TURKON AMERICA MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

TURKON AMERICA MAAŞLARI

TURKON AMERICA MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


ULUSLARARASI LİDER MARKA HOŞ GELDİNİZ
DENİZCİLİK ULAŞIM, TÜRK HATHI
Turkon Container Shipping and Transportation Inc, 3 Mart 1997 tarihinde Kaşif Kalkavan tarafından düzenli olarak uluslararası deniz taşımacılığı yapmak üzere kurulmuştur. Şu anda İstanbul, İzmir, Mersin, Bursa ve Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Almanya ve Belçika'daki dört uluslararası Turkon acentesi ve dünyanın diğer yerlerindeki acenteleri ile birlikte hizmet ağımızı genişletmeye devam etmekteyiz.

Turkon Line'ın amacı, konteyner Takip sistemiyle kombine edilmiş, açık üst, yüksek küp, palangalı, paletli, reefer olarak konteyner ekipmanları ile konteyner taşımacılığında en iyi hizmeti sunmak ve gelişen ve büyüyen dünya denizcilik endüstrisine en üst düzeyde memnuniyet ve güvenilirliği sağlamaktır.

1997 yılından bu yana bugüne kadar filo büyüklüğü, gençliği ve konteyner ekipmanları, tecrübeli personel ve teknoloji yatırımları ile iyileştirme atanması, güvenlik önlemi ve aynı algıdan gelen güven ile birleşiyor. Tüm bu olumlu değerler Turkon Line'ı deniz taşımacılığında dünya çapında bir marka olarak liderlik haline getirdi.

Geliştirmemizin sürdürülebilirliği üzerine Turkon Line'ı dünyadaki uluslararası deniz taşımacılığı sektöründe lider bir firma haline getirmenin başlıca hedeflerinden biri olarak çalışıyoruz.

Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş., ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir ve ayrıca müşteri memnuniyeti için ISO 10002 standartları uygulanmıştır.

Degerlerimiz

Haklara ve yasaya saygı *
Hak etmedikleri bir şeye dokunmamaya ve hak ettikleri şeyleri kabul etmemeye özen gösterin.

Şeffaflık ve hesap verebilirlik *
Ticari ve sosyal yaşamlarının tümünde şeffaf olmak ve eylemlerinden ve davranışlarından herhangi birini hesaba katmak.

Belirleme ve kararlılık *
Karşılaştıkları zorluklara rağmen kararlılıkla ve cesaretle yoluna devam etmek.

Adil ve Keyif Verici *
Dürüst olmak ve ilişkileri olan herkese saygı duymak; Etik değerlere saygılı olmak; Objektif tarzımızı korumak.

Hoşgörü ve sempati *
Değerlerimize zarar vermeyen ve varlığımızı tehdit etmeyen, önyargısız farklı düşünce, düşünce ve davranışlara hoşgörü ve sempati ile yaklaşarak toplumsal uyumun arttırılması ve insana değer vermesi.

Tutarlılık *
Değerleri, ifadeleri ve davranışlarında tutarlı olmak

Birlik, Dürüstlük *
Çalışanları, müşterileri, tedarikçileri ve ortaklarıyla birlikte "biz" olmak.

Sosyal sorumlulukların farkında olmak *
Sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak ekonomik, sosyal ve çevresel gelişmelere katkıda bulunmak

Sadakat *
LOYALTY güvenini hem çalışanlarına hem de müşterilerine oluşturmak ve bu güvencenin desteği ile geleceğe doğru ilerlemek.

Sonuç
Çok önemli bir şirket olabilir, çok önemli pozisyonlara ulaşabilir, çok erişebilirsin, ancak çok değerli olmayabilirsin. Bu amaçla, kendi değerlerine sahip olmayı başarmak istiyorlar. Dürüstlük ve adalet gibi etik değerlere uymaksızın elde edilen başarıları kabul etmemektedirler. BAŞARILI'nın, kararlarını dürüstle, zekâyı değerlerinden taviz vermeden birleştiren yalan olduğuna inanıyorlar.

Vizyonumuz

Başarıyı imzalamada stratejik bir iş ortağı olarak yer almak.

Görevimiz


İnsanları kalpleri ile çalışmaya motive etmek suretiyle örgütsel gelişime "değer katan bir İK sistemi" için strateji ve politika oluşturmak ve geliştirmek

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme