerisinde çalışmak ve böylece Vakıf Emeklilik’in sektörde üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.
Performans ve Kariyer

Performans Değerlendirme Sistemi

Şirketimizin kurumsal hedeflerine ulaşmasında çalışanlarımızın bireysel katkısının ölçülmesi için Performans Değerlendirme Sistemi uygulanmaktadır.

Performans Değerlendirme Sistemimiz ile çalışanlarımızın kariyer gelişiminde objektif kriterlere ulaşılması amaçlanmaktadır.

Kariyer Yönetimi

Şirketimizde çalışanlarımızın yetkinliklerine ve gösterdikleri başarılara göre kariyer olanakları sağlanmakta ve kendilerini geliştirmelerine olanak sağlanmaktadır.
Eğitim

Vakıf Emeklilik’te aramıza katılan ve takımımızın bir parçası olan çalışanlarımızın, kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla sahip oldukları mevcut yetkinliklerin yanı sıra, kariyerlerini geliştirmeleri için kendilerine eğitim fırsatları sağlanır.
İşe Alım & Kariyer Fırsatları

Vakıf Emeklilik’te işe alım süreci, şirketimiz değerlerine ve kurum kültürümüze uygun, pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinliklere sahip en uygun adayları şirketimize kazandırmayı amaçlar.

Şirketimize yapılan tüm başvuruları gizlilik ilkesi kapsamında adalet ve fırsat eşitliğini gözeterek değerlendiririz.

Sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan Vakıf Emeklilik, kariyerinizi şekillendirme konusunda size çok farklı imkanlar sunuyor. İş başvuru süreciyle başlayan kariyer fırsatları, çalışanlarımızın performanslarıyla şekillenmektedir.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme