ÜÇGE MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ÜÇGE MAAŞLARI

ÜÇGE MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Üçge, 40 yıllık deneyimi ile perakende sektörünün dünyadaki en büyük tedarikçilerinden biridir. Dünyanın 80 ülkesine ihracat yapan Üçge’ nin, Bursa’ da kurulu 5 ayrı fabrikasında 80 bin metrekare üretim alanı mevcut. 40 ülkede distribütörlüğü olan firma, ürün çeşidine yönelik özel üretimleri ile hipermarket, yapı market, butik, elektronik market, eczane, züccaciye ve sanayinin diğer farklı kollarındaki pek çok satış alanı için mağaza ekipmanları ve depo raf sistemleri üretiyor.

Türkiye’de 15 bölge temsilciliği olan Üçge, 750 çalışanı ile 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Yılda 90 bin ton çelik, 50 bin tabaka ahşap hammadde işleyen Üçge, uluslararası düzeyde 1 numara olma hedefi ile ilerliyor.
1976 yılında kurulan Üçge Mağaza Ekipmanları, dünya devlerinin de aralarında bulunduğu hipermarketlerden, yapı marketlere, butikten, eczaneye, züccaciyeden, elektronik marketlere kadar bütün satış noktaları için mağaza ekipmanları üretmektedir.
ÜÇGE DRS DEPO RAF SİSTEMLERİ


Üçge DRS 1999 yılında kuruldu. Ağır yük-hafif yük raf sistemleri üreten firma, TÜBİTAK destekli ‘AS/RS Palet’ uygulamasıyla lojistik dünyasına sunduğu ‘Yenilikçi Depolama Çözümleri’ ile sektörde bir adım öne geçmektedir.
ÜÇGE ELEKTRONİK


Grup içerisinde yer alan Üçge Elektronik, 1994 yılından bu yana tartım ve etiketleme konusunda dünya devi Alman Bizerba’nın Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Firma, müşteri taleplerine bağlı olarak, “yüzde yüz doğru ürün; yüzde yüz doğru çözüm” anlayışıyla distribütörlüklerine Rewebo, Komet, Gruppo Fabbri, Mado, Pricer, Laud Media, Pramac, Vakona, Webomatic markalarını da eklemiş, ürün ve çözüm yelpazesini genişletmiştir.
ÜÇGE DIŞ TİCARET


1998 yılında kurulan Üçge Dış Ticaret, ürünleri yurtdışındaki pazarlara sunmakta ve ihracat faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Üçge, deneyimli ekibi, kalitesi ve hızı ile dünyanın her yerine ulaşmaktadır.
DAMLACAN METAL SANAYİ - EUROMETALL


Perakendenin mega marketi kabul edilen bir diğer yapılanma ise Eurometall; 2010 yılından bu yana her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ile perakende, sanayi, depo ve lojistik, horeca, ofis ve daha pek çok sektöre hizmet veren Türkiye'nin en renkli ekipman tedarikçisidir. Yurt içi ve yurt dışı üretim merkezleri, ithal ürün distirbütörlükleri, yurt içi ve yurt dışı bayi ve distribütörlük ağı ve 15.000 m2 lojistik merkezi ile bir çok üründe stoktan hızlı teslim yapabilmektedir.
TGM-TEKNOLOJİ ve MAKİNE GELİŞTİRME MERKEZİ


Teknoloji ve Makine Geliştirme Merkezi’nde, Üçge Mağaza Ekipmanları ve Depo Raf Sistemleri için gerekli teknolojik yatırımlar gerçekleştirilmektedir. Üretim için gerekli tüm iyileştirme çalışmaları tamamen Üçge bünyesindeki mühendis ve teknisyenler tarafından yürütülmektedir.
ÜÇGE GAYRİMENKUL YATIRIMLARI
2007 yılında kurulan firmamız, gayrimenkul yatırımları ve kiraya verilmesi konularını yürütmektedir.
EKONOMİ YAYINLARI


Sektörün eğitim ve bilgi merkezi olan Ekonomi Yayınları ve Perakende Bilgi Evi (PEBEV); MARQUETTE+ dergisi ve perakende.org, lojisturk.net portalları gibi bilgi kaynaklarının yanı sıra, sektöre yönelik kitap basımı, eğitim ve danışmanlık organizasyonları ile perakende ve lojistik sektörlerine rehberlik yapmaktadır.
ÜÇGE A.Ş. tüm çalışanlarına eşit fırsat tanıyan, profesyonel bir iş ortamı içinde bireylerin kendilerini geliştirmesine destek olan ve kariyer olanağı sağlayan, gelişmesinde vazgeçilmez unsuru "insan kaynağı" olarak belirlemiş bir kuruluştur
İnsan Kaynaklarının Hedefi :
Şirketimizde eğitim düzeyi yüksek, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık, yaratıcı, dinamik, kendini sürekli geliştiren ve müşteri odaklı çalışma tarzını benimsemiş bireyleri istihdam etmek.
Tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, şirket hedeflerini bireysel hedefler olarak görüp, çalışanlarımızın gelişimini şirket gelişimiyle paralel tutmak.
Her bir çalışanımızı iç müşterimiz kabul edip, gerek mesleki ve gerekse sosyal desteği eğitimler, öneri sistemi ve sosyal faaliyetler yoluyla sağlamak.

İnsan Kaynakları Departmanı uygulamalarıyla, sektördeki lider konumumuzu perçinleyip, meslektaşlarımıza başarılı bir örnek teşkil etmek.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme