TURKUAZ PETROL MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

TURKUAZ PETROL MAAŞLARI

TURKUAZ PETROL MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Zulfikarlar Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Turkuaz Petrol Ürünleri A.Ş., özel ve kamu sektörü kuruluşlarının ve nihai tüketicilerin gereksinimleri nedeniyle, petrol ve petrol ürünleri satın almak, ithal etmek ve ülkenin çeşitli yerlerinde dağıtım ve stok ağları oluşturup pazarlamasını yapmak ve akaryakıt sektörünün saygın, önde gelen  dağıtıcı firmalarından biri olmak amacıyla, 1994 yılında kurulmuş, süregelen yıllarda bu vizyon doğrultusunda gerekli çalışmalarını yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Turkuaz Petrol Ürünleri A.Ş. 350’ye yakın istasyon sayısı, 4 akaryakıt terminali, 7 bölge temsilciliği, 10 ikmal noktası 1 madeni yağ fabrikası, 200’ü aşkın personeli ve her gün genişleyen satış ve pazarlama ağıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

2001 yılında yaşanan yönetim değişikliği ile başlayan değişim çalışmalarını ilk günkü kararlılıkla devam ettiren Turkuaz Petrol, bu çerçevede müşteri odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilerinin istekleriyle daha yakından ilgilenen deneyimli bir satış, pazarlama ve lojistik kadrosu oluşturmuştur.

Turkuaz Petrol, istasyonların belirlenen görünüm standartlarına göre yeniden düzenlenmesini amaçlayan " Yeni Kurumsal Kimlik Projesi " ile 200’e yakın istasyonun kurumsal kimlik, teknoloji ve altyapı revizyonunu tamamlayarak, akaryakıt istasyonlarını ziyaret eden müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan modern istasyonlar haline getirmiş ve yeni istasyonları da bu vizyon doğrultusunda kurmaya devam etmektedir.

Turkuaz Petrol; yasalar ve toplum nazarında sahip olduğu saygın konumunu koruyarak, yenilikçi bakış açısını faaliyetlerine yansıtıp, tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda, hukuka, yasalara, çevreye, insana saygılı ve şeffaf bir biçimde sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Turkuaz Petrol, son yıllarda, akaryakıt sektöründe en fazla büyümeyi hedefleyen ve kaydeden dağıtım şirketlerinden biri olmuştur.
Vizyonumuz:

Her an her yerde, koşulsuz bayi ve müşteri memnuniyetini esas almak,
Kaliteyi ve gelişimi bir yaşam biçimi olarak kabul etmek,
Sorumluluğunun bilincinde olarak doğa  ve çevre ile uyum içerisinde olmak,
İş ahlakı ve kurum kültürü normlarında kıymet yaratarak çalışmak,
Bayilerimizle beraber, aynı hedefe doğru sürekli büyüyerek lider firma olmak ve bunu sürdürmek
Misyonumuz:

Akaryakıt sektöründe, bayi ve müşteri beklentilerinin ötesinde değer yaratacak hizmet yaratmak, sektörde örnek ve öncü kuruluş olmak.
Kalite PolitikamızToplam Kalite Yönetimi anlayışı içerisinde; çalışanlarının, müşterilerinin, bayilerinin ve tedarikçilerinin beklentilerine karşı duyarlı olmak, ürettiği ürünlerin ve verdiği hizmetin en iyi olmasında bu beklentileri yol gösterici almak, tüm hata ve eksikliklerimizi süratle gidermek, hızlı çözüm üreten, proaktif bir yaklaşımla her türlü ihtiyaç ve beklentileri karşılamak,

Müşterilerin her türlü ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek ürün ve hizmeti, müşteri odaklı yaklaşımla, "Hizmet Paketi" halinde sunmak,

Hizmet Paketi’ni, sabır ve süreklilik anlayışına ve kusursuz müşteri memnuniyetine dayalı olarak satış öncesi ve sonrasını da kapsayacak şekilde sunmak,

Ürünlerimizi daima, duyarlı çevre bilinci ve üstün kalite anlayışıyla üretmek,

SEÇ (Sağlık, Emniyet, Çevre) İlkelerine titizlikle uymak ve geliştirmek, çalışanlarının, müşterilerinin ve bayilerinin sağlık ve güvenliğini birinci öncelik olarak temin etmek, çevrenin korunması ile ilgili tüm tedbirleri almak, tüm çalışanları, bayileri ve müşterileri bu konuda bilinçlendirmek,

Sürekli ve istikrarlı büyürken iyiyi ve güzeli korumak, yaratıcılığı ve gelişimi sürekli kılmak, mükemmellikten ödün vermemek.
Zülfikarlar Grubu, insan kaynağının başarıya giden yolda en önemli unsur olduğuna inanır. Bayi ve müşterilerinin istek ve beklentilerini karşılamak için öncelikle çalışanların beklentilerinin karşılanması ve hataların azaltılarak hizmetlerin iyileştirilmesi için onların görüşlerinden faydalanılması ve etkin ekip çalışması, her düzeyde ve boyutta açık iletişim vazgeçilmez ilkelerimizdir.

Etkin, adil ve objektif ölçüme dayalı performans değerlendirme, kariyer planlama, ücret yönetimi, öneri- ödül sistemi gibi insan kaynakları yöntemlerini eksiksiz ve kusursuz uygulamak,

Diğer tüm çağdaş insan kaynakları uygulamalarını grubumuz kültürü ile birleştirerek yaratıcı ve geliştirici bir iş ortamı sağlamak,
Çalışanımızın işlerini "kaliteli ve verimli" bir şekilde yürütebilmeleri için gerekli olan tüm donanımlarını üstün ve kaliteli seviyedeki periyodik eğitimlerle geliştirmek,
Bizi hedefimize götürecek olan; sürekli gelişim ve değişime açık, bilgiyi arayıp paylaşan, sinerji yaratan, sistematik ve stratejik düşünen, ben yerine biz diyen, "geleceği yönetme potansiyeline" sahip adayları grubumuzda toplamak, temel personel politikalarımızdır.
İnsan kaynakları bölümü, İş Ailelerinden gelen personel talebi ile İşe alım sürecini başlatır.
Eleman talepleri Üst yönetimce onaylanmış Pozisyon/ Pozisyonlar için

İş Tanımları
Adaydan aranan gereklilikler
Adayda aranan yeterlilikler ve yeteneklerde
Gerekli özen ve hassasiyet gösterilerek İlan hazırlanır. İnternet yâda Ulusal gazete kanalı ile yâda her ikisi ile Aday Adaylarına duyurulur.

Açık pozisyonlar aynı eş zamanlı olarak Zülfikarlar Şirketlerinin tüm birimlerine duyurulur. Mevcut şirket Ailelerinde çalışanların rotasyonu ve beklentileri ciddi bir şekilde titizlikle incelenir. Dikkate alınır.

İşe Alımda Mülakat süreci üç aşamada oluşur.

Ön mülakat (Ön değerlendirme)
Yetkinlik değerlendirme Mülakatı.
İş Teklifi süreci (mülakatı).
İş Teklifi sürecinin tamamlanmasından sonra İşe başlayacak personele İnsan Kaynakları bölümü tarafından şirkete uyum/alıştırma eğitimi verilir.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme